ABM Solid

Dębno

Opinie o ABM Solid

tlen

zatrudnimy byłych pracowników abm solid spawaczy i ślusarzy na lepszych stawkach niz w abm solid: kontakt email: ags602max@gmail.com

spawacz

no cóż kupa złodziejów i niestety panów od wzajemnej adoracji .......dobrze prosperujący odział w miesiąc zamknęli i zwolnili ludzi którzy zarobili im miliony złotych na kontraktach w Nigerii Holandii Szwajcarii Pakistanie itp. szkoda słów , prezes jest całkowicie oderwany od rzeczywistości co sie dzieje w firmie ....a jego doradcy typu p. Ścigała ....tak tak to ten co był prezydentem Tarnowa i chyba ma wyrok bezwzględnego więzienia za łapówkarstwo .........oraz p. M Tarapata .....który uważa że wszystko wie , no cóż zabili kurę która znosiła im złote jaja ........zdaje się że to wszystko przejął p. Sroka były dyrektor Dębna którego zwolnili dyscyplinarnie .......matoły .

lewy

ania86, pewnie sporo ABM Solid jest nawet notowana na giełdzie. Firma zajmuje się wynajmem nie tylko sprzętu budowlanego, ale to także wynajem kontenerów, wynajem szalunków, wynajem żurawi wieżowych.

Szukasz pracy?

dobry spawacz

dobry spawacz - 2012-05-11 09:00:05 anonim - 2011-10-26 01:59:18 Zdecydowanie odradzam, kolesiostwo i nepotyzm.ile tam mozna zarobicczemu ktos kasuje opinie

dobry spawacz

Zdecydowanie odradzam, kolesiostwo i nepotyzm.

Zostaw opinię o ABM Solid - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABM Solid