PKE Polska Sp. z o.o.

Opinie o PKE Polska Sp. z o.o.

smutny

Jak ktoś lubi sprawdzać to firma regularnie wymienia pracowników co to oznacza-dla nie wtajemniczonych szuka się nie ludzi a murzynów do pracy a z czego na górze ma się kasę jak ludzie będą za darmo robić najlepiej po 300godzin za standardowe pieniądze ciekawe skąd wezmą fachowców gdzie firmy już sobie ludzi zaczynają powoli podbierać

erty

@unknow wiesz co teraz to jest ofetrta dla inzyniera serwisu w Warszawie i Wrocławiu :) wymagane jest wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronicznym, automatycznym, elektryczny lub pokrewnym,dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć szybkiego uczenia się

unknow

Ktoś ma coś więcej informacji o stanowisku Technika Serwisu jakie zarobki 3-4tys zł jest szansa? i co tam na rozmowie ale to pewnie nikt nie powie .

b

mam mieć rozmowę w sprawie pracy na stanowisku doradca czy tam konsultant i podpisywac jakies umowy na energie ktos wie o co chodzi?

Adam

2K jakie warunki zaproponowali?, o co pytali? Jakie wynagrodzenie?

2K

Byłem na rozmowie na stanowisko serwisanta, ogólne wrażenie mega pozytywne, zaproponowane warunki pracy też. Mam nadzieje, że oddzwonią z propozycją współpracy

Marek

A ja szczerze polecam pracę w firmie PKE Polska. Pracowałem we Wrocławskim oddziale jako serwisant i jestem zaskoczony jakimiś negatywnymi komentarzami. Praca fajna, płaca nie najgorsza, mega atmosfera a to chyba najwazniejsze i za tym tęsknię najbardziej. Odszedłem sam bo chciałem spróbować sił w swoim biznesie i otworzyć firmę, ale czasy pracy w PKE bardzo dobrze wspominam. Szczerze gorąco polecam!

Janek

Pracowałem w PKE kilka lat i bardzo sobie chwalę tą firmę. Ludzi z którymi pracowałem również- kompetentni, na poziomie. Wiele można się u nich nauczyć, oczywiście jeśli przykładasz się do tego co robisz i traktujesz to poważnie. Odszedłem sam, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania, ale jeśli byłaby jeszcze kiedyś taka możliwość to chętnie do nich wrócę. Firma naprawdę godna polecenia.

qwerty

3500 to nawet brutto możesz nie dostać.

sandwitch

We Wrocławiu też szukają serwisanta i kierownika grupy serwisowej. Czy ktoś może coś napisać. Jak wyglądają wyjazdy serwisowe ( rzeczywiście kilku dniowe delegacje, czy na całe tygodnie się wyjeżdża )?

serwisant

Firma szuka serwisanta w Poznaniu. Moze ktos cos podpowiedziec. Czy jest to nowe stanowisko? Na jakie zarobki mozna liczyc 3500 netto jest realne.

?

Ja byłam tam na rozmowie jakieś dziwne naprawdę przedziwne zasady tam panują. Telefonicznie zostałam poinformowana abym przyniosła swoje świadectwo maturalne-po co komu moje świadectwo (oczywiście go nie zabrałam). Pan był bardzo zdziwiony, że go nie zabrałam. Następnie pytanie, po którym wiedziałam, że z tym człowiekiem na pewno nie chce mieć nic do czynienia, a na pewno nie być jego sekretarką- czy ma pani dzieci, męża i czym się zajmuję mój mąż. Ten człowiek naprawdę ma jakieś duże mniemanie o sobie. Nie polecam.

rzetelny

Nie polecam. Pracowałem tam miesiąc. To co piszą w ogłoszeniach o pracę o miłej atmosferze ZDECYDOWANIE mija się z prawdą. Krętactwa prezesa wraz z jego przydupasami zwalanie odpowiedzialności na innych i ucieczka przed odpowiedzialnością to norma.[usunięte przez administratora]

Janek
@rzetelny 07.07.2010 12:22

i po miesiącu jesteś w stanie stwierdzić aż tyle ??? Gratuluję !

Zostaw opinię o PKE Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKE Polska Sp. z o.o.