counter
4 14 34 5 1
Marek

A ja szczerze polecam pracę w firmie PKE Polska. Pracowałem we Wrocławskim oddziale jako serwisant i jestem zaskoczony jakimiś negatywnymi komentarzami. Praca fajna, płaca nie najgorsza, mega atmosfera a to chyba najwazniejsze i za tym tęsknię najbardziej. Odszedłem sam bo chciałem spróbować sił w swoim biznesie i otworzyć firmę, ale czasy pracy w PKE bardzo dobrze wspominam. Szczerze gorąco polecam!

Tak4Nie1

Mikołaj Nowy wpis

To prawda ze nawet podczas urlopu trzeba odbierać telefony?

Motylek Nowy wpis

Nie polecam pracy, atmosfera jest tragiczna. Kierownik rejonu potrafi wydzwaniać nawet jeśli jesteś na urlopie z pretensjami. Cały czas trzeba mu się z czegoś tłumaczyć. O szkoleniach możesz zapomnieć.

Olga Nowy wpis

Przestaliście zaglądać na forum, jest tego jakaś przyczyna?

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.

Jak kryzys wpływa na sytuację w firmie, czy są stacja dotknęła również przeciwników firmy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

VoiTech
Użytkownicy czekają na odpowiedź 265 dni.

Dzień dobry, szukam informacji/opinii na temat pracy na stanowisku technik serwisu / inżynier serwisu w firmie PKE Polska Sp. z o. o. szczególnie jeśli chodzi o oddział w Krakowie Chodzi mi przede wszystkim o warunki pracy i obszar działania Z góry dziękuję za wszelkie informacje

Marek

Tak4Nie1

marcin
@Marek

szkoda że pozytywne opinie generowane są przez pracowników na polecenie prezesa

Marcin
@Marek

Pracując jako serwisant mogłeś brać udział w szkoleniach dzięki którym miałeś szansę nauczyć się przydatnych rzeczy i zdobyć nowe uprawnienia? Zamieść proszę więcej szczegółów na ten temat.

TakNie

Czy PKE Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Łukasz
@Pytanie

Nie narzuca, ale terminy nie mogą kolidować z bieżącą działalnością firmy. Kalendarz urlopowy jest układany pod pracownika.

Izabela
@Łukasz

A są jakieś szkolenia rozwojowe? Dla wielu osób możliwość awansu ma znaczącą rolę podczas rekrutacji. Interesuje mnie też, czy pracodawca zapewnia jakieś benefity pozapłacowe.

Kuba

Może macie wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Tak1Nie3

Inżynier.

Witam, Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie na stanowisku inżyniera robót elektrycznych? Interesuje mnie czas pracy, zakres obowiązków, wynagrodzenie.

TakNie1

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w PKE Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

TakNie1

Kuba

Idealnych firm nie ma. Generalnie to bardzo dobry pracodawca

Izabela

@Suslicus, a pracujesz jeszcze w PKE Polska? Co możesz powiedzieć na temat warunków proponowanych przez tego pracodawcę? Jesteś zadowolony z tej pracy? @Takie tam, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Jak socjal w tej firmie? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w PKE Polska. Czy ktoś wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Gość 1234
@Izabela

Przesadzać z chwaleniem nie ma co, jak w każdej pracy są elementy do których można mieć wiele zastrzeżeń. Z pakietu socjalnego na pewno dopłata do karty multi sport i opieki w Medicover.

Tak3Nie

smutny

Jak ktoś lubi sprawdzać to firma regularnie wymienia pracowników co to oznacza-dla nie wtajemniczonych szuka się nie ludzi a murzynów do pracy a z czego na górze ma się kasę jak ludzie będą za darmo robić najlepiej po 300godzin za standardowe pieniądze ciekawe skąd wezmą fachowców gdzie firmy już sobie ludzi zaczynają powoli podbierać

Tak27Nie1
Suslicus
@smutny

Po kilku latach pracy mogę powiedzieć, że nawet wśród serwisantów rotacja nigdy nie była duża. Firma natomiast cały czas rosła, więc poszukiwali kolejnych rąk do pracy.

TakNie2

b

mam mieć rozmowę w sprawie pracy na stanowisku doradca czy tam konsultant i podpisywac jakies umowy na energie ktos wie o co chodzi?

Tak5Nie

Suslicus
@b

To nie ta firma.

Takie tam

Polecam. Serdecznie. Bardzo fajnie ludzie, projekty ciekawe, pensja dobra, etcetc. Na stanowisku inżyniera/technika serwisu nie każdy miejsca zagrzeje na dluzej, bo godziny są różne, delegacje są rozne; jak to serwis. Praca w dziale handlowym lub realizacji - wymagająca, ale odpowiednio wynagradzana - zarówno finansowo jak i atmosferą.

Igor

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście zupełnie pisać na forum?

erty

@unknow wiesz co teraz to jest ofetrta dla inzyniera serwisu w Warszawie i Wrocławiu :) wymagane jest wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronicznym, automatycznym, elektryczny lub pokrewnym,dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć szybkiego uczenia się

unknow

Ktoś ma coś więcej informacji o stanowisku Technika Serwisu jakie zarobki 3-4tys zł jest szansa? i co tam na rozmowie ale to pewnie nikt nie powie .

Adam

2K jakie warunki zaproponowali?, o co pytali? Jakie wynagrodzenie?

Tak9Nie

2K

Byłem na rozmowie na stanowisko serwisanta, ogólne wrażenie mega pozytywne, zaproponowane warunki pracy też. Mam nadzieje, że oddzwonią z propozycją współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o PKE Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PKE Polska Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osmańska 14