Uniserv-Piecbud Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Uniserv-Piecbud Sp. z o.o.

Jeremi

Fajna firma i dobry pracodawca takie opinie słyszałem. Co o tym sadzicie?

Iwona

Pojawiła się niedawno oferta pracy na stanowisko Kierownik budowy. Zamierzacie aplikować? Chętnie poznamy Wasze wrażenia z procesu rekrutacji.

darek

witek, a gdzie widziałeś taką informację ? Z tego co ja wiedziałem to teraz kontrolera finansowego projektu potrzebują. Słyszałem, że zarobki kształtują się od 3 tyś.

kandydat

Podbijam: proszę o info jak się pracuje w tej firmie, zarobki, atmosfera itp. Dziękuję!

nowy

Prosze o informacje odnosnie warunków pracy w firmir Uniserv-Piecbud. Wybieram się na rozmowę.

Zostaw opinię o Uniserv-Piecbud Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniserv-Piecbud Sp. z o.o.