Energocenter Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Energocenter Sp. z o.o.

IT

Nie rozumiem tych komentarzy. Osoby tu wypowiadające się chyba raczej nie chciały pracować tylko nieźle zarobić. Firma nieduża ale atmosfera pracy miła. Pracodawca płaci więcej niż tu piszą i to nawet w okresie próbnym. Jeśli pracuje się dłużej to i prezes jest hojniejszy .

Adam

Wiele osób się zwalnia już w trakcie lub po okresie próbnym. Godziny pracy często są nie przestrzegane, a nadgodziny liczone lub nie w zależności od typu stanowiska. Wypłaty (jej wymiar) są zagadką- nigdy nie wiadomo ile się dostanie, bo np prezes uznaje, że się nie należy.

adrian

niemiła rozmowa rekrutacyjna, zarobki - chcą żeby pracować za półdarmo

Robson

Jeśli ktoś chce [usunięte przez admina] za 1111 PLN na rękę to zapraszam do tej chorej firmy. Praca ciężka.[usunięte przez admina]

karol

Atmosfera miła, zarobki słabe, wiele praw pracowniczych nie przestrzeganych. Prezes dusigrosz.

Zostaw opinię o Energocenter Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energocenter Sp. z o.o.