Opinie o SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek w Mysłowice

Przyszły kierowca

Dzień dobry. Robię prawo jazdy w Diagnotest. Chcialbym po zdaniu egzaminu podjac prace w Energo transport. Warto iść żeby nabrać doświadczenia?

Kozik36
@Przyszły kierowca

W życiu ! (usunięte przez administratora) i proszenie się o swoje notabene wypłaty,naprawy samochodów ... Połowa z nich nie powinna z bazy wyjechać ... Szukaj naprawdę czegoś innego gdzie choć trochę będziesz doceniony jako pracownik

Marcin Nowy wpis

Przestroga dla wszystkich osób, które zastanawiają się czy podjąć pracę w tej firmie: Firma jest niepoukładana, panuje tam chaos. Zgodziłem się przepracować tylko tydzień, za który do tej pory nie otrzymałem pełnego wynagrodzenia - szef nie odbiera telefonów. Zdecydowanie odradzam!

BORYS33 Nowy wpis

Porażka... ZUS nie zapłacony... Człowiek dowiaduję się jak idzie do szpitala w nagłym wypadku ... Brak terminowych wypłat ... Gruszki na wierzbie obiecuję a jest bankrutem bo zgłasza upadłość konsumencką i przepisuję wszystko na ojca który także pieniędzy nie ma ...Były wanny są plandeki ... Faktury za części nie zapłacone na warsztacie a z tego co wiem jak wanny jeździły pieniądze na części były ... Pracownicy po kilka tygodni bez wypłat po terminie po Pan Dyrektor tak zarządza firma... OMIJAĆ Szerokim łukiem firmę Energo Transport Łukasz Wszołek

kiero Nowy wpis
@BORYS33

Pracuje i mi jakoś wypłata zawsze wchodzi w terminie, byłem u lekarza i tez nie było problemu...trochę to wszystko dziwne. A o ile wiem to ostatnio w szpitalu był chyba tylko Tadeusz jak nogę złamał? Mówił coś o problemie z ubezpieczeniem? Pozatym czemu Ci którym coś nie pasuje po prostu nie odejdą?

kasaaaa Nowy wpis

Firma nie płaci fv brak kontaktu odradzam współpracę

Jakie są warunki zatrudnienia w SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Przyszły kierowca

Kozik36
@Przyszły kierowca

Kierowca

Witam wszystkich, czytam wszystkie opinie niezadowolonych ludzi i nie potrafię wyjść z podziwu że jak pracują to wszystko im pasuje, jak odchodzą albo zostają zwolnieni to po spróbowaniu innej pracy po paru dniach przychodzą do szefa na kolanach żeby ich przyjąć z powrotem i jakby mogli to po pięć razy by wracali ale opinie jakby to był jakiś (usunięte przez administratora)...na prawdę strasznie się dziwie że jak szef z wami wszystkimi rozmawia to nie kładzie się przy tym na ziemi żeby się zniżyć do waszego poziomu.

Chętny

Jakich zarobków na rękę mogę się spodziewać w tego pracodawcy? Kierowca kat C+E

Były kierowca

Umowa?? Jak u każdego marna podstawa plus procent od przerobu (co oficjalnie legalne nie jest, ale takie mamy realia transportowe) ostatnio podobno nawet okrojony, system płacenia zmieniany bez konsultacji z pracownikami, poprostu pan doktor Łukasz sobie robił zebranko, ogłosił zmiane systemu i tyle w temacie(początkowo była stawka godzinowa, zmiana na podstawe + procent, ponoć później kolejna zmiana bo procent trzeba było okroić). Szacunek do kierowcy?? Kpina, poszanowanie czasu pracy?? Wolne żarty, jak czasu na kednej karcie brakowało to pan doktor potrafił poratować drugą. Warsztat?? Fakt chłopaki wporządku, ale doprosić sie jakiejś naprawy niekiedy graniczyło z cudem. No i wisienka na torcie terminowość wypłat hahahahaha dostać całość w terminie?? Zapomnij. Jak pan doktor będzie miał ochote to zapłaci, jak nie to parsknie pod nosem, że jemu też są ludzie dłużni pieniądze i musisz czekać. Firma porażka i nic więcej. Stanowczo omijać.

Irena
@Były kierowca

Aż tak źle było w tej firmie? Możesz zdradzić ile tam przepracowałeś? I co do pensji, bo to mnie ciekawi, ile wynosił ten procent od przerobu? No i ile średnio godzin wyrabiałeś jako kierowca?

@Irena

Wystarczająco długo przepracowałem, żeby stwierdzić, że to dno muliste i wodorosty, ile godzin?? Różnie, bywało i tak, że jednej karty brakowało. Procent?? Hmmmm proponuje udać sie na rozmowe do pseudo prezesa łukasza. Ale śmiało moge stwierdzić, że nawet ten procent to czysta fikcja. Realne zarobki były uzasadnione od tego kto jak często siedział u łukaszka w biurze i opowiadał co ciekawego w firemce słychać. Ogólnie ten czas spędzony w tej firemce uznaje jako stracony. Zdecydowanie odradzam, o szyatko doprosić sie graniczyło z cudem, nabicie klimy, opony, klocki hamulcowe. Nie mówie już o takich luksusach jak środki czystości do aut, albo płyn do spryskiwaczy, ale do chodzenia po autach i robienia zdjęć żeby obciążyć kierowce to pan doktor łukasz był pierwszy. Tyle w temacie. Na szczęście ten rozdział mam już dawno za sobą, jak również aktualnie poukładaną prace i święty spokuj.

Czy firma SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Na żadne. Kierowca który miał w Czechach groźny wypadek w pracy został pozostawiony samemu sobie z problemami. pan łukaszek (celowo z małych liter) nawet nie raczył nawiązać z nim kontaktu przez długi czas po powrocie ze szpitala do domu. Wcześniej kierowca, który po załadunku spadł z naczepy (upały, brak klimatyzacji w starej Scanii + praca ponad siły, bo tak ułożone kursy) w niedługim czasie po wypadku został zwolniony. Ot takie wsparcie w tej pseudofirmie.

Sebastian

Firma nie jest na rynku od roku czy dwóch co już daje jakieś poczucie pewności, zarządzana z głową. Są prowadzone inwestycje ale nie przeinwestowywanie co również daje obraz tego jak jest prowadzona i jakie są co do niej plany na przyszłość. Samochody nie są nowe ale są kilkuletnie. Kilka zestawów jeździ po UE spora część floty to wanny na rynek lokalny oraz autokary. Kierowcy to ludzie z doświadczeniem, pomocnni oraz mili jeśli jestes nowy, a to dużo o nich mówi. Firma ma oczywiście swoich mechaników obsługujących pojazdy również sympatycznych i pomocnych. Co ważne, a nawet bardzo ważne wypłata jest tak jak jest ustalone więc można skupić się na swojej pracy i powierzonych obowiązkach. Właściciel to stosunkowo mloda osoba z tytułem doktora transportu, a więc znająca temat nie tylko jako kierowca, nie przypadkowy gość bawiący się w transport. Polecam z czystym sumieniem każdemu kto chce pracować i zarabiać dobre pieniądze . Uprzedzam kombinatorzy i leserzy długo miejsca nie zagrzeją tutaj.

@Sebastian

Święta racja daj jeszcze kolego 5 gwiazdek ????

były kiejowca
@Sebastian

Wszyscy wiedzą jak jego przyboczny ma na imię, więc nie ma co się dziwić na ten komentarz. Pan Łukasz NIGDY nie pracował jako kierowca. Ma wszystkie uprawnienia, bo trudno żeby nie miał, skoro jego ojciec ma jeden z największych w regionie ośrodek szkoleniowy. To że firma jeszcze jest na rynku, to efekt "dotacji" ze strony taty. Pan Łukasz wychodzi z założenia że po co spłacać zaległości, skoro można kupić kolejnego trupa (Scania 500-700+ tys.) i wstawić go na Niemcy. Mechanik nie ma być sympatyczny, tylko skuteczny i wykwalifikowany. Wypłata... no czasem jest w terminie, oczywiście podzielona na pół i co miesiąc ten sam schemat... będziesz miał kilka stówek mniej jak nie spiszesz wszystkiego i nie podliczysz. Niestety jest to przypadkowy koleś, któremu ojciec znalazł zajęcie i nawet ten tytuł doktora go nie ratuje. (usunięte przez administratora) i leser jest tam tylko jeden i piastuje stanowiska spedytora. Kolejna porażka w tej firmie. Gość bez żadnego przygotowania, wiedzy i doświadczenia...

Agnieszka
@były kiejowca

A co to znaczy, że wypłata podzielona jest na pół? Nie jest wypłacana cała kwota na raz?

@Agnieszka

Cześć na konto reszta pod stolem

Alicja
@Były kierowca

I to jest minimalna + reszta ile zadecydują od tego przerobu, co ktoś pisał? Czyli składki tu są jedynie z tej podstawy na koncie? :/

Cwks
@były kiejowca

Ten tytuł doktora to on ma, ale nie z transportu. To jakiś filozof ubierający się w lumpeksie. Nie płaci ludziom, nie płaci kontrahentom. Jedyny plus to pani Asia.

Magdalena

Rok temu pojawił się komentarz że niektórym się nie podoba że spedytorem jest kobieta, i ona się wszystkim zajmuje. Czy to na prawdę kwestia płci - serio ktoś z pracowników narzeka na płeć spedytora? Czy w tej firmie inne kobiety też są tak traktowane?

CplusE

Jest umowa, jest poukładana praca, i jest kasa na czas !! spedytorka pani Joanna to odpowiednia osoba na tym stanowisku jak ktoś robi jak mu się żywnie podoba to stawia do pionu !! Wiem ze wielu osobom to przeszkadza ze kobieta nie dość ze pilnuje i układa to wszystko tak jak powinno być to jeszcze nie daje wejść sobie na głowę ale no cóż wszystkim się nie dogodzi ! Firma zatrudnia około 40 pracowników, atmosfera i szefostwo super!!

Michał Sz

Nie wiem skąd te negatywne opinie Pracuje tutaj i auto w bardzo dobrym stanie stanie (Scania) Z kasą nie ma problemu z wszystkim idzie się dogadać Szef idzie na rękę nawet za bardzo z wszystkim się idzie z Panem Łukaszem dogadać także nie wiem o co chodzi ale mowie jak jest . Robota także poukładana nikt nie dzowni nikt nie dopytuje ... spóźnisz się no ok spóźniłeś się ale była jakaś przyczyną tego spóźnienia. Atmosfera bardzo miała ja osobiście gorąco polecam.

@Michał Sz

Zgadzam się !

Czy nowo zatrudnione osoby w SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie. I kasy też nie.

Kierowca

Pracowałem bez umowy I nie zapłacili. Odradzam.

Klaudiusz

Jakie są normy na akordzie, żeby dobrze zarobić?

Scaniija

Porażka. Stawka godzinowa zmieniona na akord. Ile wywieziesz tyle zarobisz. Samochody trupy z drutami na wierzchu. (usunięte przez administratora) Za niedługo wszystkie Scanije stano

inkognito
@Scaniija

Porazka to jest dla tych co myslom ze za nierobom beda placic jak sie chce to sie zarobi tylko czeba chciec a jak ci jest tak zle to po co tu siedzisz i piszesz glupoty zwijaj mandzur wypad tam gdzie lepiej

Zniesmaczony

Katastrofa. Żeby zdobyć doświadczenie owszem ale tak to porażka.

Woźnica

Nie polecam. Kasy nigdy na czas.

nie polecam

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek - Mysłowice

• Jak się pracuje w SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek?

Zobacz opinie na temat firmy SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek?

SWŁ Energo Transport Łukasz Wszołek
  • Świerczyny 72