Opinie o Silex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Silex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Silex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silex Sp. z o.o. w Warszawa

Jerzy Nowy wpis

W dniu 06 maja 2020r. złożyłem zamówienie celem zakupu maszyny do szycia Janome JUNO J15 w kwocie 479,00 zł (Sillex Spółka z o. o. ul. Domaniewska 37/31 02-672 Warszawa NIP: 521372 8053, REGON: 364081462 numer telefonu: 22 118 90 46 e-mail: sklep@sillex.com.pl strona internetowa www.sillex.com.pl , która obecnie jest usunięta). W tym samym dniu dokonałem płatności przelewem internetowym z mojego konta bankowego na konto w ING Bank Śląski Spółka Akcyjna ul. Sokolska 34 40-086 Katowice. Do tej pory pomimo wielokrotnych prób nawiązania kontaktu telefonicznego z numerem telefonu oraz wysłania do niej e-maili na adres e-mailowy, pism z prośbą o kontakt telefoniczny ze mną i zwrot na moje konto bankowe pieniędzy za zakupioną, a nie otrzymaną maszynę do szycia nie otrzymałem przedmiotowej maszyny do szycia lub zwrotu pieniędzy. Zawiadomiłem Policję i zawiadomię Prokuraturę. Stwierdzam, ze moje wpisy na stronie www.gowork.pl są notorycznie usuwane, z zrobiłem je w tej sprawie już 5 razy.

Monika Nowy wpis
@Jerzy

Dzień dobry, Ponieważ również nie mogę się doczekać na zamówienie postanowiłam sprawdzić w necie co się dzieje i niestety przeczytałam Pana ostrzeżenie. Niestety za późno :-(

Rafał Nowy wpis
@Jerzy

Ja 8 maja zamówiłem pralkę a po kilku dniach dostałem inf na email, że nie zrealizują zamówienia do dziś jak Pan nie mam pieniędzy i towaru(usunięte przez administratora)

Jerzy Nowy wpis

aga

towar zamówiłam i opłaciłam 06 maja 2020, do tej pory nie dotarł, nikt nie odbiera telefonu, na mila nie odpisują zgłaszam na policję, ostrzegam wszystkich!!!

Marta, Wrocław

Uwaga to (usunięte przez administratora) Nie odpowiadają na telefony, towar oczywiście nie został dostarczony, zwrot środków nie nastąpił.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Silex Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
A

Proszę nie robić zakupów u nich. Jest specjalna strona na Facebooku poszkodowani przez sillex proszę tam wejść i poczytać

Ana

Dziwne że są wszystkie opinie negatywne usunięte . To są (usunięte przez administratora) i tyle . Ponad sto osób poszkodowanych . Mnie do dziś nie oddali pieniędzy

AjlikeZeus

Dziwne, że większość opinii, które się znajduje pod nazwą tej firmy są z chorymi błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi. Mam wrażenie, że wszystkie te komentarze pisał jeden analfabeta, który albo: a) Miał za to płacone lub b) sam jest sobie szefem. :) Szukam informacji i opinii o tej firmie, bo wpadł mi w ręce TV, którego szukam od prawie miesiąca w obłędnie niskiej cenie i w taki sposób trafiłem tutaj. Opinii o firmie w internecie nie ma żadnych. Jeżeli ktoś ma jakieś rzetelne i sprawdzone wieści o tym, czy firma faktycznie cokolwiek i kiedykolwiek wysłała do jakiegokolwiek klienta, to piszcie pod tym komentarzem. Wstępnie chciałem wrzucić tutaj swój adres mailowy, ale zapewne został bym obrzucony spamem... ;)

AjlikeZeus
@AjlikeZeus

Po publikacji zauważyłem jedną bardzo ważną rzecz! Ofertę, którą trafiłem, to TV 55" Samsunga UE55NU7093UXXH za cenę 1139 złotych + ok. 12 złotych za przesyłkę. To dziwne, bo ten TV oscyluje w granicach 2000 złotych (czasem mniej, czasem więcej). Różnica prawie tysiąca złotych budzi niepokój. Co się wstępnie okazało, to strona na której znalazłem tę ofertę nazywa się - sillex.com.pl - podkreślam podwójne L w nazwie. Prawdopodobnie jest to nic innego jak jeden wielki scam, który podszywa się pod nazwę firmy na którą trafiłem tutaj. :|

nikt
@AjlikeZeus

witam, zamowiony zostal wkoncu ten telewizor czy nie ? Zastanawiam sie nad innymi sprzetami aby mozna bylo to kupic ale tez mam obawy firma sillex.com.pl

niknejm
@nikt

Sam chciałem brać, ale zadzwoniłem do nich i pan wyjaśnił, że z tą ceną jest błąd. Nie mają na stanie w tej cenie już niestety.

Werka
@AjlikeZeus

Mnie udało sie otrzymać paczke z logiem sillex.com.pl więc nie mam powodow źle o nich mówić

Artek
@AjlikeZeus

Tak dokładnie , kupe ludzi nie dostało towaru , to lichwa , ja od piątku czekam , przelew poszedł a oni niby pieniędzy nie maja , to (usunięte przez administratora) , nie odbierają tez telefonów , dziś głoszę na policję sprawe

@niknejm

nie klam nik tam nie odbiera tel .biuro wirtualne.

Arek
@AjlikeZeus

(usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona na policję. Opinie na FB czy również na gowork w innym miejscu mówię wszystko. (usunięte przez administratora) nie wysyłać pieniędzy. Rzucil reklamę w Google i jakiś (usunięte przez administratora) myśli że przytuli kasę i pójdzie mi płazem...

Justyna

Towar zamówiony i opłacony 7 maja, nadal status „oczekiwanie na płatność” brak kontaktu mailowego, numer podany na stronie nieistnieje! Jestem pewna ze przesyłki ani zwrotu kosztów nie otrzymam. Ostrzegam przed Zakupami w sillex

Laura
@Justyna

Dokładnie taka sama sytuacja. Zamówienie i od razu płatność przelewem 7.05, brak jakiejkolwiek informacji, status ciągle „oczekiwanie na płatność”. 13.05 wysłałam maila z pytaniem co się dzieje, załączyłam potwierdzenie przelewu z banku, do dziś zero odzewu, a przy próbie kontaktu telefonicznego informacja, że abonent nie istnieje. Wnioskując z innych opinii, nie jestem jedyna, obawiam się, że ani sztangi, ani pieniędzy nie dostanę...

Wiesław

Kupiłem i zapłaciłem za odkurzacz do dzisiaj nie otrzymałem . Czekam do końca tygodnia tj do 22.05 i po tym terminie zgłaszam na Policję bo na telefon nie odpowiadają dzisiaj był /20.05./ zablokowany na maila nie odpowiadają (usunięte przez administratora)

Aga

.. a te niby pozytywne posty tych niby pracowników to faktycznie pisane z tymi samymi błędami ortograficznymi.... żenada

Agnieszka

7 maja zamówiłam odkurzacz nie dotarł do tej pory

a.

firma (usunięte przez administratora) pieniądze stracone, zgaduję, że nie do odzyskania.

ppiter

dotarło po dniu wszystko git pzdr

Poszkodowany
@ppiter

Dziwne jestem akurat na policii z jednej dzielnicy w gdansku parę osób się spotkali na komisariacie.

@Poszkodowany

wwww.sillex.com.pl to o ta firme mi chodzi.prosze admistratora o usuniecie moich komentarzy

karol

paczka ok towar ok troche dlugo bo 2 dni szlo ale polecam

@karol

2 lata chyba .firma inko.dzis zglosilem sprawe na policje

@adam

adam

nie polecam konta na ktore wplacilem kaske juz zablokowane.zero kontaktu.stracilem 1400zl

Gryfind

Paczke zamówiłam w poniedziałek, dziś do mnie dotarła. Myslałam ze będzie u mnie tego samego dnia, więc troche długo ale mimo to jestem zadowolona :D

@Gryfind

ja tez 6 maja zamowilem.1400 juz nie moje .a na dodatek 3 h na komisarjacie bo tyle ludzi bylo w tej sprawie

Serek

Ludzie zastanówcie się! szkalujecie Polska firme! wolicie kupować u niemców? ja co prawda tylko 2 razy zamawiałem rzeczy na trening ale zawsze dobrze zapakowane paczki przychodziły.

@Serek

chyba ukrainska teraz .1400 nie moje

Przemek

Paczka dotarła, gwarancja do mikrofali też. troche drogo ale polecam.

@Przemek

nic nie doszlo do mnie .stracilem 1400

MonikaM

Szybka obsługa wysyłka następnego dnia. polecam i dziękuje za suszarkę

@MonikaM

nie klam .ta firma nic nie wyslala mi.

bogoc

sillex.com.pl Dobry sklep dobra firma solidnie zapakowane pudło POLECAM=)

@bogoc

i na Ukraine pojada nasze wplacone piniadze. konta ponoc sa juz poblokowane

Zostaw merytoryczną opinię o Silex Sp. z o.o. - Warszawa

Silex Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa