Opinie o Silex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Silex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Silex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silex Sp. z o.o. w Warszawa

Waldemarczyk

Pracowałem u nich 2 miesiące, umowa o prace była ale nie wytrzymałem ilości wysyłanych paczek na każdego pracownika. 300 paczek samemu zapakować to sztuka. Jak nie znajde nic lepszego to pewnie wrócę.

@Waldemarczyk

firma nie zatrudnia pracownikow.nie klam.sprawa zgloszona na policje

Woreksodowy

Witam, firma poprosiła o wystawienie opinii po otrzymaniu przesyłki a więc: dron zapakowany jak na wojne, mega bezpiecznie i z tego jestem zadowolony. wysłali tez bardzo szybko 100% OK

@Woreksodowy

fajna dzis bylem na policii.

Muria

Szybka wysyłka towar zgodny z opisem polecamy

@Muria

ja ci tez paczke wysle ale w inne miejsce

Mgdap

Mała prostownica a zapakowana w ogromne pudło i cała masa folii bombelkowej. to nie ekologiczne prosze panstwa!!! mimo wszystko prostownica okej

Poszkodowany
@Mgdap

Jak trafisz za kratki to cie tam wyprostuja

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Silex Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Pola

Miałam wątpliwości co do funkcjonowania firmy jednak paczka przyszła dziś o 11. przepraszam za kłopot i obiecuję że będe wracała :>

Poszkodowany
@Pola

Nic nie dotarlo

haban

Polecam gorąco firme fajna obsługa dobra pomoc i szybka wysyłka polecam sillex.com.pl

jacek

Zamówiłem dziś telewizor 40" z płatnością przy odbiorze .Zobaczymy.

CZARNYBOG

Zajmuje sie pakowaniem sprzentu na siłownie hantle gryfy i inne takie, robota nudna ale dobrze placa. dostałem 2 razy premie za duza ilosc paczke spakowanych wiec polecam

Ant

SZYBKA WYSYLKA DOBRY SKLEP

Remek

Firma bardzo sie rozwija coraz wiecej towaru do sprzedazy i ciągle kogos zatrudniajom. klienci zadowoleni

Kuba

firma stawia na ekspresowe wysylki stad taka presja na ilosc wyslanych paczek. od kad handluja sprzetem na silownie jest ciezko pakowac ciezkie rowerki treningowe ale daja 300zl premii. ogolnie polecam robote.

Arczyk

spoko robota wyplata na czas klienci tez zadowoleni. duzo godzin ale firma solidna. i wyplaty daja na czas epidemii a to sie szanuje

To chore wprowadzono nam nakaz 300 wysłanych paczek każdego dnia. klientów coraz wiecej a ludzi w firmie tyle samo ale wiadomo dla nich najważniejsze by klient miał tanio i szybko paczke=/

Monka

zarobki w firmie marne bo prezesi chcom by klient mial najtaniej produkty i paczke koniecznie od razu!!! a wszystko kosztem nas pracownikuw

Monka

Sklep ma dobre ceny kosztem tego ze my musimy pracowac za trzech :/ kierowniczka krzyczy gdy klient nie dostanie paczki nastepnego dnia a to tez zalezy od kuriera! a my musimy pracowac jak wielblady://

Janikowska

Pozdrawiam kierowniczke magde:)) super praca mam nadzieje ze przeniesiecie mnie do obslugi klienta z magazynu:)) najlepszy sklep internetowy polecam:)

Kazm

Goraco polecam sklep dzieki za paczke do zoba !!

wszystko ok fajna robota duzo mlodych ludzi od kad otworzyli sillex.com.pl troche duzo wysylek ale ogólnie na plus:-)

Waldemar Mazur

przesyłka szybko do mnie dotarła dzien po wplacie wiec polecam te firme:D

Cezary

Fajna robota firma sie rozwija od kad sprzedaja elektronike zatrudnili duzo nowych i czlowiek sam nie musi pakowac tego wszystkiego a i klienci maja szybko paczki u siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Silex Sp. z o.o. - Warszawa

Silex Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa