Opinie o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy W&P INVEST GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w W&P INVEST GROUP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Odszedłem już z tej pseudofirmy więc chętnie się podzielę pewną praktyką, bardzo ciekawą. Otóż GURU DP i KW nakazali ludziom podpisywać FIKCYJNE umowy z klientami, aby można było w internecie mówić że się podpisało te wielkie kilowaty... (usunięte przez administratora)i sieczka w głowie. Nigdy nie wiadomo co nasze GURU dzisiaj napiszą w socialkach. Dzisiaj mamy 2 MW, jutro 3 MW, pojutrze 4 MW. STrzeżcie się narody, bo niebawem WPINVEST. będzie pisać GIGAWATA miesięcznie, a może i więcej w końcu sky is the limit! Naprawdę szczerze byłem w środku i odradzam tę pseudofirmę

Marcin M

Też byłem wtedy i jestem do teraz. Prawda jest taka że to nie firma kazała pisać lewe umowy tylko dyrektor którego miesiąc później zwolnili jak zostało to wykryte. Komentarz pod tytułem nie wiem ale się wypowiem bo słyszałem ????

Obserwator

Każdy kto chociaż trochę zna branże wie że nierealne są kwoty o jakich ci śmieszni panowie opowiadają na socialmediach. Takie kwoty prowizji wymagają podpisanych setek kilowatow na wysokich marżach co przy dzisiejszych realiach rynkowych jest niemożliwe do utrzymania. Oczywiście wszystko opiera się na chorej strukturze mlm gdzie wierchuszka spija śmietankę a zwykli handlowcy dostają psie pieniądze. Skąd taka rozdmuchana rekrutacja? Bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam tkwił dłużej niż do pierwszych rozliczeń. WP Invest Group i tym podobne firmy to (usunięte przez administratora) tej branży, cfaniactwo liczące na szybką kasę bez planu na przyszłość. O wielkich prezesach szkoda nawet strzępić ry ja bo to zwykli pozerzy i lanserzy którzy kreują się na nie wiadomo kogo w rzeczywistości to zwykli (usunięte przez administratora) I naciągacze. Ich rzekoma kadra managerska nie istnieje w branżowych portalach to albo fikcyjne osoby albo słupy bez doświadczeń, ale na wypożyczonych furach robią szoł przed naiwnymi młodzikami którzy po obejrzeniu kilku filmików na tiktoku myślą że w miesiąc będą zarabiać dziesiątki czy setki tysięcy. Przy skali tej megalomani wolumenowo pewnie przerosli liderów branży a prawda jest taka ze nikt w środowisku tych ludzi nie zna, co więcej każdy z nich ciśnie bekę, bo to takie klauny. CZLOWIEKU, JAK TO CZYTASZ I PRZEZ MOMENT PRZESZLO CI NA MYSL ROBIX TAM, NIE ROB TEGO. NIE DAJ SOBIE ZWICHROWAC PSYCHIKI, jest tysiące lepszych firm w tej branży gdzie spokojnie można robić swoją pracę bez obiecywania złotych gór

Panpracownik
@Obserwator

Widać, że bardzo Ci zależy na zniechęceniu, kolego z konkurencji. ;) Zarobki jak w wielu firmach, ale rozwój i możliwości jak nigdzie. Polecam

Ernest

Prawda zawsze leży po środku. Wszystkie te opinie które czytam, praktycznie w 100% mógłbym dopasować personalnie do osób które tutaj pracowały. Ta praca nie jest dla każdego. Zarobki są wysokie dla ambitnych, pracowitych i wytrwałych ludzi a nie dla marzycieli i szczęściarzy, którzy myśleli że każdy kto ty przyjdzie to należy mu się wypłata 30tys jak psu buda. Amator dziękujemy, zapraszamy komandosów

Komandos
@Ernest

Ty sam jesteś komandos. Biznes oparty na chorych zasadach mlm z guru który narsyctycznie ma o osobnie mniemanie największego i nieomylnego biznesmena. W rzeczywistości to malutki człowieczek szukający poklasku w internecie i skupiający wokół siebie naiwnych i zdesperowanych. Gdzie ci generałowie piatkowskiego w branżowych portalach? Ludzie o rzekomych olbrzymich sukcesach i doświadczeniach a nikt o nich nie słyszał. Megalomania na całego l.

Klient Nowy wpis

Możecie coś wiecej napisać o samej usłudze dla klienta? Czy warto wiązać sie z ta firma i przeprowadzać z nią remont? Jak faktycznie wygląda praca przez nich wykonana? Będę wdzieczny za wszystkie opinie.

Konrad Nowy wpis
@Klient

Oni niczego nie robią oprócz wystawienia faktury. Od roboty są podwykonawcy.

Klient Nowy wpis
@Konrad

A jak Ci podwykonawcy? Polecasz?

Nie Nowy wpis
@Klient

Nie. Nikt Ci nic nie powie bo nie wykonali jeszcze żadnej realizacji mimo, że chwala się milionowymi obrotami.. szkoda tylko, że pewnie żaden z pracowników jeszcze pieniędzy nie zobaczył.

EQUALIZER

Posłuchajcie. To model biznesowy, w normalnych warunkach musiał by wziąść kogoś na umowę o pracę , opłacic zus itp a tak korzysta z prowizji i stałego dopływu jeleni w sumie niskokosztowych bo im nic nie płąci. Zeby pozyskać strumień jeleni trzeba stworzyć rykowisko i on to robi znakomicie. Nic tak nie przekonuje jak wizja bogactwa, schemat taki tworzyły Amber Gold , Janusz Palikot i stworzą jeszcze inni w przyszłości. firma to takie naczynie przepływowe , wpadają jelenie , mają troche szczescia początkującego , coś tam podpiszą , wylatują wpadają kolejne jelenie też uda im sie podpisac jakies umowy itp. Brawo .. to nie jego wina że Polska zaczyna być stadem baranów. On jest tylko Bacą......

Janusz t.

Nowo Powstała Firma wielkiego Guru D.Piątkowskiego Darmowy Remont to jedna wielka ściema na bardzo dużą skalę stosowanie technik manipulacyjnych oraz agresywny marketing ,parnie mózgów nowym handlowcą to chleb powszedni ubrany w wielkie obietnice , potężne zarobki ,zostań milionerem tylko zostaw pracę i zaangażuj się na 100% nie słuchaj żony ,rodziny nikogo jeśli odciągają Cię od celu to nie gadaj z nimi bo to nieudacznicy i przeciętniacy na etacie .Mówienie o przychodach firmy rzędu 40 mln zł w pierwszym miesiącu to k….a dobry żart???? Piątkowskiemu chyba cegła na głowę spadła .Po 1 kwoty o których mówi samozwańczy Guru biorą się z ilości podpisanych umów z klientami na prefinansowanie z programu Czyste powietrze które w większości spadają bo ludzie jak się dowiadują że są nabijani w butelkę odrazu rezygnują przykład : na kwotę dotacji 135 tys zł klient ma wykorzystane max połowę jak ma szczęście a resztę oni biorą dla siebie mało tego przez 4-5 mcy działania firmy może Fundusz wypłacił kilka pierwszych transz a tu już mowa o 130 milionach ???? Marketing napompowany do rozmiarów takich ,że skali by zabrakło a gadanie o duchowości i rozwoju to tylko sztuczka manipulacyjna aby zamaskować prawdziwy cel niestety ludzie dają się na to nabierać handlowców cały czas rekrutują i cały czas odchodzą Ci co się w porę zorientowali z czym mają do czynienia .Pupci dupci i cmokanie serduszka kochani z poziomu miłości bla bla bla ???? żygać mi się chce jak o Tobie myślę D.Piątkowski jesteś paskudnym typem i bardzo przebiegłym rujnujesz prostym ludzią życie bo mają marzenia i wierzą Ci ślepo w każde kłamstwo .

Odliczamy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

I co wypłacili Wam pieniądze? Dawid P. bezczelnie zwodził mojego wspólnika i nie można było się z nim dogadać. (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&P INVEST GROUP. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Czy firma W&P INVEST GROUP udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Gg

Na żadne. (usunięte przez administratora) i nie wypłacają. Czekam już prawie rok na wypłatę.

A.t

Noo prezesik się bawi w Tajlandi a my dalej bez pieniędzy! Brawo! Wycyckaliście nas równo... szukają kolejnych 20 naiwniaków. Ludzie obudźcie się. Tłumaczenia ze sunhelp nie wypłacił... a z kim miałam umowę??? (usunięte przez administratora)

Opinia

Panowie trąbia, ze wszyscy pracownicy są wypłaceni, że kazdy dostanie pieniądze. Tymczasem handlowcy którzy w pore przejrzeli na oczy muszą teraz odzyskiwać je poprzez prawników. Nie rozumiem tej hipokryzji i mówieniu o howkinsach, poziomach świadomości i innym(usunięte przez administratora) ,,kołczingu". Pan D.P jest świadomy tylko wtedy kiedy jest mu to na rękę. Możemy go porównać do tych wszystkich (usunięte przez administratora) którzy mówią o honorze, zasadach ale tylko wtedy jak jest to dla nich wygodne... kiedy sytuacja obraca sie przeciwko nim, nagle nie obowiązują ich zasady i robia co chcą. Smutne jest tylko to, że ludzie nie wyciągają wniosków i nadal chcą współpracować z takimi osobami. Zastanówcie się czy to nie dziwne, że w firmie gdzie było 200 handlwoców którzy byli dla Dawida zostało dosłownie 2 może 3 osoby. To chyba o czymś świadczy.

Nord energy

Prezes nord energy przed chwilą oznajmił na instagramie, ze właściciele Sunhelp pokłócili się z WP INVEST… wiadomo coś? Czy doczekamy się w końcu pieniędzy?

Www oszukani przez wpinvest pl
@Nord energy

Zapewne ogłoszą upadłość i nie wypłaca ludziom pieniędzy... najzabawniejsze jest to, że ludzie którzy stali za nimi murem wypięli sie na nich i odeszli do SUNHELP. Faktycznie karma wraca i tylko czekać az tematem zajmie sie któryś z kanałów komentery lub Stanowski i raz na zawsze zakończy kariery tych pseudo biznesmenów.

J.k

A może odniesie sie ktos z zarządu do tego, ze nie wypłacają prowizji znacznej części handlowców którzy zakończyli z nimi współpracę. Żałosny fakt tego co jest pokazane w mediach, a jak jest naprawdę... ODDAJCIE LUDZIOM PROWIZJĘ NA KTÓRĄ CIĘŻKO PRACOWALI!!!

J.j

Przecież ludzie odeszli stamtąd tylko dlatego bo musieli dokladac z oszczędności zeby moc pracować. Wiec o czym ty mówisz??? Kto odchodzi z firmy jesli zarabia pieniądze i wszystko funkcjonuje jak nalezy?

Krystek

A dlaczego odeszli? Wymień mi te osoby które odeszły i dostały pieniądze. Paru to ile? Jedna osoba?

Daniel Spała

Jestem od czerwca w firmie. Dla mnie jest wszystko transparentne. Działasz masz wynik, zarabiasz pieniądze. Ściemniasz, udajesz, zasłaniasz się wymówkami..... Nie dziw się że nie zarabiasz. Wiedza, motywacja i pomocni ludzie są na wyciągnięcie ręki. Branża jest trudna i nie wybacza błędów. Wiem jak zbudowałem swój charakter w doorze. A najważniejsze jest to że Bartek i Dawid tworzą miejsce dla ludzi z zasadami i wartościami. To jest elitarne miejsce, na szczęście nie dla każdego.

Współpracuję z W&P od prawie roku i prawda jest taka, że...... Jak ktoś pracuje uczciwie, rzetelnie i bez kombinowania to zarabia tutaj konkretne pieniądze. Tyle! Wszystko połączone jest z rozwojem osobistym i świetną atmosferą. Dawid i Bartek odwalają super robotę i nagradzają zaangażowanych pracowników. Jak chcesz się rozwijać to dawaj do nas :D

P.W

Gdzieś są pieniądze dla handlowców?! Poszukujecie co jakiś czas ludzi do pracy a nie wypłacacie starym pracownikom! Dorośli ludzie którzy mają rodziny, porzucili etat dla gruszek na wierzbie... wydali swoje pieniądze na paliwo, stracili czas... Pan Dawid tak świadoma osoba, o bardzo dobrym sercu, człowiek biznesmen ale chyba tylko w social mediach. Szok! Naprawdę przeżyłam ciężki szok! Mam nadzieję, że obudzi się Pan P. z Panem W. i wypłacicie należe ludziom pieniądze....

Michał P

"No to więc możesz przekazać reszcie ekipy WP która już jest przerobiona na Supreme że nie muszą srać w te swoje brudne majty i niech spierd....alają od razu zamiast czekać na wypłaty bo jak widać jesteśmy wypłacalni i uczciwi a oni nam potrzebni jak kur....wie majtki ;)" W miesiąc rozwiązało się wszystko i maski opadły. Powyżej przesyłam wiadomość od mojego lidera po wypłaceniu pieniędzy, które mi się należały.

Była pracownica Merry

Witam , chciałabym się podzielić opinia W&P z punktu widzenia byłej pracownicy tej firmy na stanowisku handlowca. Mój staż w firmie to około rok czasu . W tym czasie byłam jednym z najlepszych handlowców , bardzo promowana i wychwalana przez dwóch Guru Bartka Wojdata i Dawida Piatkowskiego. Niestety dopiero po roku przyszło otrzeźwienie i z czystym sumieniem NIE POLECAM współpracy z tą firma . Ktoś zapyta ok ale dlaczego ? Prosze bardzo. 1. Firma chwali się ze można tu nieźle zarobić. Stawki jakie proponuje Wp są jedne z najniższych na rynku jeśli chodzi o procent . Większość z waszych ciężko zarobionych pieniędzy zjada Piatkowski i Wojdat plus Dyrektor Generalny . Osoby na dole po prostu pracują dla tych na górze. 2. Marketing firmy jest oparty na kłamstwie. Odbierane samochody typu Porshe nie sa z pieniędzy zarobionych w tej firmie a z innych działaności osób prywatnych 3. Jak mówia panowie właściciele wypłaty realizowane są co dwa tygodnie. :) Nie jest to prawda , ponieważ co dwa tygodnie jest rozliczenie ok - ale pieniądze na koncie macie najwcześniej po półtora miesiąca . Dlaczego ? Bo biuro działa tak wolno ze zanim umowa trafi do realizacji ti musicie ja ratować u klienta bo biuro nie ogarnia tematu. 4. Kwoty o których mówią Ci panowie są nierealne - jest to zwykły marketing . Kwoty typu 6- 8 tyś ok - przy pracy po 12 godzin , 7 dni w tygodniu. 5. ROZWOJ DUCHOWY Piatkowskiego to nic innego jak mamienie ludzi - sami handlowcy się z tego śmieją i mówią mu to wprost nawet na konferencja organizowanych przez W&P. Po prostu robi na tym kasę a Pan Wojdat pieniądze chodź gość nie umie nic. 6. Uwaga i teraz co najlepsze . W&P Nie WYPLACA SWOICH HANDLOWCOW . Mówią o wielkich pieniądzach tymczasem , osoby które zakończyły z nimi współpracę są niewypłacanie mimo ze pracowaly uczciwie i rzetelnie Krążą opinie ze firma ma problemy finansowe i dlatego nie wypłaca handlowców . Odchodzi więc z tamtąd coraz więcej ludzi . Zaraz pewnie o tym będzie głośno . Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy. Zdaje sobie sprawę ze do mojego komentarza armia trolli wynajętych przez W&P będzie się broniła i wypisywała komentarze które maja za zadanie wyśmiać rzetelna i prawdziwa opinie . Natomiast nie dajcie się nabrać . Znajdźcie rzetelna firmę , która jest wypłacalna , których na rynku nie brakuje.

W&P Invest Group
@Była pracownica Merry

Witam serdecznie. Proszę nie sugerować się opiniami nigdy nie pracującymi u nas hejterów z sieci i pracowników firm konkurencyjnych. W branży OZE jest dużo pieniędzy stąd nieczyste zagrywki. WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE nie zawierają imion i nazwisk z prostej przyczyny - są fikcyjne. Pozdrawiam i zapraszam na pokład. Dawid Piątkowski członek zarządu, W&P Invest Group

Prawdomówny
@W&P Invest Group

Drogi Dawidzie , drogi Bartku - cała branża już o was huczy, i z pewnością nie są to opinie pochlebne . Twojemu wspólnikowi się nie dziwie bo on od zawsze nie był osoba godna zaufania natomiast Tobie Dawidzie ? Niestety sposób w jaki potraktowaliście swoich ludzi nie wypłacając pieniędzy za uczciwa prace jest niegodne podania ręki . Te osoby maja rodziny , zobowiązania i zainwestowali bardzo dużo pieniędzy żeby rozwinąć się w tej pracy , a przede wsrzytkim uwierzyli ze jesteś Dawidzie osoba honorowa i godna . Niestety - bardzo to przykre jak w krótkim czasie opadły maski . Niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy . Mogliście być największa firma w Polsce ,ale niestety okazaliście się niegodni zaufania, niegodni podania ręki ……(usunięte przez administratora)

Waldek

Witam, szczerze nie polecam! Brak pieniędzy za umowy! Kilka miesięcy pracy za darmo! Przepraszam...praca na minusie bo doliczyć do tego koszty na paliwo i dziękuję... jak wam nie wstyd! Mając rodzinę wpadasz w takie wielkie(usunięte przez administratora).. i rób co chcesz rączki umywają...Kontakt utrudniony!

Witam, współpracowałem z największymi firmami w branży OZE ale to w W&P Invest Group znalzlem swoje miejsce zgodne z moimi zasadami i wartościami. Poznałem wiele wartościowych osób dzięki którym cały czas się rozwijam. Jestem w rodzinie WP od początku i z pełną odpowiedzialnością, uczciwie i wprost polecam współpracę z Dawidem i Bartkiem osobom szczerym i zaangażowanym. Rozwój Wsparcie Narzędzia Kasa na czas (oczywiście za prawdziwe, krystaliczne umowy) Motywacja, Medytacja i (usunięte przez administratora) albo wsiadaj do rakiety i leć z nami albo nie przeszkadzaj i zajmij się swoimi tematami :) Pozdrawiam wszystkich hejterow i byłych pracowników. Trzymamy za was kciuki

Witam, współpracowałem z największymi firmami w branży OZE ale to w W&P Invest Group znalzlem swoje miejsce zgodne z moimi zasadami i wartościami. Poznałem wiele wartościowych osób dzięki którym cały czas się rozwijam. Jestem w rodzinie WP od początku i z pełną odpowiedzialnością, uczciwie i wprost polecam współpracę z Dawidem i Bartkiem osobom szczerym i zaangażowanym. Rozwój Wsparcie Narzędzia Kasa na czas (oczywiście za prawdziwe, krystaliczne umowy) Motywacja, Medytacja(usunięte przez administratora) albo wsiadaj do rakiety i leć z nami albo nie przeszkadzaj i zajmij się swoimi tematami ????✌️ Pozdrawiam wszystkich hejterow i byłych pracowników. Trzymamy za was kciuki ????????????

Kamil

@były pracownik jak chcesz oczerniać firmę bo na 100% jesteś z konkurencji to rob to z głową. Piszesz takie rzeczy, ze kazdy kto skończył 3 klasę podstawówki zauważy, że kłamiesz. W internecie możesz napisać co chcesz i nie potrzebujesz do tego fikcyjnych umów. Naprawdę słaba próba. Ja pracuje tu 3 miesiąc, przyszedłem bez doświadczenia. Zarobiłem już więcej niż w całym zeszłym roku! Było ciężko na początku ale nikt mi nie mówił, że będzie łatwo. Dajcie sobie szanse.

Marcin M

UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!

Przestrzegam ludzi, którzy zastanawiają się nad dołączeniem do branży OZE i firmą W&P D.P i B.W. Byłem, pracowałem i jestem mega zniesmaczony a najgorsze jest to, że mega mamią ludzi i dosłownie rozkazują im na zoomach pisać chociażby pochlebne opinie żeby uratować i tak juz mocno zszargane imię. Przykład: 8.10.2023 roku wszyscy jeszcze będący tam pracownicy dostali nakaz żeby napisać tutaj na tym forum dobre opinie i tak: Adrian.P opinia napisana 8.10 o 12:31 Zuzanna.L opinia napisana 8.10 o 12:28 Filip opinia napisana 8.10 o 12:29 N.Lasecka opinia napisana 8.10 0 12:27 Radek opinia napisana 8.10 o 12:27 Magda W opinia napisana 8.10 o 12:27 Jonatan. O opinia napisana 8.10 o 12:27 Marcin M. opinia napisana 8.10 o 12:27 Paula. M opinia napisana 8.10 o 12:27 Jakub R. opinia napisana 8.10 o 12:27 Jolanta J opinia napisana 8.10 o 12:27 Andrzej H opinia napisana 8.10 o 12:27 To jest mega przykre jak za wszelką cenę próbuje się odbudować dobre imię nakazując tym, którzy jeszcze zostali żeby pisali dobre opinie... Straszne... Uważajcie na tą firmę !

W&P Invest Group
@UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!

Nikt nie dostał nakazu. Poprosiłem osobiście stałych pracowników podczas szkolenia, żeby od podzielili się swoją opinią szczerze jak czują od serca. To jedyne komentarze na GoWork podpisane Imieniem i Nazwiskiem, bo są prawdziwe. To nasi pracownicy, a nie fikcyjne postacie jak pod resztą negatywnych komentarzy. Proszę nie sugerować się opiniami nigdy nie pracującymi u nas hejterów z sieci i pracowników firm konkurencyjnych. W branży OZE jest dużo pieniędzy stąd nieczyste zagrywki. WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE nie zawierają imion i nazwisk z prostej przyczyny - są fikcyjne. Pozdrawiam i zapraszam na pokład. Dawid Piątkowski członek zarządu, W&P Invest Group

WAŻNE

Firma stosuję zasadę ,,nie wiem choć sie domyślam." Mianowicie nie wypłacają prowizji dla handlowców, UWAGA, używając argumentów, ze mają podejrzenia, ze sprzedają dla innych firm... Przykre, ze takie podmioty mają rację bytu na rynku. Branża OZE będzie zawsze traktowana jako gorszy sort przez takie czyny.

Zostaw merytoryczną opinię o W&P INVEST GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w W&P INVEST GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy W&P INVEST GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&P INVEST GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&P INVEST GROUP