Opinie o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy W&P INVEST GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w W&P INVEST GROUP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Top

Nie dla każdego praca..., ale na szczęście dla mnie jak najbardziej. :] Dla ambitnych, otwartych i zaangażowanych osób. Zarobki top, ludzie top, szkolenia top. Wystarczy chcieć, a efekty same przyjdą. Głowa do góry, a marudy niech wracają na etaty i czekają na emeryturę XD

NOWYY

Zapisałem się do rekrutacji W&P INVEST GROUP odzwonili i dość z sensem było mówione ,a że pochopnie nie wchodzę w tego typu biznesy ,chciałem sprawdzić opnie o tej grupie . dobrze że sprawdziłem za nim wszedłem w współprace :) Dzięki

Rozbawiony
@NOWYY

Zabawne jest to, że wyboru dokonałeś na podstawie opinii anonimowych osób w internecie, a sam nie miałeś nic do stracenia, żeby przekonać się na własnej skórze lub żeby wysłuchać innych doradców, na których warto się wzorować, biorąc pod uwagę ich satysfakcję z pracy i zarobki. To nie jest praca dla każdego, a przede wszystkim nie dla osób, które same nie potrafią wyrazić swojego zdania i wziąć losu w swoje ręce. Powodzenia życzę i więcej odwagi, bo z takim podejściem to świata nie podbijesz. Do pracy w WP zachęcam w 100%! Mam szczęście, że tu trafiłem, tym bardziej, że przez zupełny przypadek. Zarobki niewyobrażalne, ludzie inspirujący i z ogromną wiedzą, którą chętnie się dzielą

Ernest

Prawda zawsze leży po środku. Wszystkie te opinie które czytam, praktycznie w 100% mógłbym dopasować personalnie do osób które tutaj pracowały. Ta praca nie jest dla każdego. Zarobki są wysokie dla ambitnych, pracowitych i wytrwałych ludzi a nie dla marzycieli i szczęściarzy, którzy myśleli że każdy kto ty przyjdzie to należy mu się wypłata 30tys jak psu buda. Amator dziękujemy, zapraszamy komandosów

Komandos
@Ernest

Ty sam jesteś komandos. Biznes oparty na chorych zasadach mlm z guru który narsyctycznie ma o osobnie mniemanie największego i nieomylnego biznesmena. W rzeczywistości to malutki człowieczek szukający poklasku w internecie i skupiający wokół siebie naiwnych i zdesperowanych. Gdzie ci generałowie piatkowskiego w branżowych portalach? Ludzie o rzekomych olbrzymich sukcesach i doświadczeniach a nikt o nich nie słyszał. Megalomania na całego l.

Łukasz

Prawda jest taka, że kowty pokazywane na filmikach itp to kowty brutto na działności gdzie po odjęciu vatu 23% podatku dochodowego i opłaceniu zusu, zwłaszcza dużego to zostaje jeszcze aby zatankować samochód oraz opłacić wynajem lub liczyć się z kosztami eksploatacji to z wypłaty u Pana Piatkowskiego 2x5k bo rozliczaja się dwa razy w tygodniu zostaje w kieseniu mniej niż pracując na etacie w biedronce a często widać tam przelewy na 3-4k to wgl ktoś musi dokładać do interesu. Atmosfera jest słaba, ceny z kosmosu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&P INVEST GROUP. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Qba

Firma która powinna zostać zamknięta jest to Piramida tylko góra chodzi najedzona czyli pan Piatkowski i Wojdat.... Odklejeni totalnie, to. Co Mówią w social mediach nie ma nic wspólnego z pracą dla nich... Jest to (usunięte przez administratora), Ty masz być na każde ich zawołanie a firma co robi dla Ciebie to totalny krzok!!! Nie dajcie się nabrać i omijajcie szerokim łukiem!!! Wszystko o czym mówią jest z dupy! Fotowoltaika i pompy ciepła ceny są bardzo wysokie płacisz jak za Audi a dostajesz dacie!!! O rozwoju duchowym mnóstwo mówią ale w praktyce masz zapierdalać więc co ma jedno z drugim wspólnego Nic!!!

Jakub
@Qba

Ten ich rozwój duchowy to pic na wode. Jedyne co mają wspólnego z tym to to, że mówią o kontrolowaniu emocji i medytacji. A potem (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze, wyzywają od nieudaczników życiowych i idiotów, bo pracują za 4k miesiecznie, jakby nie wiedzieli, że kazdy przeżyl swoje w życiu i nie musi być super przedsiębiorcą jak pan Piątkowski.

Omijać szerokim łukiem!!! Całe te "świadome" farmazony guru nijak mają się do tego co się dzieje za kulisami tego (usunięte przez administratora), Cały ich biznes jest esencją manipulacji i kłamstw, zaczynając od oczekiwanej przez włodarzy "krystaliczności", która działa tylko w jedną stronę tzn. wszystko musisz dopieścić co do sekundy na tip top, ale jeśli chodzi o wypłatę należnej prowizji, wysłanie rozliczeń to zwlekają, nikt nic nie wie, ale nawet gdyby wprost powiedzieli, że po prostu nie wiedzą to tego nie powiedzą, tylko skłamią i dadzą fałszywe poczucie nadziei. Tak też było w przypadku kontaktu z "Karolinką" - osobą zajmującej się na czas marca rozliczeniami, która jednego dnia mówi, że wysłała rozliczenie i jeszcze dnia wczorajszego powinno przyjść (jakby maile miały jakiś czas oczekiwania w XXI wieku ????), a następnego dnia okazuje się, że rozliczenie dla mnie będzie następnego miesiąca (to jak w końcu, wysłała, czy nie ????), wyszło na to, że pierwsze pieniądze zobaczyłem dopiero po 3 miesiącach od momentu podpisania umowy (ich założeniami o szybkich montażach też można sobie wiadomo co podetrzeć) . Co do montaży to na początku mówili, że czas realizacji to realnie 2-3 tygodnie, tymczasem moja klientka GOTÓWKOWA miała montaż dopiero po 1,5 miesiąca. Tak to z nimi wyglądało, że dawali na początku dużo obietnic, a później stopniowo się z nich wycofywali pod pretekstem dobra pracownika????(tak było z programem samochodowym CarHelp), czy też zakładane przeróżne zagraniczne wycieczki firmowe z dnia na dzień zapadały się pod ziemię. Dla najlepszej osoby danego tygodnia był przewidziany konkurs kozak tygodnia, osoba która wygenerowała powiedzmy 100 tysięcy złotych marży mogła zgarnąć jako nagrodę komplet książek popularnego influencera, a dla całej reszty znalazł się kod "DAWID" z -10% rabatem hahahha. Jako drobnostke można wspomnieć ich kongresy, które świadczą na jakim gruncie stoi ich ta cała firemka bo na żadnym ich szkoleniu nie było żadnej wiedzy sprzedażowej, a nawet kawy ???? Pała opada przy współpracy z nimi, unikać jak ognia i nie dawajcie się nabrać na te ich świadome (usunięte przez administratora)

Chwalenie sie fikcyjnymi wynikami i nakłanianie innych handlowców w firmie zeby pisali fikcyjne umowy zeby mozna bylo "pokazac" wynik. Ciesze sie, ze odszedłem z tej firmosekty.

Tomasz

Nie polecam, tylko i wyłącznie pompa w social mediach, tak naprawdę nikt nie zarabia takich pieniędzy jak opowiada - DP. Szkoda czasu

Dramat

(usunięte przez administratora). Farmazony jakich mało, rzucanie przekleństwami, pozerstwo, udawanie że jest się fajnym i osiągneło się sukces. Chłopaki grubo odklejeni od rzeczywistiści. Dramat... Zastanówcie się czemu nie mają wizytowki na google....

Bajki

Bajki i mydlenie oczu w internecie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Cały czas mocna pompa, hype, rzucanie przekleńśtwami, pseudomotywacja. To są całe "szkolenia" w tej firmie. Dawid P odklejony robi masową rekrutację, obiecuje ludziom cuda, a w rzeczywistości prawie nikt nie zarabia takich pieniędzy o jakich się opowiada. Rzesza doradców nie umie sprzedawać drogiego, przeciętnego sprzętu, a zamiast dostać szkolenia i wiedzę dostaje motywacyjny (usunięte przez administratora). Masakra. Nikt nie widział i nikt nie słyszał o wynikach, o których panowie opowiadają publicznie. (usunięte przez administratora) by uwierzył, że mały sunhelp nagle jest największą firmą w kraju. Panowie Dawid P i Bartek W mają ostrą megalomanię. Badziewie w pięknym papierku. Znajdźcie sobie normalną firmę, bo przy tym modelu zarządzania ta się niedługo zawinie.

Omijać. Jako klient i handlowiec. Kolejna pseudofirma z patologicznie wysokimi cenami. Mamienie chyba nieświadomych ludzi na konferencjach, instalacje są 2x droższe, by sfinansować programy motywacyjne. Struktura MLM + wykonawca zewnętrzny

Mlynarz

Takie firmy (usunięte przez administratora) powinny dostać za okłamywanie ludzi. Raz, dwa rozwoju osobistego nauczyłby się taki manager ze złamanym nosem.

Zostaw merytoryczną opinię o W&P INVEST GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w W&P INVEST GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy W&P INVEST GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&P INVEST GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&P INVEST GROUP