Sad Sp. z o.o.

Opinie o Sad Sp. z o.o.

Zadowolona

Pracuje w iSpot wydaje mi się ze najłatwiej jest narzekać nic nie dając z siebie. Można fajnie zarobić, poznać ciekawych ludzi wiele się nauczyć. Moim zdaniem jak ktoś chce pracować a nie ma podejścia, że czy się stoi czy się leży 2500 się należy to powinien spróbować pracy w iSpot

znaczna poprawa

Nie wiem skąd te hejty z ostatnich miesięcy. W ostatnim roku bardzo wiele się zmieniło. Pracuję w firmie trzeci rok i rzeczywiście, długo nie widziałem na oczy żadnej premii, jednak od stycznia 2017 co miesiąc jestem w stanie wypracować nawet do 70-80% podstawy w formie premii. W końcu handlowcy zarabiają tyle, ile sobie wypracowali. Jest sporo niezależnych od siebie czynników: sprzedaż, leasingi, ubezpieczenia, kredyty, usługi, za które można zgarnąć całkiem niezłe pieniądze, tylko trzeba się przyłożyć. Może z tym niektórzy mają problem? Chyba że hejtują ludzie z biura, tam nie wiem jak się komu powodzi ;)

Worker

Karolina oprócz standardu czyli multisport i pakiet medyczny w niższych cenach nie było żadnych dodatkowych benefitów. Ale to ma każda firma. Premie i prowizje były przewidziane, ale i starsi koledzy z pracy i sam zobaczyłem, że zasady przyznania są tak niejasne a cele tak nierealne do osiągnięcia, że można liczyć praktycznie tylko na podstawę. Sam w ciągu 5 miesięcy raz dostałem premię około 300 zł. A cele są nierealne bo dostępność towaru w iSpot jest bardzo słaba (nie raz musiałem mówić klientom, że niestety towaru brak) i przede wszystkim ceny w iSpot są naprawdę kosmiczne w porównaniu z konkurencją.

Karolina

@Worker a czy oprócz podstawy mogłeś liczyć na jakieś dodatkowe wynagrodzenie, albo chociaż pozapłacowe benefity? To faktycznie dość trudna sytuacja, kiedy ma się poczucie nie bycia docenionym przez pracodawcę. A czy chociaż wiesz, czy Twoi strasi stażem pracy koledzy zarabiali więcej?

Worker

Pracowałem w salonie iSpot przez 5 miesięcy. Ogólnie nie polecam ponieważ kasa niewielka a wymagania ogromne. Między innymi znajomość sprzętu na bardzo zaawansowanym poziomie a przecież Apple nie jest tak powszechny w Polsce żeby każdy go znał. Szkolenia bardzo słabe i więcej można od kolegów z pracy się nauczyć niż od coachow. Ciśnienie na audyty ogromne. Ciśnienie na jakieś weekendy z dziećmi jakieś szkolenia dla ludzi z ulicy. Ja wszystko rozumiem ale nie za trochę więcej niż minimalna krajowa. I wszystko powinno być poprzedzone odpowiednim szkoleniem pracowników których brakuje. Ogólnie ma się wrażenie ze firma wymaga nieproporcjonalnie dużo w stosunku do tego co daje pracownikowi.

Karolina

@Rozczarowana czyli SAD z czego wynikały aż takie dysproporcje w wynagrodzeniu? Czy w takim razie, podczas procesu rekrutacyjnego w Sad można negocjować warunki?

Rozczarowana czyli SAD

Pracowałam w SAD dość długo i niestety ta firma okropnie mnie rozczarowała. Przede wszystkim nowi dyrektorzy kompletnie nie doceniają doświadczonych wieloletnich pracowników. Uważają ze to pracownicy najniższego szczebla są winni tragicznym wynikom sprzedażowych. A niestety nie widza tego ze iSpoty maja w tej chwili najdroższy sprzęt Apple. Różnica na iPhonie 400 zł a na MacBooku czasem i 900 zł względem konkurencji to przepaść. Wiec pracownik walczący o premie może stanąć na głowie i zatańczy a i tak nikt normalny nie przepłacić tyle za sprzęt skoro w sklepie obok na starcie ma dużo niższa cenę. Do tego dochodzi ciągły brak towaru szczególnie tych flagowych. Dyrektorzy finansowi zmieniają się co kwartał to tez o czymś świadczy. Na premie nie ma co już liczyć w salonach poza tym dział finansów i kadry same czasem nie wiedza na podstawie jakich danych wyliczane są premie. Ja sama przez te kilka lat miałam nieprzyjemne sytuacje co do naliczania premii. Szkoleń praktycznie nie ma tylko jakieś quizy online w których są same opisy sprzętów. Koledzy z pracy Ok tylko tez polityka hr doprowadza do tego ze powstają konflikty. U mnie w salonie dysproporcje w pensji podstawowej potrafiły być spore. Miałam taki przykład ze dwóch kolegów z takim samym zakresem obowiązków i podobnym stażem jeden dostawał podstawy 1800 na rękę a drugi 2400. Wiec niezręcznie jest czasem jak to wyjdzie przypadkiem. Wiec obecnym pracownikom proponuje się popytać czy aby nie są dyskryminowani finansowo. Prace w SAD i iSpot Polecam na kilka miesięcy góra na rok jako zdobycie doświadczenia i poznania fajnego sprzętu. Na rozwój i dobre zarobki nie ma co liczyć. Szkoda ze ta firma reklamuje się jako premium ale od środka już taka premium nie jest.

Karolina

@amessoy nigdy w firmie nie zdarzyło się, że ktoś awansował? Taka droga zatrudniania na kierownicze stanowiska wydaje się być najbardziej opłacalna dla każdej firmy

amessoy

Znajomi dyrektorów dostają ciepłe posadki w centrali. Pomimo braku efektów pracują dalej. Wina za brak wyników leci kaskadowo niżej. Zwolnią kierownika, bo to jego wina ze są spadki. Potem trzeba opóźnić rekrutację bo to kolejna wymówka że wyników brak - bezkrólewie najlepiej jak trwa kilka miesięcy. Z resztą nie trzeba się starać, bo dobry manager z doświadczeniem nie będzie chciał za takie pieniądze pracować w tej firmie. Strata czasu. Na awans nie licz, dyrektorzy maja mnóstwo znajomych

zawiedziona

brak sprzętu na stanach magazynowych uniemożliwia realizację sprzedaży. Rotacja w firmie chyba rekordowa na rynku. Ciągle nowe osoby i to na kluczowych stanowiskach. Brak wizji, strategii przekłada się na jeden wielki chaos. Nerwówka każdego dnia i totalny brak zaangażowania ze strony HR w codzienne życie firmy. Praca dla ludzi którzy chcą zdobyć "jakieś" doświadczenie. Nikt nie ma pewności co przyniesie kolejny dzień

Nergol

Prace w iSpot tworza Ludzie, mam mega zespol i super atmosfere. Wynagrodzenie jak w handlu , podstawa plus premie, jak sie postarasz to pensja jest bardzo ok. Lubie te prace.

Lolo

Nieodpowiedzialni ludzie. Trzeba się o wszystko prosić, kierownicy to zwykli oszuści, oczekują Bóg wie czego sami nie potrafią dać nic. Chory system premiowy, brak produktów na magazynie, do tego słabe wynagrodzenie i ogromne wymagania. Nigdy więcej.

Jaco

Sad to nie jest jednorodna struktura. Sad to kiedyś polska firma, teraz próba stworzenia międzynarodowej korporacji. Ogromna rotacja, kompletnie inni ludzi, wymiana całych zespołów co rok prawie. Brak pomysłów co dalej, bo Apple sprzedaje teraz każdy, przestaje być modny. Spółka chyba władowała się na niezłą minę. A co do pracy - w salonach zmiana struktur i regionalnych. Częsta zmiana systemów premiowych (bardzo wyszukanych). W centrali non stop nowe osoby, także na kluczowych stanowiskach dyrektorskich. Jeśli zatrudniasz się dziś, jutro może być zupełnie inna rzeczywistość.

PH

nie wiem, co myśleć o tych komentarzach związanych z Sad, sam miałem zamiar aplikować na handlowca. Z drugiej jednak strony znając ten zawód już od dawna mogę bez wątpienia stwierdzić, że każdy, kto zwyczajnie radzi sobie średnio na tym stanowisku twierdzi, że to wina systemu premiowego...

handlowiec

W firmie SAD w salonach panują bardzo dobre relacje między pracownikami, jest to duża zaleta w takiej firmie. Problemem są: - bardzo krytyczne systemy premiowe, które są w idealny sposób przeliczone tak, aby pracownik premii nie otrzymał - obniżone systemy prowizyjne, z których nawet na dobry obiad z drugą połówką nie starczy. - centrala stara się wmówić pracownikowi, że wszystko jest robione dla niego i pod niego tak, by żyło się lepiej - jw. jest to mydlenie oczu - brak słowności oraz terminowości pracowników centrali - nie wywiązują się z terminów sobie wyznaczonych oraz obiecanych innym pracownikom, nie potrafią załatwić dla pracownika prostej sprawy. - nie szanują pracowników - handlowców, którzy są głównym budulcem tej firmy. Dzięki handlowcom firma funkcjonuje ale pracownik za swoją pracę nie jest adekwatnie wynagrodzony, większość osób z centrali nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a przygarnia o wiele wyższe wynagrodzenie za siedzenie na czterech literach przez 8h. Wymagania macie ale popatrzcie na siebie. - handlowiec ma niższe zarobki niż nie jeden sprzedawca w sklepie odzieżowym a firma stara się być Premium Reseller.. szkoda, że pracownika przez 3-4 wypłaty nie stać na zakup jednego z urządzeń Apple. Polecam każdemu pracownikowi SAD, pracującemu w warszawskiej centrali popracować tydzień na wybranym salonie i zapoznać się z trybem pracy. Może wtedy uszanujecie pracę, jaką my wkładamy za tak niski dochód.

Gregory

Jakiś czas temu miałam okazję pracować dla tej firmy. Niestety źle wybrałam i żałuje ze zmarnowałam tylko swój czas. Z każdej strony obiecują Ci wsparcie, ale na obiecankach sie kończy. Wymagania są olbrzymie tak dla sprzedawców jaki i kierowników. Porównujac atmosferę i ciśnienie jakie tam panuje z innymi firmami w których pracowałam mogę stwirdzić jedno - jesteś małym trybikiem naciskanym z każdej strony który szybko można wymienić. Nie oczekuj drugiej szansy. Nerwy każdego dnia w obawie przed utratą pracy. Nie polecam. Jeśli macie odwagę przekonać sie sami to zastanówcie sie dwa razy. PS: pewnie zaraz pojawi sie post poniżej. " fajna praca, przecież szukają pracowników, są benefity, elastyczne godziny pracy, ... " ;)

ex

to się tam w końcu zatrudnij, 45rty, a nie posty nabijasz

Gagana

Moja opinia dotyczy procesu rekrutacyjnego. Pierwszy kontakt tj umówienie na rozmowę i sama rozmowa kwalifikująca bardzo profesjonalne. A L E Miałam otrzymać informacje zwrotną w kolejnym tygodniu-brak. Po miesiącu wysłałam maila z zapytaniem-rownież brak odpowiedzi. To bardzo nieprofesjonalne-źle świadczy o potencjalnym pracodawcy. Pozdrawiam

Handlowiec
@Gagana 10.08.2016 22:07

Ta firma jest strasznie nieprofesjonalna i niepoważna. Ludzie którzy tam pracują "na górze" najwyraźniej dostają pieniądze za nic i wydaje im się że już nic nie muszą. Poza tym jest tam podejrzanie duża rotacja, jak tylko chce się z kimś konkretnym skontaktować, to za chwile okazuje się że już nie pracuje, albo jest na zwolnieniu lekarskim. Współpracowałem z ich działem handlowym i nawet myślałem, żeby się tam przenieść, ale jak patrzę na tych ludzi, z którymi musiałem tam współpracować, to wolę zostać na starych śmieciach.

ex

Państwo z SAD mają nowe obowiązki w zakresie ocieplania wizerunku pracodawcy? dobra rada zanim odejdziecie - zadbajcie żeby Wam za to zapłacił ;)

Nick

Fatalna, podupadająca firma, chora atmosfera pracy, nieudolni menedżerowie pozbierani z odrzutów z rynku. Nawet firmy rekrutacyjne przestrzegają przed tym pracodawcą.

Pomyłka?

Chyba nie ten pracodawca ;)

Samba

Przestrzegam wszystkich bez względu, czy mają propozycję do salonów czy do centrali. W takim kurniku jeszcze nigdy nie pracowałam. Brak poszanowania dla ludzi, ich czasu, życia prywatnego. Przychodzisz na jeden etat i zanim się obejrzysz, wykonujesz już pracę trzech osób. Nie wierzcie w system premiowy. Nie jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom. Jeżeli nie macie pracy i chcecie się "zaczepić" to przynajmniej mówcie dużą podstawę, bo będzie to ostatnia podwyżka.

Kruchy36

Witam Na wstępie powiem że jestem dobrym i sumiennym pracownikiem, pracowałem w Sad ponad trzy lata, znam się na sprzęcie lubię ludzi itp. Na początku było pięknie zostało mi obiecana wysoka pensja jak później się dowiedziałem tylko w marzeniach bo na rękę dostawałem mniej niż babka w żabce. Oczywiście starałem się o podwyżkę ale krótkie zdanie PANA regionalnego ,, NIe ma" rozwiało moje nadzieje. Z czasem się pogarszało brak towaru był naszą winą (brak wysokich obrotów w salonie, bo przecież inni sprzedają), brak prowizji. W ciągu 3 lat pracy zmieniany kilka razy wewnętrzny kodeks wynagrodzę co jest niezgodne z prawem, notoryczne nękanie wiadomościami i zmuszanie do pracy w wolnym czasie. Co roku większy plan na dany miesiąc o 100%%%%!!!! Nie polecam bo choć sama idea pracy w sprzęcie Apple jest wyśmienita to daleko nam do prawdziwej firmy. Na szczęście nie muszę widywać już ludzi z SAD bo od paru tygodni pracuje w upragnionym app....

Handlowiec z marszałkowskiej
@Kruchy36 09.05.2016 20:47

Potwierdzam. Telefony i @ w dniach wolnych od pracy. I małe pieniądze 1500 netto i się ciesz ze możesz pracować w takiej korporacji. Na zakończenie pracy usłyszałem od ,,coucza" że jestem tylko słupkiem w excelu i niczym więcej

kinga

Czy warto aplikować na stanowisko kierownika salonu? Obecnie prowadzę salon, przez który nie mam życia prywatnego, urabiam sobie ręce żeby wszystko było ok, przez co tracę zdrowie za pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Nie chcę trafić z deszczu pod rynnę.

ajspociak

Ja skomentuję tylko sprawę dot. rabatów, bo znam to od wewnątrz. Rabaty dla pracowników są śmieszne, bo i marża na sprzęcie z jabłuszkiem jest słaba. Trudno, żeby pracowdawca dokładał Ci, że chcesz mieć Maca...

były pracownik

W odpowiedź na post: laazy - 2014-03-18 10:41:34 Pani M.? To Pani to pisała prawda?

On

Pracowałem w tej nieszczęsnej firmie i stanowczo odradzam, pracownik na dole jest traktowany jak przedmiot, rzecz. Kierownicy z Wa-wy zachowują się jak bogowie, pomiatają ludźmi jak chcą, wynagrodzenie to kpina, robią wszystko aby obciąć premię. Na stanowiskach kierowniczych w salonach nie lepiej, im kto bardziej stosuje mobbing i pomiata ludźmi tym bardziej nadaje się na stanowisko. ODRADZAM WSZYSTKIM

ktoś

Ja również popieram przedmówcę. Jak ktoś chce pracować za marne grosze za i żyć w ubóstwie od 1 do 1 dnia każdego miesiąca to praca w tej firmie jest strzałem w dziesiątkę. Polecam pracę na kasie w markecie - mniej stresu, mobbingu i za większe pieniądze.

piotr

praca w iSpot to istny ( usunięte przez administratora ) na każdym kroku mobbing i strach przed utratą pracy z dnia na dzień umowy tylko na czas określony, bo tak jest wygodniej można wywalić pracownika z dnia na dzień bez powodu w centrali 90% pracowników to dyrektorzy i kierownicy, każdy ma coraz to lepsze pomysły a wszystko tylko po to, żeby jak najwięcej oszczędzić na zwykłym pracowniku salonu pan prezes, pani dyrektor sieci i kierowniczka sieci to ludzie bez jakichkolwiek kompetencji zarobki w salonach żałosne (na kasie w markecie zarobisz podobnie) jak na ogrom pracy, której się wymaga od pracowników praca nie kończy się na godzinach ustalonych w grafiku a jeśli zostaniesz zastępcą kierownika lub kierownikiem (przy pensji niewiele wyższej od sprzedawcy) zapomnij o życiu prywatnym nawet podczas urlopu masz sporo pracy stanowczo odradzam

gośćgość

Stanowczo nie polecam. Zwolniłem się z tej firmy ponad rok temu - jeżeli ktoś chce sponsorować braki, kradzieże i zarabiać 1000 zł to może mu taka praca odpowiadać. Nie ma co oczekiwać na wsparcie ze strony centrali jak również kierowników. Praca w tej firmie to czysty wyzysk.

Kamil

Sad jest firmą istniejącą od 1991 roku i zajmują się tylko i wyłącznie Apple'm. Podejrzewam, że początki musiały być naprawdę ciężkie, bo firma kiedyś nie była tak popularna jak obecnie. Dzisiaj wydaje się to standardem i można ich uznać za jeden z wielu punktów mających ipody, ipady i inne produkty firmy.

metafestus

Pracowałem w różnych korporacjach, również większych niż SAD, sprzedających równie prestiżowe produkty. Na ten moment nie dostrzegam większej róznicy w podejścu firmy. W każdej dużej korpo jest syf i bałagan. Załatwienie czegoś na czas graniczy z cudem, osób odpowiedzialnych kiedy trzeba coś załatwić brakuje za to jak coś się spie^&^%* to oprawców jest pełen szereg. Zarobki w innych firmach były porównywalne, dużo zależy od handlowca a większość ludzi niestety myśli że ktoś im będzie płacił za nic nie robienie. Ja widzę tu realne szanse na dobre zarobki, trzeba tylko chcieć i naprawdę czasami trochę się poświęcić. Jest umowa o pracę, są świadczenia oraz benefit o którym ktoś wspomniał i kosztuje on jedynie 50 zeta. W(usunięte przez administratora) wam się poprzewracało jeżeli wydaje wam się ze przy takim samym wysiłku możecie w innej dużej korpo być kimś więcej... Nie podoba mi się natomiast brak sensownych szkoleń, do dzisiaj znam osoby które nie mają zielonego pojęcia o MacOs i związanymi z nim zagadnieniami bo nikt im tego nie pokazał ani żadne szkolenie tego nie obejmowało... Klienci przychodzą z różnymi zagadnieniami, jeżeli ktoś się tym nie interesuje to jest zwyczajnie zielony i e-learningi go tego nie nauczą. W każdej firmie jest jakieś ale. Jeżeli nie wierzycie to życzę wam powodzenia w próbie dochodzenia do swojego w innej dużej firmie. I nikt z centrali nie kazał mi tego napisać.

Nick

A ja uważam, że to zależy od punktu i kierownika. Mi się fajnie pracowało ale byliśmy w dobrym punkcie z Poznaniu i z naprawdę fajną kierowniczką (nie zmieniana od lat). Praca z klientem w CH jest taka sama czy pracujesz w ciuchach czy z elektronika. Zawsze masz niedziele i swieta, zmiany, klienci tez tacy sami - troche smieszne sa te komentarze, ze praca na zmiany. A jaka ma byc, skoro zatrudniles sie w takich godzinach? Doplata do multi byla od niedawna, fakt. Ale nie znam firmy ktora funduje 100% wszystkim chetnym. Teraz juz nie pracuje u nich, ale wspominam fajnie.

lorens

Wszystkie opinie negatywne które zostały tu opisane potwierdzam. Praca niewolnicza, zarobki tragiczne ale to tylko i wyłącznie wina osób które zarządzają tą firmą bo potencjał ma duży tylko ludzie nie tacy jak być powinni.

prawda_ona

rozmowa kwalifikacyjna nagrana 2 tyg temu, byla ona prowdzona przez kobiete ktora zapraszala na nia przez telefon, ja pracy nie dostalam.... czemu nie wiem ocencie sami merytoryke tej rozmowy ( usunięte przez administratora )

Powiem krótko...strzeżcie się...

John

Coś koło 50zl o ile wiem

John

Porażka. Praca bez umowy przez pierwszy tydzień lub nawet dłużej, potrącenia z wypłaty (na przykładzie kolegi - potrącenie za multisporta i w tym samym miesiącu potrącenie za braki! Jakby nie mogli tego rozłożyć na np. dwa miesiące... Chłopak dostał wypłaty 800zł!), podawanie do podpisania potwierdzenia o odbytym szkoleniu BHP, gdzie takiego szkolenia w ogóle nie było i ciągle tylko stawianie wymagań, żądań, groźby zwolnieniami... praca niewolnicza i uwłaczająca. Dno.

Maddox

Tragedia, dramat i zagubienie. chaos jaki pracuje w miejscu pracy jest wielki. (usunięte przez administratora)

HAHA

zniknął mój post na długość ok A5 opisujący DOKŁADNIE przebieg mojego zatrudnienia, zasług i "nagrody" od SADu- o czymś to świadczy :) nie dajcie się nabrać ludzie.

Waldi84

Jak szukasz wyzwań za niższe stawki niż na kasie w Biedronce - polecam

gregory

Hej, nie wiecie jak w Sad mają specjaliści ds. Apple? w ogłoszenia oferuja bardzo dużo, apple to znana i droga marka, to chyba nie jest źle?

"laazy" sądząc po fochu, to jesteś kobietą. :-) Patrząc na to jak żarliwie bronisz tej Firmy (mało atrakcyjnego pracodawcę, jak wiele innych firm na polskim rynku pracy), można wysnuć wniosek, że w niej pracujesz i być może po części odpowiadasz za nieudolne zarządzanie i politykę kadrową. Proszę napisz więcej dlaczego rotacja pracowników jest tak ogromna? Wszyscy są markujący i niepotrzebni? Powiedz również dlaczego w tym serwisie znikają mało pochlebne opinie? Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i inne związane z firmą, która mnie interesowała - wiem co piszę.

laazy

Odkrycie roku "firma dba o zysk właścicieli". Nobel z ekonomii dla Pana. Tak, dba. Przydatnym ludziom pracy nie zabraknie, markującym bądź niepotrzebnym i owszem.

"laszy" - nie ściemniaj... :-) Ta Firma (jak i wiele innych) nie dba o pracowników, tylko o zysk dla właścicieli. Klient jest ważny, tylko w momencie jak coś kupuje.

laazy

tak pisać mogą tylko źli pracownicy, którzy wylewają teraz swoją żółć. Pracodawca docenia solidnego, sumiennego i UCZCIWEGO pracownika. Ale niektórzy widocznie mają z tym problem, bo nie potrafią zbyt długo zagrzać miejsca. Lojalnego i wartościowego pracownika firma zawsze zatrzyma. Tyle w temacie postów wyżej!

Luu
@laazy 13.03.2014 13:28

Zakładam, że tak kazali Ci napisać albo jesteś kimś z centrali bo to co piszesz nie ma miejsca w tej firmie. To czysta bzdura wyssana z palca i mówię to z własnego doświadczane. Ta firma nie docenia dobrego pracownika tylko wysysa z niego co się da i najlepiej jak by taki człowiek widział wszystko o wszystkim, był handlowcem, doradcą b2b, sprzedawał i znał sie na leasingu, ratach i innych niewypałach jakie tam są a wynagrodzenie za to jest po prostu żenujące !! Ja i mój dobry kolega, z którym pracowałem w "super iSpocie" mamy bardzo rozległą wiedzę na temat firmy, produktów i usług oraz wiedzę techniczną i doceniono nas tak, że się zwolniliśmy ! Tam się nie da pracować za głodową pensję !! Ludzie nie opłacą czynszu z pasji do marki tylko za pieniądze, które tu są żałosne. Kos tam wyżej pisał o centrali - zgadzam się z tym. Tam pracują niedorozwoje ! Tyle powiem bo szkoda nerwów. Odradzam wszystkim zainteresowanym osobą pracę w tej firmie, szkoda waszego czasu i nerwów !!

Anonim
@laazy 13.03.2014 13:28

Gowno prawda, pozdrawiam

Zarobki kolego.. Uciekaj od tej firmy bo jest tragiczna. Szkoda czasu i nerwów na opisywanie tego co tam się dzieje.

Nie polecam nikomu! i tyle z mojej strony o firmie SAD.

Nie Polecam... Bardzo proszę uważać na tą firmę !!! Jeden wielki bałagan, mydlą oczy jak będzie pięknie a faktycznie najlepiej jak będziesz pracować za dziesięciu, nie wypłacają pensji zastawiając się regulaminami!!

bez nicku

zgadzam sie z przedmowca.... osobiscie tez popelnilam ten blad.... nie nabierajcie sie na zarzadzanie [usunięte przez moderatora] Apple.... bo TO NIE JEST APPLE.. to jest zwykla polska firma ktora stworzyla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ....

Zostaw opinię o Sad Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sad Sp. z o.o.