opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iSpot Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 88 ocen z 6 miesięcy
Opinie(687)
Dodaj opinię
Aktualności(15)

Opinie(687)

Dodaj opinię
Aktualności(15)
Logo
  • Jak się u nas pracuje
  • .
  • Benefity
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • O nas

Jak się u nas pracuje

Benefity

Proces rekrutacji

O nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iSpot Poland

Opinie

Opinie o ispot.pl - iSpot Poland sp. z o.o. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iSpot Poland!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowe

    27.09.2018 17:17

    Inne

    I powstało rozwiązanie. Od płowy października wchodzi nowa polityka antymobbingowa i antydyskryminacyjna. Każdy ma podpisać, ze się z nią zgadza i już. Problem się rozwiązuje. Skoro iSpot zobowiązuje się do jej przestrzegania, to każde takie zgłoszenie będzie rozpatrywane przez komisje. Piszcie na tego maila z dokumentu, nadacie tym bieg oficjalny sprawie!
    Company logo
    iSpot Poland

    03.10.2018 11:40

    Pracodawca

    Witaj Ja. Nawiązując do wcześniejszych odpowiedzi, prosimy, aby wszelkie zgłoszenia dotyczące podejrzenia o mobbing były przesyłane na adres [email protected]. Tylko wówczas będziemy mogli ustosunkować się do nich indywidualnie zgodnie z polityką antymobbingową i przepisami prawa. Co do usuwania postów - nie robimy tego, bo nie pozwala na to regulamin serwisu. Usuwane są wpisy, które w wyraźny sposób w opinii serwisu i naszej naruszają prawo.
    Company logo
    iSpot Poland

    03.10.2018 11:43

    Pracodawca

    Witaj Pracowniku Salonu, prosimy o ponowne przesłanie zgłoszenia na adres [email protected]. Być może pojawił się jakiś problem techniczny. Jak najszybciej zajmiemy się Twoim zgłoszeniem.
    ReviewUserIcon
    Ex kierownik

    13.09.2018 12:54

    Inne

    Może czas opisać to ze strony kierownika, który złożył już broń jakiś czas temu. Nowy nabytek czyli regionalny (usunięte przez administratora) to człowiek, który idzie po trupach do celu. Wielokrotnie kierownicy byli zastraszani, a jego piękny elokwentny uśmiech miał nam zrekompensować jego braki umysłowe (zapewne). Kiedy kierownicy zwalniali się (usunięte przez administratora) robił każdemu koło „pióra”. Co innego mówił w centrali, co innego w salonach. Przenosił świetnych kierowników do małych salonów aby sami się zwolnili. Do tego jego wypowiedzi o pracownikach, ze to „najniższy szczebel, który identyfikuje się z marka Premium, maja (usunięte przez administratora) tak, to prawda. Może niech (usunięte przez administratora) opowie jak pozbył się kierowników z dużych flagowych sklepów? Jak przynosił szczery uśmiech, który był do rany przyłóż, a po wyjściu ze sklepu wysyłał chore maile i obrabiał tyłek. Ba, nawet mam takiego maila, w którym jasno napisał jak sprzedawać raty i oszukiwać bank aby raty przechodziły. (usunięte przez administratora), nie wkurzaj ludzi bo tłum będzie jechał przez Ciebie jak walec. Zatrudniaj dalej swoich kolegów z innych firm, którzy nie maja zielonego pojecia o biznesie. Dalej traktuj ludzi jak przedmioty to szybciutko trafisz tam gdzie powinieneś czyli do więzienia za mobbing. Powinieneś się cieszyć, ze jeszcze nikt nie poszedł z zrobią do sądu, a jak pójdzie to bądź pewien, ze WSZYSCY, których traktowales jak meble, powiedzą prawdę jak taki słaby karierowicz po trupach do celu doprowadził do zwolnienia jedynego dyrektora, który rozmawiał z ludźmi i chciała(usunięte przez administratora) poprawić to co zdążyłeś zepsuć przez pół roku. Gratuluje tez nowym zarządzającym, ze biorą (usunięte przez administratora) który rozwalił najważniejszy region w Polsce (region centralny). Z 11 kierowników, zostało tylko 3. To drodzy państwo przestroga przed pójściem do pracy. A jak ten (usunięte przez administratora) zostanie dyrektorem to piekne maile będą w formie książki :):):):):)
    ReviewUserIcon
    Racja

    20.09.2018 19:58

    Inne

    Racja
    ReviewUserIcon
    Exworker

    27.09.2018 14:14

    Inne

    Wybacz ale właśnie przejęcie przez Hili to był właśnie początek końca. Nie obwiniam Hili za taki obrót wydarzeń ale taka jest prawda. Sztuczne ukrywanie kosztów ciagle nowe pomysły na to jak nie wypłacić premii nawet tej już wypracowanej która w świetle prawa pracy się należy :). A co do Melo. Pewnie mało do niego dociera to fakt. Ale przecież nie trudno o maila do tego Pana. Bardzo sympatyczny człowiek. Po odejściu z firmy można opisać swoje obawy o sama idee która ten Pan próbuje przekazać. Uwierzcie mi na pewno odpisze ;). Dodam tylko podpowiedz domeny... lv.mcd.com ;)
    ReviewUserIcon
    ULOTNA A*

    25.09.2018 14:14

    Inne

    Jeśli cenisz Siebie, ta firma NIE JEST dla Ciebie! Długo pracowałem w tej firmie i przeżyłem sporo złych rzeczy jakich nie powinno być. Za wcześniejszego zarządu, koordynatorów były też dobre :) Miłosz (wcześniej wspomniany tyran), Dariusz (wybielający dyrektor), dział HR i inne... jednym słowem (usunięte przez administratora) Ludzie nie są przedmiotami ani robotami... WSZYSCY UCZMY SIĘ ICH SZANOWAĆ. Pracownicy godzą się na wiele... ale nie mają nic do powiedzenia. Jest plan i go realizujcie (nie zadawać pytań bo my nie znamy na nie odpowiedzi). Firma nie jest określona, ISPOT TO LUDZIE (motto firmy). Wszyscy, którzy tworzyliśmy to trafne i cenne hasło odeszliśmy... Podstawieni ludzie na nasze miejsca po znajomościach bez rozmów kwalifikacyjnych, zniszczą to co my wypracowaliśmy. Sklepy z świetnymi ZESPOŁAMI i wynikami. Rynek zyska na naszym odejściu z iSpot. Perfumy określają człowieka, tak jak firma w której pracujemy. Ludzie odchodzą bo nie zgadzają się z traktowaniem, polityką, itp. Myślę, że dzięki wszystkim ‘doznaniom’ (miłym lub nie), poniżaniu i pracy z produktem premium... damy sobie lepiej radę na dalszej drodze kariery. Ja już znalazłem kolejne ‘wyzwanie’ i wam też tego życzę. ISPOT-kamy się w przyszłości. Powodzenia dla tych którzy zostali a dla ‘wygnanych’ miliona sukcesów.
    ReviewUserIcon
    komukomu

    22.09.2018 10:08

    Inne

    pamiętamy. iSpot to ludzie, tak nam to przedstawiono. Czas to udowodnić i wykonać ten ruch.
    ReviewUserIcon
    strajk 28.09

    22.09.2018 18:44

    Inne

    Właśnie wykonują, najlepsi odchodzĄ :D
    ReviewUserIcon
    Logika

    20.09.2018 19:48

    Inne

    O tak oto „pomocny” pokazał jak sie wybija komentarze na sama gore ???? ludzie nie dajcie sie prowokować to celowe dzialanie firmy.
    ReviewUserIcon
    wole sie nie ujawniac

    21.09.2018 11:38

    Inne

    Przecież "pomocny" to nikt inny jak główny mąciwoda, jest to oczywiste czytając jego posty... Widzę że jest tu jedna osoba która ma na tyle duże jaja żeby się podpisać imiennie, reszta (tak, również ja) woli się nie ujawniać....
    ReviewUserIcon
    Strajk 28.09

    22.09.2018 09:23

    Inne

    Wszystkie regiony tu piszą, tylko każdy wie gdzie jest problem
    ReviewUserIcon
    Pomocny

    20.09.2018 12:31

    Inne

    A ja uważam że Miłosz, dobrze zrobił że przewietrzył region cetralny. Dopuści nowej krwi .Da pracować ludziom którzy się nie wypalili i im będzie chciało się jeszcze robić targety . eda mili nowe pomysły jak ściągnąć nowych klientów do salonów, jak motywować pracowników do cięższej i wydajnej pracy . Na początku będzie źle ale później będzie o wiele lepiej.:) PS jak byliście tacy super to już chyba znaleźliście nowa pracę ?:)
    ReviewUserIcon
    HR jest super!!!

    20.09.2018 21:08

    Inne

    To na pewno jest (usunięte przez administratora) z HR. "Jak byliście tacy super to już chyba znaleźliście nową pracę" - to typowe podejście managera iSpot do pracownika. Przewietrzenie ludzi to nie wywalenie na pysk większości pracowników centrum. Nie mówimy tutaj o 2-3 osobach. Tutaj mówimy i kilkudziesięciu wieloletnich pracownikach.... No i tutaj pytanie zagadka. Jak myślicie jaka jest rotacja w jakiejkolwiek Firmie w ciągu roku? 5-15% przy 300 pracownikach ? Może i tak. No ale nie 50-60%... To jest jakiś dramat. Która inna Firma ma taką rotację ? Sprzedaż spada na łeb na szyje. Apple ciągle się temu przygląda i gwarantuje Wam, że śledzi również ten wątek na Go Work :) iSpot 2.0 to jakaś kpina...
    ReviewUserIcon
    nie ma takiego nicka

    21.09.2018 11:41

    Inne

    Nikt nie będzie za Tobą płakał, spokojnie... Zdążysz ich wszystkich zwolnić ;)
    ReviewUserIcon
    pracownik z centrali

    20.09.2018 20:31

    Inne

    prawda jest taka ze kazdy chce odbimbac swoje 8 godzin i isc do domu. nikogo nie interesuja salony bo kazdy ma swoje rodziny i musi zadbac o siebie. Po co sie przemeczac jak robote, ktora moge wykonac w 2 dni rozloze sobie na miesiac. Pozniej zrobimy kilka projektow albo sie uda albo nie.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    19.09.2018 07:58

    Inne

    Mi tu smierdzi pozwem zbiorowym...
    ReviewUserIcon
    Weź

    19.09.2018 08:44

    Inne

    Sam śmierdzisz... co za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    20.09.2018 19:39

    Inne

    trzymam kciuki, należy się
    ReviewUserIcon
    Android fan

    20.09.2018 18:14

    Inne

    Kiedyś nie było premii od sprzedaży. Później przyszły ziomki z perfumerii i kasa się zgadzała. Można było niezle zarobić. Teraz jest nowy system i trzeba się mocno napracować, żeby było chociaż w połowie tak dobrze jak przed zmianami.
    ReviewUserIcon
    JAU

    20.09.2018 17:54

    Inne

    Ja dodam tylko jedno słowo. Mam nadzieje, że APPLE to czyta. Co do serwisu. Zarobki u konkurencji lepsze. Można dostać godną podstawę. Czemu inne premium reseller mają prawie 1000zł podstawy więcej? Smutno. Pracowałem dłuższy czas w serwisie iSpota. Super atmosfera, ale warto iść gdzieś, gdzie za tą samą pracę płacą naprawdę lepiej.
    ReviewUserIcon
    wieloletni ispotowiec

    20.09.2018 15:17

    Inne

    Wlepianie kar upomnienia to nowe hobby Centrali, dział IT za swoje błędy, brak wiedzy i nieróbstwo obarczył konsekwencjami kierowników salonów. No ktoś musi być winny ! (usunięte przez administratora) z całą ekipą, za swoje błędy trzeba konsekwencje brać na klatę ! Brawo Wy ! A Pani K. z HR niech się zastanowi komu wlepić karę, bo chyba z myśleniem jest problem. Ta firma to (usunięte przez administratora) !!!
    ReviewUserIcon
    nikt-ważny

    18.09.2018 20:49

    Inne

    Jeśli kogoś to ciekawi, to wszyscy i w centrali i salonach znają te opinie i o nich wiedzą i rozmawiają.
    ReviewUserIcon
    LOLOWY BETONIARZ

    20.09.2018 11:11

    Inne

    Wkrótce wpisy znikną :3
    ReviewUserIcon
    dobra rada

    20.09.2018 12:01

    Inne

    róbcie screeny
    ReviewUserIcon
    czambałamba

    19.09.2018 02:00

    Inne

    W naszym Salonie wszyscy już szukają nowej pracy. Wszyscy łącznie z kierownikiem. W grudniu pewnie już nikogo z nas tu nie będzie. Wiem ze w innych Salonach nawet poza Warszawą jest podobnie. Niestety niektórzy od blisko trzech lat nie widzieli podwyżek za to zabrali nam prowizje za sprzedaż ubezpieczeń i leasingów. Plany na sprzedaż z kosmosu nie ma opcji żeby je spełnić. Pracownicy Salonów najlepiej żeby się nie odzywali i potakiwali Dyrektorom którzy mają się świetnie i wiedzą wszystko najlepiej tylko nie dbają o swoich pracowników. Wymagania od Handlowców na poziomie premium, wynagrodzenie poniżej wypłat w markecie spożywczym i to w małych miejscowościach. Sprzęt Apple dla Handlowców - owszem jak go sobie weźmiesz na kredyt w cenie praktycznie identycznej jak dla zwykłego Klienta. Ze to jesteś Premium Handlowcem, Sprzątaczką, Ochroniarzem, Trenerem, Informatykiem, Serwisantem w jednym. Za oszałamiającą pensję zbliżoną do najniższej krajowej, z tego powinno być Cię stać na utrzymanie się w stolicy i najlepiej kupienie iPhona, MacBoooka, Apple Watcha i iPada żebyś był biegłym specjalistą z tych urządzeń bo Firma sprzęt służbowy bardziej potrzebny jest biednym Dyrektorom (wiadomo ich może nie być stać). Czasy się zmianiają. Ludzi trzymała atmosfera, ale tej już nie ma bo się wszyscy chcą zwalniać. Miesiąc dwa i nie będzie tam komu pracować. Dyrektorzy zejdą z Olimpu stanąć za kasą razem z napompowanymi działami finansów i HR. Zaproponowałbym żeby już rozpoczeli szkolenie sprzedażowe ale przecież HR u nas takich nie organizuje ...
    ReviewUserIcon
    Handlowiec - Depresja

    18.09.2018 14:59

    Inne

    Tą pracę tworzą ludzie to prawda ,ale nie centrala tylko ludzie z którymi pracujesz już kilka lat. Porównałbym tą firmę do statku który jest dziurawy i tonie. Handlowcy i kierownicy robią co mogą żeby ten statek utrzymać ,ale ciągłe zmiany kapitanów (zarządu prezesów i ludzi w centrali) nie pomagają. Raz dla centrali liczy się marża za chwilę obrót. Nie ma jasnych procedur wszystko jest robione na odwal. Poprzedni prezes mówił ,że nie będziemy obciążani za inwentaryzacje bo niestety kradzieże wliczone są w prowadzenie biznesu. Prezesa już nie ma i dostajemy obciążenia! No śmiech na sali. Jak nie masz czegoś na piśmie to nie licz na pomoc. Ciągle otrzymujesz nowe wytyczne dokładają ci obowiązków robisz warsztaty szkolenia usługi. Co z tego że jesteś ekspertem w swoim fachu? Co z tego ,że masz ogromną wiedzę nabytą tym ,że sam UŻYTKUJESZ ten sprzęt. Bo szkolenia nie uwzględniają technicznych rzeczy. Na podwyżki nigdy nie ma czasu zawsze marchewka na kiju i premie nie do zrobienia. Od 3 lat dostajesz tą samą kasę. Powiem tak zobaczcie sobie opinie Cortland a iSpot? Nasze salony mają po 2 gwiazdki i to jest premium? Ale czy komuś za 2000 zł chce się być premium? Ogólnie kocham tą pracę ze względu na super klientów i ludzi z którymi pracuje ,ale ta firma jest zatruta od środka. Dopóki nie postawicie ludzi na 1 miejscu jako waszego największego zasobu to nic się nie zmieni. A to co zrobiliście z systemem premiowym? Zabraliście nam prowizję za PZU i Leasing żeby na tym zarabiać. To nawet Euro Markety mają normalne systemy prowizyjne. Pozdrawiam serdecznie ludzi którzy wkładają serce w tą pracę
    ReviewUserIcon
    w centrum chaosu

    18.09.2018 09:23

    Inne

    Zastanowił się ktoś dlaczego zostało tylko 3 (usunięte przez administratora)? W czerwcu poszli do byłej już dyrektor i zgłosili (usunięte przez administratora), zastraszanie ich zespołów oraz bezużyteczność regionalnego w ich codziennej pracy i nikt, niczego z tym nie zrobił - firma TO akceptuje – uważajcie ! Woleli pozbyć się 7 osób zamiast 1 a on w zemście po kolei się ich pozbywał, stwarzając idealne warunki do zwolnienia się samemu lub po prostu ich zwolnił. Jak nie chciał z kimś pracować to wstawiał go na PO kierownika lub PO zastępcy kierownika :D i zostawiał samego bez żadnej pomocy : marszałkowska ¾ ms temu , obecnie północna, pl. unii. Niech ktoś porozmawia z tymi zespołami co przeszły i czy w ogóle regionalny do nich wpada - dopóki PO jeszcze są na pokładzie, bo 30.09 lada dzień i koniec ich okresów wypowiedzeń (północna,pl.unii) Zwolnił po x latach kierownika Sadyby, który sam robił znajomościami i lojalnymi klientami 50% obrotu sadyby i wstawił się za (usunięte przez administratora)i obrzuconym różnymi obelgami przez regionalnego zespołem- nikt z centrali nawet go nie zapytał w jakiej sytuacji postawił go regionalny i co nawymyślał, żeby go zwolnić. Wysłuchano tylko jednej strony – regionalnego. Jak świetnie przygotowany to był plan, żeby wstawić gościa z M&S od wspomianej juz tu dyrektor HR, która chce przenieść wszystkich znajomych do firmy w porozumieniu z regionalnym i jest glucha na zgłoszenia o nieprawidłowościach w firmie, ponieważ zawarła korzystny pakt z szefem UPADŁEGO regionu.Jedyne co zrobili dobrze to, to że nie zniszczyli Złotych Tarasów bo wstawił tam gościa z doświadczeniem i z ludu, który zna naszą wartość i radzi sobie z tyranem. Dlaczego ludzie z wewnątrz nie mają dla tej firmy wartości to nie rozumiem i płaci się DRUGIE TYLE osobą z zewnątrz które robią tylko bałagan i nic więcej i to w NIERENTOWNYCH salonach – płakać się chce na tą politykę. TOP pracodawcą to raczej iSpot już nie będzie w tym roku. Firma sama traci klientów przez takie działania, klienci są oburzeni. Dla klientów firmy najważniejsza jest wiedza i doświadczenie. . Z jakiegoś powodu odszedł też jeden z najbardziej doświadczonych pracowników w warszawie - kierownik Galerii Mokotów, ale już za 3 dni był nowy, ogłoszony przez regionalnego więc mądra dziewczyna chyba w dobrej chwili podjęła decyzję o złożeniu broni. Tego samego dnia złożył broń kierwonik Promenady, też bez wyjaśnień, kolejny odszedł w ciszy a może ktoś powinien dowiedzieć sie dlaczego ? Na północnej M cytuje „postawił krzyżyk „bo tam nie ma czego już ratować – super to może niech podejmą decyzję o zamknięciu tego sklepu ☺ i pracują tam 3 pracownicy. Chyba PIP powinien się tam przyjrzeć grafikowi. i teraz patrzymy na wyniki i salony które robiły dobrą kasę pod wodzą dobrych szefów są poniżej linii. Całe szczęście w tydzień nauczyli wszystkiego nowych szefów więc za chwilę wszystko wróci do normy :D Prawdziwa bomba atomowa spadnie na SAD/iSpot już na koniec miesiąca... Co do pomysłów na ratowanie firmy przez M to czysty Sturbucksowy plagiat, sami pracownicy wiedzą co można ciekawego zrobić ale trzeba dać im dojść do głosu. PRACODAWCO przeprowadź na emplo ankietę zadowolenia z pracy w której każdy będzie mógł Ci powiedzieć anonimowo i wewnętrznie a nie na tym forum co dolega twojej firmie.
    ReviewUserIcon
    muszemiecnarachunki

    18.09.2018 13:46

    Inne

    Zastanowił się ktoś z Was, dlaczego te dwie osoby zniknęły z dniem sierpnia? To przecież takie proste, bo były zorientowane na ludzi, chciały słuchać i coś zmienić, szczerze wyrażały swoją opinię, a to przecież aktualnie w ispot nie popolurne. Jak się nie podoba nowy system premiowy to znajdź sobie inną robotę. Jak Ci się nie podoba, że ludzi się nie równo traktuje, że nie ma obiecanych podwyżek to tam są drzwi. Po co robić ankietę na emplo, przecież wszyscy wiedzą co się dzieje, ale zamiatają pod dywan, bo teraz są nowe porządki. Pani (usunięte przez administratora) to chyba najgrosza rzecz, która tą firmę spotkała. Była u mnie salonie, uśmiechała się, a później komentarz, że nie potrafiłem jej nic sprzedać. Odnalazła by się w aktualnym rządzie, też zmienia zasady w piątek w nocy, a na maila z pytaniami do dnia dziejszego nie dostałem odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik salonu

    18.09.2018 14:56

    Inne

    Pani (usunięte przez administratora) była też u nas. Zgłosiliśmy jej mobing panujący w firmie. Nic dalej z tym nie zrobiła. Firma dno.
    ReviewUserIcon
    Janusz Kszywy

    18.09.2018 13:52

    Inne

    Dlatego (usunięte przez administratora) z tej chorej firmy jeszcze za poprzedniej kadencji. Osoby zarzadzajace tym calym (usunięte przez administratora). Kazda zmiana jest coraz gorsza.. Szanuje i kibicuje osobom ktore zostaly i pozdrawiam swoj wspanialy team z ktorym mialem okazje wspolpracowac na salonie. P.S. Zapraszam do followowania, Janusz Kszywy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    16.09.2018 12:08

    Inne

    przy nowym systemie obcieli nam prowizje za pzu, leasingi oraz o polowe serwis nikt nigdy nie robil zadnego szkolenia z serwisu. wszystkiego nauczylem sie sam. jak pewnie wiekszosc pracownikow ale prowizje zabrali. teraz wielkie pretensje kierownika, regionalnego itd ze nie sprzedajemy pzu i leasingow tylko po co? za same leasingi potrafilem miec prowizje okolo 1000zl, ktora zostala mi odebrana.
    ReviewUserIcon
    Inny pracownik

    17.09.2018 11:17

    Inne

    spółka 1923 weszła na giełde i jest powoli sprzedawana. Piszę tutaj o grupie do której zalicza się SAD i iSpot. Nikt nie liczy się ze zdaniem pracowników. Nikomu nie zależy na ludziach. Przychodzisz, wypijają z Ciebie wszystko i next. Taka jest polityka tej firmy i nikt tego nie zmieni. Szczerze odradzam
    ReviewUserIcon
    eks z marszałkowskiej

    17.09.2018 12:19

    Inne

    A jak regionalny , lub kierownik wymaga od pracownikow zeby zaczeli sprzedawac na raty oraz ubezpieczenia?
    ReviewUserIcon
    Kiedyś to było

    17.09.2018 10:01

    Inne

    Kiedyś to było, teraz to nie ma, bardzo dobrze ze opuściłem ten tonący statek kilka miesięcy temu. Patrząc na zawsze obiecywane bonusy, niby podwyżki wkrótce vs zwiekszanie wymogów, ilości procedur itp. bez jakiejkolwiek nagrody i podejście do zwykłego pracownika. Sad nie jest jabłkowy, sad to smutna firma (tak z angielskiego, bo światowa firma przecie), lepiej pracować w biedronce czy lidlu
    ReviewUserIcon
    A

    14.09.2018 13:48

    Inne

    mialam zaczac prace jako kierownik w Warszawie. Jak to czytam to zdecydowanie podziekuje.
    ReviewUserIcon
    Kier

    14.09.2018 10:50

    Inne

    firma z jednym podejsciem nie podoba ci sie nasza wizja to szukaj innej pracy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iSpot Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - iSpot Poland

    Puławska 2 02-566 Warszawa

    NIP:5272710089

    REGON:147129582

    KRS:0000500329

    https://ispot.pl
    Branże: Elektronika, hardware i akcesoria
    ReviewUserIcon
    Były pracownik 022

    07.09.2018 12:54

    Inne

    No i się dzieje... od lipca odeszło około 30 osób jak nie wiecej, nie o wszystkich zwolnieniach wiadomo. W Warszawie nie ma pracowników na jednym z salonów, nie ma nawet doświadczonej kadry kierowniczej, trzeba ratować braki w zespołach, bo ludzie masowo uciekają :) Wisienką na torcie były masowe zwolnienia kierowników pod koniec miesiąca oraz dwóch osób z centrali (jedna pracowała chyba najdłużej ze wszystkich). Wchodzi nowy system premiowy, kary porządkowe... cyrk na kółkach. Miały być podwyżki, ani słowa jak na razie oprócz tego, że zabrano prowizje. Ale wymagania były, są i będą. Szkoda, że pracownicy, od których zależy funkcjonowanie firmy są demotywowani do przynoszenia dochodu firmie :)
    ReviewUserIcon
    były sadownik

    11.09.2018 09:08

    Inne

    Naprawdę nie ma już prowizji za sprzedaż??? Za moich czasów można było mieć dużo zastrzeżeń co do zarządzania i ogólnej atmosfery, braku szkoleń itd. ale prowizje były święte i były wypłacane na czas.
    ReviewUserIcon
    Ex worker

    13.09.2018 14:22

    Inne

    Teraz maja głęboko w tyłku czy dostaniesz pieniądze czy nie. Kasa musi zgadzać się u chciwych (usunięte przez administratora) w centrali
    ReviewUserIcon
    Waw

    04.09.2018 13:47

    Inne

    Najgorsze czasy ever! Nie polecam pracy, firma ta to totalne rozczarowanie, miało być po ludzku, a jest najgorzej odkad pracuje. Nikt z centrali nie reaguje na to co sie dzieje w salonach, manadzer regionalny dba tylko o swoje wzgledy w centrali, nie szanuje ludzi w salonach, chce zrobic szybka kariere i to tyle.
    ReviewUserIcon
    eks z marszałkowskiej

    07.09.2018 11:28

    Inne

    Najlepsze co jest po skończeniu pracy w Ispocie to ze wychodzisz z salonu i wreszcie możesz odetchnąć z ulga :D
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana.

    04.09.2018 21:22

    Inne

    Powiem krótko, nie polecam. Szkoda zdrowia i życia.
    ReviewUserIcon
    Idealista

    01.09.2018 13:03

    Inne

    Nie bede pisać że firma chyli się ku (usunięte przez administratora)bo nie jestem specjalista w tym temacie. (usunięte przez administratora) Gdy nie pytasz, i slepo wykonujesz rozkazy dasz radę (myślacy samodzielnie maja ciężko). Idealiści już tracą nadzieję i odchodzą. Biznes może i ma się jako tako. Szkoda tylko że niektórym tu chodzi o przetrwanie a nie budowanie. Bez lojalnego zespołu nie da się tworzyć. I żeby było jasne... bywało źle, za tragedię która nastała obwinian Pana (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Cichy wielbiciel Miłosza

    31.07.2018 15:18

    Inne

    Powiem krótko, aspiracje sieci iSpot są godne "ZACHODU" tylko że w tej firmie wszystko jest upośledzone (delikatnie rzecz ujmując) Rotacje w centrali i na stanowiskach o pracownikach w salonach nie wspomnę, przypominają trochę aule z pierwszego roku studiów. Nikt nic nie wie, same nowe twarze a część odpada po pierwszych trzech miesiącach pracy. Wymagania wobec pracowników są OGROMNE, nacisk na obsługę klienta na najwyższym poziomie jest trochę nie na miejscu kiedy płace i ogólne zarobki są co raz to gorsze :) Nie ujmując nic ludziom którzy pracują w dyskontach, ale nawet tam zarobki momentami są lepsze a każdy z nas wie na jakim poziomie często stoi tam obsługa. Trochę to przerażające ze pracując w takim miejscu, z takimi produktami, obsługując nierzadko wymagających i trudnych klientów, nas pracowników z salonu po prostu traktuje się jak piąte koło u wozu. Bo przecież jakim prawem możemy mieć obiekcję co do zmian, wymagań albo zarobków w iSpocie. My tylko jesteśmy ostatnim ogniwem w łańcuchu pokarmowym, więc powinniśmy się cieszyć że mamy zaszczyt tu pracować! Plany i cele sprzedażowe z kosmosu. Czasami odnoszę wrażenie że robione po złości, wiecie taka forma mobilizacji :)
    ReviewUserIcon
    Raczej nie dla milenialsów

    09.06.2018 07:29

    Inne

    @eks Marszałkowska: Jeżeli za iPhona płacili Ci 10 zł tzn że pracowałeś w innym iSpot niż ja. Jeżeli testy nic Ci nie dawały tzn że nie miałeś żadnej chęci rozwoju i uczenia się. Jeżeli uważasz że nie wypłacili Ci premii za ubezpieczenia tzn że nie znałeś warunków przyznawania tej premii bo akurat z wypłatami iSpot nigdy się nie spóźniał. Praca wymagająca, w często zmieniającym się środowisku. Dla sprytniejszych to szansa na szybki awans i budowanie swojego CV. Zdecydowanie nie dla osób oczekujących góry pieniędzy za nic nierobienie. Jak w życiu- raz lepiej raz gorzej.
    ReviewUserIcon
    Były sadowy.

    18.07.2018 23:30

    Inne

    powiedz, że testy coś dają. Ta Appka jest mega beznadziejna, przydałyby się normalne szkolenia produktowe, a nie pseudo rozmowy na skype. Tak naprawdę, żeby wszystko ogarnąć, trzeba też w domu czas przy tym spędzić. Salon odpowiada za sprzedaż,serwis, wysyłki i inne pierdoły, a góra myśli, że tylko siedzisz i czekasz na klienta. Brak profesjonalnych szkoleń = spadek ilości klientów zainteresowanych zakupem. Co do prowizji, był okres, że za raty nie wiadomo ile (i czy)się dostawało, nie wiem czy ten problem już rozwiązali ;) Wypłaty fakt, na czas :)
    ReviewUserIcon
    Były sadowy.

    17.07.2018 14:46

    Inne

    Salony najczęściej mają bardzo dobre teamy, zgrane, zorganizowane, problem leży w skażonej centrali, w której panuje high-life. Tylko starsi stażem pracownicy, należą do tych "nieskażonych". Duża rotacja jest na warszawskich salonach. Teraz władzę objął nowy RM z "korporacyjnym stylem bycia" reszta jest raczej ułożona. Co roku zmiana centrali na nowe osoby, jak taka firma może być stabilna :) Podwyżek nie ma, co na początku uzyskasz, tyle będziesz utrzymywać. Co chwila gadka o nowych premiach/prowizjach i tak naprawdę każdy wraca do tego, co wcześniejsza ekipa już testowała i było typowym cięciem kosztów na salonach. Wypłaty wrzucane są do kosztów salonów, więc nie dziwcie się, że są naciski na zawyżone plany. Brak produktów do sprzedaży, brak rabatów, głupie promocje, źle działający - nieudolny marketing. Konkurencja wie jak dobrze wykorzystać złe czasy iSpot. Jeżeli liczysz na o wiele tańszy zakup sprzętu, bo jesteś pracownikiem - mylisz się :) Czasami konkurencja ma urzadzenia taniej.
    ReviewUserIcon
    Jabłkowy

    09.07.2018 13:11

    Inne

    W Warszawie istny rollercoaster, nigdy nie wiesz co przyniesie kolejny dzień. Najlepsi ludzie odchodzą, i to jest dość normalne w tej sytuacji. Nadzorujaca osoba chce odkryć budowe koła, ale to już jest po ..... ( nie słucha i nie chce słuchać). Produkty sprzedawane są super :).
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.06.2018 08:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Magda

    19.06.2018 15:28

    Inne

    Nie zgłosiła do sądu bo nie ma dowodów, jakby miała to by nie pisała jako anonim w Internecie
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    17.06.2018 22:42

    Inne

    Firma przechodzi zmiany i powoli upada na same dno.
    ReviewUserIcon
    ,,minemals"

    18.06.2018 17:42

    Inne

    Masz odpowiedź z biura : ,,Praca wymagająca, w często zmieniającym się środowisku. Dla sprytniejszych to szansa na szybki awans i budowanie swojego CV. Zdecydowanie nie dla osób oczekujących góry pieniędzy za nic nierobienie. Jak w życiu- raz lepiej raz gorzej."
    ReviewUserIcon
    Karolina

    07.06.2018 23:06

    Inne

    @eks z Marszałkowskiej Piszesz o negatywnych kwestiach pracy w firmie Sad, a może dodasz coś, co podobało Ci się podczas współpracy z tym pracodawcą? Czy firma oferuje nowym pracownikom szkolenia, kursy bądź inne możliwości rozszerzenia swoich kompetencji? A może stosuje skuteczny system motywacyjny? Każdy szczegół może być na wagę złota.
    ReviewUserIcon
    eks z Marszałkowskiej

    08.06.2018 09:20

    Inne

    Karolino, nie mogę sobie przypomnieć nic pozytywnego z ispotu (może kawa z rana? Jeśli sobie coś przypomnę to napisze.) Szkolania miałem trzy pierwsze szkolenie z pracownikiem który tam pracował juz 3 lata i oprowadził mnie po sklepie (sklep dzieli się na dwie strefy biała i szarą. Ispot nie zarabia na produktach apple tylko na akcesoriach i to trzeba sprzedawać później dostałem dostępy do internetowego kursu o produktach. i na koniec mojej przygody miałem kurs sprzedaży w siedzibie firmy. Systemu motywacyjnego brak ( co z tego ze sprzedaż telefon komputer ubezpieczony jak musisz pisać @ do centrali ze nie wypłaciliście premii za ubezpiecznie.... Jak sprzedaż iphona za 4tysie to dostajesz prowizje 10 zeta do wypłaty. Jedyny plus był taki że na koniec pracy w ispocie jak sprawdziłem stan wypłaty to wypłacili mi ekwiwalent za urlop... ale czy to można liczyć na plus ?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    30.05.2018 14:51

    Inne

    @Pracownik Czym Twoim zdaniem ta rotacja w firmie Sad jest spowodowana? Ponadto, mogę spytać, jak dawno w firmie pracowałeś? Bo z tego, co udało mi się zrozumieć, to już nie pracujesz. Niemniej, może napiszesz także jakieś aktualne informacje na temat warunków zatrudnienia? Będę wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    eks z Marszałkowskiej

    05.06.2018 18:00

    Inne

    Robisz za minimalna. Później dostajesz dostępy do tzw ,,bazy wiedzy i robisz testy które się od niczego nie przydadzą bo są od czapy. Zagadasz z pytaniem do starszego stażem ,,kolegi" o sprzęt to dostaniesz odpowiedz sprawdź w google i szukasz z klientem.... Jeśli juz jakiegoś klienta złapiesz to idziesz z nim do kasy i nagle okazuje się że klient chce na raty..... zawsze się zjawia starszy doradca i ci przejmuje klienta bo on ma dostępy do panelu ratalnego i podkrada ci klienta bo on wypełnił wniosek wcisnął ubezpieczenie i mówi do Ciebie z usmieszkiem ,,dziekuje za klienta" Po kliku takich akcjach już tylko liczysz dni do końca twojego okresu próbnego i zaczynasz szukać pracy gdzieś indziej. I masz w d***e salon standardy jakości
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.05.2018 00:21

    Inne

    Firma bardzo słabo zorientowana na główną siłę napędową, czyli pracowników salonów. Doradcy dostają minimalne pieniądze, a tak naprawdę robią na całą firmę. Jezeli ktoś szuka możliwości rozwoju to nie polecam. Ładnie to wygląda w CV, ale tyle krwi ile napsują klienci i kierownik to nie da się opisać. W dodatku rotacja kierowników jest ogromna. A najgorsze że na kierowników biorą osoby, które wcale nie znają specyfiki pracy w salonie ???? Ogólnie absurdalne miejsce.
    ReviewUserIcon
    Pati

    25.04.2018 15:52

    Inne

    Nie polecam, nie trać czasu. Obietnice bez pokrycia, ustalenia pracy to fikcja.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    25.04.2018 21:42

    Inne

    a jakie obietnice?
    ReviewUserIcon
    Robert

    20.03.2018 20:28

    Inne

    Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Ideałów nie ma i zawsze są jakieś wpadki.
    ReviewUserIcon
    ex-sadówka

    21.03.2018 11:31

    Inne

    Ładne biuro, wygodne krzesła, kuchnia czysta i przestrzenna :) atmosfera wśród współpracowników super i od czasu do czasu możliwość dorwania dobrej ceny na produkty jabłka. To jakbyś chciał pozytywy ;)
    ReviewUserIcon
    Wujek dobra rada

    02.03.2018 10:08

    Inne

    Ta firma to tragedia. Ludzie pracujący w iSpot co miesiąc sprawdzają wypłaty bo pracownicy centrali nie potrafią naliczyć dobrze pensji i bonusów. Dzień przed wypłata dowiadujesz się, ze za coś nie dostaniesz hajsu. Nagrody za konkursy, których nikt nie rozlicza, są wypłacane nawet z kwartalnym opóźnieniem. W centrali pracują odrzutki z rynku, których nikt nie chciał zatrudnić. To skutkuje tym, ze na zewnątrz firma wyglada na poważna a tak naprawdę jest poniżej poziomu mułu. Nowy dyrektor zarządzający nie ma pojęcia jaki (usunięte przez administratora) ma pod nosem, a jego pracownicy bez jego wiedzy robią dla siebie prywatny folwark i bawia się w biznes. Ze skutkiem takim, ze nikt nikogo nie kontroluje a pracownikom salonu zabierane są pieniądze za głupotę pracowników centrali. Nie polecam tej firmy na stałe, fajne żeby zdobyć doświadczenie. Po roku uciekać. Układy, układziki w centrali niebawem wyjdą na jaw. Oby szybko:)
    ReviewUserIcon
    Jakob

    16.02.2018 16:25

    Inne

    Praca w Sad/iSpot to kpina, nikt nikogo nie szanuje i zawsze wina leży po stronie Pracowników. Ludzie nie traccie czasu, brak szkolen , ani szacunku od przelozonych, wszyscy normalni odchodzą, rotacja to druga nazwa.
    ReviewUserIcon
    Handlowiec z marszałkowskiej

    19.02.2018 09:15

    Inne

    Szkolenia są . Robisz test w necie ktory zajmuje ci 45 minut. Odpowiadasz na pytania. Ania pracuje na open space jakie sluchawki jej polecasz itp pierdoły. Później po takim teście pracownik ma podkładkę ze zrobiłeś szkolenie produktowe . I już możesz zacząć sprzedawać produkty :)
    ReviewUserIcon
    Anonimowy były karabinier

    05.02.2018 14:37

    Inne

    Bardzo dobre miejsce dla kogoś, kto nie ma doświadczenia w handlu i chce go nabyć. Jeżeli jest się świeżo po szkole, warto aplikować do iSpot i nauczyć się odrobiny życia. Bez wiązania się na przyszłość. Panie i Panowie z centrali zauważcie, że ludzie zamiast rozmawiać z wami, to piszą na forach w internecie. Może czas wyciągnąć głowę z piasku i zacząć realnie patrzeć na to, co się dzieje w firmie? Słuchać, analizować i działać a nie tylko udawać. Czy wy rozumiecie, że to jest moment kiedy posypią się kolejne zwolnienia specjalistów? iSpot to sieć, która istnieje dzięki profesjonalistom w salonach. Jeżeli się zwolnią, to kto wyszkoli kolejnych? Kto ma szkolić ich DZISIAJ, skoro motywacja spada do zera? Dajcie jeszcze większe plany, skąpcie po 100-200zł na podwyżki. Sądzę, że obecni pracownicy mają wrażenie, że firma o nich zapomniała. Wiele się mówi, ale nic nie robi aby było lepiej. Tylko nieudolny PR. Chcą aby sieć iSpot była miejscem, w którym doradzają specjaliści. Niestety, specjalistów się szkoli i dobrze opłaca, a nie tylko eksploatuje. Aplikacja szkoleniowa Apple to jest kropelka w morzu potrzeb. Doradcom brakuje praktyki w obsłudze sprzętu, często sami się gubią w opcjach. Wymaga się od nich umiejętności przenoszenia danych, lub reinstalowania systemu - nie robiąc zarazem żadnych szkoleń w tym kierunku. Doradca ma pełną odpowiedzialność materialną za telefon klienta, który trzyma w rękach. Jak mu upadnie, albo go uszkodzi w czasie reinstalacji - musi za niego zapłacić. To absurd, że firma zrzuca to wszystko na pracowników. Niby iPhone nie jest wymagany do pracy, ale spróbuj bez niego popracować. Trenerów w salonach właściwie już nie ma. Jest to stanowisko martwe. Do tego system prowizyjny powoduje, że nikomu ze starszych pracowników nie zależy na szkoleniu młodych. Wolą sami sprzedawać i zarabiać pieniądze. Tutaj szkolisz, a kolega sprzeda MacBooka Pro z ubezpieczeniam i akcesoriami. iSpot dla stałych pracowników jest miejscem bez rozwoju, bez szkoleń, bez perspektyw, bez sensownych benefitów i bez godziwego wynagrodzenia. Zmuszacie systemem premiowania do wciskania klientom przez gardło usług, ubezpieczeń i akcesoriów bez zważania na ich potrzeby. To już dawno przestało być premium. Niedługo od Saturna będzie różnił was kolor koszulki i ceny. Wyższe ceny. Albo się obudzicie, albo utoniecie i Hili was nie uratuje. Nowy Dyrektor miał być naszą szalupą ratunkową. A tylko przygląda się jak ona tonie. Ja z tej szalupy wysiadam i życzę innym powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    12.01.2018 13:14

    Inne

    Czy ktoś mógłby napisać jak jest w Centrali firmy? Duża rotacja? dobrze traktują człowieka?
    ReviewUserIcon
    ex-sadówka

    02.02.2018 10:25

    Inne

    Rotacja spora, osoby na stanowiskach menadżerskich nie nadają się do tej pracy - brak wizji i praca na ciągłym ASAPie. Szkoleń brak, organizowanie spotkań po godzinie 17-tej i oczywiście ciężko wyegzekwować to że siedziało się nadgodziny. Podwyżek nie ma, więc jak wynegocjujesz to co masz na początek to do końca świata to będziesz miał :)
    ReviewUserIcon
    Majonezik

    29.01.2018 16:22

    Inne

    Widzę, że jest wysyp pozytywnych opinii, które są bardzo pod firmę tak jakby specjalnie napisane. Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata na róznych stanowiskach. Na początku było fantastycznie, obiecywanie premii i innych pierdół. potem przyszła zmiana dyrektorów. Najważniejsza jest chyba aktualna sytuacja z aktualnymi ludźmi. W skrócie? Jest tragicznie. Faktycznie handlowcy mogą nieźle zarobić na prowizjach z leasingach, ubezpieczeń itd. ale dotyczy to tylko najwiekszych salonów w innych mniejszych handlowcy mogą tylko pomarzyć o fajnych premiach i prowizjach. Nowy dyrektor jeździł po salonach przez 3 miesiące nie podejmując żadnych konstruktywnych decyzji. Jedynie co mówi że jest dobrze ale moze być lepiej i dążymy do nowego ispotu, chce zatrzymać ludzi jednak jak mu się mowi że ludzie odchodzą z powodu pieniędzy to jego odpowiedź ejst taka "może to i dobrze jak chce pracować dla pieniędzy". To jest jedna wielka kpina. Na początku roku miały być podwyżki dla pracowników, okazało się że jednak jeszcze nie bedzie. Dla przyszłych aplikantów na stanowisko handlowca: na początek dostaniecie najniższą krajową plus premie, kolejna podwyżka będzie dopiero po 2 latach!! jak awansujecie na starszego handlowca. Podwyżka będzie wynosiła szalone 200zł brutto... Fantastycznie ejst pracować ze świadomością, że po 2 latach otrzymacie 200 zł brutto wiecej... a w miedzy czasie system premiowy zmieni się 5 razy. Nie polecam pracy w tej firmie, operają się na zastraszaniu pracownika i obciążaniu go za każde błędy, brak spokoju, telefon będzie wam dzwonił nawet w dzien wolny jak i urlop, brak szacunku dla człowieka jak i jego czasu wolnego. Jest się gnebionym za każdy błąd nawet taki ktopry mozna naprawić bez problemu (top jest nie ważne ze mozna naprawić bo i tak bedziesz szkalowany...).

    Zostaw merytoryczną opinię o iSpot Poland

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.