iSpot Poland

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

15 grudnia w iSpot Premium Zone w Arkadii gościliśmy kolejną ciekawą postać w ramach cyklu „iWrokShops with…” - był to weteran YouTube oraz twórca podcastów Karol Paciorek. W spotkaniu uczestniczyło ok. 80 osób, które miały okazję posłuchać o kulisach pracy twórcy kanału Imponderabilia i Nienasyconych oraz zadać mu własne pytania. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! Do zobaczenia podczas kolejnych eventów w salonach iSpot.

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Warsztaty dla nauczycieli
Zainspirowani projektem Today at Apple, kontynuujemy warsztaty edukacyjne, których celem jest przedstawienie ciekawych rozwiązań w nauce z wykorzystaniem urządzeń i aplikacji Apple. Tym razem skupiamy się na nauczycielach i metodach przekazywania wiedzy najmłodszym. Eksperci iSpot przybliżają uczestnikom koncepcję STEAM (ang. Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) – innowacyjne podejście do nauki na miarę naszych czasów. Pierwsza tura (20 października) już za nami, zapraszamy na kolejną 11 grudnia. Zapisy pod linkiem

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Warsztaty twórcze
Koniec roku to gorący okres w salonach iSpot, nie tylko pod względem sprzedaży. Od października dzieje się u nas naprawdę dużo - kontynuujemy cykl spotkań iWorkShops, w których biorą udział specjalni goście – eksperci różnych dziedzin sztuki. Warsztaty odbywają się w wybranych miastach Polski i są poświęcone muzyce, fotografii oraz designowi. W trakcie każdego wydarzenia prowadzący edukują, jak z pomocą urządzeń Apple doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się twórczo. Więcej informacji o warsztatach i o zapisach znajduje się na stronie ispot.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Świąteczne spotkanie – Christmas iShow Room
W ostatni weekend, 1 i 2 grudnia iSpot oficjalnie wszedł w okres świątecznych przygotowań. W Premium Zone w warszawskiej Arkadii zorganizowaliśmy spotkanie świąteczne z myślą o najmłodszych, podczas którego uczestnicy mogli zapoznać się z podstawami kodowania, pobawić się robotami, obejrzeć pokazy ciekawych urządzeń dostępnych w salonach oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Mamy nadzieję, że świąteczna atmosfera, którą stworzyliśmy w iSpot udzieliła się naszym gościom. Dziękujemy za przybycie!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Nowy salon w Atrium Targówek
W sobotę 1 grudnia otworzyliśmy odświeżony salon iSpot w warszawskim Atrium Targówek. Z tej okazji zorganizowaliśmy event, podczas którego na naszych gości czekało wiele atrakcji. Uczestnicy wydarzenia mogli stworzyć personalizowane etui z Why Duck i portrety z ekspertami iSpot, wziąć udział w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną, a także mogli skorzystać ze specjalnej promocji na wybrane urządzenia. Frekwencja dopisała, dziękujemy wszystkim za obecność. Do zobaczenia na Targówku i w innych salonach iSpot.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Witajcie,
już jutro (30 października), wspólnie z iMagazine, zapraszamy do salonu iSpot w warszawskiej Arkadii gdzie można będzie na żywo śledzić Apple Special Event October 2018. Start o godz. 14.00. Na uczestników, oprócz gorących premier nowości z Cupertino, będą czekały niespodzianki. Zapisy pod poniższym linkiem:

Pomocna?
Tak5Nie

Pracodawca

 Aktualność

W ubiegłą sobotę w warszawskiej Arkadii odbyło się ciekawe wydarzenie – ponad 80 fanów duetu The Dumplings oraz entuzjastów tworzenia muzyki, spotkało się w Salonie iSpot, aby wraz z Kubą Karasiem – muzykiem, tekściarzem i przedstawicielem polskiej sceny electropopowej,  porozmawiać o jego działalności w zespole, procesie twórczym i sprzęcie, który pomaga w komponowaniu utworów. Wszystkim uczestnikom warsztatów gorąco dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania w ramach iWorkShops w salonach iSpot.

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam ogłosić, że w tegorocznej edycji warsztatów w ramach Tygodnia Kodowania wzięło udział blisko 200 dzieci z całej Polski. Młodzi uczestnicy spotkań, z pomocą ekspertów iSpot, poznali tajniki tworzenia prawdziwych aplikacji. Programy Swift Playgrounds i OSMO Coding pozwoliły poprzez zabawę nauczyć dzieci podstaw tworzenia kodów i, mamy nadzieję, obudziły w nich prawdziwą pasję do programowania. Rodzicom i ich pociechom dziękujemy za tak liczne przybycie!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Słodka loteria z nagrodami od iSpot
 
Do 31 października można brać udział w loterii Złote chwile w Nowym Jorku organizowanej przez Ferrero Rocher. Jej uczestnicy mogą wygrać m.in.: 10 kart upominkowych na zakupy w salonach iSpot – każdy bon ma wartość 5 000 zł. Aby wziąć udział w zabawie należy kupić dowolne opakowanie Ferrero Rocher, zachować paragon i zarejestrować go na stronie loterii. Wszystkie prawidłowe zgłoszenia wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – wycieczki do Nowego Jorku, a dodatkowo, zgłoszone paragony, na których jest Ferrero Rocher 300 g lub Ferrero Collection 269 g, mają szansę na zdobycie jednej z 10 kart upominkowych o wartości 5 000 zł do wykorzystania w sieci salonów iSpot. Pełen regulamin loterii dostępny jest pod linkiem:
>https://www.loteria.ferrerorocher.pl/utils/doc/Regulamin_Zlote_chwile_w_Nowym_Jorku.pdf

Zapraszamy do słodkiej zabawy. Powodzenia!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

20 października w salonie iSpot w Arkadii odbędą się warsztaty z Kubą Karasiem – młodym muzykiem, autorem tekstów i członkiem zespołu The Dumplings. Jest to pierwsze spotkanie z cyklu iWorkShops, podczas którego artyści i przedstawiciele różnych branż będą opowiadać o swojej pracy, realizowanej dzięki sprzętom Apple. Tym razem wyprawę do świata muzyki wspiera marka Beats by DR. Dre. Na wszystkich uczestników czeka także ekskluzywna oferta promocyjna, a dla najlepszych – BeatsX w prezencie! Wstęp jest wolny – zapraszamy!

Pomocna?
Tak7Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

iSpot Poland