opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iSpot Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 88 ocen z 6 miesięcy
Opinie(687)
Dodaj opinię
Aktualności(15)

Opinie(687)

Dodaj opinię
Aktualności(15)
Logo
  • Jak się u nas pracuje
  • .
  • Benefity
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • O nas

Jak się u nas pracuje

Benefity

Proces rekrutacji

O nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iSpot Poland

Opinie

Opinie o ispot.pl - iSpot Poland sp. z o.o. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iSpot Poland!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ajspociak

    13.04.2016 23:20

    Inne

    Ja skomentuję tylko sprawę dot. rabatów, bo znam to od wewnątrz. Rabaty dla pracowników są śmieszne, bo i marża na sprzęcie z jabłuszkiem jest słaba. Trudno, żeby pracowdawca dokładał Ci, że chcesz mieć Maca...
    ReviewUserIcon
    Jam

    12.01.2018 23:47

    Inne

    Dobra firma dba o to, aby pracownik korzystał ze sprzętu, który sprzedaje i to nie tylko w systemie kasowym... pracownicy kupują najtańsze telefony w cenie jednej wypłaty to wstyd dla pracodawcy... Pracownicy w moim salonie często kupowali sprzęty bo wstyd pracować w iSpocie i korzystać z samsunga i prawda jest taka, ze do póki samemu się nie korzysta z tego sprzętu - to się tego sprzętu nie nauczysz... Krótko mówiąc, sam płacisz za swój rozwój w firmie, bo couche i szkolenie są na poziomie ... wody sedesowej.
    ReviewUserIcon
    Iwo

    11.01.2018 15:58

    Inne

    Czy to konkurencja tak się rozpisała?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.01.2018 20:04

    Inne

    Nie, to rzeczywitość.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    04.11.2017 17:12

    Inne

    Pracuje w iSpot wydaje mi się ze najłatwiej jest narzekać nic nie dając z siebie. Można fajnie zarobić, poznać ciekawych ludzi wiele się nauczyć. Moim zdaniem jak ktoś chce pracować a nie ma podejścia, że czy się stoi czy się leży 2500 się należy to powinien spróbować pracy w iSpot
    ReviewUserIcon
    znaczna poprawa

    04.11.2017 11:14

    Inne

    Nie wiem skąd te hejty z ostatnich miesięcy. W ostatnim roku bardzo wiele się zmieniło. Pracuję w firmie trzeci rok i rzeczywiście, długo nie widziałem na oczy żadnej premii, jednak od stycznia 2017 co miesiąc jestem w stanie wypracować nawet do 70-80% podstawy w formie premii. W końcu handlowcy zarabiają tyle, ile sobie wypracowali. Jest sporo niezależnych od siebie czynników: sprzedaż, leasingi, ubezpieczenia, kredyty, usługi, za które można zgarnąć całkiem niezłe pieniądze, tylko trzeba się przyłożyć. Może z tym niektórzy mają problem? Chyba że hejtują ludzie z biura, tam nie wiem jak się komu powodzi ;)
    ReviewUserIcon
    Worker

    08.10.2017 17:21

    Inne

    Karolina oprócz standardu czyli multisport i pakiet medyczny w niższych cenach nie było żadnych dodatkowych benefitów. Ale to ma każda firma. Premie i prowizje były przewidziane, ale i starsi koledzy z pracy i sam zobaczyłem, że zasady przyznania są tak niejasne a cele tak nierealne do osiągnięcia, że można liczyć praktycznie tylko na podstawę. Sam w ciągu 5 miesięcy raz dostałem premię około 300 zł. A cele są nierealne bo dostępność towaru w iSpot jest bardzo słaba (nie raz musiałem mówić klientom, że niestety towaru brak) i przede wszystkim ceny w iSpot są naprawdę kosmiczne w porównaniu z konkurencją.
    ReviewUserIcon
    Worker

    04.10.2017 20:30

    Inne

    Pracowałem w salonie iSpot przez 5 miesięcy. Ogólnie nie polecam ponieważ kasa niewielka a wymagania ogromne. Między innymi znajomość sprzętu na bardzo zaawansowanym poziomie a przecież Apple nie jest tak powszechny w Polsce żeby każdy go znał. Szkolenia bardzo słabe i więcej można od kolegów z pracy się nauczyć niż od coachow. Ciśnienie na audyty ogromne. Ciśnienie na jakieś weekendy z dziećmi jakieś szkolenia dla ludzi z ulicy. Ja wszystko rozumiem ale nie za trochę więcej niż minimalna krajowa. I wszystko powinno być poprzedzone odpowiednim szkoleniem pracowników których brakuje. Ogólnie ma się wrażenie ze firma wymaga nieproporcjonalnie dużo w stosunku do tego co daje pracownikowi.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana czyli SAD

    27.08.2017 00:09

    Inne

    Pracowałam w SAD dość długo i niestety ta firma okropnie mnie rozczarowała. Przede wszystkim nowi dyrektorzy kompletnie nie doceniają doświadczonych wieloletnich pracowników. Uważają ze to pracownicy najniższego szczebla są winni tragicznym wynikom sprzedażowych. A niestety nie widza tego ze iSpoty maja w tej chwili najdroższy sprzęt Apple. Różnica na iPhonie 400 zł a na MacBooku czasem i 900 zł względem konkurencji to przepaść. Wiec pracownik walczący o premie może stanąć na głowie i zatańczy a i tak nikt normalny nie przepłacić tyle za sprzęt skoro w sklepie obok na starcie ma dużo niższa cenę. Do tego dochodzi ciągły brak towaru szczególnie tych flagowych. Dyrektorzy finansowi zmieniają się co kwartał to tez o czymś świadczy. Na premie nie ma co już liczyć w salonach poza tym dział finansów i kadry same czasem nie wiedza na podstawie jakich danych wyliczane są premie. Ja sama przez te kilka lat miałam nieprzyjemne sytuacje co do naliczania premii. Szkoleń praktycznie nie ma tylko jakieś quizy online w których są same opisy sprzętów. Koledzy z pracy Ok tylko tez polityka hr doprowadza do tego ze powstają konflikty. U mnie w salonie dysproporcje w pensji podstawowej potrafiły być spore. Miałam taki przykład ze dwóch kolegów z takim samym zakresem obowiązków i podobnym stażem jeden dostawał podstawy 1800 na rękę a drugi 2400. Wiec niezręcznie jest czasem jak to wyjdzie przypadkiem. Wiec obecnym pracownikom proponuje się popytać czy aby nie są dyskryminowani finansowo. Prace w SAD i iSpot Polecam na kilka miesięcy góra na rok jako zdobycie doświadczenia i poznania fajnego sprzętu. Na rozwój i dobre zarobki nie ma co liczyć. Szkoda ze ta firma reklamuje się jako premium ale od środka już taka premium nie jest.
    ReviewUserIcon
    amessoy

    09.05.2017 19:04

    Inne

    Znajomi dyrektorów dostają ciepłe posadki w centrali. Pomimo braku efektów pracują dalej. Wina za brak wyników leci kaskadowo niżej. Zwolnią kierownika, bo to jego wina ze są spadki. Potem trzeba opóźnić rekrutację bo to kolejna wymówka że wyników brak - bezkrólewie najlepiej jak trwa kilka miesięcy. Z resztą nie trzeba się starać, bo dobry manager z doświadczeniem nie będzie chciał za takie pieniądze pracować w tej firmie. Strata czasu. Na awans nie licz, dyrektorzy maja mnóstwo znajomych
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    26.03.2017 22:17

    Inne

    brak sprzętu na stanach magazynowych uniemożliwia realizację sprzedaży. Rotacja w firmie chyba rekordowa na rynku. Ciągle nowe osoby i to na kluczowych stanowiskach. Brak wizji, strategii przekłada się na jeden wielki chaos. Nerwówka każdego dnia i totalny brak zaangażowania ze strony HR w codzienne życie firmy. Praca dla ludzi którzy chcą zdobyć "jakieś" doświadczenie. Nikt nie ma pewności co przyniesie kolejny dzień
    ReviewUserIcon
    Nergol

    19.02.2017 19:43

    Inne

    Prace w iSpot tworza Ludzie, mam mega zespol i super atmosfere. Wynagrodzenie jak w handlu , podstawa plus premie, jak sie postarasz to pensja jest bardzo ok. Lubie te prace.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    10.02.2017 22:15

    Inne

    Nieodpowiedzialni ludzie. Trzeba się o wszystko prosić, kierownicy to zwykli oszuści, oczekują Bóg wie czego sami nie potrafią dać nic. Chory system premiowy, brak produktów na magazynie, do tego słabe wynagrodzenie i ogromne wymagania. Nigdy więcej.
    ReviewUserIcon
    Jaco

    28.01.2017 23:40

    Inne

    Sad to nie jest jednorodna struktura. Sad to kiedyś polska firma, teraz próba stworzenia międzynarodowej korporacji. Ogromna rotacja, kompletnie inni ludzi, wymiana całych zespołów co rok prawie. Brak pomysłów co dalej, bo Apple sprzedaje teraz każdy, przestaje być modny. Spółka chyba władowała się na niezłą minę. A co do pracy - w salonach zmiana struktur i regionalnych. Częsta zmiana systemów premiowych (bardzo wyszukanych). W centrali non stop nowe osoby, także na kluczowych stanowiskach dyrektorskich. Jeśli zatrudniasz się dziś, jutro może być zupełnie inna rzeczywistość.
    ReviewUserIcon
    PH

    28.09.2016 17:18

    Inne

    nie wiem, co myśleć o tych komentarzach związanych z Sad, sam miałem zamiar aplikować na handlowca. Z drugiej jednak strony znając ten zawód już od dawna mogę bez wątpienia stwierdzić, że każdy, kto zwyczajnie radzi sobie średnio na tym stanowisku twierdzi, że to wina systemu premiowego...
    ReviewUserIcon
    handlowiec

    28.09.2016 15:12

    Inne

    W firmie SAD w salonach panują bardzo dobre relacje między pracownikami, jest to duża zaleta w takiej firmie. Problemem są: - bardzo krytyczne systemy premiowe, które są w idealny sposób przeliczone tak, aby pracownik premii nie otrzymał - obniżone systemy prowizyjne, z których nawet na dobry obiad z drugą połówką nie starczy. - centrala stara się wmówić pracownikowi, że wszystko jest robione dla niego i pod niego tak, by żyło się lepiej - jw. jest to mydlenie oczu - brak słowności oraz terminowości pracowników centrali - nie wywiązują się z terminów sobie wyznaczonych oraz obiecanych innym pracownikom, nie potrafią załatwić dla pracownika prostej sprawy. - nie szanują pracowników - handlowców, którzy są głównym budulcem tej firmy. Dzięki handlowcom firma funkcjonuje ale pracownik za swoją pracę nie jest adekwatnie wynagrodzony, większość osób z centrali nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a przygarnia o wiele wyższe wynagrodzenie za siedzenie na czterech literach przez 8h. Wymagania macie ale popatrzcie na siebie. - handlowiec ma niższe zarobki niż nie jeden sprzedawca w sklepie odzieżowym a firma stara się być Premium Reseller.. szkoda, że pracownika przez 3-4 wypłaty nie stać na zakup jednego z urządzeń Apple. Polecam każdemu pracownikowi SAD, pracującemu w warszawskiej centrali popracować tydzień na wybranym salonie i zapoznać się z trybem pracy. Może wtedy uszanujecie pracę, jaką my wkładamy za tak niski dochód.
    ReviewUserIcon
    Gregory

    18.08.2016 05:47

    Inne

    Jakiś czas temu miałam okazję pracować dla tej firmy. Niestety źle wybrałam i żałuje ze zmarnowałam tylko swój czas. Z każdej strony obiecują Ci wsparcie, ale na obiecankach sie kończy. Wymagania są olbrzymie tak dla sprzedawców jaki i kierowników. Porównujac atmosferę i ciśnienie jakie tam panuje z innymi firmami w których pracowałam mogę stwirdzić jedno - jesteś małym trybikiem naciskanym z każdej strony który szybko można wymienić. Nie oczekuj drugiej szansy. Nerwy każdego dnia w obawie przed utratą pracy. Nie polecam. Jeśli macie odwagę przekonać sie sami to zastanówcie sie dwa razy. PS: pewnie zaraz pojawi sie post poniżej. " fajna praca, przecież szukają pracowników, są benefity, elastyczne godziny pracy, ... " ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2016 10:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ex

    14.08.2016 18:15

    Inne

    to się tam w końcu zatrudnij, 45rty, a nie posty nabijasz
    ReviewUserIcon
    Gagana

    10.08.2016 22:07

    Inne

    Moja opinia dotyczy procesu rekrutacyjnego. Pierwszy kontakt tj umówienie na rozmowę i sama rozmowa kwalifikująca bardzo profesjonalne. A L E Miałam otrzymać informacje zwrotną w kolejnym tygodniu-brak. Po miesiącu wysłałam maila z zapytaniem-rownież brak odpowiedzi. To bardzo nieprofesjonalne-źle świadczy o potencjalnym pracodawcy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Handlowiec

    11.08.2016 20:10

    Inne

    Ta firma jest strasznie nieprofesjonalna i niepoważna. Ludzie którzy tam pracują "na górze" najwyraźniej dostają pieniądze za nic i wydaje im się że już nic nie muszą. Poza tym jest tam podejrzanie duża rotacja, jak tylko chce się z kimś konkretnym skontaktować, to za chwile okazuje się że już nie pracuje, albo jest na zwolnieniu lekarskim. Współpracowałem z ich działem handlowym i nawet myślałem, żeby się tam przenieść, ale jak patrzę na tych ludzi, z którymi musiałem tam współpracować, to wolę zostać na starych śmieciach.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.07.2016 23:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ex

    12.08.2016 07:53

    Inne

    Państwo z SAD mają nowe obowiązki w zakresie ocieplania wizerunku pracodawcy? dobra rada zanim odejdziecie - zadbajcie żeby Wam za to zapłacił ;)
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.07.2016 11:04

    Inne

    Fatalna, podupadająca firma, chora atmosfera pracy, nieudolni menedżerowie pozbierani z odrzutów z rynku. Nawet firmy rekrutacyjne przestrzegają przed tym pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2016 18:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pomyłka?

    26.07.2016 20:39

    Inne

    Chyba nie ten pracodawca ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iSpot Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - iSpot Poland

    Puławska 2 02-566 Warszawa

    NIP:5272710089

    REGON:147129582

    KRS:0000500329

    https://ispot.pl
    Branże: Elektronika, hardware i akcesoria
    ReviewUserIcon
    Samba

    15.07.2016 16:57

    Inne

    Przestrzegam wszystkich bez względu, czy mają propozycję do salonów czy do centrali. W takim kurniku jeszcze nigdy nie pracowałam. Brak poszanowania dla ludzi, ich czasu, życia prywatnego. Przychodzisz na jeden etat i zanim się obejrzysz, wykonujesz już pracę trzech osób. Nie wierzcie w system premiowy. Nie jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom. Jeżeli nie macie pracy i chcecie się "zaczepić" to przynajmniej mówcie dużą podstawę, bo będzie to ostatnia podwyżka.
    ReviewUserIcon
    Kruchy36

    09.05.2016 20:47

    Inne

    Witam Na wstępie powiem że jestem dobrym i sumiennym pracownikiem, pracowałem w Sad ponad trzy lata, znam się na sprzęcie lubię ludzi itp. Na początku było pięknie zostało mi obiecana wysoka pensja jak później się dowiedziałem tylko w marzeniach bo na rękę dostawałem mniej niż babka w żabce. Oczywiście starałem się o podwyżkę ale krótkie zdanie PANA regionalnego ,, NIe ma" rozwiało moje nadzieje. Z czasem się pogarszało brak towaru był naszą winą (brak wysokich obrotów w salonie, bo przecież inni sprzedają), brak prowizji. W ciągu 3 lat pracy zmieniany kilka razy wewnętrzny kodeks wynagrodzę co jest niezgodne z prawem, notoryczne nękanie wiadomościami i zmuszanie do pracy w wolnym czasie. Co roku większy plan na dany miesiąc o 100%%%%!!!! Nie polecam bo choć sama idea pracy w sprzęcie Apple jest wyśmienita to daleko nam do prawdziwej firmy. Na szczęście nie muszę widywać już ludzi z SAD bo od paru tygodni pracuje w upragnionym app....
    ReviewUserIcon
    Handlowiec z marszałkowskiej

    13.11.2017 14:19

    Inne

    Potwierdzam. Telefony i @ w dniach wolnych od pracy. I małe pieniądze 1500 netto i się ciesz ze możesz pracować w takiej korporacji. Na zakończenie pracy usłyszałem od ,,coucza" że jestem tylko słupkiem w excelu i niczym więcej
    ReviewUserIcon
    kinga

    27.04.2016 20:37

    Inne

    Czy warto aplikować na stanowisko kierownika salonu? Obecnie prowadzę salon, przez który nie mam życia prywatnego, urabiam sobie ręce żeby wszystko było ok, przez co tracę zdrowie za pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Nie chcę trafić z deszczu pod rynnę.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.12.2015 12:40

    Inne

    W odpowiedź na post: laazy - 2014-03-18 10:41:34 Pani M.? To Pani to pisała prawda?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    13.05.2015 18:19

    Inne

    Ja również popieram przedmówcę. Jak ktoś chce pracować za marne grosze za i żyć w ubóstwie od 1 do 1 dnia każdego miesiąca to praca w tej firmie jest strzałem w dziesiątkę. Polecam pracę na kasie w markecie - mniej stresu, mobbingu i za większe pieniądze.
    ReviewUserIcon
    piotr

    12.05.2015 14:08

    Inne

    praca w iSpot to istny (usunięte przez administratora) na każdym kroku mobbing i strach przed utratą pracy z dnia na dzień umowy tylko na czas określony, bo tak jest wygodniej można wywalić pracownika z dnia na dzień bez powodu w centrali 90% pracowników to dyrektorzy i kierownicy, każdy ma coraz to lepsze pomysły a wszystko tylko po to, żeby jak najwięcej oszczędzić na zwykłym pracowniku salonu pan prezes, pani dyrektor sieci i kierowniczka sieci to ludzie bez jakichkolwiek kompetencji zarobki w salonach żałosne (na kasie w markecie zarobisz podobnie) jak na ogrom pracy, której się wymaga od pracowników praca nie kończy się na godzinach ustalonych w grafiku a jeśli zostaniesz zastępcą kierownika lub kierownikiem (przy pensji niewiele wyższej od sprzedawcy) zapomnij o życiu prywatnym nawet podczas urlopu masz sporo pracy stanowczo odradzam
    ReviewUserIcon
    gośćgość

    25.03.2015 12:40

    Inne

    Stanowczo nie polecam. Zwolniłem się z tej firmy ponad rok temu - jeżeli ktoś chce sponsorować braki, kradzieże i zarabiać 1000 zł to może mu taka praca odpowiadać. Nie ma co oczekiwać na wsparcie ze strony centrali jak również kierowników. Praca w tej firmie to czysty wyzysk.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    22.02.2015 05:16

    Inne

    Sad jest firmą istniejącą od 1991 roku i zajmują się tylko i wyłącznie Apple'm. Podejrzewam, że początki musiały być naprawdę ciężkie, bo firma kiedyś nie była tak popularna jak obecnie. Dzisiaj wydaje się to standardem i można ich uznać za jeden z wielu punktów mających ipody, ipady i inne produkty firmy.
    ReviewUserIcon
    metafestus

    26.11.2014 14:29

    Inne

    Pracowałem w różnych korporacjach, również większych niż SAD, sprzedających równie prestiżowe produkty. Na ten moment nie dostrzegam większej róznicy w podejścu firmy. W każdej dużej korpo jest syf i bałagan. Załatwienie czegoś na czas graniczy z cudem, osób odpowiedzialnych kiedy trzeba coś załatwić brakuje za to jak coś się spie^&^%* to oprawców jest pełen szereg. Zarobki w innych firmach były porównywalne, dużo zależy od handlowca a większość ludzi niestety myśli że ktoś im będzie płacił za nic nie robienie. Ja widzę tu realne szanse na dobre zarobki, trzeba tylko chcieć i naprawdę czasami trochę się poświęcić. Jest umowa o pracę, są świadczenia oraz benefit o którym ktoś wspomniał i kosztuje on jedynie 50 zeta. W(usunięte przez administratora) wam się poprzewracało jeżeli wydaje wam się ze przy takim samym wysiłku możecie w innej dużej korpo być kimś więcej... Nie podoba mi się natomiast brak sensownych szkoleń, do dzisiaj znam osoby które nie mają zielonego pojęcia o MacOs i związanymi z nim zagadnieniami bo nikt im tego nie pokazał ani żadne szkolenie tego nie obejmowało... Klienci przychodzą z różnymi zagadnieniami, jeżeli ktoś się tym nie interesuje to jest zwyczajnie zielony i e-learningi go tego nie nauczą. W każdej firmie jest jakieś ale. Jeżeli nie wierzycie to życzę wam powodzenia w próbie dochodzenia do swojego w innej dużej firmie. I nikt z centrali nie kazał mi tego napisać.
    ReviewUserIcon
    laazy

    13.03.2014 13:28

    Inne

    tak pisać mogą tylko źli pracownicy, którzy wylewają teraz swoją żółć. Pracodawca docenia solidnego, sumiennego i UCZCIWEGO pracownika. Ale niektórzy widocznie mają z tym problem, bo nie potrafią zbyt długo zagrzać miejsca. Lojalnego i wartościowego pracownika firma zawsze zatrzyma. Tyle w temacie postów wyżej!
    ReviewUserIcon
    Luu

    02.09.2014 14:13

    Inne

    Zakładam, że tak kazali Ci napisać albo jesteś kimś z centrali bo to co piszesz nie ma miejsca w tej firmie. To czysta bzdura wyssana z palca i mówię to z własnego doświadczane. Ta firma nie docenia dobrego pracownika tylko wysysa z niego co się da i najlepiej jak by taki człowiek widział wszystko o wszystkim, był handlowcem, doradcą b2b, sprzedawał i znał sie na leasingu, ratach i innych niewypałach jakie tam są a wynagrodzenie za to jest po prostu żenujące !! Ja i mój dobry kolega, z którym pracowałem w "super iSpocie" mamy bardzo rozległą wiedzę na temat firmy, produktów i usług oraz wiedzę techniczną i doceniono nas tak, że się zwolniliśmy ! Tam się nie da pracować za głodową pensję !! Ludzie nie opłacą czynszu z pasji do marki tylko za pieniądze, które tu są żałosne. Kos tam wyżej pisał o centrali - zgadzam się z tym. Tam pracują niedorozwoje ! Tyle powiem bo szkoda nerwów. Odradzam wszystkim zainteresowanym osobą pracę w tej firmie, szkoda waszego czasu i nerwów !!
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.09.2014 13:26

    Inne

    A ja uważam, że to zależy od punktu i kierownika. Mi się fajnie pracowało ale byliśmy w dobrym punkcie z Poznaniu i z naprawdę fajną kierowniczką (nie zmieniana od lat). Praca z klientem w CH jest taka sama czy pracujesz w ciuchach czy z elektronika. Zawsze masz niedziele i swieta, zmiany, klienci tez tacy sami - troche smieszne sa te komentarze, ze praca na zmiany. A jaka ma byc, skoro zatrudniles sie w takich godzinach? Doplata do multi byla od niedawna, fakt. Ale nie znam firmy ktora funduje 100% wszystkim chetnym. Teraz juz nie pracuje u nich, ale wspominam fajnie.
    ReviewUserIcon
    lorens

    20.08.2014 14:48

    Inne

    Wszystkie opinie negatywne które zostały tu opisane potwierdzam. Praca niewolnicza, zarobki tragiczne ale to tylko i wyłącznie wina osób które zarządzają tą firmą bo potencjał ma duży tylko ludzie nie tacy jak być powinni.
    ReviewUserIcon
    prawda_ona

    07.08.2014 08:43

    Inne

    rozmowa kwalifikacyjna nagrana 2 tyg temu, byla ona prowdzona przez kobiete ktora zapraszala na nia przez telefon, ja pracy nie dostalam.... czemu nie wiem ocencie sami merytoryke tej rozmowy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2014 16:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    John

    14.07.2014 12:02

    Inne

    Coś koło 50zl o ile wiem
    ReviewUserIcon
    John

    12.07.2014 11:06

    Inne

    Porażka. Praca bez umowy przez pierwszy tydzień lub nawet dłużej, potrącenia z wypłaty (na przykładzie kolegi - potrącenie za multisporta i w tym samym miesiącu potrącenie za braki! Jakby nie mogli tego rozłożyć na np. dwa miesiące... Chłopak dostał wypłaty 800zł!), podawanie do podpisania potwierdzenia o odbytym szkoleniu BHP, gdzie takiego szkolenia w ogóle nie było i ciągle tylko stawianie wymagań, żądań, groźby zwolnieniami... praca niewolnicza i uwłaczająca. Dno.
    ReviewUserIcon
    Maddox

    01.07.2014 10:53

    Inne

    Tragedia, dramat i zagubienie. chaos jaki pracuje w miejscu pracy jest wielki. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    HAHA

    30.06.2014 13:36

    Inne

    zniknął mój post na długość ok A5 opisujący DOKŁADNIE przebieg mojego zatrudnienia, zasług i "nagrody" od SADu- o czymś to świadczy :) nie dajcie się nabrać ludzie.
    ReviewUserIcon
    Waldi84

    24.06.2014 23:43

    Inne

    Jak szukasz wyzwań za niższe stawki niż na kasie w Biedronce - polecam
    ReviewUserIcon
    gregory

    20.06.2014 23:54

    Inne

    Hej, nie wiecie jak w Sad mają specjaliści ds. Apple? w ogłoszenia oferuja bardzo dużo, apple to znana i droga marka, to chyba nie jest źle?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.03.2014 14:03

    Inne

    "laazy" sądząc po fochu, to jesteś kobietą. :-) Patrząc na to jak żarliwie bronisz tej Firmy (mało atrakcyjnego pracodawcę, jak wiele innych firm na polskim rynku pracy), można wysnuć wniosek, że w niej pracujesz i być może po części odpowiadasz za nieudolne zarządzanie i politykę kadrową. Proszę napisz więcej dlaczego rotacja pracowników jest tak ogromna? Wszyscy są markujący i niepotrzebni? Powiedz również dlaczego w tym serwisie znikają mało pochlebne opinie? Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i inne związane z firmą, która mnie interesowała - wiem co piszę.

    Zostaw merytoryczną opinię o iSpot Poland

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.