Opinie o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy W&P INVEST GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w W&P INVEST GROUP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Adrian Prychitko

Nie mając do czynienia z handlem spróbowałem sił w WP. Miesiąc szkoleń teoretycznych i praktycznych zbudowało pewność siebie i z łatwością przeszedłem do sprzedaży :) Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją świadomość i zarabiać fajne pieniądze. Ps. Nareszcie wychodzę do pracy z uśmiechem :)

@Byly pracownik
@Adrian Prychitko

Adrian to co przeczytałeś o nie wypłacanych fakturach przy odejściu jest faktem, poczekaj chwile i sam tego doświadczysz

Zuzanna Lasecka

W&P jest jak wielka duża rodzinką. Atmosfera jest świetna, Dawid i Bartek odwalają kawał dobrej roboty. Pracuję od czerwca i mogę śmiało stwierdzić, że gdybym miała wybierać drugi raz między praca w w&p a inna praca, to w 100% wybrałabym w&p. To, ile nauczylam się przez te kilka miesięcy jest niesamowite a praca z takimi ludźmi to sama przyjemność.

Wardek Bojdar
@Zuzanna Lasecka

A ile juz dziewczyno zarobiłaś pieniędzy?

aaa

Kiepska firma, obiecują gruszki na wierzbie w skrócie szukają ludzi do naciągania klientów za mega wysokie stawki, jedno wielkie pozerstwo.

Gabriela

ODRADZAM. Stracony czas i pieniądze - kilka miesięcy płacenia ZUS oraz tankowania za swoje a efektów BRAK. Skończyło się depresja :) Za wizytę u psychiatry tez trzeba było zapłacić za swoje :) Nadmuchany szum, spotkania na których nie ma nawet kawy :))) Co rano spotkania na które jeśli się spóźnisz minutę - wylatujesz Stres stres stres

Cederon
@Gabriela

Prosiłbym o kontakt o ile to możliwe;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&P INVEST GROUP. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Senator Uczciwości

Nie ma co się dziwić, wszyscy sa tam tak wiarygodni jak te opinie pisane w jednym czasie przez tych biednych i spranych ludzi.

Filip

Super możliwość rozwoju i bardzo wporządku pracodawca, konkursy motywacyjne na najwyzszym poziomie.

Nikola Lasecka

Pracuję w W&P od czerwca i już w tym momencie mogę śmiało stwierdzić, że praca z chłopakami i całym zespołem jest super. Dostajemy wsparciez każdej możliwej strony. W firmie panuje świetna atmosfera, dyrektorzy zawsze są chętni do pomocy, a w WP traktujemy się jak wielka rodzina. Możemy tutaj nabywać nowe umiejętności i poznawać wspaniałych i rozwojowych ludzi. Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy dołączyć, to się nie zastanawiaj, tylko rekrutuj. Zapraszamy do nas! Polecam z całego serduszka.

Radek

Polecam współpracę z W&P Invest Group, wspaniali ludzie, przemiła atmosfera jeszcze lepsze perspektywy

Magda W.

Polecam każdemu współpracę z tą firmą. Niesamowita energia. Dla mnie podstawą w biznesie jest współpraca z pozytywnymi i świadomymi ludźmi, a tutaj takich właśnie spotkałam. Duże możliwości rozwoju i wizja osiągania wielu innych rzeczy niż tylko d2d i sukces w sprzedaży. Prowizje są konkretne, więc jeśli ktoś potrzebuje dużo zarobić to idealne miejsce.

Jonatan Osowski

Polecam! Wszystko na najwyższym poziomie, szybki montaż i profesjonalna obsługa.

Marcin Musialski

Firma która otwiera bardzo duże możliwość zarobkowe, jeśli jesteś pracowity. Osobiście pracuje od listopada 2022 i czytając te komentarze stwierdzam, że większość albo jest fejkowa albo porostu osoby które przyszły do firmy byłe na tyle leniwe, aby nie ruszyć tyłka z krzesła, a tu niestety trzeba pracować a nie tylko być. Polecam każdej osobie która chce osiągnąć bardzo dużo w życiu.

Paula Marglewska

Bardzo dobre pieniądze dla osób, które CHCĄ je zarabiać. Najlepsze wsparcie przełożonych w mojej karierze. Świetna atmosfera w zespole, gdzie każdy bardziej doświadczony pomaga w udoskonalaniu mojej pracy. Polecam każdemu.

Paulina

Super atmosfera, pokazują i udowadniają że wszystko zależy tylko od nas. Wsparcie na każdym kroku co bardzo jest istotne.

Jakub R

Spoko, pracuje pod Wiktorem, dużo się nauczyłem, łamie własne bariery i czekam na pierwsze rozliczenie. Na ta chwile jestem zadowolony.

Jolanta Jacko

Polecam pracę a raczej współpracę z W&P Invest Group!!! Wspaniali ludzie, piękna misja, MEGA energia!!!

Andrzej Haśnik

Super firma , rzetelnie pracownicy szybki i sprawny montaż opiekują się klientami od początku do końca dzięki czemu człowiek nie musi się niczym martwić polecam

Konrad B.

Jestem tu od samego początku i wiem, że to moje miejsce :) Sami świadomi ludzie, którzy wspólnie się rozwijają i wspierają. Uczymy od podstaw sprzedaży systemów OZE , oraz pracy w d2d. Zapraszam do współpracy ????

Sławek

Polecam w 100%!!!. Współpraca przejrzysta, klarowna oparta o dobre wartości i z nieograniczonymi możliwościami rozwoju i zarabiania!!

Meg

To firma szanująca każdy wysiłek handlowca , jego zaangażowanie . Pozytywne myślenie i podejście do życia i pracy .

Kasia Tomczak-Łysakowska

Najlepsza ekipa pod słońcem. Niesamowita energia i fun. Dawid i Bartek dają mega możliwości. Polecam ????????❤️

Zostaw merytoryczną opinię o W&P INVEST GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w W&P INVEST GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy W&P INVEST GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&P INVEST GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&P INVEST GROUP