Opinie o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy W&P INVEST GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w W&P INVEST GROUP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&P INVEST GROUP w Warszawa

Bardzo miła atmosfera i miejsce do wzrostu Jakość i etyka pracuje powoduje wiele dobrego. Mam doświadczenia z lokalnymi firemkami które spiętrzyły tyle ile można było. Z całego serca polecam Miejsca starczy dla wszystkich

Daniel Spała

Świetna firma, fajni ludzie, wizja którą czuję i podpisuję się pod nią obiema rękami.

Michał Palega

Polecam serdecznie, super vibe, wiele wiedzy i bardzo dobra ścieżka kariery

Były obserwator

Niestety mocno się zawiodłam. Można powiedzieć opakowanie śliczne i w mediach firma przez Pana Dawida jest kreowana na potężną maszynę która ma na celu tworzenie rasowych przedsiębiorców a wchodząc do środka panuje tutaj totalny chaos... Na środowych motywacyjnych odprawach przytaczane są historię ludzi z mega zarobkami a którzy jak się okazuje odeszli z firmy... ciekawe czemu?... czy gdyby było tak dobrze nie działali by dalej? :D Dyrektor generalny który widnieje na stronie firmy odszedł... drugi dyrektor Pan Musial kontroluje ludzi jak małe dzieci...obgaduje innych...ściemnia ...każe podpisywać fikcyjne umowy i wrzucać na grupy... a hitem jest to że ludzie nie potrafią doprosić się o Swoje pieniądze... Są też oczywiście plusy w postaci szkoleń ...motywacji ....aaale to tyle... :((( Prawdę mówiąc bardzo się zawiodłam ...kupiłam piękne opakowanie, a środek okazał się bardzo zgniły i zepsuty... Szczerze odradzam:(((

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&P INVEST GROUP. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Robinson

Cześć mam 18 lat. Został mi ostatni rok szkoły. Chciałem zapytać czy jest sens zaczynać teraz przygodę z WP invest i łączyć to ze szkoła? Myślicie ze by to wypaliło czy trzeba wejść w to z full focusem i all in ?

Pracuś
@Robinson

Sama pralka nic więcej, pokazują zdj z wypłatami, ale nie mówią ze zbierają je pare miesięcy. Większość pracowników nie dostaje wynagrodzenia za umowy. Szkoda czasu, nie polecam

Czy w W&P INVEST GROUP zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

W&P

Jesli chcesz pracować za darmo i zyc tylko i wylacznie wizją to nie mogles lepiej trafić. Pracowałem tu od kwietnia i pomimo podpisywanych umow nie zarobiłem nic. Jesli chodzi o guru firmy to zastanów sie bo jesli przychodzisz tu dla nich to rownie dobrze mozesz zostać przy ogladaniu ich livow na innych platformach. Zero szkolen, mydlenie oczu i zycie wizja to dewiza tej firmy. Nie pozdrawiam

TT

Nie polecam???? zero szkoleń dla pracowników tylko pranie mózgów i jakieś motywacyjne spotkania co nie mają związku z produktem

Wiktor B.

Jako zadowolony ze współpracy członek WP czytam te komentarze i od razu nasuwa mi się pewna myśl. W firmie jest ogromna rotacja bo do tej roboty nadają się nieliczni- ludzie otwarci, pracowici, systematyczni i z samozaparciem którego nie uczy praca na etacie. Jeśli Twoim jedynym wkładem jest czas i paliwo to sorry... Samo się nie zarobi. Mimo to, ciężka praca to jest przy wykładaniu kostki. Za klawiaturami piszących komentarze widzę ludzi którym nie poszło z jakiegoś powodu i tak już jako ludzie mamy, że winy szukamy wszędzie, nie u siebie- nie szkodzi rozumiemy, też jesteśmy ludźmi. Komentarze mogłyby mieć sens gdyby nie fakt, że WP gra w otwarte karty i przedstawiamy warunki pracy jasno na początku. Chcesz działasz, nie to nie... Jaki sens ma winienie kogoś, kto daje narzędzia a reszta zależy od Ciebie. Nie odbijasz karty u nas na zakładzie więc odejdź w swoją stronę nikt Cię nie trzyma a zostaną ci co robią wynik. Może to będziesz Ty, może nie. Proste jak konstrukcja cepa. Pozdrawiam :)

Współpracownik

Witam, z firma W&P Invest Group wspolpracuje juz kilka miesiecy i czytajac komentarze mam wrazenie, ze ktos ma tendencje do mitomanii, albo po prostu jest leniwy. Nie do konca rozumiem co jest nieuczciwego w tym, ze firma od samego poczatku okresla warunki prowizyjne, plan kariery jest jawny, zamieszczony na stronie internetowej. Rozumiem, że idac pracowac na linie produkcyjna to tez jest zdzierstwo i lepiej od razu otworzyc swoja fabryke? WP jest miejscem, w ktorym mozna osiagnac na prawde wiele, ale tylko pod warunkiem że nie boisz sie ciezkiej pracy i chcesz dzialac. Widac, że ludziom ciezko jest przyznac sie do porazki przed samym soba i latwiej uciekac sie do zrzucania winy na innych - gratulacje mindsetu i wroze wiele "suckesow" Ja osobiscie jestem zadowolony - zamiast marudzic i sugerowac sie jakimis pseudo komentarzami lepiej sprawdzic samemu z czym to sie je i podjac swiadoma decyzje, ale wiadomo... owce zawsze chodza stadem

Współpracownik

Czytam niektóre opinie i zastanawiam się, czy to na pewno o tej firmie. Współpracuję z W&P od lutego i jedyne co mogę stwierdzić, to że jeśli faktycznie się angażuję, codziennie jestem w terenie i daję z siebie dużo, to jestem w stanie zarobić naprawdę dobre pieniądze. Nie jest to łatwa praca, wymaga ogromnej wytrwałości i determinacji. Co więcej system D2D w Polsce jest bardzo źle postrzegany, ale za to daje ogromne możliwości zarobkowania, jeśli wykonujemy go prawidłowo i przede wszystkim faktycznie działamy. Smutne jest to, że osoby, które sobie tutaj nie prowadziły, nie potrafią spojrzeć obiektywnie i wziąć odpowiedzialności za swój brak skuteczności, tylko anonimowo wylewają swoje żale na tym forum. To nie jest zajęcie dla każdego, na szczęście żabka, mcdonald’s, biedronki i inne czekają na Was z otwartymi rękami ???? Powodzenia…

Uczestnik

Niestety, będąc w tej firmie od samego początku nie rozumiem jaki cel maja niektóre z opini jakie można tu przeczytać. D2D to ciężki kawałek chleba i przekazujemy to każdemu kto chce z nami podjąć współpracę. Obserwując anonimowe komentarze widzę, ze najwięcej do powiedzenia maja osoby, które albo sobie tu nie poradziły albo te, ktore nastawiły sie na łatwe pieniądze. Prawda jest taka, ze ludzie którzy sobie radzą caly czas z nami współpracują i sa zadowoleni czy to z armosfery czy ze szkoleń sprzedażowych.

Handlowiec

Ta praca nie jest dla każdego, jako osoba, która była już w kilku firmach twierdzę, iż negatywne komentarze są osób albo z konkurencji albo osób, którym się nie chce pracować. Jeśli nie chce Ci się pracować to po prostu opuść firmę i zajmij się czymś co sprawi Ci przyjemność zamiast hejtować tak naprawdę swój brak zaangażowania. Praca wymagająca, ale jeśli chcesz zarobić to za nic nierobienie nikt nie zapłaci nawet na etacie.

Miłosz

Rozumiem ze byłeś pracownikiemc, jak wyglądał u ciebie proces zakończenia umowy - w kontrakcie czytałem ze za wypowiedzenie umowy w praktycznie każdym przypadku trzeba ponieść koszt 10tys zł, równowartości szkoleń które się odbyło. Rozmyślam nad dolaczeniem właśnie, uważasz ze lepiej trzymać się z daleka? I tak jak mówię jak jesy z rozwiązaniem umowy? Pozdro:)

Wielkibuu

Ostrzegam!!! Więc tak PRACOWAŁEM tam 2 dni formalnie ale realnie 3 godziny tam przepracowałem Pan wielki kierownik (usunięte przez administratora) wrzucił mnie jako osobę z powodu nie wysłania celów na ten rok(np chcę kupic sportowy samochód , wybudować dom itp) tłumaczył że się nie starałem brawo wielki kierowniku wielkie wsparcie od ciebie się miało 4 spotkania umówione a taki Pan Musiał ci powie papa. Szkolenie wszystko fajnie minus jest taki że po 1godzinie wymyślili nowe schematy jak nauczyć następna grupę zamiast nam wszystko tłumaczyć. Czy przygotowali nas w teren NIE wszystkich których się pytałem dowiedzieli się jak wbijać długopis w plecy żeby wejść komuś do domu. Wojdat i Piątkowski kim wy jesteście żeby oceniać ludzi akurat słyszałem waszą rozmowę jak mówiliście o mnie(jak mnie oceniacie, nie nada się itp lepiej nie mówić) szkoda mi tylko tego pozera piatkowskiego co mówi takie mądre rzeczy a co innego robi. Pozdro z fartem nie polecam Czekam na odpowiedź wielkich rasowych przedsiębiorców D.P B.W D.M

Marcin M

Trochę mie smiesza opinie :D Obecnie pracuje i wszystko co potrzebne do pracy jest zapewnione, wypłaty 2x w miesiącu liczne programy bonusowe itp. Ten kto leń zawsze zwala winne na wszystkich tylko nie na siebie. A wejdz sprawdz czy wogule się nadajesz do takiej pracy bo to nie jest dla każdego. :) Powodzonka

Obserwator

Każdy kto chociaż trochę zna branże wie że nierealne są kwoty o jakich ci śmieszni panowie opowiadają na socialmediach. Takie kwoty prowizji wymagają podpisanych setek kilowatow na wysokich marżach co przy dzisiejszych realiach rynkowych jest niemożliwe do utrzymania. Oczywiście wszystko opiera się na chorej strukturze mlm gdzie wierchuszka spija śmietankę a zwykli handlowcy dostają psie pieniądze. Skąd taka rozdmuchana rekrutacja? Bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam tkwił dłużej niż do pierwszych rozliczeń. WP Invest Group i tym podobne firmy to (usunięte przez administratora) tej branży, cfaniactwo liczące na szybką kasę bez planu na przyszłość. O wielkich prezesach szkoda nawet strzępić ry ja bo to zwykli pozerzy i lanserzy którzy kreują się na nie wiadomo kogo w rzeczywistości to zwykli (usunięte przez administratora) I naciągacze. Ich rzekoma kadra managerska nie istnieje w branżowych portalach to albo fikcyjne osoby albo słupy bez doświadczeń, ale na wypożyczonych furach robią szoł przed naiwnymi młodzikami którzy po obejrzeniu kilku filmików na tiktoku myślą że w miesiąc będą zarabiać dziesiątki czy setki tysięcy. Przy skali tej megalomani wolumenowo pewnie przerosli liderów branży a prawda jest taka ze nikt w środowisku tych ludzi nie zna, co więcej każdy z nich ciśnie bekę, bo to takie klauny. CZLOWIEKU, JAK TO CZYTASZ I PRZEZ MOMENT PRZESZLO CI NA MYSL ROBIX TAM, NIE ROB TEGO. NIE DAJ SOBIE ZWICHROWAC PSYCHIKI, jest tysiące lepszych firm w tej branży gdzie spokojnie można robić swoją pracę bez obiecywania złotych gór

Do obserwatora
@Obserwator

Kwoty 20-50 tys na miesiąc w tej branży są nierealne?? Widać, że tylko obserwujesz i nic nie wiesz. Zamiast pisać fakowe komentarze z konkurencji lepiej zajmij się swoją pracą i udowodnij sobie, że można dobrze zarabiać. Po pierwszym miesiącu zarobiłem 11 tys, czerwiec zacząłem od umowy więc jest bardzo dobrze a praca jak każda inna. Jest często ciężko, nawet bardzo ciężko ale nagroda jest ogromna

Obserwator
@Do obserwatora

Synek, w branży jestem dłużej niż ty pewnie czasu spędziłeś w szkole za namową twojego guru. Ja nie twierdze, że nie da sie w fotowoltaice zarobić dobrze, ale czasy wysokich marży się już skończyły, rynek wygląda dziś inaczej. Klient jest świadomy i nie da się łatwo nabić w butelkę. Wątpie, że firma pochwali się jaki ma współczynnik konwersji, ile spada podpisanych umów przez wypowiedzenie klienta. To co wyprawia te całe wp grup to nachalne, nieprzemyslane i agresywne wciskanie klientom, czesto nie tego co potrzebują. Liczysz na szybkie strzały i łatwą kase, ok, ale tym sobie kariery nie zbudujesz a zeszmacisz tylko swoje imie. Mało wiesz jeszcze i widocznie nie znasz branzy poza patologią ktora ci przedstawili. Nie daje wam wiecej niz do końca tego roku az ten biznes sie zwinie.

Panpracownik
@Obserwator

Widać, że bardzo Ci zależy na zniechęceniu, kolego z konkurencji. ;) Zarobki jak w wielu firmach, ale rozwój i możliwości jak nigdzie. Polecam

Doswiadczenie nawet spoko, ludzie fajni. Ale realizacja tragedia, o cenach nie wspomnę! 5 sprzedanych umow. Może i mało, ale więcej nie chciałem tracić czasu, 1,5 minęło a jeszcze nie ze wszystkich dostałem pieniądze, numer za to musiałem zmienić bo z instalacjami problem .. klienci dzwonią jak porabani, ale co noge zrobić? ???? firma zbudowana na obietnicach, wizjach. A w biurze typiara po pace za podrabianie umow, milionerzy którzy nie płaca, bo najpierw sunhelp musi zapłacić, a sunhelp nie płaci bo kupił nowe auta i są na wakacjach…

PcPv

Jak zadałem merytoryczne pytanie na instagramie to mnie BOSS(????) zablokował. Na początek 4 umowy - 10 tys zł( ciekawe czy czasami nie brutto z VAT????) , wychodzi po 2.5 tys/umowa. Ciężko znaleźć firmę w której za sprzedaż pompy ciepła nie dostaniesz 5000 netto, a 7000 netto+ to norma. Pracowałem prawie rok z pompach i foto, z doświadczenia - 1/3, połowa, czasami 3/4 albo wszystkie umowy z miesiąca które podpiszesz Ci spadną. Tak to niestety wygląda. Nie wierzcie w te zarobki, bo nachodzisz sie po domach, nadenerwujesz, ludzie wyzywają, są chamscy, szczują psami, dzwonią po policje itp, a patrząc na średnią zarobków z dłuższego czasu jak wyjdziesz po odjęciu kosztów około 10tys/msc za prace 9-20/21 pon-sob, to jesteś dobry i MIAŁEŚ SZCZĘŚCIE ! i jego „pracownik” który zarabia 200 tys / msc i mówi na wywiadzie, że jeździ starym trupem w LPG ???? otwórzcie oczy, albo lepiej, spróbujcie sami - kto się nie „przejedzie” ten nie zrozumie

Michał K.
@PcPv

@pcpv widzę, że wyznajesz zasadę: nie wiem ale się wypowiem. Opisałeś swój przypadek, że przepracowałeś ponad rok a W&P istnieje 8 miesięcy na dzisiaj więc to nie u nas miałeś takie doświadczenia więc zastanawiam się w jakim celu ta opinia pod nasza firmą? Szkoda, że miałeś takie doświadczenia ale prawdopodobnie trafiłeś do jednej z firm w której liczą się pieniądze a nie ludzie i rozwój. Zapraszamy do nas to pokażemy Ci jak wygląda praca w zajebistej atmosferze, wśród ludzi którzy chcą osiągnąć sukces, osiągają sukces i zarabiają bardzo duże pieniądze.

Niedowiarek

Nie wierzyłem, ale spróbowałem i swoje wiem. Przykre, że konkurencja zniechęca i traci czas na wypisywanie fakeowych komentarzy zamiast wziąć się do roboty. Zachęcam do pracy. Bardzo szybko możecie się przekonać, czy to praca dla Was. Faktycznie nie każdy się nadaje. Ja myślałem, że nie dam rady, ale się myliłem :)

Zostaw merytoryczną opinię o W&P INVEST GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w W&P INVEST GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy W&P INVEST GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&P INVEST GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&P INVEST GROUP