Opinie o Rci Leasing Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rci Leasing Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rci Leasing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rci Leasing Polska Sp. z o.o. w Warszawa

CARLA

NAJGORSZA FIRMA LESINGOWA NIE DOŚĆ ŻE NIE MAJĄ STRONY GDZIE MOŻNA SIĘ ZALOGOWAĆ I PODGLĄDAĆ SWOJE UMOWY. TO CHYBA JEDYNA FIRMA KTÓRA NIE MA .

Alla22
@matosamo

Mi zrobili to samo w tym samym czasie. Ja sama wykupiłam w PZU pełne na oryg. częściach za 2200, a oni dodatkowo nie wiem gdzie za 5000 zł. U mnie brak kontaktu z ich strony, bo wpisali inny adres niż podałam do umowy

Klaudka Nowy wpis

Wprawdzie była bez umowy o pracę, bez benefitów, ale oferta pracy typu Pomocnik / Asystent Rejestracji w Dziale Akceptacji bardzo by mi pasowała, bo szukam podobnej administracyjnej pracy na dłużej. Ktoś wie, czy któryś z działów na Moko na nie potrzebuje tego rodzaju asystentki? :)

Ulka

Rozumiem ten zal i bol. Ale kochani: czytajcie umowy przed podpisaniem. A nie tylko cieszcie sie perspektywa samochodu. RCO ma w istocie drakonskie warunki. Ale przeciez nie musieliscie sie na to godzic. Sa inne firmy leasingowe. Wniosek CZYTAC UMOWY. JAK SIE CZEGOS NIE ROZUMIE-PYYAC DO SKUTKU. I

Alla22 Nowy wpis
@Ulka

Na Duster i Reunalta nie było innych leasingodawców. Nie dostałam od RCI wzorca umowy przed podpisaniem.

CARLA

@CARLA

Tylko brak strony internetowej sprawia że jest najgorsza czy cos jeszcze?

Lidia
@CARLA

Czy kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami firmy pozwala na podglądanie , kontrolowanie tych umów?

Mik
@CARLA

Potwierdzam,firma windykacyjna nie dosc ze (usunięte przez administratora) klientów to i panstwo za czynnosci windykacyjne wystawiaja noty a nie faktury vat.Do tego za wykonanie telefonu do dluznika pobieraja 1000 zl

Franciszek
@Mik

Co ty mówisz? 1000 zł za telefon do dłużnika? Nie pomyliły ci się zera przypadkiem?

matosamo
@Franciszek

tak jest :( mi sami wykupili ubezpieczenie mimo ,że najpierw polecili hestie. Po 3 latach podisali PZU ,że niby brak kontaktu. 2000 zł musiałem dopłacić za kontynuacje umowy :(

Alla22 Nowy wpis
@matosamo

Szukając pracy natknęłam się na ofertę pracy na stanowisko recepcjonistki. Widzę, że chcą zatrudnić tutaj kogoś na umowę zlecenie. Czy jest szansa, aby po jakimś dłuższym okresie współpracy dostać umowę o pracę? Jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego, to taki poziom na przełomie B1/B2 będzie wystarczający?

Rozmowę kwalifikacyjną w Rci Leasing Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Poszukujemy recepcjonistki do kliniki na Woli?

Firma Rci Leasing Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Księgowa. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Gigi

Ktoś się orientuje czy trzeba mieć duże doświadczenie w bankowości żeby dostać tu pracę w kredytach? Ja pracowałam w tej branży rok i ciekawe czy mam duże szanse. Czy wtedy pensja jest naliczana jakoś na podstawie udzielonych kredytów?

Arek

Nie widzę dobrych komentarzy. Może nie jest tam aż tak zle?

Konik
@Arek

jest, najgorszy leasing Nie polecam!!!

@Konik

Potwierdzam. Spróbujcie się dodzwonić i coś załatwić. Nigdy więcej!!!

Beti
@Konik

A ja mam 2 auta w leasingu i nie narzekam a już kończę leasingi dla mnie firma jest ok ,myślę że te opinie to są od konkurencji

@Beti

do dziś też miałem i właśnie się dowiedziałem jak mnie zrobili w konia. Prawo pierwokupu ma dealer, o czym nikt nigdy nie powiedział. Teraz moge sobie wy-kupić od dealera, oczywiście z jego marżą i jego łaską. Miałem wiele leasingów, ale tak mnie "zrobili" tylko tu.

kRIS

Przestrzegam, nota za notą za nieterminowa płatność a nawet faktury nie potrafią dostarczyć na czas zeby można było zrealizować płatność Po raz pierwszy i ostatni bede miał nieprzyjemność z takim operatorem Współpraca dramatyczna

Beti

A dlaczego są tylko negatywne opinie ,gdzie są te pozytywne które np ja dodałam?

@Beti

A na pewno dobrze Ci się wrzuciło? Kiedy to było? Ewentualnie możesz przecież napisać jeszcze raz, nikt się raczej nie obrazi jeśli ujmiesz to konstruktywnie. ;p

Zuzanna

Większość osób wypowiada się tu o usługach oferowanych przez Rci Leasing, a nie o tym, jakim ta firma jest pracodawcą. Chyba czas chociaż trochę zmienić tę kolej rzeczy. Najlepiej w takim razie byłoby, jakby wypowiedzieli się tu jej pracownicy. Jaką macie tam atmosferę? W miarę ok, czy jednak pozostawia ona wiele do życzenia?

@Zuzanna

Jestem pracownikiem Banku i nie zamieniłabym tej firmy na żadną inną!

@Monika

Monika, dajże spokój

@uno

A z czym ma Ci dać spokój? Przecież nikogo o nic się nie czepia, to w czym problem? :(

@Aneta

o, koleżanka z piętra

@uno

Sugerujesz mi biuro? Jeszcze tam nie poszłam, ale wyjdzie w praniu. ;) Ale widzę przejaw czegoś negatywnego w Twoim zdaniu o nich. Dasz znać co jest nie tak czy może jednak warto?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rci Leasing Polska Sp. z o.o.?

uno

komputer służbowy, a nieliczni telefon komórkowy, ale to tylko na wybranych stanowiskach.

Beata

RCI Leasing stosuje niedopuszczalne prawem klauzule. Kasuje po 50zł za każdy dzień spóźnienia w płatności. Oprócz tego nalicza odsetki za ten sam okres. Po kilku dniach wystawia kolejną notę na 50zł do tego samego wezwania. Zarabia głównie na notach odsetkowych, a nie na świadczeniu usług leasingowych. Najgorsza firma, jaka znam. Oczywiście nie można przesunąć płatności rat leasingowych na wygodny termin. Nie da się negocjować. Not odsetkowych nie przesyłają tylko wezwania do zapłaty, na których piszą numery not. Po wezwaniu do przesłania not wystawili koleją za przesłanie not nazywając ją drugim wezwaniem. Nie polecam. Strzeżcie się takich leasingodawców!!!

@Beata

Tak właściwie skoro według Ciebie te klauzule są niedopuszczalne z perspektywy prawa, a więc chyba nielegalne, to nie powinno się tego najzwyczajniej w świecie gdzieś zgłosić?

Midiek

RCI LEASING TO NAJGORSZA FIRMA LEASINGOWA W POLSCE , LUDZIE NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z LEASIGU TEJ FIRMY. ŻENADA DO KWADRATU!!!!!!!!!

@Midiek

Tylko mogę potwierdzić. Ta ich pracownica / sekretarka, to łaskę robi jak odbierze. Niech Was nie zdziwi, jeśli będziecie zmuszeni dzwonić w sprawie 20 razy i więcej. Obiecają, ze odpiszą i nic! Totalna porażka!!! Renault ! Weźcie się za robotę, albo podobnych opinii będzie jeszcze więcej.

Beata
@Midiek

Mam takie samo zdanie

dorpaz

Żenada, odradzam tam leasing!!

@dorpaz

Ale na własnej skórze testowałeś czy opinii się naczytałeś po prostu?

Arczil

Kontakt telefoniczny jest na poziomie firmy mającej zniknąć z rynku. Klient ? A co to ???!!! Skąd wzięła się ta firma ???

Dominika
@Arczil

Ja tutaj nie chcę krakać, ale może faktycznie coś w tym jest? W sensie że szykują się do zniknięcia... Wiesz coś więcej?

RCI

Uwaga na tą firmę leasingową , tylko na początku jest niby dobra bo chce pozyskać klienta a potem zniszczy cię za wszelka cenę. Wysyławezwania do zapłaty w dniu którym ten termin przypada do płatności i od razu wysyła LUDZI90 PLN kary. To jest ich katoda na super dodatkowy zysk. Odradzam ta firmę w 100%.

@RCI

Ciekawe. Mam dwa auta i spoznilem się z płatnością o killa dni chyba z 16razy o nigdy nic nie dostałem do dodatkowej zaplaty

Maciej

Kompletny brak merytoryzmu. Lepiej omijać tą istytucję.

mr4music

Co do leasingu nie mam zastrzeżeń lecz do długoterminowego wypożyczenia. Właśnie oddałem po 2 latach Magankę i już nigdy nie skorzystam z tej formy wypożyczenia w tej firmie. W ciągu tych dwóch lat trzy razu miałem unieruchomiony samochód i nagle wynikły problemy ze znalezieniem auta zastępczego. Musiałem wynająć przez moją polisę AC lub szefowa koszalińskiego Renault wypożyczała mi swoje auto. RCI umywali ręce. Po drugie mimo że przy podpisywaniu umowy powiedziano mi, że będę płacił tylko za płyn do spryskiwaczy to wszystkie wymiany opon płaciłem osobno. Po trzecie okazało się, że mam zanieczyszczone paliwo mimo, że tankuję tylko w autoryzowanych stacjach. Sytuacja zdarzyła się dwukrotnie i zawsze miałem pełny bak. Zapłaciłem za czyszczenie i straciłem 2 baki paliwa. Sorry, RCI to firma nie dla mnie.

DAWID L

NIGDY WIĘCEJ W RCI. Piszą wezwania do zapłaty faktur, które są zapłacone bo gdzieś po drodze zgubiły się jakieś grosze . Zezwanie 50 zł wysłane pocztą. Inne firmy już dawno wysyłają przypomnienia mailem a jak już wystawią wezwanie wyślą pocztą to można się z nimi dogadać i ANULUJĄ je. Nie ma z kim rozmawiać wszyscy mają na to (usunięte przez administratora) a jak komuś z obsługi nie chce się załatwiać twojej sprawy to powie że ma awarię systemu i że później oddzwoni. Oczywiście nikt tego nie robi. Za to, że zapłaciliśmy o 10 gr za mało musiałem zapłacić 400 zł za wezwania i oczywiście żądanie anulowania wezwania jest bez zasadne. NIGDY WIĘCEJ NIE POLECAM zrobią tańszy leasing i czekają na jeden błąd

rcinie

Nigdy więcej Rci , było miło z początku , a gdy jeden pojazd uległ wypadkowi i ubezpieczalnia zaliczyła szkodę całkowitą zaczęły się problemy. Zamknięcie sprawy trwało 7 miesięcy , samochód stał rozbity na serwisie a raty leasingowe jeszcze przez pół roku musiałem płacić . Brak możliwości naprawy po drobnej kolizji poza Aso ,

Zostaw merytoryczną opinię o Rci Leasing Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rci Leasing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rci Leasing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rci Leasing Polska Sp. z o.o.
  • Marynarska 13
    02-674 Warszawa
  • NIP: 5212924579 REGON: 13209721 KRS: 0000021796

Rci Leasing Polska Sp. z o.o.