Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Kot

Aaaa i jeszcze.praca na kaliskim w warsie ekstra.swój donosi na swojego i (usunięte przez administratora) we własne gniazdo.ekipa fuul wypas.właśnie przez takich ludzi jak byla brygadziatka Iwona Kuk Magda Kuk i kierownik Rafał Kukułka(usunięte przez administratora).to wstyd i hańba dla firmy że zatrudnili takich (usunięte przez administratora) nie nadajacych sie kompletnie do rządzenia.serdecznie gratulacje równiez dla pana elekryka Pawła B z kaliskiego ktory sam pisze tu komentarze na innych najwiekszy donosiciel.powodzenia ale pewnie, lepiej wyrzucic niby nierobów ale zostawić jeszcze wiekszych nierobów umiejących tylko chowac sie po (usunięte przez administratora)zero sprawiedliwosci dno i dno.pełna pogarda dla kierownictwa kaliskiej dla odbiorczyni Moniki Paproszek i dla elektryka (usunięte przez administratora)

Pracownicy
@Kot

To przez cala ta klike rządzących powstaly2 obozy dobre kierownictwo ktore zamiastludzi jednoczyc to podpuszczali jednego na drugiegocchlac i cpac to ok atym co tosie nie podobalo to bruk swinie jedne

Masz racje swieta prawda ale co to kurwa jest praca czy cyrkjak ta firma dalej ma sie rozwijac jak rzadzacymi same barany

Loo

Pracując na kaliskim nie staraj sie bo i tak nikt tego nie docenic wiec po co?

@Loo

Masz racjetam zostali sami leserzy to i tak robic nie beda

Anka

Swieta prawda same(usunięte przez administratora)

@Anka

Jestescie wspaniali ludzie ci co tu pisza prawde brawo ze nie zatajacie niczego ani nie klamiecie a przede wszystkim nie boicie si karma wracae tych nierobow z kliki trzeba by sie wybrac do warszawy ale prosto do dyrektora warsu i to wszystko opowiedziec bo na tym nie koniec tak dzban wode dlugo nosil az soe ucho urwalo pamietajcie jak kuba bogu tak bog kubie

Byli pracownicy
@Byly pracownik

Skonczyla sie juz nasza cierpliwosc

Olllll

Pozdrowienia dla byłego pracownika kaliskiej K.typowy pirat największy (usunięte przez administratora) uwodziciel starszych kobiet i(usunięte przez administratora)lis wiedzący jak manipulować.c(usunięte przez administratora)

Lodz mlodzi ludzie

Ale debil no ludzie zobaczcie co pisza na tej kaliskiej jak chlopak 30 letni uwodzi staruszki jajca niemozliwe ty juz sie napiles czy nacpales?durniu jeden gdzie masz leb zgubiles ? Bo na karku napewno nie

Były

Ten od mopa nierób był 10 razy bardziej pracowity od brygadzistki lekkich obyczajów pani Magdaleny Kuk...to to jest dopiero nugus i zero.gratuluje serdercznie warszawie ze zatrudniła kierownika kukułke i panią Magde nygusa biorącą pieniądze za nic.wez sie do roboty razem z kierowniczkiem Rafałkiem a dopiero potem zwalniaj porządych ludzi ty jeb..(usuniete przez administratora)

@Były

Cala prawda teraz zostala tam cala klika nierobow niech zapim .nygusy saminie wiem kim jestes ale brawo za odwage

Lodz mlodzi ludzie a e

To cala prawda o lodz kaliska zostaly same pijaki i cpuny z malymi wyjatkami dobrze napisane a jak normalni ludzie z taka brygada mogli robic

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pani odbiorczyni moniko Zaleski mowil ze potrzebuje odbiorcow do buczy na Ukrainie tam trzeba posprawdzac schrony chodnikitrawnikii gruzybardzo by sie tam pani sprawdzila duzo roboty praca mila gdzieniegdzie szumwybuchuroznych rakiet pociskow wymarzona praca dla pani cala firmą zarzadzaprezes Putin i jegoruskie wojsko ppracabardzo platna

Były Pracownik

Zamiast wymyślać komuś pracę i miejsce, sam byś się wziął do roboty, bo do narzekania jesteś pierwszy, gdybyś wykonywał rzetelnie swoją pracę, nie kwestionowałbyś sposób odbioru. Polecam zaznajomić się z warunkami umowy, tylko wtedy okaże się, że nawet w 50% praca czyszczenia nie jest wykonana.

@Były Pracownik

Tak jest sprzatajacy nic nie robia leza samo sie zrobi pociagi sterylne jakw szpitalu

Tak jest jajca niemozliwe ale to przecuez prawda po co sie oburzac bucza czeka

Była pracownica
@Były Pracownik

Narzekają, oczerniają a dalej pracują :-D

@Była pracownica

Juz dawno tam nie pracujemy

Fabryka

To po co interesować się pracą w której już się nie pracuje?? Komentować? Obrażać ludzi z którymi się kiedyś pracowało?

@Fabryka

Poprostu interesuja nas wpisy nowych ludzi a z ciekawosci czy cos sie moze zmienilo ale jak widac to samo (usunięte przez administratora)

B
@Fabryka

A po to żeby przestrzec ludzi przed pracą a raczej harówa za która i tak cie upodla bo myślą że sa lepsi, chodzi o odbiorczynie i Kierowników z przypadku lub pseudo kierowników.

Fabryka
@B

Nikt mnie tam nie upokorzył a pracowałem sporo czasu.Raz było lepiej, raz gorzej praca jest pracą,jeżeli komuś coś nie odpowiada zawsze może się zwolnić a chyba nie jest tak źle skoro ludzie robią po 200 pare godzin. Pozdro.

@Fabryka

Bo niektorzy nie maja wyjscia komornicy i inne sprawy i tak zasuwaja po 200godzin a nie swiadczy to otym ze jest tak ok jak niektorum lizusom sie wydaje

@Fabryka

:-D Wyjście zawsze jest można zwolnić się z pracy nikt nikogo nie trzyma tam na siłę. NIe tylko w Firmie Wars ludzie komorników mają. A pracy jest dużo. Pozdro

@@Fabryka

Ty madralo juz wszyscy normalni ludzie to z tamtad pouciekali zostala malagrupa mlodych a reszta to staruszki i zk itroche Ukrainy tak wyglada praca przy sprzataniu braki ogromne pozdro pracusia kochajacego wars

@B

Tak jest masz racje trzeba ostrzegac ludzi bo tam tylko czeka ich upokorzeniei utrata zdrowia nerwy przez caly czas sa napiete bo nigdy nie wiadomo coznowu to cale towarzystwo wymysli kuk.....ienawet namawiaja odbiorcow oponowne poprawianie jak sie na kogos uwezma a ci tak sie.ich boja ze wykonuja te glypie rozkazy idioci dlatego ludzie nie podejmujcie pracy na kaliskiej bo szkoda zdrowia

To jest chora kobieta na glowe co ona wymysla szorowanie po 5 razy chodzenie na kolanachpod siedzenia wyciaganie paproszkow palcami z wycieraczek a do tego jeszcze nie przyjemna

Lodz

Swieta prawda eszyscy o niej tak mowia jak bedzie na waszej zmianie to (usunięte przez administratora) na wolne moze krasnoludki beda jjej poprawiac z 5 razy

No czeka ale ona licho sie zabiera jest patriotka kocha .Polskę ha ha ha ha

To zlapac i zawieść

Dżasta

Nie polecam nikomu pracy w Warsie, w Lublinie ! Przez całą noc nie mogłam pójść ani razu na przerwę ponieważ poganiali żeby zrobić jak najwięcej i żeby wyrobić się do godziny piątej. Pozdrawiam też Panie pracownice plotkarki , które obgadywały za moimi plecami każda moją wykonaną starannie pracę drugiego dnia rozpoczęcia mojej pracy ,kiedy jeszcze nie zdążyłam się wdrożyć . Bardzo dziwna atmosfera wśród ludzi. Pani Brigadzistka idzie sobie o godzinie 3:00 do domu,zostawiając cały zespół bez nadzoru i wsparcia . Kiedy zrezygnowałam po dwóch dniach pracy mieli do mnie pretensje i pracodawca straszył mnie karami pieniężnymi i okresem wypowiedzenia za zrezygnowanie . Chociaż była to umowa zlecenie a na umowie zlecenie nie ma okresu wypowiedzenia. Osoby sprawdzające czystość w pociągu były bardzo wymagające i ostre . Świeciły latarka po największych zakamarkach i kazały zbierać okruchy ręką z podłogi.

Mariusz
@Dżasta

Masz rację Wars to.specyficzna firma. Każdy każdemu wszystkiego zazdrości . Po drugie są ludzie z lepszymi przywilejami a sa z gorszymi takze (usunięte przez administratora) na kółkach ogolnie w tym Warsie. Umowa zlecenie to tak jak.koqisz dzis jesteś jutro cie nie ma i z dnia na dzień odchodzisz. Co do odbierających to wiadomo są ludzie wporzadku i są pseudo odbiorcy którzy szukają (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) A wokół siebie (usunięte przez administratora) maja . Lublin,Łódź itp jeden (usunięte przez administratora) . Nie polecam

Nowa
@Mariusz

Mam podjąć pracę od stycznia właśnie w wagonie restauracyjnym,albo pendolino albo IC. Szkolenie jest w Warszawie i od razu po nim mam jechać w trasę. Powiedz coś więcej, jak to wygląda?

Fifi
@Nowa

Pendolino jest inne niż wagony. Określ się na jaki skład wchodzisz to ci powiem jak to wygląda

@Dżasta

Z jakiej racji miales odrabiacnie ma zadnegookresu wypowiedzenia na zleceniowce niech pocaluja cie w doopei ok baranom

@Mariusz

Ludzie czytajcie wpisy nie polecam pracy na sprzataniu lodz kaliska dopoki nic sie nie zmieni nie pracujcie tam szkoda zdrowia.pracuje tam jedna klika corunia z mamunia choc mamunia juz odeszla ale zostala ta 2 i jej kolega kierownik

Lodz mlodzi ludzie a e

Wywalic dziadostwo na bezrobocie niech ida

Cala prawdatak jest

Ale jajca ha ha ha ha zwolnij kierowniku jeszcze jakiegos pracownika starego to moze sie cos dowiemy wiecej a jeszcze by cos bylobrawo za odwage iszczerosc napisales cala prawde brawo ty szacun

@Ewa

Wywalic cala klike i przyjac nowych ludzi normalnych nie cpunow i pijakow

Wróżka Zębuszka

Ooo witamy na forum Kamila B.najlepszego mopowego a raczej trzymacza kija dziwię się że ten kij ci w (usunięte przez administratora) kiedyś nie wszedł a fotele w pociągach nie rozpruly się od twojego pierdzenia w nie.praca jaka jest każdy wie jak trzeba sobie pomagać to ludzie pomagają ale nie ty wolales zamknąć się w przedziale i sobie brud spod pazurów wydlubywac albo drapać się po tym pustym i brudnym łbie niż wziasc szmatę i pracować.dobrze że cię ZWOLNILI ludzie odetchnęli i smród zniknął już rzygać się chciało i patrzeć się nie dało na takiego paszczaka.nie pozdrawiam

Praalcownik
@Wróżka Zębuszka

Ale jestes tempak i treb dobry byłbyś w zgadywanie zgaduj zgadula. Moze zgadniesz kto pisze bo to nie kamil .idz do wrozki ha ha ha ha (usunięte przez administratora)

@Wróżka Zębuszka

Smrod to od was zalatuje umyc sie wypachniec i jakos ubrac bo jestescie mlodzi ludzie a gustu za grosz bez wyrazu brudasyi

Pat

Kaliski to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) cyrk i zero szacunku dla pracowników.wyciskac mozna cytryne a nie człowieka

Faustyna

Słyszałam że na fabrycznej kolejne hity 15h zapłacą ci jeśli będziesz przychodził na pociąg po 7 rano,po 13 po poludniu i od 18-4 rano ha ha co za ludzie się dalej na to godzą? Bo ja nie wiem czy ktoś jest tak glu... czy naprawdę nie ma ciekawszego pomysłu na zycie. Wkoncu rozsądny krok ze strony Dominiki,Marka i Edyty brawo

Mop
@Faustyna

Czekaj to chcesz mieć płacone za godziny gdzie nic nie robisz a potem jeszcze narzekasz w internecie? Ciekawe ile ty bys placila jako pracodawca swoim pracownikom za nic nierobienie. Słucham co masz do powiedzenia.Daj z 40 zł posiedzę sobie chętnie i wyjde na 1 godzinke i mi zaplaca. Zwykła Karyna w internecie

@Mop

A ty się z (usunięte przez administratora) na głowy pozamieniałeś? Idzies na 7 rana sprzątasz pociag wracasz na 13 sprzątasz pociag i później od 18 do 4 rano (usunięte przez administratora) pociag za pociągiem. Mop ty sadAc po kulturze wypowiedzi jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) po 2 klasach gimnazjum itp. . Jak taki mądry jesteś zatrudnij się na tej Fabrycznej i zobacz jak jest. Jesteś wiejskim pędzlem . Kozak w necie piz... w świecie.

Kuba
@Mop

No na stacji Chełm to dziki zachód bez jakiej kolwiek kontroli pracownicy robią co chcą pracując nawet po 1godzince i do domu brak nadzoru :)

Faustyna

No teraz same uwagi zostały z mistrzem MOP na czele. Strzelaj dalej burku łaskę pod stołem i będziesz chwalił pod niebiosa to (usunięte przez administratora) Czytając co piszesz myślę że parowy to na śniadanie do buzi bierzesz lub od 18 .miłego dnia za te 14.50????????????

Dominika

Powiedziałeś co wiedziałeś? Skoro ci tam dobrze to (usunięte przez administratora) dalej. Mop ksywa to pewnie stanowisko odpowiednie do kwalifikacji i wykształcenia. Matka wiedziała że za mało śniegu dołożyła by bałwana ulepić. Mop proponuję zmienić pracę bo widzę że ambicji brak

Pachnąca
@Faustyna

Faustyna dobrze że odeszłaś bo tak zajeżdżało potem od ciebie że jedzenie nam nie smakowało.Nie pisz tyle bo jak nie chcesz robić to nik cię nie będzie zmuszał .A propo Łódki to jest robota , ciebie nawet nie stać na stomatologa zostaniesz przy tym swoim kasowniku

Faust
@Pachnąca

Czym tak pachniesz? Przegrzanym laptopem? Starością? Widocznie nie potrafisz przygotować śniadania skoro nie smakuje he he .może i kasowniki może i pot . Tam wszyscy po jednych pieniądzach sam . Pozdrawiam Pana Krzysia jedynego normalnego!! Będącego cały czas sobą czyli człowiekiem!! Nie małpa na umowie zlecenie

@Faustyna

Masz racje co mu odpisujesz to przeciez jakis glupek niedorobiony

Nieznany

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) to co się dzieje przy sprzątaniu pociągów-zero szacunku dla człowieka, brygadziści bez kompetencji, o kierowniku nie wspomnę, dobrze że już tam nie pracuje

@Nieznany

Dobrze napisane masz racje zero szacunku dla czlowieka to nie tylko twoje zdanie

Ak

Dokladnie

Mati
@Nieznany

Możesz jaśniej którzy brygadzisci i z kod bo wszyscy są tak źli????

@Ak

Cala prawda brawo ze o tym piszecie

Kolejarze
@Nieznany

Kierowniku gdzie sie podział Bieńkowski?

Ludzie dajcie spokój z tym hejtem, nie chcę się pracować to trzeba było się uczyć i studiować.

Z jakim hejtem to cala prawda o pracy na kaliskiej co piet.....glupotu cwoku jeden komu sie nie chce robic ludzie zapier.....jak male parowoziki baranie

Pacyna

Co ty wiesz o sprzątaniu 40 wagoników na noc ,pracowałem tam jak było ich ponad 100 i nikt nie narzekał jak teraz.Narzekają ci co się do niczego nie nadają nawet do takiej prostej pracy przy sprzątaniu taboru.

@Pacyna

Co ty knocisz tez tam pracowalem idzie sie (usunięte przez administratora)jak choj robi sie ostatnii oo4 czynnosci oczywiscie za darmo ja tez pracowalem jak bylo ze 100 wagonow ale bylo twz ludzi od choja z19 osob a nie jak teraz 5 osob jak bylo tak swietnie to trzwba bylo wspierac firme a nie sie zwalniac ja spierm.mm w podskokach bo nikt nie bedzie mi ublizal i wykorzystywal kasa glodowa za ta robote a ty wracaj bo beda cie potrzebowac bo madrzy i konkretni ludzie juz dawno odeszli sa braku wracaj pozdro barana

@Byly pracownik

Poczytaj dokładniej umowę a będziesz wiedział ile czynności możesz robić.Płaca jest na godziny przepracowane a nie na czynności możesz ich wykonywać nawet 10.

Ty będziesz zawsze myjokiem trzeba było się uczyć,naucz się ortografia i poprawnej polszczyzny chyba że jesteś baranem i tylko beczysz

Była

Pracowałam w warsie i wiem jak wygląda praca na Kaliskim.najgorszym punktem w tej pracy są obie panie brygadzistki o nazwisku zaczynajacym się na K ktore sa bardzo utalentowane w braniu pieniędzy na nic.w zyciu nie widzialam takich nierobów i zastanawialam sie nieraz jakim cudem tacy ludzi utrzymali sie na stołku bo przez takich ludzi nie tracą tylko pracownicy ale tez firma.brak szacunku dla czlowieka i nieróbstwo oraz mobbing ze strony obóch pań bygadzistek.gratuluje wybory rządzących.nigdzie nie znajdziecie gorszych nierobów i złych rządzących niz obie panie K.pozdowienia dla pracowników a dla rządzących pełna pogarda.była

Pracownik lodz
@Była

Cala prawda masz racje

Pracownica

Pozdrawiam panią Magdę z Łodzi Kaliskiej specjalistkę spraw specjalnych i do specjalnych zadań których nie ma.Marnowanie pieniążków firmy dla tej pani i całego klanu Kukl....ich.

@Pracownica

To prawda jeszcze takich cwaniari nierobow jak obie panie to swiat nie widzial kroluje pijanstwo i migrena a robota w lesie

Justyna
@Byly pracownik

Czy "króluje" to nie zbyt duże słowo? Podobno paru osobom tylko się zdarzyło

@Justyna

Tak paru osobom to nie osobom to 2 paniom. I i nie na jakis czas tylko bezprzerwy a zdarzyc to moze sie wszystko a tym paniom kuk....to na ikraglo jak maja cos popracowac

Justyna
@Byly pracownik

A to chyba pierwszy raz się spotykam z tym w pracy, żeby to kobiety po cokolwiek sięgały. No ale jeśli to prawda to czemu jeszcze są tu zatrudnione?

@Justyna

Bo maja wejscia ale juz poznali sie na nich

Becia

Pracowalam w Warsie w Katowicach wykorzystuje się tam ludzi jak tylko można pszy spszataniu wagonów za marne piniadze odbiorczynie odpisojom wszystko co mogom som beczelne na nie to som wyrzucone piniadze w błoto dziwię się że pkp iccc wydaje na nie piniadze gdzie one nic nie robiom i majom całe etaty gdzie dawajom czyste wagony do mycia a firma za to płaci co narazajom icccm na olbrzymie straty finansowe to za nich powinni się wrząc wrejscie a nie za zwykłego pracownika co zetelnie wykonuje swojom pracę

@Becia

Tak jest cala prawda za kontrole sie wziąść wreszcie najwieksze nieroby brawo dla dyrekcji warsu ze placa nie roba

Gosc

A w Białymstoku najlepszy jest Pan z Białorusi. Wyzywa pracowników,a od niego czuć alkohol na kilometr. Nie sądzę że kierownictwo tego nie widzi chyba jest im z tym wygodnie. Panie odbiegające też oczy na to przymykaja a pracownicy mają tego dość ale co mogę zrobić ,. Nowi od razu rezygnuje a staży już się przyzwyczaili

Dobre
@Gosc

Najlepsi są Nowi pracownicy pijacy za kontenerwm i myślący że nikt nie zauważy a potem zonk że zwolniony bo skąd się dowiedzieli. Nowi chcą posiedzieć i nic nie robić i mieć pretensje to Oni wyzywaja a potem opowiajadaja cuda dla kierownictwa że włos się jeży.

Beka
@Gosc

Piją, zataczaja się a praca sama się robi. Klepać Was po glowkach za mądrości Wasze. Ile przepracował że tak twierdzi hm godz , dwie czy wogole do pracy nie poszedł bo się przestraszyl że popracować trzeba będzie he he a nie poleżeć.

@Dobre

A skąd wiesz co pracownicy mówią kierownictwu? Czyżby kierownictwo wzięli się za odpowiedź na źle opinie o sobie? Brawo Ty kierowniku!!!

Dobre
@Gosc

Nie sądzę żeby kierownictwo wogole odpowiadało na takie marne wypociny. A sądzisz że poszliby się pochwalić co zrobili. W każdej firmie wychodzi prędzej czy później kto i co. A pracownicy sami rozpowiadaja więc no spoko luz. nie jestem pracownikiem akurat tej firmy.

@Gosc

Bo ten pan wszystko przekazuję dla p. Beaty a taki nosiciel jest potrzebny więc mu wszystko wolno . Nie raz widziałem jak pije a alkohol czuć od niego codziennie.

@Dobre

Ok może i mówi piją ale może napisał byś jak to staży pracownicy nadużywają alkohol a potem chcą się wyręczyć nowymi pracownikami . I proszę nie zaprzeczać . Sami chowacie się po pociągach by wypić i myślicie że was nikt nie widzi ha ha ha .... zdziwił byś się ....

Gosc

Nie tylko ten pan pije Pani Nadzór potrafi pić z niektórymi pracownikami na wagonach. Podpadł u p.Beaty została odesłanie do domu bo była pijana a teraz dalej pracuje. Nic ja to nie nauczyło dalej od niej czuc

@Gosc

Ta pani jak przychodzi do pracy wypije jest ordynarnie i na wszystkich się wydziela i tak się dziwię że dopiero niedawno się wpierniczyla chyba ktoś się zdenerwowal i zadzwonił po p.kierownik

Wiki
@Gosc

Pani z NADZORU pije z pracownikami i pracuje dalej mimo iż została niedawno złapanie i pogoniona do domu

@Wiki

To pani iwonka?artystka

Mati
@Wiki

Gdzie to tak było i jest miasto????

@Gosc

No to jak jest jeszcze taki bystry to wyslac go do siebie na ukraine tam walczyc bo kraj mu sie wali a nie u polakow wodke chlaci jeszcze sie panoszyc

@Mati

A w lodzi na kaliskiej

Kuba

Proszę, aby nikt nie szedł do pracy na Wars w Białymstoku. To bardzo ciężka praca, zawsze niezadowolony szef i odbiór. Zbyszek i Patrycja są generalnie okropni, zmuszają jedną osobę do pracy dla 2-3 osób. Nie chcą nawet, żeby pracownik miał godziny, Patrycja za każdym razem wpada w panikę i mówi, dlaczego masz tyle godzin.Mówi, że Warszawa nie będzie zadowolona, ​​że ​​możemy dostać tylko 180 godzin, mówi nam, że zarabiasz dużo niż ja. Jednocześnie praca jest bardzo wrażliwa, zmuszają dziewczęta i kobiety do posprzątania gówna w toaletach, podczas gdy szef i odbiór śmieją się i mówią, posprzątaj gówno, czy tego chcesz, czy nie. Uważają, że robotnicy są ich niewolnikami. Dlatego to najgorsza praca, jaką kiedykolwiek widziałem. Proszę, nie pracuj tam!

@Kuba

Chłopaki z więzienia pracują w Białymstoku na Warse. Każdy ma telefony, szefowie o tym wiedzą i na to pozwalają. Kiedy przychodzi policja, ukrywają telefony. Niektórzy zostali złapani pijani, niektórzy sprzedają narkotyki i tak pracują.

@Kuba

Ta Patrycja to niech sama sie weźmie za sprzątanie jak pracownicy zarabiaja więcej. Sama jest dramatem , robi to co jej każą a że peqnie boi się stracić posadke którą dostała pewnie przez przypadek to panikuje. Dramat dramat.

@Kuba

Zbyszek w Icc jest przynies , wynies za to w Warsie się wyzywa , pokazuje co to nie on. Samozwańczy Pan kierownik z koziej (usunięte przez administratora) Grozi, straszy a nikt mu nic nie powie bo w komitywie z odbiorcami . Porażka

@Gość

Święte słowa. Gościu dobrze ich obu zdefiniowałeś. Słyszałem jak Zbyszek potrafił do odbiorcy powiedzieć czy ma kreślić wagony czy też nie danemu brygadzista i one stosowały się do tego

@Ŕamo

A żeby to raz było. W warsie robi co chce i nikt mu nic nie powie. Jak ktoś nie pasuje to won,asz robić co każe. Odbiorcy wyżej niektóre sraja niż (usunięte przez administratora) Mają a też w Icc sa na końcu. Ale tak to już jest jak u siebie nie mogę nic zrobie u kogoś. Patrycja pojęcia nie ma co tak naprawdę się dzieje i co Zbychu robi . Porażka porażka i DRAMAT przez duże D Patrycjo.

@Gość

Tak panie odbiorczynie nie są dobrze przyjmowane przez innych pracowników icc. Są wysmiewane ze wcześniej jak nie było wars szorowy kible na wagonach, a teraz wielkie odbiorczynie!!!

Wiktoria
@Ŕamo

Tak! A obie siostrunie uważają ze są najładniejsze najzgrabniejsze że wszystkimi zadzierają myśląc że są pępkiem całego świata bo (usunięte przez administratora) liza szefostwu icc. Na przepisach się nie znają ale cóż mają wysoko postawionych "kolegow" więc wszystkim i wszystkimi chcą zadzic

Tak ale One myślą że jest inaczej. Jak naiwne dzieci

@Wiktoria

O te to dopiero sa dobre. Wielkie damy i humotki mają jakby od nich zależało wszystko. Jedna lepsza od drugiej. I niestety ustawily się , więc nikt im nic nie zrobi a broń boże się odezwij no jak można do jaśniej Pani cokolwiek powiedzieć tylko one mogą. Jak panszczyzna jakaś.

Cała prawda

O to pweno panie kuk

Jak Białystok teraz?

Akim
@5

Poniżanie mobbing brak szacunku do czlowieka

@Akim

Możesz rozwinąć swą wypowiedź na temat b-stoku

@Akim

Czyli Nic się nie zmieniło a tylko Pogorszylo. Porażka jakaś. Zgłosić do odpowiednich służb a nie zale wylewacie tu. Zrobcie w końcu coś ludzie. Jest Was tyle zbierzcie się i tyle. Białystok dno totalne

anonim1

Pracuję w Białymstoku, zwolnili mnie przez głupi włosek w toalecie, brygadziści krzyczeli, kazali jechać do domu przez zaniedbywanie obowiązków kiedy starałam się jak mogłam. Zależało mi na tej pracy lecz nie aż tak mocno, żeby dać się poniżać. Traktujecie ludzi jak zwierzęta. Nigdy ale przenigdy tej pracy dla nikogo nie polecę. Kierownictwo to żart, zwalniają bez żadnego wyjaśnienia i zatrudniają nowych pracowników, którzy nie wiedzą jak przykra będzie ich praca.

@anonim1

To naprawdę przykre. Wiem ile ja się starałam żeby było wszystko ok, obecnie przyzwyczaiłam się do stopnia zadowolenia brygadzistów, odbiorczyń i mistrzyń ???? (usunięte przez administratora)

Leszek
@Pracownica

Zostawcie ludzie te gównianą firmę Wars i te kukule PKP intercity jest fajniejsza i z normalnymi ludźmi praca a nie z tego typu przełożonymi którzy nigdy was szanować nie będą chociaż pracujecie sprzątając te pociągi tej mafii z Warsu i interciti rozejrzec się dobrze na rynku pracy i uciekać od takich patologii i mafii jak Wars i interciti tu nie ma z kim dyskutować

Ula la
@anonim1

To pracuję czy zwolnili bo gubisz się w zeznaniach. Bez wyjaśnienia jasne , opowiadaj bajki dalej.

Ula la
@Pracownica

Mistrzyń w Bialymstoku nie ma a anomin pisał ewidentnie o Białymstoku. To wielka różnica. Stopień zadowolenia. Między Wars a Icc jest umowa i ona obowiazuje i każdy czyli Brygadzista pracownik i odbiorca powinien egzekwować jej zapisy w tym przypadku czystość pociągów .Jak w każdej umowie należy ja wykonywać tak jak tego wymaga. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to nie powieniem pracować. Każdy z nich wykonuje swoje obowiązki zgodnie z zapisami. Prywatny stopień zadowolenia nie ma nic do rzeczy i znaczenia.

@Ula la

Dobra merytoryczna opinia. Taka prawda czytajcie umowy i uczcie się dobrze wykonywać swoje obowiązki a nikt nie będzie miał do was pretensji

Zuzanna
@anonim1

Współczuję pani i bardzo dobrze wiem o czym pani piszę. Więcej jest tu odbierających niż sprzątających, osoby noszące kamizelki z napisem NADZUR to jakiś żart ... Nie którzy wyglądają jak by dopiero od butelki odeszli....nie potrafią rozmawiać z pracownikami tylko się wydzierają i wydają rozkazy a jak coś im się nie spodoba to o 4 rano potrafią do domu wygonić! Kierownik p. Beata też nie potrafi wysłuchać pracownika i jego zdania liczy się tylko to co powie NADZUR.. Bardzo mnie też zastanawiają kary pieniężne które nakłada p. Beata ???Z tego co mi wiadomo powinna je nakładać za źle wykonaną pracę ..a nie za wszystko za co ona ma ochotę, do tego nie daje żadnego pisemnego wyjaśnienia za co jest zabrana dana kwota pracownikowi . ????????????Więc ludzie obudźcie się i zadajcie pisemnego wyjaśnienia ....ja już zgłosiłam ten Fakt i wam też to radzę ...Jak dla mnie to wygląda jak by ktoś karał nas bez prawnie i nabijał sobie kieszeń.

@Zuzanna

Bo niektóre osoby z nadzoru właśnie odeszly od butelki i przyszły do pracy. Pani co została przyłapany ze była pijana dalej pracuje i ma wszystko i wszystkich w nosie. Dalej pije

@Gosc

Ha ha ha Pani brygadzista które pije ma umowę przedłużona!!!!

@Ula la

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Po sprzątaniu wagonów przewija się przez nie mnóstwo ludzi, zanim pociąg wyjedzie. Pracownicy kolei, inni ludzie...oni brudzą choć jest posprzątane. I nie wmawiaj ludziom, że to ich wina bo ktoś ma kosmos w głowie.

Pracownicas
@Zuzanna

Ja o karze pieniężnej dowiedziałam się z kwitka w dniu wypłaty. Do tej pory nie wiem co zrobiłam nie tak. Kierownik olał sprawę a Panie mistrzynie zadowolone bo ktoś moją kasę przytulił

@Ŕamo

A co ma nie miec normalnna sprawa dla tej firmy zadnego nadzoru z gory klada lache tylko tu to moze przejsc bo gdzie indziej dawno by nie pracowaly wiec sie nie denerwuj tylko przyzwyczajaj sie do tych metod ktore wprowadzakierownictwo przytakuj jest ok hanba i wstyd

@Ŕamo

A kto to. To chyba pani iwonka

Akim
@anonim1

Mnie potraktowali dokladnie tak samo

Podróżowałem dziś Malczewskim z Kołobrzegu do Katowic pociąg opóźniony prawie 4 godz. Chciałem pochwalić załogę w Warsie. Najlepsza obsługa. Jechałem z nimi w poniedziałek, gdzie pociąg również był opóźniony ponad 3 godziny do Kołobrzegu. Pozdrawiam blondyneczkę , dziewczyna petarda, podziwiałem ją za opanowanie i stoicki spokój do ludzi. Przesympatyczna,pomocna kobieta z klasą.

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.