Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Maniek

Widze ze praca w Łodzi nie wiele się poprawia. Siedzenie od 6:30- 2:00 pod warunkiem że się ostatni pociag nie spóźni z czego za 15h placa robi się żałosne. Grafik z bzdurami takimi ze ręce opadają. Stawka netto 14.18zl to naprawdę slabizna . Niestety na lepsze się nie zapowiada i na poprawie godzin itp. Niestety nie obrażając nikogo ale dopóki ludzie się godzą na ten cyrk to i cyrk będzie się kręcił. Jakas inspekcja pracy mogła by się tym zainteresować wkoncu bo naprawdę. Nie polecam (usunięte przez administratora)

Dobra duszyczka

Oddział w Przemyślu. Nie polecam pracy w tej firmie. Tylko wykorzystują ludzi. Obiecują złote góry. Ludzie pracują na umowę zlecenie po parę lat. Charuja jak woły za najniższą krajową. A Gdy człowiek się rozchoruje musi chodzić do pracy, bo szanowne 'Panie' brygadzistki K i A później się mszczą.. pan kierownik nie jest wiele lepszy od nich.

Gosc

Bialystok powywalali z pracy doświadczonych brygadzista a teraz poszukują na (usunięte przez administratora)następnych. Mam nadzieję że dyrekcja wars to czyta i się zainteresuje sprawa

Sandra

Pociąg IC 1630 Nałkowska - Zgorzelec . Serdecznie nie polecam zostać nikomu tak zlanym ciepłym moczem przez obsługę jak i kierownictwo , które na to zezwala . Od stacji Legnica do Zgorzelca punkt wars jest zamknięty całkowicie zrozumiałe . Wiec ponieważ znajdowaliśmy się na stacji Lubliniec chcieliśmy z chłopakiem złożyć zamówienie . Już jak tylko weszliśmy słyszymy że zamknięte od stacji Legnica do stacji Zgorzelec , wiec pokazuje tej o to Pani że tak owszem ale znajdujemy się na stacji Lubliniec i do Legnicy jeszcze 6 przystanków . Pani oznajmiła że kasę ma zamknięta i oczywiście że kierownik jest wszystkiego świadomy i o wszystkim wie . Wiec zamiast dobrej kawy pozostał nam tylko nie smak. To mój pierwszy raz gdzie spotykam się w tym punkcie z tak bezczelna obsługa .

Lilka
@Sandra

A czemu tu Pani pisze skargi, do warsu odrazu pisać i tyle jak takie gamonie jeżdżą i psują wszystkim opinie.

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lukasz

Po zmianie menu piłem dziś w Warsie Łomże... "Gratuluję wam dobrej zmiany". Do czasu aż nie powróci jakieś normalne piwo czyt. Tyskie nie wydam w tym temacie w Wars ani złotówki. Tego nie da się pić????

Witam czy ktoś pracuje w Olsztynie? Jakie są godziny pracy? Mi zależy na pracy w nocy, jakie są zarobki?

Prestiżowa firma ???????????????? 2 Lata ciężkiej pracy i żadnej wdzięczności ,wychodziłeś po 7 rano a w domu byłeś o 12 w nocy czasem nawet później jak sie się spóźniały pociągi kierownik żenujący nawet niepotrafi zorganizować pracy tylko pracownicy niemając doświadczenia musieli sobie radzić jak zorganizować prace ,przekręty w godzinach , a gdy chcesz wziąć wolne jeden dzień więcej po 2 tygodniach ciągłej pracy po 11 lub 12 godzin to niestety jeszcze pretensje mimo to ze inni biorą sobie po 3 lub 4 dni wolnego No poprostu firma godna pochwały

Reaperwasa

Nie polecam ani troche tej firmy caly czas wiecznie dokladanie pracy firma opiera sie tylko na znajomosciach podpadniesz komus nie masz zycia noe polecam tej pracy nikomu nawet jak musi mowa o POZNANIU

Janka

W Białymstoku na wagonach jest jeden wielki bur..,. Jak nie odnosisz to długo nie popracujesz zwolnią cię bez żadnego wyjaśnienia . Nawet cię nie poinformują że zostałeś zwolniony . Dowiadujeż się o tym jak pojedziesz do pracy . Ludzie traktuje się jak śmieci , osoby nadużywające alkohol mają więcej do powiedzenia nic osoby nie pijące . Osoby pijące się nie zwalnia a pracownika nie pijącego zwalnia się chodźmy za to że nie wyszedł do pracy bo po 2,3 nockach nie był w stanie wstać . Kary pieniężne nakładają i nie informują za co dowiadujeż się dopiero z wycinka z wypłaty ze dostałeś karę pieniężną w wysokości 100 zł . Gdy idziesz do Beatko po jakieś wyjaśnienie odsyła do Zbyszka a ten skoleji odsyła do Beaty . Nie wiadomo dlaczego i kto sobie tę kasę bierze do kieszeni .

Czy urlop w WARS, PKP InterCity jest płatny 100%?

Pawel79

Jesli masz normalna umowe to tak ale mysisz sam o to zadbac upomniec sie bo inaczej Cie wykreca.

Alan

Wars jest nieczynny

Maleńka782

WARS GDYNIA LESZCZYNKI Osobiście pracowałam w Gdynii Leszczynki, sprzątałam te wagony icc. Nie jest tak pięknie i kolorowo jak niektórym się wydaje. Pracujesz za 18.30zł za godzinę gdzie masz dzień na 12 h i na następny dzień masz noc również 12h. Wagony myte z zewnątrz są kwasem, nie dostawałam jak wielu pracowników rękawiczek ochronnych bo po prostu nie było w magazynie, a władza z biura nawet nie raczyła zamówić, poparzone ręce i nogi to normalka, Pani brygadzistka która drże się że jesteś od roboty a nie od zmieniania spodni bo przecież to że jesteś poparzona nikogo nie interesuje. Odbiorcy czystości szukają wszędzie gdzie się tylko da wsadzić rękę i nie rozumieją że niektóre wagony mają po kilkanaście lat i i tak będą delika obkurzone bo nawiew i ogrzewanie działa. Przychodzi zima, trzeba toalety rozkuwać z lodów i śniegu, przejścia między przedziałami również musieliśmy sami skuwać. Na około 80-90 wagonów dziennie pracuje tylko 10-12 osób z czego większość to ludzie starsi w kwiecie wieku gdy w biurze twierdzą że mają dość ludzi i nie chcą przyjmować. SERDECZNIE NIE POLECAM

@Maleńka782

Zupełnie jak na Olszynce Grochowskiej w Warszawie

@Pracownica

Cześć, interesuje mnie, jak są wykorzystywani lidzie w Warszawie na Grochowie .

@Anna

Tu nie chodzi o wykorzystywanie, ponieważ przychodząc do pracy tam każdy wie na co się pisze. Raczej chodzi o podejście osób nadzorujących i ich pokrętne praktyki. W moim przypadku Panie tzw. "mistrzynie" zrobiły sobie kozła ofiarnego (do czasu). Normalnym było dla nich, że miałam brać odpowiedzialność za cały skład a nie za to co robiłam faktycznie (jakież było zdziwienie mistrzyni kiedy dowiedziała się, że to nie ja sprzątałam jej upatrzony wagon :) ). Panie pisały na mnie notatki, nie tłumacząc za co, dlaczego, po co i w ogóle, otrzymałam karę pieniężną (do tej pory nie wiem za co). Sama po pracy prosiłam żeby od razu powiedzieć jesli uznają, że coś jest nieodpowiednio zrobione. Ich praktyki były wielokrotnie stosowane wobec mnie. Kiedy zaczęłam głośno o tym mówić nagle zaczęło się odwracanie kota ogonem :) inni pracownicy również dziwili się dlaczego jestem tak traktowana. Niemniej pozdrawiam "serdecznie" P. Beatę i P.Małgorzatę z Olszynki Grochowskiej, nie polecam

KOLEJORZ
@Maleńka782

POTWIERDZAM, RĘKAWICZKI I ŚRODKI DO CZYSZCZENIA SĄ MIERNEJ JAKOŚCI ....

KOLEJORZ
@Anna

DZIEWCZYNY, SZYBKO ZNAJDŹCIE SOBIE INNĄ ROBOTĘ....

Maniek

ŁÓDZ Fabryczna tu jest dopiero ciekawie 6:30-2 w nocy z czego zapłacone za jakieś 15 h . Całe dnie rozbite,wekendy tez za ciekawie nie wyglądają. Warunki są takie ze umowa zlecenie i około 14zl na reke . Ludzie są wporzadku na Fabrycznym ale godziny itp porazka wielka dla samotnych be rodziny i dzieci może i ok ale gdy mamy rodzinę to słabo. Przy takich godzinach zarabiamy około 2200zl więc niech sobie każdy odpowie czy to jest warte zachodu

Alojz

Powinni zamknąć tą firmę lub zmienić kierownictwo w Bialymstoku bo co jest teraz to żenada i kabaret .Beatka jest marionetką u Zbyszka jakby jego nie było to ludzie by pracowali

-I-
@Alojz

Kolejny pracus miesiąca ma wiele do powiedzenia jak widzę. Ile pracowałeś godz., dwie? A wiele do powiedzenia .

Ula la
@Alojz

O proszę znasz ich widzę bardzo dobrze. He he . Specyfikę tej pracy też, no na Twoich opiniach można się nauczyć tylko tego że gdziekolwiek nie będziesz pracował zawsze bedzie źle. Brawo Ty. Wszyscy źli

Alojz
@Ula la

Może nie za długo pracowałem ale nie da się tam długo pracować A to co widziałam mi wystarczy

Ula la
@Alojz

Jakoś inni pracują. Sami ludzie czyli pracownicy tworzą to wszystko a potem obwiniaja kogo jak zawsze szefa. Popatrzales he he nie pracowałeś . Ciekawe gdzie będą Cię po główce klepać za nie wykonywanie swoich obowiązków. Na przyszłość radzę czytać umowy zanim je podpiszesz. Nie za długo he he Praca jak praca. Nie jest pracą marzeń Ludzie ja psuja sami. Coś jak Ty , przyjdę, a może się uda nie narobić , posiedzieć i obsmarować . LUDZIE PRACY, PRZODOWNICY. Załóż własną firme a nie będziesz musial u nikogo robić .

Zuzanna
@Alojz

Jedno jak i drugie powinno się zwolnić. Chociaż jak tak opserwuje już dłuższy czas p. Zbyszka to jest całkiem spoko myślę że jak by Beaty nie było to ludzie by pracowali bo Zbyszek jeszcze rozmawia z ludźmi a Beata odrazu zwalnia i nie dochodzi czyja jest wina i czemu tak a nie inaczej wyszło.

@-I-

O tobie to samo można powiedzieć pracusiu ????????????????

@Zuzanna

Rękę rękę myje p.Beata nic nie zrobi bez akceptacji Zbyszek. To on o wszystkim decyduje

@Gosc

Masz na myśli P. Beatę i P. Zbyszka z Olszynki? To to w ogóle jest cyrk. Wspomniana P. Beata z koleżanką P. Małgorzatą stosują czysty (usunięte przez administratora) wobec pracowników a P. Zbyszek (kierownik) nic sobie z tego nie robi. Oczywiście jeśli chodzi o osoby z Olszynki.

@Pracownica

Mam na myśli Bialystok.

@Gosc

Ok. Na Olszynce również są osoby pasujące do "opisu" myślałam, że może o tych gagatków chodzi ????

Dziku

Wars w Łodzi....Na pewno nie jest to praca dla ludzi co chca cos zarobic. Grafik wiecznie zmieniany godziny chaotyczne, cały dzień zepsuty do 1 w nocy a wpisane 12.5h zenujace ale cuz . Każdy kto ma swój rozum zaraz ucieknie. Więcej osób odbierających pociagi niz sprzątających. Pytanie tylko czy któryś odbierajacy ma w tym kierunku kompetencje czy poprostu łapanka. Ogólnie to nie polecam nikomu tej pseudo pracy bo szkoda nerw ,czasu itp. Warunki tragedia do tego zleceniowka. Jak to mówią w Łodzi jeśli nie pasuje zmień prace... Jelen Jelen znajdzie drugi. Co nie Panie kierownik?

Mala

Jestem pracownica wars . Tak, pracujemy mnostwo godzin dziennie, ale kazdy jest o tym informowany zanim zacznie prace. Dla niektorych, tak jak dla mnie, to akurat idealne rozwiazanie(praca 2tygodnie na 2 wolnego) Lubię atmosferę w WARS, PKP InterCity za: Ludzie pracujacy, najczesciej to prawdziwi milosnicy kolei

K
@Mala

Co mam zrobić jeśli chce się dowiedzieć o imieniu i nazwisku osoby pracującej w warsie jest to niska blondynka

bhcf

chyba miłośnicy piko :))

Paweł 79
@Mala

Informowany powiadasz, a moZe Ty jesteś psychicznie chora że się na takie warunki godzisz, też jestem warsiarzem w chwil obecnej na chorobowym umowę mam na 40 h tygodniowo czyli 160 w miesiącu ,teraz wracam i idę właśnie takim torem godzinowym i nikt nie będzie mi wydzwaniał że jeszcze gdzieś tam jadę ,oczywiście pociąg jedzie ale pociąg to masZyna a my jesteśmy ludźmi. zresztą naswietlalem juZ sprawę komuś Z państwowej inspekcji pracy, i roZmawialem Z adwokatem pokaZywwalem filmy Zdjęcia nagrywałem też roZmowy Z dyspozytora mi sZcZegolnie Zima to (usunięte przez administratora) musi się skończyć i oby takich jak ty tam najmniej pracowało wtedy bedZie ok.

A ja pozdrawiam Pana Krzyśka brygadziste Wars z Łodzi Fabrycznej oby więcej tak pozytywnych i fajnych osób. Praca jest jaka jest wiadomo ale czlowiek ktory panuje nad wszystkim i jest nastawiony na plus dla ludzi rzadko się zdarza. Masz czlowieku bardzo dobra opinie wśród ludzi i tak trzymaj. Warunki pracy są średnie ale gdy ktoś chce pracować przychodzi i pracuje. Może bedzie lepiej za jakiś czas (nowy rozklad)

Pani_kandydatka

Byłam ostatnio na rozmowie o prace na stacji końcowej Łódź Fabryczna . Może po krotce tak hmm praca od 6:30 (płatna) ale najlepiej być wcześniej co jest zenada zakończenie pracy około 1 w nocy (19godzin) z czego placa za 12.5 takze zycze powodzenia z szukaniem narwancow na takie warunki(umowa zlecenie) . Pan który zaprasza na rozmowy wporzadku z rozmowy itp. Godzin za wiele nie wyjdzie ale dla chcących pracować to te 2200zl jest powiedzmy że ok. Ja nie mogłam (komornik)

Jak dużo osób pracuje w WARS, PKP InterCity?

Gosc

To są dwie różne spółki. ICC to duże firma zatrudnia dużo pracowników,natomiast WARS brygady sprzątające i obsługę wars w pociagu

Morfeusz

Jeśli chodzi o samo sprzatania to praca dla ludzi o szybszych ruchach i lepszej samo organizacji. Jeśli chodzi o pilnujących to fakt przesada delikatna bo to tylko pociag a po posprzątaniu one brudne nie są. Ale cuz nie którzy mają kompleks wielkości i mniejszego chcą zjesc. A warunki jak to warunki dla.jednegi Ok dla drugiego nie ok

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.