Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Byli pracownicy mowia dosc

Wars Łódź to zlep ludzi którzy ledwo funkcjonują życiowo a biora się za sprzatanie pociagow. Kierowniczek nowy narybek (usunięte przez administratora) i mądrala lecący w Kulki. Ile tym razem godzin ludzia ukradłeś? Praca dla ludzi bez mózgu... . Brygadzistka przyklejona cały czas do odkurzacza bo po co popracowac 17h wpisane a ludzie po ile po 13 wkoncu ciężko pracują brygadzisci śpiąc lub spacerując po dworcu szukając szczescia...nie polecam (usunięte przez administratora) na Fabrycznej i wyludzanie

Kolega
@Byli pracownicy mowia dosc

Każdy mógł zostać kierownikiem kto się na tym zna .

Mr.
@Kolega

Na czym tu się znać. To podstawy które ogarnia każdy myślący. Zamówić chemię,papier ogarnąć grafik obiegi,godziny itp

Szachraj

Od 1.5 godziny czekam na zamówienie i nic nie przychodzi pociąg Eip 5400

@Szachraj

Co za len ????to rusz (usunięte przez administratora) i idź do warsu sobie zamówić a nie siedzisz i czekasz .

Alex

Jechałem pociągiem Przemyślan , pani Halinka ugotowaną dla mnie najlepszy w moim życiu schabowy, ale pani Marianka mnie zdziwiła , jej uśmiech... Niesamowite . Polecam !!!!!

@Alex

Chyba raczej usmażyła ????????????????też kiedyś jechałem z nią taka strasza babeczka miła, ale strasznie zakręcona ????????????

Daria

Jedziemy z kolegami pociągiem Przemyślanin i co to za obsługa przemiła!!! Dziewczyny super ! Z chęcią pracują, ostatnio widziałam to w pociągu Malczewskim jak jechałam na wakacje. Bdb!

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Basia

Pracowałam w oddziale w Warszawie na stanowisku Asystenta obsługi pasażerów i naprawdę polecam. Praca przyjemna chociaż jest to typowa praca z człowiekiem a jak każdy wie człowiek to najgorsze co może być. Wcześniej pracowałam w restauracji i niestety musiałam uciekać z tamtąd jak najszybciej przez ludzi! W tej pracy pozytywne zaskoczenie. Pasażerowie byli naprawdę mili chociaż zdążały się wyjątki ale to rzadko. Jeżdżąc zwiedziłam naprawdę dużo miast. Sprzątanie przedziałów sypialnianych miałam tylko w Lublinie, na Helu i w Bohuminie. W dwie osoby (razem z konduktorem) naprawdę szybko nam szło, można było sobie puścić muzykę i ścielić. Do dyspozycji na stacjach końcowych są prysznice wiec nie ma problemu a w Krakowie (nie wiem jak w innych miastach) są pokoje do spania w jednym z mieszkań. Wypłata zawsze na czas, bez problemowo. I OCZYWIŚCIE PANI MARIA! Cudowna kobieta! Bardzo miła, wesoła, żartobliwa. Rozmowa kwalifikacyjna jak i dalsza komunikacja z nią to przyjemność. Polecam wszystkim prace :)

AK
@Basia

Zgadam się, też kiedyś jeździłam jako asystent. I potwierdzam Pani Maria cudowna osoba. Załoga też zawsze zgrana. Miło wspominam ten czas.

Chętna Ola

A jak wygląda praca w Białymstoku teraz? Pozdrawiam

Wiki
@Chętna Ola

Dziewczyno nie idź tam. Nie warto tracić zdrowia i nerwów. Ciągle pretensje. Poczytaj sobie na tej stronie. Kierowniczka urwala się z jakiejś innej planety , nie potrafi ogarnąć co się dzieje ciągłe zmiany grafiku a jak się nie zgodzisz to pretwnsje i robia na złość lub cię ot po prostu wywala bo tak chce Zbyszek ktory nie wiadomo kim tam jest . Idz na kelnerke czy do galerii jakiejś do sklepu tutaj newer.

Chętna Ola
@Wiki

A możesz przytoczyć sytuacje w której ktoś gnębi ludzi? I argumenty dlaczego nie warto? Kto tam jest najgorszy? Pozdrawiam

@Chętna Ola

Sytuacje. He he wystarczy że się odezwiesz nie tak do jednej z siostr ktore sa odbiorczyniami że czasami ogóle się odezwiesz a już nie masz życia. Pan ala kierownik samozwańczy Zbyszek jak Cię nie polubi to masz przerabane i z góry możesz wiedzieć już że cokolwiek nie zrobisz będzie zle. Twoja decyzja, chcesz idz ale po pewnym czasie sama wspomnisz że mialas wybór. Sytuacji było mnóstwo każda inna. Pan Zbyszek przyjmuje spowrotem pijakow a Ty na nich rób a jak powiesz cokolwiek to zajmij się swoja robota. Tu jest na tej stronie sporo tego więc poczytaj. Jest tam taka rotacja ludzi że nie ma zgranej grupy aby normalnie pracować .

Azart

Z dobrym nastawieniem pozytywnie

Chętna do pracy
@Gość

Witam, takie sytuacje jak opisujesz są do tej pory? Jesteś nadal pracownikiem warsu?

@Chętna do pracy

Nie jestem pracownikiem już i całe szczęście. Szkoda tam nerwów i czasu. Prze de wszystkim brak warunków nawet do spożycia zwykłej kanapki gniezdza się jak śledzie . po drugie jak nie spodobasz się dla Zbysia to przepadles bo Patrycja marionetka i tak Cie nie obroni a dzięki Zbysiowi zgnebia Cię także szanowne P. Odbiorczynie. Harówka nie warta kasy. Jak się na Ciebie upra to koniec a wystarczy jedno słowo które się nie spodoba i po Tobie. Zastanow się dlaczego ludzie stamtąd uciekają ????

Ala
@Chętna do pracy

Chcesz się przekonać jaki tam (usunięte przez administratora) idź do pracy a dobre nastawienie szybko minie. (usunięte przez administratora)Ale nic nie mów a i tak będzie zle . A Patrycja to sama nie wie co tam robi tylko kasę bierze. A i pamietaj Zbyszek ma zawsze rację .

Kolega

Jako dodatkowa praca polecam ,przerwy na których można wyskoczyć do miasta na zakupy,coś zjeść odpocząć i wrócić do pracy .Wypłata na czas , przyjazna atmosfera.Polecam .A ci co narzekają co wiedzą co podpisują na umowie jak jest.

Praca chelm

Jak wygląda praca w chelmie gdyż wsiadłam na pierwszej stacji chelm -lublin pszy klejącej podłodze do butow

Jechałem Mieszkiem ostatnio. To jest po prostu żenada Co się działo w Warsie . Obsługa kompletnie niezorganizowana. Na zamówienie czekało się bardzo długo. Bałagan straszny. Ja siedziałem przy brudnym stoliku prawie pół drogi. Nie polecam Jeździć Mieszkiem.

Podróżny
@Gość

Sytuacja jest mało prawdopodobna ponieważ na Mieszku obsługa jest zorganizowana i doświadczona na pierwszym miejscu stawia się na komfort gościa,a stoliki na bieżąco są dezynfekowane i sprzątane.

@Podróżny

Widocznie tego dnia było na odwrót, była poprostu żenada .

Gosc

Czytam wszystkie wpisy dotyczące pracy przy sprzątaniu wagonow idochodze do wniosku że wszędzie jest bajzel. W Białymstoku np. Pan Zbyszek jest etatowym pracownikiem icc a w Warsie na zlecenie dorabia nie wiadomo jako kto ale przyjmuje izwalnia pracowników którzy mu się nie podobają. Zachowuje się jak kierownik i wszyscy się jego boją a teraz zrobił brygadzista swoją madame osobę która nie nadaje się kompletnie na te stanowisko ,

Norek

PROFESJONALIZM to jest to, co wyróżnia wars w pociągu sztadler 13. Przemiła obsługa, szeroki zakres usług i rzetelność Pani Beaty to kombinacja która zasługuje na 5 gwiazdek. Polecam serdecznie! Załoga z Częstochowy :)

Grzechu

Serdecznie polecam obsługę Pani Beaty. Miła obsługa 100% prowizji dla Pani Beatki ???????? Podróżnicy z Częstochowy

Joanna Dębska

Raz udało mi się jechać z fajnym Panem z Warsu, który obsługiwał pierwszą klasę w Pendolino z Gdyni do Rzeszowa. Nie wiem jak ma na imię bo plakietka mówiła tylko serwis pokładowy. Przesympatyczny i życzliwy,pomógł mi z bagażem.Po łysinie go poznam. Mam nadzieję że trafię na niego jeszcze.

DorotaKostecka95

Dzien Dobry! :) Chciałabym serdecznie pozdrowić młodego mężczyznę o imieniu Dawid jak sie nie mylę z pociagu Łodzianin z Warszawy jechałam do Żyrardowa. Chlopak mial tatuaze na ręce. Jezeli to czytasz ! Jesteś wspaniała osoba która ma przede wszystkim dobry gust w jedzeniu ! A dodatkowy atut w podejsciu do klienta ! Jezeli czyta to ktos z firmy !!! Bierzcie z tego mlodego przyklad oraz tak go szkolcie! Nie rozmawialam z nim i bardzo tego zaluje. Bylam swiadkiem kiedy rozmawialo z nim 2 mężczyzn ktorzy sie przyznali ze wyszli z wieznienia. Zachowywali sie okropnie lecz kiedy pan kucharz zaczal z nimi rozmawiac nagle zrobila sie cisza. Ten czlowiek przetlumaczyl im ze zycie teraz im sie nie konczy a dopiero zaczyna. Tak rozmawiali az sie obydwoje poplakali a ja razem z nimi. Chciala bym miec kogos obok siebie takiego jak on ! Tez czlowiek pokazal im ze teraz moga duzo tylko musza chciec! Jestes w moich oczach Bohaterem ! I kazdy kto bedzie mogl go poznac smialo z nim rozmawiac ten chlopak ma humor rowniez rozwalajacy do bolu ! Wesolych Swiat ! Bede cie szukac po pociagach :) i mam nadzieje ze w swieta bedziesz bo zaslugujesz na wielki prezent !

Odchodze

Pracowałam kiedyś przy sprzątaniu pociągów w Białymstoku. Byłam jedna z najszybszych osób i najdokładniejszych. No ale szacunku nie dostałam byłam bardzo poganiana i wyzywana jak nie było ludzi do sprzątania. Bo wiadomo byłam szybka więc tylko mnie obrażali o poganiali bo pokazałam że potrafię. A inni wolniejsi mieli lepiej bo nikt od nich nie wymagał tyle. Wykończyli mnie psychicznie. Poza tym brygadzistki kłamały kierownictwu że nic nie robię że zamywam tylko jeden wagom. A czarem sama musiałam zamyc nawet pół wagonów sama. Raz powiedziałam brygasistce że jest mi ciężko bo pracoje za kilka osób które nie przyszły do pracy. No i poskarżyła się dla kierowniczki że powiedziałam że jest mi ciężko. Kierowniczka przyszła z pretensjami że jest mi ciężko no jak to tak ja mogłam mieć takie uczucie tosz to tak nie wolno aby było mi ciężko. POPROSTU WYKORZYSTYWALI MNIE. miałam jeszcze inne sytuację w związku z moją osobą. No ale szkoda wszystkiego wymieniać bo za dużo pisania.

Gosc
@Odchodze

Gdyby Pani dobrze wykonywała swoje obowiązki nigdy nie spotkałem Pani krytyka. Dobrzy pracownicy są na wagę zlota . Proszę nie kłamać!!!

Ktosik
@Gosc

Obowiązki to się wykonuje dobrze wtedy kiedy za to placa dobrze. Za takie pieniądze to tylko takie kasztany jak ty pracują bo sądzą z wpisu to ambicje i wykształcenie poziom nie pełna podstawówka.

Odchodze
@Gosc

Proszę nie wmawiać komuś kłamstwa!!!!!!!! Zazwyczaj osoby które kłamią wmawiają kłamstwo innym co jest bardzo spotykane właśnie w Warsie w pracy przy sprzątaniu!!!!!

Pracownica
@Gosc

Hahahahahaha...dobrzy pracownicy w Warsie to Ci, którzy mają gumowe uszy i chętnie kablują wyżej. Z całym szacunkiem ale w (usunięte przez administratora) Pan byłeś i(usunięte przez administratora) widziałeś. Warsz to jeden wielki wyzysk.

Mariusz
@Pracownica

Święta Prawda

Tragednia, czekałem godzinę na zamówienie (nie prez aplikację). Cztery osoby, które zamówiły, po mnie dostały swoje zamówienia przede mną.

Daga i Paula

Razem z koleżanką pozdrawiamy dwóch przystojnych panow sprzątających tabor ICC na dworcu Łódź Fabryczna . Mianowicie bruneta z z broda i drugiego z lekkim zarostem z tego co mówiliście to chyba Michal i Przemek. Panowie może kawa ? Wyróżniacie się tłumy wśród waszych podstarzalych kolegów ????. Poprawiliście nam dzień:)

Daniel

Poprosiłem o kurs zagranicę to dostałem za karę 6 razy pod rząd Świnoujście. Ci którzy piją z dyspozytorami jeżdżą gdzie chcą

Jacek

Hej polecam pracy w oddziale szczecin jako konduktor i w ogóle jako kto innych. Szefostwo to totalne (usunięte przez administratora) . , Zero kultury osobistej jakiegoś podejście do pracownika pan grygier nawet odbicia swojej du*y nie widzi pewnie taka z niego (usunięte przez administratora) a nie kierownik. Zero tolerancji do pracownika . Same i ogólnie to Samem Stare (usunięte przez administratora) w firmie

Łukasz12

Witam wszystkich forumowiczów mam wielką prośbę czy ktoś jest w stanie mi pomóc szukam starego znajomego który najprawdopodobniej pracuje Warszawa Grochów przy sprzątaniu wagonów osobowych ma na imię Artur około 47 lat 180cm wzrostu bardzo by mi zależało na jakimkolwiek kontakcie np. Nr telefonu do Artura góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.