Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Jadę właśnie pociągiem 9102 Telimena do Warszawy. Co drugi dzien jeżdżę na tej trasie i zawsze idę na posiłek do Warsu. Niestety w dn. Dzisiejszym nie mogłem skorzystać z usługi gastronomicznej ponieważ był zamknięty bar. Udałem się na swoje miejsce . Ponownie wróciłem, Bar był otwarty dopiero za koluszkami. Jak zobaczyłem panią z obsługi to mi się jeść odechciało. Wygląd niechlujny i mało sympatyczna, bardziej odnioslem wrażenie, że pracuje za kare i nie może sobie pospać . Takie osoby zatrudniacie wstyd i hańba. Kupiłem tylko kawę u Pani Agnieszki Kopeć wydruk z paragonu. Może szefowa zastanowi się kogo zatrudnia.

P. Faustyna
@Gość

Również się spotkałam z tą dziewczyną ostatnio. Zachowywała się dość niemiło oraz ciągle siedziała na telefonie zamiast obsługiwać. .

nick

uważam że czystość wagonów jest niewystarczająca jeśli chodzi o badanie mikroskopowe i należy zatrudniać dziennie ok 100 jednorazowych pracowników których po zużyciu odprawiałoby się z dniówką poszoł won! W ten sposób można by choć na chwilę osiągnąć niemal antyseptyczny stan ścian zewnętrznych wagonu Co do narzędzi pracy-nie należy ich nigdy modernizować żeby mużyki i lud prosty nie zatracił poczucia bycia zerem a zatem trzymajmy się przedziurawionych szmat wkładanych na szczotki i sparciałych węży itd Dodatkowo powinno się zmienić limity czasowe mycia wagnów tak żeby sprzątaczki wyskakiwały po skończonej robocie w biegu pociągu na peryferiach miasta.Płaca jest stanowczo zbyt wysoka - wystarczyłaby sama duma bycia zatrudnionym/ną w tej niezwykłej firmie ewentualnie resztki z warsowej kuchni !!

Nie ma co

Jak może napisać opinie osoba która pracowała uwaga godz. , dwie lub jedną zmianę, tak tak bo tyle wogole w pracy wytrzymujecie. Siedzicie potem na tel. Gdy pozostali pracują, jak mają nie mieć do Was pretensji, a kasę chcecie taką samą. Zawsze macie coś do powiedzenia , najmądrzejsi nie znając do końca pracy. Białystok normalna praca, jednak praca marzeń to nie jest ale kto chce to pracuje i są doceniani przez P. Kierownik która się stara jak może. Ale jak Wam tak wszędzie źle kupcie sobie tron postawcie na środku i tak sobie siedzcie kasa Wam na łeb na pewno zleci sama. Kręcicie , chcecie chodzić jak Wam się podoba a potem oskarżenia z (usunięte przez administratora) wzięte . Nie chcecie nie pracujcie . I pytanie jest jakiś zakład w Białym którego nie obsmarowaliscie jeszcze?

Bite
@Nie ma co

Dokładnie nie chcesz nie pracuj , napisz wypowiedzenie i idź sobie , ale tak to jest jak mamusia do pracy wygania.

Gosc
@Nie ma co

Brawo ukłony kierownictwu ze czytają i daje odpowiedzi na takich portalach. Zasada nie chwala mnie sama się pochwalę. Ha,ha,ha

Nie ma co
@Gosc

Uśmiałem się do łez. Pracownikiem tej akurat firmy nie jestem . Widzę co tam się dzieje i co ludzie wyczyniaja i gadają sami . Jak ktoś klapie na prawo i lewo , nie sposób tego nie słyszeć . Znam kierownictwo i na pochwały nie czekają . W każdej społeczności jest tak że informacje roznosza się szybciej niż cokolwiek innego.

Magdalenka
@Nie ma co

????????????????????a oto przemówił głos (usunięte przez administratora)p. Kierownik . A ja pracuję już 23 lata ....

Oooo

Jak czytam te Wasze komentarze to siedzę i myślę. O mój Boże gdzie ten raj , kto go w końcu stworzy. Bo wszyscy tacy mądrzy, wszyscy lepiej wiedzą, co i jak. Zamiast gadać jeden z drugim załóż własną firmę zatrudnij w niej ludzi i zobaczysz jaki to miód, jacy pracownicy przyjdą najmadrzejsi, wszystko wiedzacy. Tu nie pasuje, tam nie pasuje. Ludzie Białystok czeka na Wasz raj nie na puste gadanie. Do roboty przodownicy.

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kropka

Witam. Jak teraz wygląda praca w Warsie w Białymstoku? Pozdrawiam.

N
@Kropka

Normalnie, kto chce pracować to będzie i nie vedzie szukał opini u osób które nie mają pojecia o pracy jakiejkolwiek tylko zawodowo zajmuja się trolowaniem. Pozdrawiam

Filip

A ja głupi myślałem że coś nie tak robię a tu takie rewelacje. Jak najdalej od wars b-stok

B
@Filip

Rewelacje to Wy odprawiacie ,za bilet do cyrku nie trzeba płacić sami go robicie

Alojz

Tam to beatka zamiast zająć się ludźmi to dała wolną rękę zbysiowi gdzie warszawa jak oni tego nie widzą w Białymstoku jest patologia i (usunięte przez administratora) tragedia

Antek

Można dostać telefon służbowy?

Czy pracownicy WARS, PKP InterCity chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Leszek

W tej firmie jak zresztą prawie w każdej integracja występuje w dziwacznych formach a w Wars sa to (usunięte przez administratora) 5am nikt z nikim się nie integruje poza patologia w biurze na chłopickiego

Kolega

Totalne (usunięte przez administratora) upakarzająca praca.

Pracownikpracownika

NIE POLECAM ! Jechałam na dwa dni probne trasa Kraków-kolobrzeg i Kołobrzeg- Kraków, Zefir. Pierwszy dzień bardzo fajnie minął, osoba pracująca 6 lat byla bardzo miła, kontakt z szefem utrzymany. Zadnych problemów. Niestety drugiego dnia pani, z którą współpracowałam zwolnila mnie w połowie dnia, po moim wyjściu z toalety. Powodem byly skargi 6 osób, ze nie bylam z wozkiem we wszystkich wagonach !!! W 3 min poskarżyło się 6 osób! Najlepsze bylo jak pytali się o mnie pasażerowie i na odpowoedz pani dlaczego nie ma koleżanki potwierdzali ze mnie widzieli, że chodziłam! Probowalam skontaktować się z szefem, franczyzobiorca wagonu , w celu wyjaśnienia całej sytuacji, niestety do dnia dzisiejszego zero kontaktu. Nie spotkałam się jeszcze z sytuacja, ze pracownik zwalnia pracownika! Jeśli ktoś chce zaczac prace to proszę zaopatrzyć się w wibrator dla pani. Widać ze dawno nie dotykana. Nie mowiac juz ile nasłuchałam się o byłych pracownikach, jacy to oni najgorsi. Brak szacunku do drugiego człowieka!!!! Wspomnę jeszcze na temat jedzenia, daty przeklejane, ryż rozgotowany, nowy wymieszany ze starym. Wszystko grzane w mikrofali, po kilka razy odgrzewane ziemniaki ,caly gar!

@Pracownikpracownika

Droga Pani jeśli olało się prace i wózeczek wychodził tylko dwa wagony to efektem jest zwolnienie za brak wykonywania swoich obowiązków .

@Pracownikpracownika

Ha! Żeby szef nie odpowiadał i uciekał od problemów to żenada..domyślam się u kogo Pani chciała jeździć, bo również miałam styczność z tymi ludźmi. Poza tym ja uważam, że sytuacja powinna być wytłumaczona. Dużo ludzi śpi w pociągach i nawet nie słyszą, że wózek przejeżdża..a później właśnie takie gadanie, że wózek "nie jeździł". Poza tym ta osoba, co pracuje 6 lat to obgaduje wszystkich, a sama nie jest święta:)

Byłypracownik

WARS S.A Jelenia Góra Wars oszuka was ,wars zwolni was , kompletnie brak organizacji kłótnie o byle (usunięte przez administratora) afery o nic kierownik niepotrafi zrobić organizacji zawsze pretensje ze jest się wcześniej w pracy lub jak zrobi się tylko swoje obowiązki i to ma być porządna firma to jest kpina , stawka tak gówniana jak to wszystko 13 zł zapie*****sz cały miesiąc za gówniane pieniądze kierownik niepotrafi nawet zadbać o dobro pracownika kpina .Pracowałem rok mówiono rok temu będzie podwyżka i ani złamanego grosza niedostalas się(usunięte przez administratora)

Ja pracuje 12 lat bardzo polecam prace w warsie bardzo dobre warunki praca bardzo dobrze płatna ubezpieczenie pełny etat zdaje sobie sprawę ze to zależy od szefa ale nie oceniajcie wszystkich wagonów jedną miarą ale muszę dodas ze z doświadczenia wiem ze tutaj piszą osoby zwolnione które coś próbowały robić swoje przekręty byle szef się nie dowiedział za całe 12 lat pracy miałam do czynienia naprawdę z ludźmi różnymi przytoczę ostatni przypadek były podejrzenia ze koleżanka kradnie wychodząc z wózkiem przeliczyłem pieniądze w kasie ona tego nie widziała gdy wróciłam brakowało 100 zł a jeszcze dodam ze na sali byli ludzie którzy jedli obiady więc pieniędzy powinno być więcej to jest tylko jeden przykład a było ich trochę ja myśle ze jeśli komuś chce się pracować to będzie a nie narzekać bo te negatywy to piszą przekręty zwolnione

Aga
@Kasia

A kto pisze pozytywne komentarze?bo też nie jest to tak oczywiste że kradna wszyscy,,nie nadają się z innych powodów.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia????

steve
@Kasia

Wszedzie mozna spotkac ludzi nie uczciwych. Skoro jestes taka zadowolona z tej pracy to Dlaczego Kasiu nie piszesz ile godzin pracujesz dziennie czy tygodniowo. Dlaczego nie napiszesz osobom zainteresowanym ile mozna zarobic dziennie. Slyszalem ze mozna robic tygodniowki lub dwutygodniowki

@steve

Steve pracuje 10 godzin dziennie w systemie 4 dni pracy 4 wolnego my mamy na dniówkę 220 zł w skali miesiąca zarabiam 3100 zł tak jest na naszym wagonie pozdrawiam

Leszek
@Kasia

A ja pracowałem 5 lat w wagonach restauracyjnych Warsu mam pozytywne zdanie są minusy i są plusy minusem jest ta franczyza zasady panujące w tej śmiesznej spółce wars spychanie wszystkich problemów na franczyzobiorców ciągle nękanie pracowników przez różne komórki kontroli z Warsu z interciti skandaliczne zasady odbioru wagonów restauracyjnych przez osoby upoważnione ciągla rotacja pracowników zatrudnionych przez sama spółkę Wars oraz przez franczyzobiorców niestety nie ma w tej firmie żadnej polityki kadrowej właściwie coś nienormalnego jest w tym że firma ciągle szuka nowych pracowników nie dlatego że się rozwija tylko dlatego że panują w niej koszmarne zasady które ktoś wymyślił i napisał dla kogoś niestety kończę po 5 latach swoją przygodę z Warsem mam nadzieję że w tej pandemii ktoś się przyjrzy temu potworków i zlikwiduje te spoleczke definitywnie

Lazir

Jak najdalej od Wars!!!! Starasz się ostatnimi siłami a z ICC traktują Cię jak szmate. Gorzej komuny ,a warunki to pies w budzie lepiej ma. Nawet nie mamy toalety!!! Ludzie gdzie inspekcja pracy???

Pawel
@Lazir

Trzeba walczyć o swoje i nie dac się zastraszyć. Bo na tym bazuja

Kelnerka z Berlina

Hej Wszystkim! Pracowałam w WARSIE 2 lata, trafiłam tam przypadkiem i nie żałuję ???? Praca sama w sobie ciekawa, daje możliwości nauki języków obcych, poznania ciekawych osób jak i zwiedzania różnych miast w Polsce czy za granicą ???? w pamięci pozostały mi tylko miłe wspomnienia, to było bardzo ciekawe doświadczenie.. Pracodawca zawsze dbał o załogę, żeby niczego nie brakowało, zawsze był z Nami na stopie koleżeńskiej co było bardzo miłe. Nawiązując do wszystkich negatywnych komentarzy i ludzi narzekających na obsługę, problem nie tkwi w obsłudze, a w ludziach którzy oczekują od Nas obsługi jak w 5* restauracji, pamiętajcie, że nie jesteśmy robotami tylko ludzmi ktorzy chcą dla każdego jak najlepiej???? Serdeczne pozdrowienia dla byłego pracodawcy Daniela K.

Nie polecam! Umowa na zlecenie, praca często po 14h i więcej, na pokładzie wars powinny pracować 2 osoby, a pracujac nigdy sie z tym nie spotkałem . Kiedy w koncu doczekasz przerwy, musisz rozładować towar... Na pociagu jesteś 2tyg (pracujesz, jesz, spisz, zalatwiasz sie) i jedyne gdzie mozesz wyjsc to biegiem do sklepu. Brak koszul, dostajesz 2 i musisz w nich chodzić 2 tyg. Jesli nie masz czystej i wyprasowanej jest problem, a nie ma miejsca gdzie możesz wyprac/wyprasować. Ogółem (usunięte przez administratora) palenie na kuchni to normalka, braki w zatowarowaniu bo cos jest drogie i moze sie nie sprzedać więc nie pozwalaja tego zamówić abym mogl co zaproponować klientowi. Masz plan pracy, kiedy masz otworzyć bar, kiedy zamknac, kiedy przerwa "szefowie" dzwonia w czasie Twojej przerwy z morda czemu bar nie jest otwarty bo zmienila sie trasa a Ty nie dostajesz wgl takiej informacji... Nie polecam "pracodawcow" Pani Ewy G. i Romana I z Ukrainy

Pracowała u was młoda szczupła blondynka z włosami do mniej niż ramion ?

@.

Tak

Bartek Maliszewski

Witam serdecznie Pana ja mam pytanie o pracę w pociągu w Wars

@Bartek Maliszewski

Słucham pytan dotyczących pracy

Praca lekka fizycznie ale psychicznie tragedia, praca od 12 do do 18 godzin dziennie poza sezonem, częściej te 16/17h dziennie, w sezonie od 15 do 20h dziennie, w międzyczasie jest przerwa 2/3 godzinna np we Wrocławiu ale trzeba towar przyjąć, więc 20 minut odpada, później w przerwie chodzą sprzątający i nie da się za długo pospać, za rezerwę płacą połowę, a czasami się zdarzy, że kilka dni się siedzi w hotelu i nic nie można zrobić, bo w każdej chwili mogą zadzwonić, że wyjazd... Pracodawcy zabierają każde napiwki i nie dają premii, też trzeba się szykować na pracę w święta, nie dają 13ki w sensie płatnego urlopu...

Wiktoria
@Anonim

Naprawdę pracujecie nawet 18 godzin dziennie? To bardzo dużo, jak możesz to powiedz coś jeszcze o tym systemie pracy. A ile wolnego macie w miesiącu w WARS?

Laki

Nie radzę nikomu pracować w Wars nikogo nie obchodzi pracownik pracowałem dosyć długo w lublinie w czasie deszczu każą myć wagony na każdym kroku piszą raporty o pracowniku (chodzi o brygadzistki) niech ten co chce pracować to się mocno zastanowi brak jakiego kolwiek zaplecza praca w Wars lublin to nic innego jak pogarda dla pracownika Zastanówcie się dlaczego nikt w lublinie nie chce pracować

Tadek
@Laki

Pracowałem czas jakiś w Wars Lublin. Powiem ze praca ciężka ale dało radę wytrzymać. Ludzie na zmianie byli ok. Miałem super brygadzistę (usunięte przez administratora). Gdyby nie to że na zmianie brakowało facetów do pracy to można by było pracować.

D.T.

EIC Warszawa - Berlin. Wagon Warsu - czy ktoś jest odpowiedzialny za taką sytuacje!?Często korzystam z tego połączenia. Do Poznania nie ma mowy żeby w Wagonie Wars znaleźć miejsce siedzące i spokojnie zjeść! W 1 klasie wagon przedziałowy ( tym razem ) nawet nie ma jak zamówić do przedziału bo pełny pasażerów. A w Warsie miejsca zajęte przez osoby, które albo nie maja miejscówki albo po prostu postanowiły sobie tam spędzić podróż! Stoliki zastawione laptopami, półki ich bagażami, a okna zawieszone ich kurtkami!!! To jakieś nieporozumienie. Albo poziom kultury miejsca i zachowania jest juz na tak niskim poziomie w tym kraju!!! Poszedłem zamowic posiłek do Warsu, gdyż nie wypada spożywać obiad w przedziale, tym bardziej że Pani Konduktor uprzejmie zaprasza. A tam - właśnie taka sytuacja! Nie ma miejsc!!! Bo siedzą sobie podróżni przy jednej herbacie, lub kawie a gdzie nie gdzie i pustym kuflu piwa i sobie podróżują!!! Czy nawet Obsługa Pociągu nie jest w stanie takich pasażerów uświadomić że to nie jest wagon poczekalnia, pasażerski tylko restauracyjny!!!??? Pytanie gdzie można to zgłosić i kto w pociągu jest odpowiedzialny za taka sytuacje? Bo to juz nie pierwszy raz na tej trasie!0 Tym bardziej ze byłem 4- tą osobą czekającą i wymieniającą się miejscem z innymi przybyłymi do Warsu pasażerami!

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.