WARS, PKP InterCity

Opinie o WARS, PKP InterCity

anonim 2010-11-30 16:09:54
KELNERKI REWELACJA
gondola52 2014-09-18 18:05:18
Pracowałam w Wars express w Krakowie brud smród i ubóstwo, jak chodzi o zarobki to wypłaty są tak jak było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej i pod tym wzgledem nie mozna im niczego zarzucic. Jeżeli chodzi o atmosfere to ludzie sa troche falszywi. Szefostwo to jakas komedia pani L krolowa i wladczyni expressowski warsow nie ma w ogole pojecia o tej pracy, nie umie rekrutowac ludzi nie umie sobie radzic z problemami trzeba liczyc na siebie bo ona nie wie jak CI pomoc. Pozatym była tak flegmatyczna ze zanim podjeła decyzje to juz dawno nie bylo sprawy dramat... jak tacy ludzie dostaja tak dobrze platna prace ????
ireneusz 2015-12-05 23:16:57
Zastanawiam się, czy praca w WARSie wymaga dużego poświęcenia czasu, szczerze mówiąc nie miałem nigdy do czynienia z tego typu kuchnią, nie wiem jak to wygląda, ale chętnie się dowiem.
Zostaw swoją opinię o WARS, PKP InterCity - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARS, PKP InterCity