Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Ivlis

firma w Białystoku stale rekrutuje ludzi, ale rzadko ktoś tam zostaje. ponieważ nie widziałem jeszcze takich upokorzeń od odbiercew. Zgadzam się, powinien być czysty, ale nie na granicy szaleństwa. Teraz wyjaśnię: 1. To odkurzanie siedzeń: jest wiele starych wagonów z siedzeniami welurowymi, taka tapicerkę jest trudna do utrzymania. Odbiercy znajdują błąd w białym pyłku, który pojawia się podczas odkurzania, a nawet pozostaje do czyszczenia za pomocą mokrej szmaty. ale to nie są śmieci ani brud, ale właściwości weluru. ale praca bede przekreślona jak zle wykonana. 2. czyszczenie toalet. używa super śmierdzącego plynu, do którego musiliby podać respirator. o tego nie robią. na desce toalety nie powinno być ani jednego kosmka od szmatki, nawet od wewnątrz. kosmki należy dokładnie przetrzeć serwetką, tę samą sytuację na ścianach i podłogach o błyszczącej powierzchni. nie da się obejść bez serwetek. w przeciwnym razie cała twoja praca zostanie przekreślona jako źle wykonana. 3. Podłogi w wagonach. abyś zrozumiał, że są myte 3 razy, aby nie było nawet mikroskopijnych śmieci. nie jest jasne, dlaczego pasażerowie nadal nie otrzymują pokrowców na buty podczas wsiadania do pociągu. Polecam WARS, aby sprawdził swoich odbiercew u psychiatrów na temat mizofobii, aby zwykli ludzie, którzy pracują za najmniejsze pieniądze, nie cierpieli z powodu tej patologii. Przy takim podejściu zawsze będą brakować pracowników.

@Ivlis

Dramat. Niebezpieczna i chaotyczna praca. Tylko dla desperatów.

Kol

Ludzie pracy ! Tak naprawdę czytając wasze wpisy to sądzę że jesteście osobami , które nie chcą pracować a tylko siedzieć ,nic nie robić i brać kasę . Wymagania macie tak duże że najlepiej wg. mnie byłoby żebyście to sami przystąpili do franczyzy i pokazali swoje możliwości i na co was stać ! Po co tracić czas na pisanie z telefonu jak szef nie widzi.Lepiej wziąć biznes w swoje ręce i robić kasę. Wtedy zobaczymy ile wy będziecie dawać , wymagać itd.Wszyscy którzy tak przeżywają że jest tak źle powinni sami spróbować ,a nie pisać głupot. Jeżeli mnie coś nie pasuje to odchodzę i tyle !!! Pretensje miejcie tylko do siebie

Kaśka
@Kol

To pracuj sobie po 20h śpij po 2.5h czasem 3h I za stawkę 200zl Zastanów się co Ty piszesz

Czy pracodawca WARS, PKP InterCity motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jeden wielki (usunięte przez administratora), ludzie śpią na magazynach w pomieszczeniach gdzie nawet nie są dobrze ocieplone i wygląda jak jedno wielkie (usunięte przez administratora) z metalowymi łóżkami tylko krat w oknach brakuje. Nie ma czegoś takiego jak pokoje damskie męskie, cała ekipa śpi w jednym pokoju, co jest dla mnie niemoralne. Praca po 18h dziennie+ nie raz są dni gdzie człowiek śpi 3h i znowu wstaje jedzie w trasę i (usunięte przez administratora) kolejne 18h. Poprostu serdecznie NIE POLECAM, inspekcja pracy by się przydała;)

W ogłoszeniu dla Asystenta Obsługi Pasażerów pojawiła się mowa o gotowości do wyjazdów 2-5 dniowych. Czy można to traktować jako delegacje? Jeśli tak to w jaki sposób płatna?

PT

( Nie wiem czy w innych miejscach jest lepiej, wypowiem się tylko w temacie pracy w Białymstoku, jako osoby sprzątającej wagony od wewnątrz na stacjach postojowych) Przy odbiorze wymagają, żeby nie było na podłodze po zmywaniu ani jednego paprocha tymczasem mopy nie chcą się nawet trzymać kijów. Na szybach ma nie widać odcisków ani włosków po szmacie, a w pracy kazano mi "myć" zamoczoną w samej wodzie szmatą, zawiniętą w drugą suchą, więc "myje" się owe szyby prawie suchą szmatką. Generalnie prawie wszystko robi się większą lub mniejszą ścierą z wodą wymieszaną z płynem lub samą wodą. Wszystko trzeba robić tak szybko i czasem wciskać się w różne miejsca przy siedzeniach, że w pośpiechu narobi się sobie niezłych siniaków i nawet się nie zauważy kiedy to się stało. W pracy wydają rękawiczki, które są praktycznie jednorazówkami, potrafią porwać się już na początku zmiany od samego wyciskania wody ze ścierki. Na nockach nie raz trzeba sprzątać wagony po ciemku, a nawet nie ma wystarczającej dla wszystkich ilości latarek. Tego jeszcze nie miałam okazji robić ale słyszałam od osób dłużej tam pracujących, że co jakiś czas przyjeżdżają tak zwane "okresówki", a są to wagony czyszczone kwasem i pracownicy nie dostają żadnej odzieży ochronnej, lepszych niż opisane wyżej rękawiczek, a nawet maseczek mimo, że ulatniające się opary takich środków są szkodliwe dla zdrowia. Podczas pracy w nocy, w środku zmiany nie ma również jak normalnie skorzystać z toalety nawet na dworcu ponieważ od północy do prawie 4 rano jest nieczynny. Budka, w której przebywają pracownicy, gdy natrafi się jakaś przerwa, nie ma normalnych miejsc do siedzenia, zorganizowane są jakieś stare palety. Pracownicy nie mają szafek, wszystko co cenniejsze trzeba nosić przy sobie. Ponadto z budki nie raz nie dwa potrafi wybiec szczur. Na temat współpracowników się nie wypowiem, bo w każdej pracy trafia się na różne typy ludzi i zawsze znajdzie się ktoś mniej sympatyczny, a w takiej pracy też nieco ciężej o dobry humor i pozytywne nastawienie.

Łukasz
@PT

Pracuję sporo lat w innych firmach ale nigdy nie spotkałem się z taką niekompetencją ze strony zarządcy czyli pani "tak specjalnie Pani z małej). Otóż w grudniu spotkałem się z tą panią oraz z 3 nowymi pracownikami, ja tylko "przeżyłem" zmianę. Teraz temat nocy przychodzisz do pracy na 12h na wodowanie pociągów, a w rzeczywistości w deszczu i zimnie bez jakiejkolwiek odzieży myjesz wagony z zewnątrz szczotką przy zastosowaniu chemii typu jak to oni nazywają "kwasek" , poruszając się po torach to nawet nie posiadają podstawowych środków ochrony typu kamizelki. Umowa o pracę a właściwie zlecenie jest rozliczana na korzyść Pani Patrycji bo w tym co się zorientowałem w umowie zleceniu jest "aż 12 stron" na bogato, ale przejdźmy do sedna. Jest tam zapis o karze umownej od 50-200 zł a ja dostałem najwyższą - chodź jako jedyny przepracowałem zmianę, a dodam, że w jednym czasie miała 4 kandydatów #BIAŁYSTOK #NIE POLECAM

Worker Nowy wpis
@Łukasz

Jak to mycie wagonów kwaskiem a gdzie ochrona środowiska przecież ICC się chwali że ma ekologiczne myjnie ,teraz jest taki przepis ustawa że jak nie ma infrastruktury to nawet samochodu nie można umyć na własnej posesji.Trzeba zawiadomić wody polskie o takim procederze zanieczyszczenie wód gruntowych będzie galanta kara.

Interesują mnie zarobki dyrektora finansowego. Jest teraz dodana oferta i w niej akurat wymaga się 3 lat w prowadzeniu księgowości, nie widzę przy tym wzmianki o doświadczeniu z tego samego stanowiska. w jaki sposób więc rozmowa w tym przypadku jest przeprowadzana?

Nowa

Polecam robote na dworcu Kaliska. Praca w nocy to masz w dzień wolne i praca trochę na powietrzu swierzym i trochę w wagonie . Można sobie spalić kalorii na robocie i papierosa kiedy chcesz ale trza dobrze robić jak patrzy Icek. Kasa taka sobie. No i znowu dodam że w dzień wolne czyli super.

@Nowa

A nocki tak właściwie to są tu jeszcze dodatkowo płatne może? Piszesz przy tym, że kasa średnia, perspektywy na lepszą nigdy nie będzie czy jednak przyznają tu ludziom podwyżki jakieś?

On
@Nowa

Ja to myślałem że te wagony w PKP sprzątają tylko więźniowie.A tu proszę nawet firma Wars to robi .Ale czytając wpisy na tym forum o Łodzi i Białymstoku to nie lepsze tam towarzystwo robi.......

@On

Lepsze towarzystwo? Masz na myśli to co przytoczyłeś na początku? Nie wiem w zasadzie na ile w tym prawdy ale czy płaciliby identycznie za pracę czy to jakaś tańsza opcja? To tak w sumie jaką prace tu jeszcze mają? Jakie stanowiska są do wyboru?

Domini
@Justyna

Opcja więźniów do sprzatania może i nie tansza ale na pewno dokładniejsza w czynnościach i pod kontrolą przełożonych a nie pozostawiona samym sobie czyli jak najszybciej zrobię i do domu bo nikt nie pilnuję

@On

A i można od pracowników załatwić ręczniki tak zwane pakiety i rekawiczki za grosze

Mi
@Justyna

Czy ty jesteś obecnie franczyzodbiorca

Co za głupoty tutaj są pisane to się w głowie nie mieści nikt ich tu nie wysyła za karę to jest nagroda podjęcie pracy na zewnątrz.A ci co wstawiają takie komentarze to chyba się do niczego nie nadają.

Ale tamta kara umowa też występuje, tak? to już nie pierwszy zeszłoroczny post, w którym o niej wspominają. Jednak będzie to maksymalnie 200 zł i o resztę nie ma się co martwić? To ile wtedy zarobisz? Coś jeszcze można dodać?

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

A czym konkretnie taki pomagier się zajmuje? Ktoś teraz niedawno napisał, że po wymianie może być łatwiej. W jakim sensie? Zastanawiam się co na celu mogą mieć takie komentarze tutaj. Na to stanowisko można się zatrudnić? chodzi o asystenta?

Białegostoku unikać? Taki hasztag teraz wpadł mi w oko. A czy jest tu ktoś kto może asystował podczas obsługi pasażerów w Krakowie? na stronie jest to teraz w zasadzie jedna z pierwszych ofert. interesuję się nią. Jak minimalnie można rozumieć ten dobry stan zdrowia i kondycje fizyczną z opisu?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w WARS S.A.?

Tak tylko dla pełnej jasności to na których stanowiskach ludzie śpią na tych metalowych lóżkach o których ktoś tu już pisał? Biurowi raczej nie ale zaciekawiła mnie ta kwestia tak samo jak ta oferta dla specjalisty ds. analizy danych finansowych i raportowania. Jeszcze trochę czasu zostało żeby moc złożyć cv i chyba podeślę a powiecie mi jak teraz praca wygląda właśnie w biurze? atmosfera i taki przykładowy dzień z pracy na tym stanowisku? posiadam doświadczenie jako księgowa, a widzę ze jest to opcjonalne by moc się dostać.

Czy pracodawca WARS, PKP InterCity motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wiola Tkaczyk z Lublina może niech się rozpisze jak motywuje

Pawel.k.709

Jakim to trzeba byc (usunięte przez administratora) by sie godzic na kary w firmie

Napisz proszę za co można dostać taką karę.

@Zainteresowany

Zostawiony paproch bądź wlos na siedzeniu nie istotne czy to z wentylacji bądź nie przetarta tablica informacyjny na zewnątrz składu

?????

Kierownik Wiola.T z Lublina Tak zawiesza w czynność pracownika na parę dni bez możliwości robienia godzin poczym proponuje rozwiązanie umowy obustronnej jak ktoś jest niepodporzadkowany

@?????

Tak bo pani kierownik wiola wciska swoich i traktuje priorytetowo za 2 godziny pracy wpisywane 7 i placone a wszystko zatajane pszeciesz ona walczy jak lwica za swoimi pszydupasami a ma poparcie w wars i intercity bo mamusia i tatuś na staniwiski hehehe

?

Pisałam wcześniej na forum lecz zostaje usunięte pszez administratora ,co do motywacji pracownika naklada sie karę finansowa od 50 do 200 zl

@?

A z jakiego konkretnie powodu niby? I od czego miałaby zależeć wysokość skoro już jakieś przedziały podajesz?

@?

A czy wykonujesz rzetelnie według umowy czynności,czy przychodzisz według ustalonego grafiku ,czy jesteś pospolitym leserem przyjść i odbimbać godzinki.

Kuba
@Justyna

Osobiście dostałem 50 zł pierwszy raz a za drugim 100 za woreczki na śmietnik zle założone a pszedzial jest wyznaczony w umowie

Kuba
@Zainteresowany

Oczywiście (usunięte przez administratora)swoje i w dom a leser to tak bo niby kto robi według umowy

Tesori
@Pawel.k.709

A premie są Ok?

@Tesori

Premie tak jak coś znajdziesz i nie oddasz to twoje heheheh

Icc
@Kuba

Do tego wars to zalecam inspekcje pracy razem z sanepidem, a sprzątaniem niech się zajmą ulic a nie wagonów

Julia

Od kąd tu pracuje a pracuje już 2 lata to w sumie wszystko jest dobrze. Szef jest wpożo, piniądze też ok, z innymi sie dogaduje, tylko te odbiorczynie z ICC walniete ale to już się trzeba przyzwyczaić i jest git.

Maryla
@Julia

Trzeba się przyzwyczaić? A nie masz na to jakiegoś większego wpływu jeśli faktycznie źle to wpływa na bieżące warunki pracy? z kimś innym da rade jeszcze o tym pogadać? może właśnie z Szefem skoro piszesz, że relacje z nim są ok? jeśli masz 2 lata za sobą to jakiś przywilej tez wpada?

Jola C.

No cóż, powiem szczerze - praca dość ciężka bo na odbiorach czepiają się każdego paproszka więc nie ma mowy o robieniu na odwal, ale ogólnie to robota ok. Idzie się dogadać w kwestii grafiku. Jak ktoś chce więcej zarobić to bez problemu można wziąć więcej godzin i podreperować budżet. Po sezonie jak wrócę do PL to prawdopodobnie wezmę tą pracę ponownie.

Witek

Pracuję w wars od niedawna a dokładnie to od maja więc jeszcze nie znam tak dokładnie firmy ale nie mam jak narazie żadnych powodów do nie zadowolenia. Wszystko wydaje się ok, wypłata terminowo, ludzie w porządku, atmosfera też ok. Chyba mogę polecić.

Artem

Платять добре і загалом добре. Можу порекомендувати.

Darya

Дуже гарна робота. Я рекомендую.

Feli

Jeżdże na pendolino w serwisie sprzątającym. Trochę trzeba się nabiegać z tym wózkiem, ale kasiora niezła, ekipa spoko, przelew terminowo. Jednym słowem jest nieźle.

Filip

Powiem szczerze. Jak dotychczas Wars to mój najlepszy pracodawca. Cieszę się, że tu trafiłem. Nie czytajcie tych głupot, które tu wypisują, że jest słabo. Nie jest. Jak ktoś wykazuje się choćby minimalną ilością zaangażowania, to jest traktowany z należnym szacunkiem.

Leszek

Dobrze mi się tu pracuje. Zadowolony jestem.

Pracowałem jako wagonowy przez 2 lata. Nie powiem, praca fizyczna więc napracować się trzeba ale zarobki zadowalające i w ogóle fajna atmosfera i szefostwo. Mogę polecić.

Zuza

Dużo tu dziwnych opinii że jest źle, ale nie wiem czemu i kto to pisze. Ja nie narzekam. Praca ok jak każda inna.

Praca przyjemna, zarobki akceptowalne, ludzie spox. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 35 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042