Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Lodz

Pani moniko do malgorzaty rozenek to pani daleko chociaz test bialej rekawiczki przeprowadza pani tak samotylko ona na salonach a pani w pociagu????????????????????

Ala
@Lodz

To swieta prawda ona mysli ze jest najlepsza ciekawe jak ma w swoim somu czy tez tak sterylnie ogarnieta kobutka bardzo lubiana przez wszystkich swiadcza o tym te wpisy

To sobie Patrycja teraz poszaleje. He he. Najpierw zatrudnia za oczywiście Zbynia pozwoleniem , starych pracowników pijaczkow to teraz się biedna sama nie wyrabia bo potrzebuje pomocy. Oj biedna Biedna Ona. Jakby przestała się drzeć na pracowników to by normalnie się odnosili i robili. Jak widać sznurki nadal się ciągną.

Pani Kuk tylko nadaję się do butelki co z niej za brygadzistka zamiast na pociągach powinna pod monopolowym siedzieć 24/h z butelka wódki to jej najlepiej wychodzi. Pozdrawiam grubego salceson.

Lod

Pani mireczko z fabryki pani tez jest ok babeczka bardzo w porzadku

@Lod

Oj słodzimy, słodzimy, pewnie czekamy na jakieś profity? Mniej pracy, więcej obijania się i czasu na używki.

Justyna

Serio tak łatwo jest tutaj sobie cokolwiek wysłodzić? Z tymi używkami to o fajki Ci chodzi?

Jakie slodzenie czy wogule w tej firmie sa jakies profity smiech na sali

@Lod

Bo naprawde jest w porzadku na fabryce inna praca duzo spokojniejsza

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Patryk

W Lublinie są warunki okropne.Pani kierownik to osoba zakłamana i fałszywa ,traktuje ludzi jak zwykłych pomiotow.Wlepia sobie kary finansowe jakie chce mimo tego że na umowie jest inna kwota.Na zmianach jest za mało ludzi a za dużo wagonów!Ludzie są przemęczeni !Jeżeli ktoś idzie na zwolnienie jest obciążony kara finansową!czyli jednym słowem nie można ci zachorować!(usunięte przez administratora) poprostu.

Izabela
@Patryk

Jaką karę wlepia, a jaka jest na umowie? Takie coś chyba nie jest dopuszczalne.. szczególnie to ze zwoleniem

?
@Patryk

Wiola czy o kim mowa w tym Lublinie

Lodz

Panie krzysiu zfabryki dziwimy sie ze pan tam jeszcze pracuje jedyna osoba bardzo pomocna. Sprawiedliwa i nie wywyzszajaca sie to nie dla pana praca wszedl pan w (usunięte przez administratora) szkoda

Niobecna

Co tam slychac u pan kuk.... I ich sluzacego nowego kierowniczka juz pusciliscie wars z torbami czy jeszcze potrzeba troche czasu

Ludzie piszacy tu maja racje brygadzistka stara alkoholiczka pujanica trzesaca sie z roznymi chumorami po wodzie prawde piszecie

Pitaa

I lubią noski A Mistrz cały ???? Wars lubi alko i noska

Pitaa

Powini się wziąść za Kołobrzeg, co tam się dzieje gorzej jak tu widać w komentarzach .. traktowanie ludzi .. Julka. I pseldo kierownik co za towar Wars przekupuje ludzi żeby miał spokój itp. Ale ukraince się zwalniają nagrywaja wszystko co tam się dzieje i jak z Kołobrzeg wywoza towar .. zbierają dowody .. żaden Polak tam nie pracuje już nawet Ukrainiec niechce . Strasznie tam.. jeszcze kilka dowodów to Kołobrzeg padnie tam , znaczy kierownictwo;) pozdrawiam

Wi

Może Zupa ,może podpadla , może urwaly się sznurki od marionetki i upadła. Ale czyta i odpowiada więc uwaga , uwaga władza patrzy. He he .

Pasażer

Pojechałem pociągiem do Warszawy i zobaczyłem wszystko, jak żal mi pracowników Warsa w Białymstoku. 5-6 pracowników pracuje jak niewolnicy. A potem kierowniczka Warsa mówi im, że robisz gównianą robotę. Ale sama nic nie robi, nie pozwala im normalnie pracować, zachowuje się jak królowa. Biedni robotnicy nie mogą im nic powiedzieć. Wyobraź sobie, że 2 osoby myją 7-8 wagonów. A we wszystkich wagonach są zapchane toalety, widziałem, jak kazano im zbierać gówno z toalety. O Jezu, po prostu straszne, jaka szkoda. Trzymaj się, nie daj się upokorzyć✊????

Wiki
@Pasażer

Dwie osoby myły wagony ? To była promocja bo na zmianie jest jeden pań któremu karzą to wszystko ogarniać i nikogo nie interesuje czy da radę czy nie

Krakus
@Wiki

Nie raz widzialem jak w upale 25-30 stopni w słońcu w śniegu myli biedni ludzie

Wiki
@Krakus

Upał to jeszcze pół biedy ale zima to już niekoniecznie wszystko marznie , a lalunie z odbioru dają zlecenie i nic je nie obchodzi

B
@Pasażer

Pani kierownik Patrycja jest tam z przypadku i udaje wielką Panią. Robi co Każe Zbysiu i Icc więc jest pionkiem w ich grze. Za... Jakich mało a i tak wiecznie im zle. P.kierownik powinna sobie tron tam postawić. Wawa jest ślepa do czasu az3 ktoś skargę złoży. Powodzenia i nie bać się ich , nagrywać i do sądu. Wy tam pracujecie , normalnie zarabiacie a nie jesteście (usunięte przez administratora).

Qbeko
@Pasażer

Szanowna Pani (usunięte przez administratora), Skoro raz podróżowałaś, i nigdy nie pracowałaś w Warsie w Białymstoku to skąd wiesz jak wyglada tam praca? W ogóle skąd informacja, że w każdym składzie są zapchane wagony? Skad informacja, że na każdej zmianie jest 5-6 osób? Skad wiesz, że pani kierowniczka zachowuje się jak królowa skoro najprawdopodniej tylko PODRÓŻOWAŁAŚ? Te informacje najprawdopodniej sa wyssane z palca. Proszę przemyśleć swoje komentarze szanowna pani B.????

Qbeko
@B

Szanowna Pani (usunięte przez administratora), Uważam, że skoro oboje są kierownikami to muszą ze sobą pewne kwestie obgadać. Twoje komentarze są bezsensowne i nie wiem co maja na celu. Obrażanie osób w internecie również jest karalne, proponowałbym zważać na słowa i zamieszczać komentarze gdzie nie sa używane imiona, ani inne wrażliwe dane???? Z całym szacunkiem proszę pohamować te chore komentarze.

Wi
@Qbeko

Pani kierownik nie ptofukuje się tak Pani. I proszę się doinformowac o danych wrażliwych bo słabo , słabo widzę. I z tego co widzę nikt nie obraża tylko piszą co mieli u Was w pracy bądź widzieli stojąc obok a to widać najlepiej. Zadtanowi się Szanowna Pani dlaczego ludzie tak od Was uciekają.

Pozdrowienia dla klanu nierobow kuklinskich i ich kierownika ciekawe czy dalejtak samo kuka jak sprzatalwagony ta zgrana paka to pomylka

Iga

Na kaliskiej w lodzi to same pijanstwo gratulacje dla dyrekcji ze tak soe tym interesuja

Lodz

Na kaliskiej w lodzi to samo (usunięte przez administratora) i pijanstwo gratulacje dla dyrekcji warsu ze juz tyle czasu a wy nic z tym nie robicie

Pasazerka

Hej jechałam pociągiem Wysocki obsługa porażka totalna obsługa bardziej zainteresowana obsługa swojego telefonu niz ludźmi żeby chociaż jedzenie nadrabialo zenua

Sylwia

Pozdrawiam panią Magdę (brygadzistkę) i jej siostrę Agnieszke(kierowniczkę)że Zbaszynka .Specjalistki od spraw specjalnych. Chodzi o podejście pań nadzorujących. Typowe cwaniary które patrzą człowieka z błotem zmieszać. Bardzo dziwna atmosfera w śród ludzi pracujących tam .-zastraszanie pracowników-kary pieniężne-Konsekwencje za brak ubijania śmietnika (chamstwo)Magda Mistryni nie nadaje się do ludzi nie nadaje się na brygadziste .Chyba zapomniała że jest brygadzistką od kibli a nie od pomiatania pracownikami.Agnieszka (kierowniczka)nie reaguje na to że w pracy jest (usunięte przez administratora). Zamiatane pod dywan (Dlaczego ?)Ręką rękę myje....Nie polecam pracy z paniami .Szkoda nerwów, Szkoda zdrowia. Wykonczyly mnie przychicznie ....

Mr.
@Sylwia

Widze ze gdzie nie gdzie tez rodzinne bumelstwo jest na normie dziennej. No cuz nie którzy za tą firmę to życie oddadza

@Sylwia

Dobre

Laska

Nie no ale z tymi bąkami żeby ludziom (usunięte przez administratora) pod nos w korytarzach i na peronach fabryczny no pani szefowa do lekarza trzeba z takimi dolegliwościami

Ludziska we wszystkich sekcjach jak się nie chce wam pracować to szybko odchodźćcie Ukrainki już szukają pracy.

Mr.

Tak szukają te Ukrainki ze na Fabrycznej dziadki na emeryturze są dalej. W sumie patrząc na to wszystko to tej kolejki Ukrainek nie widać czyżby nie było tak luksusowo jak obrońcy firmy piszą ha ha

Socha

Na fabr jest jeden człowiek z którym chce się pracować i nie obrobi (usunięte przez administratora)i za ludźmi jest to Pan KRZYSIEK

Michal
@Socha

Dokladnie dobrze powiedziane . Pan Krzysiek jest jedyna pozytywna osoba z brygadzistow na Łodzi Fabrycznej. Wporzadku facet ,pomocny nie robiący z siebie bóg wie kogo . Szanujący człowieka. Bo pozostałe gwiazdy kategorii brygadzista to już przerost formy nad treścią.

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.