Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

?

Jagoda? czego zgłaszasz komentarze a potem je usuwają niewygodne tematy

Ewelina

Skąd takie przypuszczenia? Masz jakieś informacje, które by na to wskazywały?

Ewelina
@Ewelina

Wiedzę mam z życia wzieto otóż pracowałam w tym sypie z tymi ludźmi

Justyna
@Ewelina

i ta wiedza odnośni się jakoś bezpośrednio do rzeczywistych warunków zatrudnienia jakie tu mają? jeśli tak to podzielisz się nią w jakiś sposób?

byly pracownik

"Wars.sa" Przegrali przetargi na sprzątanie! I co lepiej teraz po przeczytaniu zrozumiesz hehehehe

Pabllo

MWars jak zwykle nie działa!trasa Zakopane Gdynia i z powrotem.

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Firma oszczędza na wszystkim środki dezynfekcji 2 lata po terminie wiem bo pracowałem kierownicy mają w nosie co się dzieje na bocznicach w sumie po roku pracy widziałem S.Ry.....ego raz jak z ukrainy był nawał pociągów

Magda i Rafał

Wczoraj tj 31.12. 2022 mieliśmy okazję przejzdu pkp intercity z Sopotu do Bydgoszczy (wschód). Czas podróży spędziliśmy w Warsie. Obsługiwała nas przemiła pani Julita! Dzięki tej pani oraz obsłudze podróż minęła nam bardzo szybko i w miłej atmosferze. Pozdrawiamy również panią, która tego dnia była panią konduktor oraz Pana maszynistę. Super załoga!

Klara

19 grudnia o 15:11 jechałam pociągiem IC z Gdańska do Bydgoszczy (HUTNIK 5420) i po raz kolejny miałam okazję skorzystać z wagonu restauracyjnego WARS. Tym razem byłam pozytywnie zaskoczona. Panie obsługujące mnie (młoda w czarnych włosach i starsza w blond) były bardzo miłe i obsłużyły mnie szybko i konkretnie. Posiłek był smaczny i świeży. Jestem zaskoczona wysokim poziomem obsługi, gdyż moje wcześniejsze podróże podczas gdy korzystałam z wagonu WARS nie oceniłabym tak dobrze.

Mateusz

Pozdrawiam przemiłe panie z Białegostoku! ????

Beata

Pozdrowienia dla Magdaleny K którą przerobił każdy na kaliskim razem z kierownikiem ciekawe czy twój Tomek już się o tym dowiedział czy dalej to ukrywasz

@Beata

Asia

Pozdrowienia dla Pawełka pseudo specjalisty który nie robi nic poza podpierdalaniem ludzi sam jako brygadzista robi wszystko żeby skończyć jak najszybciej jajko elektryk icc nie robi nic poza spaniem na wagonach o wszystkich ma wytobioną opinie a sam jako elektryk skarży się na wszystkchb zwykła faja bez honoru miech ci ziemia lekką będzie oby rodzina wyprała się ciebie tak samo jak ty swojej pracy i funkcji którą sprawujemy

@Asia

Cala prawda na temat pawelka wielki (usunięte przez administratora) wie jak sie ustawic ktos musi (usunięte przez administratora) zeby on mogl lezec wszyscy nic nie robia tylko on tu pracuje uczciwie

Vladyslav

Korzystał z usług pociągu Białystok -WARSZAWA #5620 (7:34-10:28) poszedłem do restauracji pociągu w wagonie #4 ,w tej restauracji nie było a nie żurku a nie żadnej innej żupy,poza tym poprosiłem pracownika o LATTE,na co powiedzane było że automat do kawy nie dawała bo popsuty, ja zapytałem a co u nich jest na co dostałem odpowiedź - kanapki , gość, rozmawiał ze mnom,a sam w tym momencie siedział w telefonie.....

Piskorek Katarzyna

Nie polecam warsu !! Zamówiłam pierogi , dostałam pierogi z wody suche , bez okrasy . Uwaga - obok było masło !! chciałam to zwrócić bądź dołączenie okrasy zeby to miało jakiś smak . Pani stwierdziła ze podają ruskie z masłem ❤️ Oddałam bo mie dało się tego zjeść . Pieniędzy nie zwrócono ! Nie polecam !

Justyna
@Piskorek Katarzyna

czyli gdyby tego masła obok nie było, to nie byłoby z tym problemu? a oni nie informują co mają zamiar zaserwować albo nie ma żadnej wizualizacji / opisu składu czy coś?

ekipa z gdyni

WARS: siedzimy od kilku godzin - nie wyrzucili nas, jedzienie pyszne, bolek i lolek juicy, przyjemna atmosfera, iluminacje świetlne, obsługa szefy, ogółem świetna edukacyjna zabawa. Ps. co robi pod siedzeniem butelka 5l wody aleksandria??

Klientka Warsa Chrobry EIC1801

Miałam styczność z dwiema paniami z Warsa, na plakietki niestety nie spojrzałam, czarnowłosa starsza, blondynka młodsza. Zero kultury i chamstwo, anulowały zamówienie złożone przez aplikację, po pół godziny czekania na jakąkolwiek informację czy jedzenie będzie czy nie, znalazłam jedną z pań, która powiedziała, że o żadnym zamówieniu nie ma pojęcia. W Warsie pytam drugiej to powiedziała, że śniadań nie ma. Dostałam informacje, że nie ma jednego składnika, dlatego śniadanie nie będzie zrobione, więc chciałam się dowiedzieć czy w takim razie śniadanie można zrobić tylko bez tego składnika lub zamienić czymś innym i spytałam o ofertę. Pani powiedziała, że nie wie czego ode mnie oczekuje i że przecież widać co jest. No jednak nie widać. Po debacie udało się zamówić śniadanie, zostało jednak dostarczone przez drugą panią, która chyba nie rozumie zasad kultury międzyludzkiej bo podstawiła je pod nos i tylko spojrzała się na mnie z pogardą. Zero proszę, smacznego - nic. Chamstwo - nie wyobrażam sobie, jak dla mnie dwie panie out

Czy na umowae zlecenie w wars zalicza się do lat pracy?

Dam13

Pani Anna Hanna była druga brygadzista chciała się pozbyć Pracowników Pani Iwony Kuklinskiej i nic z tego nie wyszło

@Dam13

Dlaczego zostalo to usuniete?ponawiamy ma p racje pani aniu zwalniac tych nierobow tylko nadaja sie do smiania po tych nar.....a pociagi to chyba nie kabaret

Tak bylo ale p Damiana jak sie namowi to glupoty wypisuje .Jak by sie trzezwo przyjzal pania Kuk to by pomyslal kto stoi za wszystkim.

@Byly pracownik

P aniu prosze uwazac bo z checia pani by sie pozbyli .Jest pani normalna osoba i podchodzi do ludzi kultura serdecznoscia to nawet pani kolezanka pluje pani w twarz bo najlepiej by chciala zeby mamunia wrocila

Tej kobiety nie trzeba bronic a prace rowno rozdziela to w zmianie pani M panowie niektorzy wybieraja sobie prace

Trzezwo myslal przeciez to glupek jak malo ktory

Izabela
@Dam13

Jak to chciała się pozbyć? Co takiego robiła, aby utrudnić im prace?

Zosia

Jesteśmy w trasie, pociagu intercity o numerze 1512, o 16.30, wyruszylysmy z Warszawy, brsk miejscowek na tydzien przed wyjazdem. Siedzimy w warsie, obsluguje Pani Patrycja z plakietka(ucze sie) jest niemila, zaczynajac od sytuacji, w ktorej Mezczyzna proszacy o miejsce dla Kobiety z malenkim dzieckiem Pani mowila; nie interesuje mnie, nie jechalabym. Pozniej szarpie mnie, w zwiazku z tym, ze leze na stole :) komentujac, ze psuje jej sprzedaz ???? Pani nie ma zębow, krzyczy, ciezko ja zrozumiec i czepia sie ludzi, rezerwujac im miejsca. XXI WIEK, szokujace i odrzucajace.

Pracownik byly

Mozna sprawdzac wielokrotnie jakbys nie chlal to bys nie byl sprawdzany

Mati

Do administracji nie usuwajcie nie wygodnych słów dla was bo to tylko jest potwierdzenie że to co ludzie piszą jest prawda po to to konto jest by pisać i wyrazac swoje zdanie emocje na temat tego co się dzieje w firmie waars a szefostwo niech się weżnie do roboty a nie sobie jaja robi place za bilet przejazdu pkp więc zadam by było czysto i pachniaco w pociągach do szefostwa warsu gdzie ci ludzie z łódź Kaliska co Tak zapierdalali za czasów Malinowskiego???

@Mati

A w (usunięte przez administratora) juz dawno zwolnieni za nic albo sami odeszli bo dpsyc juz mieli mobingu i (usunięte przez administratora)za 3 osoby. Jak jest takie kierownictwo 2 pan kukli.. To co sie dziwic teraz za maline jjest ich kolega ktorego wpierniczyli na to stanowisko zeby mialy jakies poparcie a ten (usunięte przez administratora) kazde ich zyczenie spelnial ale to wszystko jest do czasu juz jedna poszla dp zwolnienia teraz ludzie czekaja na 2 krok zwolnic 2 i ich kierowniczka obsadakierownicza powinna byc z zewnatrz a nie po kumotersku wtedy praca bedzie inaczej zrobiona a na brak ludzi nie bedzie mozna narzekac bo z taka kadra (usunięte przez administratora) tp tylko idioci moga pracowac

Była pracownica

O czym wy mówicie to , że (usunięte przez administratora)po 3 czynności to nie wina kierownika i brygadzistek.

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) ja juz dawno tam nie pracuje teraz namawiam niektorych znajomych zeby spier..... A ty baranie pracuj dalej bo to robota z twoim wyksztalceniem pozdro idiote

@Mati

A w (usunięte przez administratora) zwolnili wiekszosc bo kiedys tak bylo nie patrzyli kto jak pracuje tylko czy sie podobal madzi i iwonce a malina sluchal je jak pana bogai tak to szlo

Perfekto

W Warsie pracuje u was Grzegorz Markowski?ten z Perfektu?ja bardzo chce się zatrudnić w tej firmie:)pewnie wam śpiewa Miałem 10lat gdy usłyszał o mnie świat lalala

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.