Opinie o Rajapack Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rajapack Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rajapack Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rajapack Sp. z o.o. w Warszawa

Pablo

doadam jeszcze ze ten szerszeń z magazynu chlopakom którym konczyly sie umówy przed okresem próbnym mówil jakies 3 czy 2 tygodnie przed tym ze na 1000 % beda przedluzone a w dniu skonczenia okresu okazywalo sie ze od jutra nie pracujesz a kazdy z nich mial rodzine dzieci kredyty i inne zobowiazania a sam na forum sie smial jak super trafil bo kto go zatrudni w tym wieku do takiej pracy. Jesli tam dalej pracujesz, to faktycznie masz All Inclusive swojej pracy zawodowej,, bo mówiles w obecnosci której sie znalazlem ze wczesniej bylyes wyzywany od chuuu... , i innych inwektywów w poprzednich miejscach gdzie bylo dane ci pracowac. Wiec ok, dalej sobie siedz, z bebzonem na blacie, przegladaj kamery, bo jak zginie gadzet to pewnie ktos go ukradl z pracowników, i trzeba szukac po necie na portalach sprzedazowych -czy ktos z pracowników czasem nie wystawil.,wykonuj po kilka tel prywatnych dziennie z nudów, gdzie sie smiejesz az cie slychac wszedzie idac sie przejsc po magazynie, gdzie chloapki pracuja na to bys mial co jesc, za co jezdzic, gdzie mieszkac - i tp. Tylko w koncu mamy nadzieje ze ktos, zrozumie kogo zatrudnil.....

@On

Jeśli tak dużo rzeczy miało na nią wpływ z tego co piszecie to może jednak warto wiedzieć? W sumie nie jest to przedstawiane w żaden sposób na rozmowie rekrutacyjnej? O co w razie czego warto na niej spytać? I czy są jakiej inne indywidualne zasady współpracy, które się ustala?

Witam, widzę ze jest oferta dla specjalisty ds. kadr i płac. W jej treści wskazana została możliwość na wykonywanie pracy zdalnej. Proszę o opis sprzętu który jest do niej udostępniany, jaki wtedy także występuje ewentualny kontakt z zespołem?

Natan Nowy wpis

Dla wszystkich bylych pracowników którzy wyrazili tu swojá opinie - Najlepsze Zyczenia Szczesliwych, Zdrowych Swiat, oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Miejmy nadzieje, ze po tym co bylo tu opisane jak wygládaly dzialania na dole - w magazynie w koncu Inspekcja Pracy zajmie sié tematem. Oby..

Nadia
@Pablo

Tak po prostu zwolnili te osoby? Okres próbny trwał standardowe 3 miesiące? Jak im się to opłaca niby, nowego pracownika przecież też trzeba wdrożyć. Chłopak znalazł ofertę pracy właśnie jako operator wózka, niedawno ją opublikowali. W takim razie chyba strach aplikować, żeby znowu nie zrobili tego samego? Pisza o wynagrodzeniu po okresie próbnym 4300-5600, ile dostawałeś podczas niego? O wiele mniej?

@Nadia

Obiecane pieniadze z umowy bedzie mial na pewno zawsze wyplacone w terminie. Poza tym dostanie w poniedzialek energetyczne sniadanko w tygodniu poprawi to pizza ( takze na firme), wiec bedzie mial krzepe na caly tydzien by tyrac jak kon w polu. Wiec niech sam zdecyduje czy warto.

Werka
@On

Aha, czyli to z premią takie problemy, że albo nie dadzą, albo trzęsiesz się, że nie dadzą i oni to wykorzystują strasząc? Ech, no zgadzam się, że jak na Wawę kasa nawet nawet... A bemefity magazynier ma te obiecane w ofercie? Opiekę medyczną można rozciągnąć na całą rodzinkę?

@Werka

Premia byla ( i jest ) za wyniki, - jesli ja sobie wypracujesz to dostaniesz, tak jest wszedzie. Jak tam pracowalem, to byl naprawde szeroki pakiet benefitów, wraz z OM, rozszerzona na czlonków rodziny.

@Werka

P.s Nikt nigy nie straszyl slownie, ze nie bedzie premii. Pod koniec miesiaca zawsze byla weryfikacja, tego czy sie nalezy.- czy tez nie. Generalnie za duzo by pisac o tym jak to wygladalo, i co mialo na to wplyw....... A mialo duzo...

Były

Pracowałem w tej firmie i jak na stolicę nie było źle, pensja była ok, chodź mogło by być lepiej, duży pakiet benefitów. Mówiąc tak odwołując się do RTX, ten Pan co siedział na stróżówce może nie zdawał sobie z tego sprawy, ale były sytuację ze ten człowiek rył psychikę większości osób, ale odnosząc się do XTR, ktoś mu na to pozwolił, nadużywał władzy, próbował zastraszać zwolnieniem, tryb pracy jaki narzucał nie miałby racji bytu, w innej firmie nie miałbyś po co przychodzić następnego dnia. Powiem tak, nie prezes kazał mu cisnąć, tylko kochany kierownik magazynu z bebzonem, drugi najbardziej dwulicowy człowiek z zakładzie pracy

Pablo Nowy wpis
@Były

Mozesz wyjasnic, pojecie '' strózówka'', bo sorry ale nie bardzo rozumiem. Mysle ze wiekszosc miala tu na mysli wlasnie TA osobe, która opisales w ostatnim zdaniu swojego wpisu. Jest to zdecydowanie NR. 1

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Rajapack Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Wózka Widłowego UDT – Pracownik Magazynu
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Pablo

Oni zaczynają zaraz swoje żniwa to znaczy wydają jakiś komiks swoich tych ich bzdetów co tam mają w tym swoim magazynie ciekawe co tam sie będzie znowu działo... może ktoś napisze kto pracuje lub pracował bo ja nie polecam pracowałem tam w magazynie i wiem kto tam jest i jak praca wygląda

XTR

Puentując: Na to co sie dzialo na dole przy tym wspomnianym ''AS''', podejsciu do pracownika, oraz jego wlasnej wykonywanej pracy, mozna by bylo napisac elaborat o wiele dluzszy, niz skrótowe streszczenie RTX - ale widocznie dostal na to przyzwolenie., i aprobate by w ten sposób tak to wygladalo, jak przedstawil RTX, czyli '' BUSINES is BUSINES - nacisk '' z góry'' PREMIA obiecana - wiec ''AS''. traktowal .straszyl zwolnieniem - nakladal absurdalne wymagania, - czyli mial tzw ''wladze absolutná'' na dole, która mu zostala swiadomie dana, bez WPIERDALANIA SIE sie w proces...Ech.... Generalnie, dobry pracodawca - kasa na czas, duzy pakiet benefitów, zarobki jak na Waw-e naprawde ok, wiec za to szacun.I na koniec, panie Ja (r) ku , wiadomo ze dla pana liczy sie (tylko) BIZNES, ale moze warto zatrudnic kogos kompetentnego, do badania stalej sytuacji na dole, gdzie sa tez LUDZIE, którzy w odróznieniu od pana moga miec traume w zyciu, po tym jak wyglada praca opisana przez RTX.....

Anula

Operator wózka też musi robić kilka rzeczy na raz? Jest teraz praca i płaca uważam wcale nie najgorsza 4.300–5.600 br po próbnej, socjal bogaty. A jeśli płacą w terminie, to też niejedna firma tak nie robi i ma z tym problem, więc może smutną atmosferę warto znosić, jak myślicie?

Bruno

Pracowalem w tej firmie, kiedy była jeszcze w Szczecinie. Zanim sie przeprowadzili do Warszawy. Od czasu kiedy ją przejeli francuzi wszystko się pogorszylo. Wcześniej to był bardzo dobry pracodawca i super prezes.

RTX

Pracowałem w tej firmie 1,5 roku. Dostawało, się wczasy pod gruszą, prezenty świąteczne i to nwt po 2tys zł, porządna firma, tylko zarządzający nią to trochę śmiech na na sali, pracownik z doswiadczeniem musi się kłucić z przełożonymi, no przełożony myśli że ma rację a wcale jej nie ma, atmosfera przede wszystkim opadła gdy się część pracowników po zwalniała, a to przez firmę bo zatrudnili gościa który wszelkimi sposobami naciskał pracowników, żeby byli szybsi, narzucał 4,5 rzeczy naraz co było wręcz niemożliwe do wykonania, sam nic nie potrafił, ciął niesamowicie w ***** w firmie i się zwolnił, bo zrozumiał że nie wygra z ludźmi, którym groził zwolnieniem i okazywał brak szacunku a przede wszystkim był dwulicowy i straszny farmazon. Wiem że gdy pracowałem przez 1 rok, było ok, dopóki nie zatrudnili takiego Bartosza M. L. Firma może dziękować że ludzie się przez niego pozwalniali, zrobił (usunięte przez administratora) w firmie i się zwolnił, ja jeszcze zostałem na dłużej ale wkońcu też uciekłem, bo atmosfera zaczęła się robić smutna. Zarządzanie jest FATALNE, więcej nerwów niż korzysci

Lidia

Aha, nie warto, ciekawe czemu? Ja chciałam zapytać o pracę magazyniera, czy ciężko, ile płacą, czy mają dodatki jakieś i socjal? Szukali ostatnio na magazyn w styczniu. Może zapowiada się, że znowu będzie ogłoszenie?

Firma Rajapack Sp. z o.o. szukała pracownika na Księgowa. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Moim zdaniem nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Rajapack Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rajapack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rajapack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rajapack Sp. z o.o.?

Rajapack Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Rajapack Sp. z o.o.