Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

Kajtek

Witam, Czy może ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska referenta/specjalisty? Czy zawsze są jakieś scenki do odegrania?

DGL 67-200
@Kajtek

Jest "Lufa za pytanie", testują ile wytrzymasz :-)

przydupas

kiedy będą parkowały przed firma samoloty?

hopsiup

Panowie EX-właściciele. Witamy na etacie!

koszerna

ja zarabiam 1.800 i jest happy po co mi więcej???

prawda boli

Wiecie co jest najlepsze? Że sporo z was siedząc w klimatyzowanym openspace, przy biureczku, czuje się lepsza, łudzicie się, że robicie coś ważnego w dużej firmie. A prawda jest taka, że 80% z was (nie pisze o managemencie) zarabia mniej niż ledwo piśmienny tępak po wyrokach, z widocznymi dziarami, którego przyjmą z ulicy do Amazona do pchania wózka z towarem. Nie musi absolutnie nic umieć, ma tylko przychodzić punktualnie, nie kraść i być trzeźwym. Dowiozą go do roboty i dadzą mu żreć za złotówkę. Ja nie mówię, żeby tam od razu iść, ale wiem, że z kilkunastoma nadgodzinami ludzie tam dobijają do 2500 netto, co dla większości z was jest nieosiągalną kwotą, prawda? ;-P

antywindykator

pracownik terenowy zawsze może skorzystać z kranu umywalki na stacji benzynowej :D

sucz

ja mam okres i leje na kompa

teren
@sucz

a co z napojami dla pracowników terenowych ?

lato

czy w te upalne dni pracodawca zapewnia napoje dla pracowników zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy ?

antywindykator
@lato

oczywiście że zapewnia. jest na przerwie dostępny automat z napojami, należy wrzucić 5 zł i wybrać puszkę :D

tu
@lato

W każdej kuchni / pomieszczeniu socjalnym jest dystrybutor z wodą (ciepłą i zimną, przez cały rok - nie tylko w upały). Napoje z automatów są tańsze niż pisze antywindykator - kosztują 1,80zł :)

Narc
@lato

W każdej kuchni jest dystrybutor z wodą za darmo.

lala

ale jo niebede ale jo nie bede nie bede hejjj....kierownikom ciagnela

wagina

czy szukacie może do pracy (usunięte przez administratora)?

f-u-c-k off

Jak zamiast pracować i robic target to sie operdalalyscie to ja sie nir dziwie ,ze hooya zarobiliscie. Kto pracuje uczciwie dobrą kasę robi.Jest sporo osób które juz siedzą w CF kilka lat. Niezależnie od wieku.A jak sie leci w hooya to nie zarobisz nic ,jak wszędzie.Pracuj uczciwie ,to sie oplaca.A jak siedzisz na lewym l4 to jakim cudem masz kokosy zarobić?W tym państwie to nawet kopa w doope za darmo nie dostaniesz. Pozdrawiam cieniasów,którzy premi nie robili a narzekajooooo;)

Basia
@f-u-c-k off

Jezeli jestes dobrą koleżanką liderki ( bo to prawie same lesby ) to masz dobrze. Liderka przesle Ci lepsze sprawy , na tej podstawie jesteś w stanie wyrobić target. Reszta hołoty będzie siedziała , dzwoniła preda ( 400 połaczen dziennie ) i liczyła na cud. Dodam że trzeba ciągle napitalac myszka ( brak ruchów przez 20 sekund blokuje kompa ) . Pracowałam tam ,czułam sie potwornie mobingowana, byłam zmeczona , dręczona ciągłymi odsłuchami , spotkaniami - kołczingami haha , 1 sekundowym opóźnieniem w zalogowaniu etc . Casus Finanse to kwestia czasu jak upadnie , przynajmniej windykacja , bo firma ma jeszcze kilka córek dzięki którym będzie ciągneła kase. Dno i muł - tyle o CF.

życzliwy
@Basia

Ładnie tak kłamać?

basia

w odbycie ich mniam mniam

dupsko bieguna

kto mi paper toaletowy to się wytrę na nich

Sebek

Anka to Ty ? haha pracuj pracuj , jakbyś szukała pracy w okolicznych bankach drogę masz zamkniętą !

masakra

ale wy (usunięte przez administratora) bzdury, do pracy sie wezcie to zarobicie, tyle w temacie

dziuba

PR nic nie zmieni,najpierw powinni poszukać nowych kierowników i szefów działów, została sama hołota , która traktuje ludzi jak śmieci pracowałam tam,po pracy byłam psychicznie wycieńczona mam analityczny umysł wykorzystali moja wiedze i po roku kopneli w (usunięte przez administratora)

magda

co ty za kłamstwa piszesz?!

Aneta

Zastanawia mnie jedno, wysyłałam cv na stanowisko, nie normalne call center, tylko bardziej specjalistyczne, mam wymagane doświadczenie, profil poprzedniej pracy i umiejętności raczej zbieżne z wymaganymi w ich ogłoszeniu... i cisza. Co się dzieje!!!??? Dlaczego mają tyle fikcyjnych rekrutacji, ktoś wie?

dlatego, że...
@Aneta

HR się zwolnił. Zresztą strona www też świadczy,że w marketingu posucha. PR dawno uciekł.

bijas

jak ktoś jest dobry to zarobi wszędzie :)

candidate

gdzie są zlokalizowane działy analityczne? jak wygląda atmosfera pracy na stanowiskach analitycznych? jakiego można się spodziewać wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse