Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

janusz

dlaczego wszyscy odchodzą????

Arek .W.
@janusz

Brak poszanowania dla pracownika.Możesz zostać zwolnionym w 10 minut.To że praca stabilna to ściema.Jeszcze ten Lindorf miesza.Praca jest falami.Jeżeli zapotrzebowanie spadło zostajesz zwolniony.Mogłeś pracować rok dwa lata to się nie liczy.Gdy zapotrzebowanie wzrośnie to przyjmują nowych.Tak to się odbywa.Pracowałem i wiem.Najlepiej przekonać się samemu.Pozdrawiam zainteresowanych.W śród pracowników zakazane jest rozmawiać o zarobkach i atmosferze.

Kamil

Firma jest Ok.Tylko zarządzanie jest pod znakiem zapytania.Presja więcej i więcej.Pieniądze śmiesznie małe.Traktowanie pracowników pozostawia dużo do życzenia.Kierownicy są żałośni albo sterowani przez przełożonych.Wylecieć z pracy można w każdej chwili.Nikt się nie liczy ze zdaniem pracownika.Powiesz prawdę już nie pracujesz.

jojo

CASUS staje się coraz lepszy super

olivvia1

Czy ktoś może coś napisać nt pracy na stanowisku specjalisty ds odzyskiwania należności?

praca

Ja szukam na Dyrektora ,jest wolny wakat?

Nietka
@praca

Weź no pisz po polsku. Wolny wakat??? Chyba wolny etat. Wakat to wolne miejsce pracy, więc napisałeś "wolny wolny".

jarek

Jeżeli ktoś szuka pracy w windykacji jako negocjator - umowa podstawowa 3500 zł - zapraszam do kontaktu sedziowie_zina@wp.pl

były

wszyscy handlowcy dostają porsche cayene - do umycia i zatankowania

wolę

wszyscy handlowcy dostają porsche cayene

?

A ile godzin pracy w miesiacu?

bol
@?

kolejny widze geniusz, chyba źle Ci ktoś podpowiedział na rękę masz 2500 na początek człopaki którzy ode mnie z firmy przeszli już w pierwszych mies po 6-7 koła na czysto przytulili więc chyba ktoś tu trochę kłamie albo sie nie dostał bo pierwszego lepszego z ulicy nie biorą, co do charakteru pracy to nie widzę nic złego w sciąganiu pieniędzy od tych co sami nie chcą ich oddać a wczesniej pożyczając łasili się i u uśmiechali. Oczywiście trzeba rozgraniczyć trudne sytuacje losowe które spotykają ludzi i od tego jest własnie windykator. Więc nie pieprzcie głupot na tym formum mając może mies czy dwa doświadczenia po których pracodawca zapewne stwierdził że to nie wasza droga.

bbb

ciekawe kiedy się okaże co kombinują??

felix

Człowieku, zanim podejmiesz się takiej roboty, to się najpierw dobrze ubezpiecz na zdrowie i życie. Chyba, że jesteś już tak zdesperowany brakiem roboty, że jesteś gotowy zrobić najgorsze łajdactwo dla paru złotych. To już lepiej jedź do Calais we Francji i wskakuj do jednego pociągu co wjeżdza do tunelu pod kanalem La Manche by dostać się do UK. Tak jak te "mocno opalone" byczki-"uchodźcy.

antywindykator

casus niebawem może podzielić los e-kancelarii, a wy tu o podwyżkach :D

uyt

czy w związku ze sprzedażą akcji dostaliście już podwyżki ?:)

dina

kasy nabili po sprzedaży firmy

niuniu

Zgadzam się. Sprawa w Sądzie ( oddana przez Casus) i co dalej chcą kasy????? Co jeszcze-pisma telefony non stop na stacjonarny.

jestem ponad to

wywalaja z dnia na dzien - kierownictwo ma cie w (usunięte przez administratora) trzeba bylo robic dobrze liderkom jak inni bylo by jak w raju

Jaromir

Widzę że ktoś się moim imieniem posługuje:) Ja tam pracowałem. Fajni ludzie. Mniej fajne reguły pracy . Ale z drugiej strony cóż wiadomo było od początku jak wyglądają reguły pracy także kto tam poszedł zgodził się na warunki a potem narzeka to tak trochę nieciekawie:)

Jaromir

Firma casus 1. finanse zakłada sprawę, 2.przegrywa, 3.sprzedaje wierzytelność po przegranej, 4.dalej oczekuje zwrotu zadłużenia. Polecam psychologa, chyba że to piekarze a nie prawnicy.

czy warto

czy ktoś wie ile zarabia windykator terenowy? auto od razu? podstawa? są nowe ogłoszenia....

poinformowany
@czy warto

Obchodź te ogłoszenia wielkim łukiem. Chyba, że masz ochotę aby Cię ktoś w rogi walił... Praca po 14 godzin na dobę a na pierwszego trochę ponad najniższą krajową. Zero informacji o składnikach wynagrodzenia. Nie wiesz ile i za co dostajesz. Profesjonalizm w zarządzaniu na poziomie gimnazjum. Zastanawianie się nad praca w tej firmie, to jak zastanawianie się nad zjedzeniem muchomora - a może przeżyję? - good luck

KP
@poinformowany

jeżeli praca wykonywana jest powyżej normy 8 godzin dziennie to rozumiem ,że firma płaci za nadgodziny , jeżeli płaci to można pracować dłużej

it
@czy warto

Lepiej puszki zbieraj aniżeli pakuj się w to (usunięte przez administratora) Tyrasz ,tyrasz i niewiele zarobisz.Niestety windykacja już zeszła na psy.Natworzyło się tych firemek,a dłużnicy ci sami w kilku firmach.Trzeba się przebranżowić

doctor who
@czy warto

dają netto podstawy 1808 pln i prowizja od 2 do 10% od podpisanych umow etc plus auto i komputer na start..miesięcznie ok 300 klientów do objechania..

do poinfrmowany
@poinformowany

Ty chyba człowieku nie rozumiesz na czym polega praca w terenie i głupoty opowiadasz, nie każdy się do tego nadaje i nie każdego przyjmują a zarobki zależą od Ciebie jak jesteś leszczu to masz samą podstawę, ja nie pracuję w casusie choć zastanawiam się nad przejściem ale u mnie w terenie poniżej 4tysi na rękę nie schodzę, auto służbowe laptop i tel to dzisiaj standard. 4 koła to nie jest też tak dużo zależy ile czasu i jakie masz sprawy są tacy co i ok 10 wyciągają ale na początku jak nie miałem pojęcia co z czym to też takie farmazony jak ty waliłem.

lola maniola

tak scenki , trzeba się rozebrać do naga i napisać oświadczenie że będzie się pracowało za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse