Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

rob

Poczytaj sprawozdania, poanalizuj wskaźniki. Sporo analogii do Ekancelarii i Fast Finance znajdziesz/ Spółka nadmuchana jak balonik,który pęknie. Żadnego majątku, tylko wierzytelności które w przypadku zbycia byłby warte przynajmniej kilka razy mniej niż spółka sobie wyobraża. Branżowi inwestorzy usadowieni, duże portfele poza zasięgiem, rynek inkaso niestabilny. Chyba, że ktoś wchłonie spółkę, bo jak nie to Quo Vadis Casusie?

emi

rozwińcie opinie, dlaczego tonie?? jakoś tego nie widać

the next

W 2016 ta spółka podzieli los e-kancelarii. Emigrujcie.

Małgoś
@the next

Zgadzam się , to koniec , Titanic tonie ....

Adamus
@the next

żal mi Ciebie, zobacz statystyki CF

Waldi
@Adamus

Jak śmiesz pisać coś pozytywnego na ten obóz pracy ? pracowałas na słuchawce na ul Szewskiej ? To odejdź , zachowaj honor i nie wypisuj bzdur. To obóz pracy , chore liderki i praca na przysłowiowy talerz ryżu. Wasze statystyki ... dno i kilo mułu.

przeszły-niedoszły

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska windykatora terenowego. Na jakie pieniądze mogę liczyć oraz jakie rodzaje spraw, zlecone czy własne spółki? Czy mocno przeterminowane, czy po nieudanej egzekucji komorniczej, niespłacone kredyty, abonamenty telefoniczne czy inne kible. Zastanawiam się nad aplikowaniem na to stanowisko ale czytając poprzednie wypowiedzi mocno się waham. Jak ktoś może udzielić mi kilku wskazówek będę mocno wdzięczny. Pozdrawiam.

Baku
@przeszły-niedoszły

Praca na ich portfelach. przemielonych przez wierzyciela pierwotnego i zdalną wind. itd. prowizja. wiec szału nie ma.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Mądrala

A jeśli to ja to co ? Btw spałem z liderką po imprezie w ETERZE :)

siurek

pewnie uciekł jak zwykle do innej firmy. serdel

mądrala

Mądrala --gdzie jesteś super doskonały lanserze????? brakuje nam ciebie- fachowcu od robienia wszystkiego do (usunięte przez administratora) br />

qwerty
@mądrala

Marcinku R. to Ty????

Luke

Straszna praca. Wielokrotnie musiałem dzwonić do ludzi co do których roszczenia tej firmy były bezzasadne. Pomijam fakt że uporczywie każą dzwonić do ludzi jeśli Ci kategorycznie nie chcą, odrzucają. Prokuratura już im siedzi na ogonie.

ktos

każdy narzeka a co miesiąc nowi pracownicy się pojawiają. Faktycznie to nie praca tylko (usunięte przez administratora) Już tam nie pracuję więc mogę napisać, że zgadzam się z opiniami negatywnymi. Sprzątaczka która sprząta u mnie w bramie zarabia więcej niż tam się "dostaje" na start. I niech nie pisze jakis mądrala że można zmienić prace, bo pewnie sam tam pracuje "charytatywnie" albo włazi w d*** liderce to może ma więcej. Może dostaje od liderki jakieś tzw.grubsze sprawy i wtedy wiadomo premia wyrobiona. Tak liderki dają swoim ulubieńcom "sprawy" z wysokimi kwotami, które są do spłacenia! I na bank sie spłacą! Wyścig szczurów, Koło każdego zespołu jest tv,na ktorym wyświetlane jest ile kto "ściągnął" jak masz najmniej to wszyscy o tobie gadają, a jak masz najwięcej to tez gadają. Nie znaja a nienawidzą! Bo masz więcej. Na maila tez co godzine każdy dostaje tabelkę a w niej opis ile rozmów, ile odebranych,i jaka kwota. ŻENADA! i każdy wie. To szczegół że sa dni kiedy leca same poczty głosowe i nie uda się nic ściągnąć, no dobra może jakas stówka wpadnie, ale już jest pole do p o l e w y z takiej osoby. Już tam nie tyram i wolę być na kuroniówce niż tam.

były

przypomnienie przepisów prawa wynikających z Kodeksu Pracy dla tych którzy nie znają ,nie wiedzą lub nie pamiętają: Art. 140. W przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy może być stosowany system zadaniowego czasu pracy. Pracodawca, po porozumieniu z pracownikiem, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129. Art. 129 § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem art. 135-138, 143 i 144.

lena00220

szczerze?????? nie pracowałam wręcz odwrotnie jetem dłużnikiem ...podejście pewnej Pani porostu wala z nóg!!!!!!!!!!! pytania nie stosowne do jej kompetencji !!! ordynarność na każdym kroku i wymuszenie terminu spłaty , wiedząc iż osoba nie pracuje i nie ma dochodów !!!!!!!!! bez żartów!! szczerze wole mieć do czynienia z komornikiem niż rozmawiać z Panią ......... UGODA na piśmie ?a w rzeczywistości , rozmowa na poziomie SS

@lena00220

I pomyśl że taki pracownik zarabia najniższa krajową, jest traktowany jak zero , nie ma żadnych praw, cofa mu się urlop i jest na usługach Liderek. Żałosne

pp
@Sebek

taki pracownik zawsze może zmienić pracę !!!

@pp

Tylko to masz do powiedzenia Liderko z CASUSA ? Z takim doświadczeniem trudno później o inną posadę, coś o tym wiem . Na szczęscie ten horror się juz skończył.

@lena00220

Skoro tyle się zarabia, to dlaczego masz długi?

@Sebek

Skoro nie masz dochodów, to jakim cudem stać Cię na internet? swój wolny czas poświęcasz na pisanie tutaj tych bzdur zamiast pracę...a długów nie płacisz...

Sebek

Mam nową prace mądralo, w firmie gdzie ludzi szanują , gdzie urlopów LIDERKA nie zmienia , gdzie są benefity na świeta w kwocie 1000 zl , gdzie jest poszanowanie dla człowieka . Czy coś jeszcze ?

różowa koszula
@Sebek

pewnie mu się koszule przetrą w Rumuni.

zdziwiony

Totalna arogancja i brak profesjonalizmu. Dzisiaj miałem telefon z jakiejś firmy (Casus Finanse), pani przedstawiła się że jest z firmy CF i prosi o weryfikację danych, nie raczyła wspomnieć co to za firma i czym się zajmuje tylko w kółko swoje jak by się nagrała na płytę, a ja nic o tej firmie nie wiedziałem bo niby z skąd? CF to nie PKO że każdy wie co to za firma.Dopiero jak sprawdziłem w necie to byłem w domu. Ludzie! Jeśli w tej firmie pracują tylko takie roboty to współczuję. Dla porównania rok temu miałem kontakt z firmą KRUK i tam osoba która do mnie dzwoniła potrafiła powiedzieć dlaczego dzwoni i z czyjego wniosku/zlecenia, a potem poprosić o weryfikację danych osobowych. Ta firma (CF) powinna przede wszystkim zainwestować w szkolenie pracowników z zakresu pierwszego kontaktu z klientem inaczej to dla tej firmy będzie równia pochyła w dół.I jeśli ktoś nie chce być postrzegany jako gbur i ignorant to niech nie idzie tam pracować. A po za tym to dziwię się jak w mieście wojewódzkim można pracować za minimum krajowe+ premia nawet nie "uznaniowa" tylko typu "widzi mi się" w bliżej nieokreślonej wysokości i przyszłości. Bez urazy, ale godzenie się na pracę za minimum krajowe w mieście wojewódzkim to dla mnie jest obraz człowieka któremu nie chce się pracować fizycznie bo dzisiaj jako pomocnik obojętnie kogo(murarz, piekarz itp.) dostaje się minimum 10PLN na rękę za 1h pracy.

La

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej pseudo firmie! Pracowałem tam, a raczej wytrzymałem dwa miesiące. Ludzie nie wysyłajcie swoich cv do tej "firmy".Wszystko co pisze K to prawda. Zalogowanie się z minutowym spóźnieniem, już jest mail od koordynacji o spoznienie. System nie działa, wolno się uruchamia, czasami osoba mówi kilkanaście razy "halo" a pracownik nie wie z kim rozmawia. Premia nie do wyrobienia. Znajdą ZAWSZE coś by jej nie dac. Liderki szczegolnie Z i B hahahahahaha komentarz na ich temat. dwie są super i serio wytlumaczą i odpowiedzą to g i n. Reszta wyzej srają jak (usunięte przez administratora) mają. A kierowniczka turla się po biurze i udaje fajną!!! śmiech na sali. O D R A D Z A M

Olalala

Wydaje mi się,że te negatywne opinie piszą osoby które zwyczajnie się nie nadają do takiej pracy, bo wiadomo że nie każdy ma predyspozycje do tego. Możliwe też,że ja po prostu mam fajny team i profesjonalną liderkę, która jeśli zrobisz coś nie tak to zwraca uwagę w kulturalny sposób ale wiem,że nie w każdym zespole można liczyć na takiego lidera. U mnie w teamie zawsze jest wesoła atmosfera, byc może też coś się pozmieniało w firmie bo pracuję tu od niedawna ale w zespole mam ludiz co pracuja po kilka lat. Masa ludzi przeszła z Kruka do CF i sobie chwali. To że sfrustrowani dłużnicy oczerniają firmę to nic dziwnego, zaciągnęli długi nie płacili,nie rozumieją jak są naliczane odsetki, zdziwieni wyrokami sądowymi, wylewają gorzkie żale :)

Wojtek
@Olalala

Masa ludzi przeszła z Kruka do Casusa ? a z Casusa ludzie pouciekali do banków, bo dobrze wiedzą że praca w Casusie i wpis czegoś takiego do CV jest ogromnym wilczym biletem z którego trzeba się będzie tłumaczyć przed kolejnym pracodawcą. Jak można być zadowolonym z pracy kiedy masz po 500- 600 połączen dziennie ? obsługujesz 15 projektów, a rozliczany jesteś gorzej niż w Chińskiej fabryce żelazek ? to jest komfort pracy ? Proszę bardzo abyś nie wprowadzała czytających to forum w błąd, bo prawda jest tylko jedna.

magda
@Wojtek

trochę kultury.... nękanie to wasza specjalność iranizacjo prawda?? pani piękna puknij sie w głowę i myśl pozytywnie..............

KTO PYTA NIE BLADZI

a jak u pracodawcy? czy sa jakies premie swiateczne, bony , upominki dla dzieci, refundowana opieka medyczna , czy doceniaja dodatkowo pracownika finansowo? jakies karty multisport, lojalnosciowe itp? kafeteryjne ? dajcie znac. bo sie zastanawiam nad aplikowaniem na stanowisko do nich. w innej firmie zaproponowlai mi oprocz wynagrodzenia jeszcze dodatki do dojazdow do pracy, premie pod koniec roku uzalezniona od wynikow, opieke medyczna na wysokim poziomie a nie jakies basic.. plus elastyczny czas pracy w przypadku koniecznosci wyjscia wczensije z pracy- mam dwoje dzieci, jeszcze do tego wyposazona na wypasie kuchnia- ekzpres do kawy, owoce i raz w tygodniu soki . aha obligatoryjnie raz na miesiac wyjscie zpracownikami dzialu na kolacje z piwkiem :) a jak w casusie jest ?

Basia
@KTO PYTA NIE BLADZI

Pracowałam 3 lata więc coś Ci powiem , szkoda czasu na tą firmę . Nie ma żadnych dodatków , nie ma bonów na Święta , nie ma nic dla dzieci , goło i wesoło. Soki i owoce w kuchni ? Ty zartujesz nie ? No to jak zarty mamy juz glowy, trzeba wspomniec ze ludzie ktorzy tam przychodza ( z 20 osob na szkoleniach zostaja 3,4 ) , pracują w mega presji, boją się nawet odezwać do kolegi , koleżanki z blendy obok, to czysty wyzysk ktory w stolicy dolnego sląska rozwija sie nader dobrze.

Patrycja

Ja miałam okropne problemy z firmą Casus Finanse non stop do mnie wydzwaniali, nie dosyć, że do mnie to nawet do moich rodziców żądając natychmiastowej spłaty długu. Nie wiedziałam skąd mam skombinować 5 tys. Wyszukałam w internecie taką Firmę jak Szybkigrosz.pl zadzwoniłam, podałam wszystkie dane które chcieli ode mnie po 2 dniach dostałam pożyczkę i spłaciłam Casusa nigdy więccej nie chcę mieć z Casusem nic współnego!

Tęsknię

Basia kochamy cie, WRÓĆ do nas. Tak pusto i smutno.

gość

a jak jest teraz bez baśki? widzę że nowy dyrektor zaczal czyscic szmabo :):)

call

bardzo dobra praca ,przerwy 5 min. co godzinę za pracę przy komputerze i oczywiście przerwa 15 min. na posiłek zgodnie z KP, dla osób posiadających ogromną wiedzę i fachowość wykonanie planu nie powinno stanowić żadnych problemów, operatywność ,dyspozycyjność, zaangażowanie to jedne z cech dobrych pracowników

Wojtas
@call

Chwileczkę , hallo , moment ... usunięto komentarz ! Baśka szuka pracy na słuchawce , czyżby to spowodowało usunięcie wcześniejszego wpisu ? Basia , proszę Cię , nie ma się czego wstydzić , ciesz się że dzięki swojej koleżance liderce mogłaś trochę porządzić :) Ostatni wpis pisał chyba nowy Dyrektor CF komedyja na maxa !

cncnc
@Wojtas

no i oczywiście chociaż minimum pokory w życiu się przyda - dobra rada

marcin

Chciałbym się w takim razie jakię są progi wyrobienia targetu i z jaką premią to się wiąze?

@marcin

Wszystko zalezy od tego czy będziesz dupowłazem u liderek.

Waldi

To bydło, szczególnie Call Center . Uciekaj człowieku bo zniszczą ... Powyższe opinie jak widzę , dotyczą głównie pracy na słuchawce.

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse