Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

max

arrivederci

KRZYSIEK

W PONIEDZIAŁEK TEŻ DO NICH ZADZWONIĘ. PAMIĘTAJCIE, JAK NIE MACIE DŁUGU ,TO SRAĆ NA NICH. TO OSZUŚCI KTORZY WYCIĄGAJĄ JAKIEŚ STARE SPRAWY.

Edmund

Ludzie czy Wy jeszcze tam pracujecie ? Chodzicie na spotkania z liderką która wyżej s r a niż d u p e ma ? przepisujecie z tablicy cyferki rodem z podstawówki ? Ten cyrk na Szewskiej powinien być raz na zawsze zamknięty !!!

Waldi

Casus Finanse to dno. Call Center i szeroko pojęta windykacja to już nie tylko dno , ale i wodorosty. Nie dotykajcie ludzie g.wna bo śmierdzi.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MIKI

UWAGA! firma stosuje niezgodne z prawem metody windykacji! to grozi odpowiedzialnością karną! Potrafią gnębić d łużnika, telefonując do niego setki razy,jedynym celem takiego działanie jest gnębienie i zastraszanie.Pracownicy uporczywie nękają telefonami, wiedząc, że taka forma kontaktu niczego nie wnosi jedynym celem jest nękanie i zastraszenie.Czynią tak bo sami są upokarzani przez przełożonych oczekujących wyników! Jest na to paragraf art. 190a kodeksu karnego. Taki spossób postępowania należy zgłosić na policję lub do prokuratury.

byłem

Jest wiele firm branżowych we Wrocławiu, ale ta należy do grona najgorszych. Obłuda i zakłamanie - na każdym kroku. Firma windykacyjna też może być godną firmą, można traktować ludzi z szacunkiem - w tym przede wszystkim dłużników ja k i pracowników. W Casusie jest zupełnie odwrotnie. Spędziłem tam za dużo czasu, szkoda życia na taką firmę. Mnóstwo niezłych ludzi się tam przewinęło, większość odeszła i są zadowoleni z tego powodu. Jeśli się zastanawiasz czy tam pójść, lub jeśli tam jesteś i się zastanawiasz czy nie skorzystać z oferty innej firmy to odpowiem krótko: CASUS NIE!

K

Pracowałam w tej firmie prawie dwa lata. Działy się różne rzeczy, w ostatnim czasie się jednak popsuło. Praca za 1200 złotych na rękę, nawet jak wyrobisz target, to znajdzie się coś, żeby tej premii nie wypłacić. Dogadanie się odnośnie grafiku, graniczy z cudem, ze względu na to, że dana grupa ma przychodzić na określoną godzinę i nie ma możliwości zmian. Dlatego też opcja preferencji, to istna kpina. Nawet jeśli komputer Ci się wolno uruchamia, to Twoja wina, i to Ty musisz odrobić czas spóźnienia. Nie ważne, że starałeś się uruchomić ten komputer 10 minut przed planowanym rozpoczęciem pracy. Przekroczona przerwa prywatna? Oczywiście informacja zwrotna od przełożonego, z przysłowiową zje*ą. Nie daj boże, żeby dwie osoby z zespołu były na przerwie jednocześnie! Wtedy oczekuj na email, od Koordynatora. Ludzie pracujący tam, są na prawdę spoko. Oczywiście nie mam na myśli kadry zarządzającej(choć są wyjątki). Jedynie ze względu na ludzi, można tam pracować. Sami zdecydujcie, czy chcecie iść na CC.

Jagoda
@K

To co piszesz to czysta prawda. Nie wiem w jaki sposób można tak manipulować ludźmi , kto szkoli te liderki które mają ludzi za nic ( ale niech uważają bo i na nich przyjdzie czas). Żeby tłumaczyć się ze wszystkiego ? żałosne i smutne, ale wiele osób daje się tak traktować ( ludzie z wyższym wykształceniem , często po 30 ce ) , bo potrzebują po prostu kasy. Casus Finanse to zmarnowany czas w pseudo firmie, która próbuje bajerować na szkoleniach i obiecywać złote góry. W rzeczywistości to smutny okręt, który co chwile nabiera wodę ....

były

witam w tej firmie pracują sami oszuś.....i wysyłaja dokumenty bez podpisów i pieczątek firmowych utrudniają spłatę zadłużenia i naliczają chore opłaty sprawa dla prokuratury jak nic

jaa22

stawka 8,50 brutto dla kogoś kto ma dyplom i DOŚWIADCZENIE to jest kpina!!

kasa
@jaa22

to są realia tego kraju, ludzie ludziom ,Polak Polakowi stworzyli takie warunki, np. ,, fachowcy menadżerowie '' po 10 tysiączków a robole po 1200 zł

Na CC jest nieźle. Dają umowę o pracę, opiekę medyczną, no i praca w centrum jest dużym plusem. Pracuję kilka miesięcy i premię teraz dostaję, ale nie od początku, więc na okresie próbnym trochę stresu było:/ ogólnie - można spróbować, tragedii nie ma.

Marian
@141006

Komu posmarowałaś że piszesz takie głupoty ? Kto Ci kazał, może tak ? Lwia częśc komentarzy świadczy tylko o jednym : to jest praca dla ludzi którzy nie chcą być szanowani. Traktowanie pracowników z buta to priorytet, uwalanie premii , ciągła walka o grafik który nie moze być zmieniony (ludzie przecież się uczą - norma), i ciągłe tłumaczenie się ze wszystkiego oto wizytówka CF ! Hańba !

tototo
@141006

Jestem z zewnątrz i widzę, że Twój post jest podstawiony. To, że ta firma podstawia ludzi by mieć lepszą opinię to dla mnie główny argument by ich unikać. Czytam dalej ale na analizie SWATA macie na razie same minusy...

MagdaK

A co powiecie o stanowisku Analityka danych- rzeczywiście do obowiązków należy to co jest podane przy opisie stanowiska czy odbiega to od rzeczywistości?

krol

hehe po wielu miesiacach tu z ciekawosci wszedlem, pracowalem w cf wiele lat temu, oj zmienilo sie, powiem tak, wszystko dzieje sie w tej firmie tak jak przewidzielismy z kolegami terenowymi, wspolczuje wam ludziska, pozdro i nie lamcie sie, sa na rynku firmy ktore nie traktuja tak jak oni pracownikow.

Mariusz

Ta firma to oderwana od rzeczywistości wyspa, która żywi się swoimi własnymi prawami , pracujesz po 7,5 godziny , żeby później odrabiać te 30 minut w różny sposób. Do odrobienia średnio 10 godzin . Albo przychodzisz na zebrania wynikowe (żeby na kartce zapisać swoje wyniki - dziecinada)WTF ? Po co ? ... albo siedzisz po godzinach w tej blendzie i boisz się orzeszka zjeść żeby nikt Cię nie widział, bo zakabluje i niestety trza się będzie tłumaczyć . A i jeszcze jedno : kontrola Twoich działań ... taki mail przychodzi od Liderki co jakiś czas, wylicza Ci że ciągle coś w tych rozmowach jest nie tak , że albo za długie , albo negocjacje złe , albo że ma okres i musi Cię po prostu zrąbać. Ludzie kochani , uciekajcie od nich , to firma która chciałaby chyba być BANKIEM ,ale nie dorasta mu do małego palca u stopy . Tyle .

Wiesiek

A ja w ogóle się dziwię że ktoś tam jeszcze pracuje . Dział windykacji to istna tragedia , dress code - latem nie mozna ubrać ani krótkich spodni, a dziewczyny nie mogą przychodzić w sukienkach , spódnicach, klapkach , to istny obłęd ! Nie można pić w otwartych kubkach, dają swoje czerwone termosy, a spróbuj zjeść coś w blendzie - od razu zaczną szukać Twojej najgorszej rozmowy żeby uwalić Ci premię. A kierownik nawet Ci nie odpowie CZEŚĆ - takie szanowanie pracowników ... Casusie musisz przede wszystkim dużo się jeszcze nauczyć w kwestii podejścia do pracowników, z których głownie żyjecie i dają Wam przysłowiowy chleb. W razie czego słuzę pomocą i przestrzegam przed Tą pseudo Firmą która chce zdobyć miano HP czy też Google :)

@Wiesiek

dzban wodę nosi dopóki ucho mu się nie urwie -znane przysłowie

były
@Wiesiek

to oszuści nie chcą wysyłać dokumentów a jeżeli już to bez podpisu i pieczątki firmowej

gosia

szczyt wszystkiego zadzwonila do mnie kobieta i rekrutowala mnie przez telefon zadawala pytania takie jak na rozmowie rekrutacyjnej podala zarobki i wszystko po kolei po czym powiedzialam ze jednak wole umowic sie na rozmowe i porozmawiac po czym kobieta ze najpierw rozmowa telefoniczna czy zgadzam sie na takie warunki itp i powiedziala ze moze zaprosic mnie na rozmowe po czym podziekowalam

Xenna

Nie polecam. Płacą grosze, atmosfera wyjątkowo nieprzyjemna w firmie, łaskę robią jak mają przyznać urlop. Jedyny plus tej firmy to lokalizacja- samo centrum.

target

chciałbym widzieć tych wszystkich managerów i trenerów jak pracują gdyby mieli do wykonania target miesięczny !!!- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ,wszystko w tym temacie ,Pozdrawiam DT

sylwia

casus masakra uciekać z tamta gdzie popadnie nigdy więcej to nie firma z przyszłością to kołchoz nie masz prawa mieć własne zdanie jak widza w połowie miesiąca, koniec szykuje ci się premia szukają twojego błędy abyś jej niedostała jak masz dobre wyniki i chcesz podwyżkę szukają twojej najgorszej rozmowy i udowadniają ze nie zasługujesz na nią jaj lepiej nie wychylać się i pracować za 1200

eurobank

też ma. średnio co 2 miesiące wyrzucają około 50 ogłoszeń o pracy w windykacji. Ktoś był na rozmowie ? bo widzę analogie. Casus podobnie jak Euro nie odpowiada, nie informuje o wyniku "selekcji".

niee

pitus dziubuś raduś nim będzie:D

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse