Opinie o GLS Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GLS Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLS Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLS Poland w Warszawa

Ilona

Ciekawią mnie te inicjatywy dobroczynne. Bo teraz jest otwarta rekrutacja na posadę Młodszy Specjalista ds. Jakości - Audytor. I właśnie tam podali, że jako benefit to udział w takich inicjatywach. Jak to wygląda i na czym to polega dokładnie? Znacie szczegóły takich działań charytatywnych?

Klient

Firma krzak. Kurier pisał, że będzie do 1h więc czekam, czekam i czekam tak aż do 21. Gościa jak nie było tak nie ma. Nie polecam, pierwszy i ostatni raz. Człowiek jest uwiązany w domu, nic nie może zrobić, a nie daj boże wyjdzie do pracy. Dramat. Lepsza jest konkurencja!

M.SZ

Nie polecam firmy kurierskiej GLS.Ponieważ przetrzymują paczkę na magazynie od 14.12.2022 do dnia dzisiejszego 30.12.2022.

Niezadowolony

Żenujący poziom obsługi klienta przez kurierów zatrudnionych w Państwa firmie. Kontaktuje się dziś telefonicznie z kurierem z prośbą by paczkę położył za ogrodzeniem. Kurier twierdzi, że nie zrobi tego bo wczoraj nie było mnie w domu, przez co dołożyłam mu tylko pracy bo musiała specjalnie do mnie jechać z paczką!? Myślałem, że firma GLS Poland tym właśnie się zajmuje - doręczaniem paczek. Oczywiście po powrocie do domu paczki nie zastałem za to na stronie www informacja, że paczka nieodebrana z powodu nieobecności odbiorcy. Na śniegu brak śladów opon, podejrzewam że kurier nawet nie pofatygował się do mnie bo wiedział, że mnie nie ma tylko złośliwie zmienił status na niedoręczoną przesyłkę.

Kurier

Tragiczny- Zadzwonił do mnie facet powiadomił ze dzwoni z odpowiedzi o CV ja zapytałem na to z jakiej firmy ponieważ wiadomo rozesłałem CV do kilku firm on na to ze nie wiem gdzie wysyłam CV oraz w takim wypadku dziękuje. Smiechu warte

Brak

Krystian

Dziś kurier dostarczył mi przesyłkę. Jego chamstwo i agresja były nie do zaakceptowania. Nie ogarniał najzwyklejszych spraw, a mi jako odbiorcy robił wyrzuty za to, że nie jest najjaśniejszą świeczką na torcie. Na jego miejscu zmieniłbym pracę, bo ewidentnie ona mu nie służy, a swoją osobą tylko (usunięte przez administratora) ludzi.

Grzegorz

Chciałem przestrzec wszystkich zamierzających podjąc pracę w firmie GLS w województwie Śląskim w Częstochowie. Jest tam mała sortownia koło Koksowni na Alejach Pokoju, Ubliżania pracownikom słowa typu "dziadu", "gdzie jest (usunięte przez administratora) wyzwiska typu "morda". Tak się zachowóje kierownictwo w poważnej firmie. Na szczęście krótko tam pracowałem odeszłem bez słowa. W nowej pracy przynajmiej jest szacunek do drugiego człowieka. Aha chciałem zaznaczyć, że obecnie z powodu pracy w Częstochowie na Alejach Pokoju w waszej sortowni korzystam z pomocy psychologiczej, czyli mówiąc krótko chodzę do psychologa. Uważajcie jeśli chcecie tam podjąć pracę.

Dorota
@Grzegorz

widzę, że Pan to już kolejny raz tutaj ostrzega, ciekawa jestem czy ktokolwiek się tego faktycznie posłuchał. Tyle że jak teraz tak czytam i to z tym psychologiem to tak całkiem na poważnie to się nie dziwię, że ostrzeżenie ponownie się pojawiło... Pytanie tylko czemu osoby zatrudnione tam nie zabierają głosu w tej sprawie?

Grzegorz

Witam Chciałem przestrzec państwa przed podjęciem zatrudnienia w firmie GLS mieszczącej swój oddział w mieście Częstochowa w województwie Śląskim. Jeśli się nie mylę firma znajduje się na Alejach Pokoju koło koksowni. Lider (ja użyłbym innego określemia) używa określeń w stosunku do pracowników typu "morda", "dziadu", "nieche mi się z tobą gadać". To było na porządku dziennym przez całe 8 godzin dziennie. Minusem są ukraińcy trzymający się razem. Koszmar skończył się gdy odeszłem z tej firmy. W nowej pracy naszczęście panują inne przyjazne warunki pracy. Z nowej pracy jestem zadowolony gdysz panuje w niej SZACUNEK do drugiego człowieka. W waszej firmie tego szacunku niema.

Dorota
@Grzegorz

A ci trzymający ze sobą Ukraińcy są problemem, ponieważ? To Polacy ze sobą tak nie trzymają tutaj?

Grzegorz

Chciałem przestrzec wszystkich zamierzających podjąć pracę w GLS odział w Częstochowie na Alejach Pokoju koło Koksowni. Kierownik ubliża pracownikom wyzywając ich od "dziadów" i używając określeń typu "morda" i "mordy". To jest porządek dzienny w tej firmie. Najdłuższe i najgorsze 8h jakie miałem w pracy jakiejkolwiek. Na szczęście teraz koniec tego koszmaru. Pracuję w normalnej firmie gdzie są normalne warunki pracy. Mógłbym podać nazwiska tych osób które miałem na myśli ale tego nie zrobię. Teraz w nowej pracy jest przynajmiej szacunek do drugiego człowieka. W GLS w Częstochowie na Alejach Pokojuu tego niestety nie ma.

Karol

Zwracam uwagę żeby omijać oddział GLS w Częstochowie koło Koksowni. Liderzy ubliżający pracownikom używają określeń typu "morda", "dziadu" to porządek dzienny.

@Karol

Serio? Może to zgłosić gdzieś, atmosfera pozostawia sporo do życzenia w takim wypadku jak to widzisz?

Siver art

Kurier GLS naciągnął od starszą panią na kwotę około 300 zł i pomimo zgłoszenia faktu do firmy nie ma żadnej reakcji. Rozumiem że jest to przyzwolenie przez GLS na takie praktyki wśród ich kurierów. Zgłaszam sprawę na policję.

Krzychu
@Siver art

Ci kurierzy to są buce że masakra, jeden kiedyś prawie dostał ode mnie w łeb za (usunięte przez administratora) nie kupuje od sprzedawców którzy wysyłają GLS

Szx

Man wrażenie, że duża część społeczeństwa to jacyś idioci, to jest forum o pracodawcach sama nazwa wskazuje gowork, wstrzymajcie się z swoimi wypocinami przynajmniej na tej stronie i produkujcie się gdzie indziej, Ps jakie są zarobki dla młodszego specjalisty ds serwisu kurierskiego ?

Geko

Dwa razy ścigałem kuriera za porzucenie paczki raz da furtką w deszcz drugi raz inny usiłował zostawić taczkę przed bramą ale miał pecha bo go zauważyłem. Poleciało kilka ciepłych słów. Zero kontaktu ze będzie. Podjeżdża zostawia paczkę i odjeżdża. Masa reklamacji które firma olewa bo i tak z chętnymi do pracy jako kurier mają problem. Oba fakty są umieszczone w sieci z mojego monitoringu. Nagranie wysłane do GLS i zero odzewu. Omijam szerokim łukiem. Przy konkurencji wypadają bardzo źle. Na szczęście jest dużo innych firm.

Ostatni_Klient

Serdecznie nie polecam. Kurierzy mają gdzieś klientów. Centrala nie ma nad nimi żadnej władzy, robią co chcą. Nie może odnaleźć adresu to nawet nie zadzwoni dopytać tylko wpisze błędny adres i ma to gdzieś, o ile w ogóle wziął paczkę. Inne firmy jakoś potrafią zadbać. Dziś telefon to norma więc nie wiem wiem w czym problem, ale ok trudno. Dzwonimy wieczorem aby wyprostować sprawę przez infolinie.... Dzwonisz tłumaczysz, dostajesz zapewnienie że informacja przekazana i kurier dostarczy następnego dnia, nawet dostaniesz telefon do kuriera aby rano zadzwonić i co.....Pan Hrabia nie ma paczki bo on nie wie gdzie jest ten adres. Normalnie na głowie można stanąć a Wielmożny Pan i tak się nie pofatyguje o jeden mały telefon tylko jak nie może znaleźć ulicy to pewnie się nie pojawiła i nie będę brał ponownie. Kolejna interwencja nawet nadawcy i kolejny dzień i...Paczka na magazynie bo Hrabia znów nie wziął. Kolejny dzień telefonów i zapewnieni i powtórka z historii. Skończyło się pokonaniem 140km aby samemu w końcu odebrać paczkę z magazynu za Hrabiego. Nigdy więcej dostawą GLS.

NN

Pozdrawiam "dyrektorów" sprzedaży którzy zwalniają ludzi żeby zakryć brak swoich kompetencji i to w jaki perfidny sposób. Karma wraca pamiętajcie...

Magda
@NN

Hej Andrzeju. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Wybieraj pracodawcę mądrze. Magda.

Snapy

Nie polecam firmy GLS!!!! Paczka zamówiona ponad tydzień temu i zero informacji na ten temat. Odnoszę wrażenie że paczka idzie przez Afganistan bo każda inna firma kurierska dostarcza paczki max do 2 dni. Totalny chaos i dezinformacja. Firmę GLS powinno się zdelegalizować za swoją Nierzetelność!!!!!!!!!!!!!!!!

Sylwia
@Snapy

Ja zamówiłam 30. 04.2020 2 łóżka maja być na jutro z tym że wchodząc na stronę widzę że kurier jeszcze nie odebrał od sprzedawcy... Ciekawa jestem kiedy to dojdzie.

Doma
@Sylwia

Ja też zamówiłam wczoraj dostałam wiadomość że będzie łóżko a dziś się okazuje że czeka na mnie w Lublinie do odbioru w fili a mam 60km i sobie mam jechać i odebrać (usunięte przez administratora)

Kuba
@Doma

Mam dokladnie taka samą sytuacje musze jechac 50km do innego miasta aby odebrac paczkę którą miał dostarczyć mi kurier

Opinia
@Snapy

To tez zależy jak dany sklep nada paczkę i przekażę firmie kurierskiej na co gls nia ma wpływu bo to nie on wysyła paczki tylko doręcza :)

@Snapy

Ja czekam już tydzień. Paczka to podróżuje chyba z Afryki. I oczywiście jak się samej nie dodzwoni i nie załatwi to zero kontaktu z klientem. Firma porażka, kurier porażka, pani z drugiej strony telefonu też porażka.

AnSta

Identyczno!

Wictor
@Sylwia

Jak paczka będzie w Częstochowie to nie dojdzie.

Ber

Kurier beznadziejny wydzwania że zaraz będzie a od godz 8 do 14 niema go cały dzień siedzenia w domu bo burak niewie o której godzinie będzie

@Ber

może coś się po drodze wydarzyło? po co od razu obrażać człowieka i używać takich epitetów?

Takich na południu Polski zatrudniacie liderów co ubliżają pracownikom GRATULUJĘ. Na szczęście praca dla tego magazynem nazwać się nie da to już przeszłość i teraz pracuję z NORMALNYMI ludźmi co mają do siebie szacunek.

Totalna porażka. Nie polecam nikomu.Kurier podobno był a będąc w domu wiem,że nie był..Paczki wróciły na magazyn.Dodzwonić się do nich to wyzwanie,polecam wygodny fotel i kawę sobie zrobić bo czas oczekiwania i melodia po drugiej stronie słuchawki usypia ..Pani po drugiej stronie to nie wiem co tam robi, jedną paczkę przekierowała na dowóz dnia drugiego,ale o drugiej to zapomniała..Więc znów dzwonienie do nich i oczekiwanie kolejnego dnia na kolejną paczkę...Kurier który chyba nie wie po co pracuje.Mimo tego,że na paczce podaje się swój nr tel nie ma co liczyć, że Kurier zadzwoni.A Więc czekasz w domu jak głupek od 13.Oo do 18.00,a nie daj Boże, że wyjdziesz z psem parę metrów od bloku i Kurier przyjedzie to nie licz,że zadzwoni do Ciebie. Zabierze paczkę spowrotem a Ty znów dzwoń do nich i zaczynaj od początku "tą zabawę "z nimi..Odradzam każdemu tą firmę, no chyba że ktoś ma czas,ochotę i zdrowie by się denerwować. Najgorsza firma kurierska.

MM85
@Ania

Ty chyba nie jesteś za mądra, jeżeli na forum o PRACODAWCACH piszesz swoje jęki, że kurier Ci paczki nie dostarczył. IQ dwucyfrowe, co?

maria

Dzien dobry Państwu , chyba Opatrzność nie pozwoliła mi przeczytać tych opinii przed korzystaniem z usług tej firmy . Katastrofa .....nie działające GPS ,trudności z odszukaniem odbiorcy .Ten fakt już podniósł moja czujność !!1 paczka była pezesylka do Niemiec ,a tam ludzie mówią w dwóch językach ...niemieckim i angielskim . Kurier z Polski ,oczywiście nie mówi w żadnym obcym ..jak na kurierska firmę ,to niskie standardy !!!! Obudził kilka rodzin ,gdzie żadnej z nich nie był wstanie wytłumaczyć ,co chce i od kogo !!!! Zalosna cala ta sytuacja i już przeprosiłam wszystkich w niej uczestniczących , Podniescie standarty ,obslugi klienta (jeżeli o takowej słyszeliście )...przecież pretendujecie jako młodzi ludzie do określania się Europejczykami ,a to zobowiązuje ...chyba ze wrócicie do szabelki :)) Życząc pozytywnego rozwoju pozdrawiam

Z usług tego przewoźnika korzystałem dwa razy , pierwszy i ostatni. Paczka wysłana do mnie miała do przebycia 150km (celowo szukałem sklepu blisko siebie) , zamiast tego zrobiła prawie 800km . Nie rozumiem po co te kilometry?

Zostaw merytoryczną opinię o GLS Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w GLS Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GLS Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLS Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GLS Poland?

Kandydaci do pracy w GLS Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GLS Poland