Opinie o Ostrobramska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Ostrobramska Spółdzielnia Mieszkaniowa, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ostrobramska Spółdzielnia Mieszkaniowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrobramska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Warszawa

Ela

Działania Administracji całkowicie przypominają czasy socjalizmu - spychotechnika i lekceważenie mieszkańców. Budynki brudne administratorki nie interesują się "pracą" dozorców nigdy nie widziałam administratorki sprawdzającej w jakim stanie jest budynek. Nie wiem dlaczego w dużych budynkach dozorcy pracują na ćwierć etatu (od godziny 7 do 9). Mieszkańcy a nie administracja płacą zażytą energię, włączanie ogrzewania winna regulować automatyka. Na reklamację mieszkańca administratorka odpowiada że czeka na Imeile od mieszkańców i decyzję prezesa. Na terenie osiedla budują obecnie miejsca postojowe, granice wytyczają krawężniki ułożone pod kątem prostym do jezdni , ciekawa jestem w jaki sposób będą wjeżdżały tam samochody biorąc pod uwagę że jezdnia dojazdowa jest bardzo wąska i żaden samochód nie obróci się na niej pod kątem prostym

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrobramska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ostrobramska Spółdzielnia Mieszkaniowa
0/5 Na podstawie 0 ocen.