24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Adres: Ul. Garibaldiego 4, 04-078 Warszawa

24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Opinie o 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Mariusz

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? @Były kierownik, to poważne zarzuty. Czy próbowałeś zgłosić swoje uwagi do kierownictwa? A może podjąłeś indywidualne rozmowy z szefostwem? Jeśli tak czy przyniosły one rezultaty?

Były kierownik

Prezes firmy wszystkich chce wyrolować, nie płaci dostawcom, zwalnia lub obniża pensje pracownikom, ma w nosie opinie innych na temat jakości pracy. Na oko ma być dobrze a jak się będzie rozpadać to nie nasza wina. Żałosna firma.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

Beata

Jeśli lubisz płacić za usługi które nigdy nie zostały wykonane, jesli lubisz brak transparencji w wydatkach, jeśli lubisz lubisz być lekceważony przez zadzadcę przez brak reakcji na zgłoszenia awarii, jeśli lubisz słyszeć na każde zadanie pytanie "że się nia da", jeśli lubisz aby Twój administrator pojawiał się na spotkaniach pod wpływem alkoholu, jeśli lubisz aby po dwóch latach zarządzania inwestycją wygladała ona jak budynek socialny, jeśli lubisz aby Twoje zapytania pozostawały bez odpwiedzi, jeśli lubisz brak komunikacji itd.... tak, to wszystko zapewni Ci Managment24.

Firma "krzak". Głównie zajmują się sprzątaniem obiektów ale i próbują sił w obsłudze technicznej nieruchomości ze słabym rezultatem. Pracowałem tam jako technik. Obsługa opiera się na marnym top-managemencie. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie dotrzymują słowa w sprawie zarobków i warunków pracy. Trzeba żądać najpierw wszystkiego na papierze. Firma dział na zasadzie łapania kontraktów a dalej to jakoś to będzie. Liczą się 3 prezesi, kierownicy/koordynatorzy a na obiekcie potrafi zostać pół pracownika fizycznego. Dziwi mnie, że jeszcze ktoś chce dla nich pracować.

Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o..

Zostaw opinię o 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.