Opinie o Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k.?

associate Nowy wpis

Miejsce bardzo w porządku

Iga Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w kadrze ?

Kuba

Szkoda, że własne słabości przerzucamy na firmę, która wymaga pewnych umiejętności chcąc mieć dobraną kadrę

Anonim
@Kuba

Proszę Pana, najlepsi na IV roku przeznaczają czas na naukę ważnych przedmiotów, praktykują w spółkach/kancelariach i uczą się umiejętności typu konstruowanie umów, prowadzą już działalność różnego typu. Wam chyba zależy na doborze osób oderwanych od rzeczywistości, by do Was pasowali, w takim razie powodzenia.

prawniczka Nowy wpis
@Anonim

nie wiem, skąd ta opinia, ale dawno temu przeszłam te testy, nie byłam i nie jestem oderwana od rzeczywistości, całe studia przesiadałam na praktykach w różnych kancelariach i zaświadczam, że testy - choć wymagające - nie są z kosmosu ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Wieczorny/-a Sekretarz/-ka?
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
GoWork.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Patrycja

@anonymous zdradzisz ile zarobiłeś na tym stażu ?

Czarek

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

bk231

To, co Państwo wymagają na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Intern to jakaś kpina. Proces rekrutacji to mini matura z legal english a odmiana czasowników po łacinie to kpina. Kto na 4 roku studiów zaśmieca sobie głowę łaciną, gdy ma do nauki handlowe, procesowe, korpo. Nie polecam !

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Clifford Chance? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Pracowałam w CC ok. dwa lata, zaczęłam od stażu. Cały swój prawniczy szlif zawdzięczam temu miejscu - praca ciężka, ale w super atmosferze, z fajnymi ludźmi, którzy nie traktowali młodego prawnika gorzej, a wręcz przeciwnie - wybaczali potknięcia, chętnie tłumaczyli i dzielili się wiedzą. Miło wspominam i nie wykluczam powrotu. :) W porównaniu do innych kancelarii - niebo a ziemia in plus CC.

pw

oczywiście że warto się zakręcić, jeśli podejmiesz ten wysiłek i poprzeglądasz sobie ich stronę internetową łaskawie to zobaczysz że takie zatrudnienie gwaramntuje ci prace w międzynarodowym prestiżowym środowisku więc jak najbardziej warto próbować u nich

Mieliście styczność z firmą Clifford Chance lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k. - Warszawa

Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k.
4/5 Na podstawie 8 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Clifford Chance Janicka Krużewski Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k.