Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.

Opinie o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.

Nick

Oszuści. Mojej babci naliczyli "odsetki" 6.000 zł sprzed 20 lat. Miała owszem u nich dług, ale spłaciła wszystko co do joty, jednak te palanty lubią się bawić i zastraszać starszych ludzi. Nie wolno płacić takich długów, bo to nie są długi a sztuczka windykacyjna.

Nick

Lidia

Wasze komentarze dotyczą opinii na temat usług Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. Celem tego forum jest pozostawianie komentarzy na temat pracodawcy, warunków pracy jakie oferuje itp. W związku z tym, czy osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie, mogłyby opowiedzieć jak teraz wygląda sytuacja w niej? Cz zaszły jakieś zmiany?

coś

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna u nich? W końcu oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie co znacznie urozmaica teraz zatrudnienie. Ważne jest to, żeby atmosfera dopisywała w firmie.

Rysio

Asia i owszem pracowała - a jakże.

kondzio

Gruczi.U Was w Dunaj Finanse nie da się niczego wytłumaczyć.Robicie co chcecie.A jeszcze śmiesz straszyć ludzi na forum publicznym jak to ściągacie z ludzi bezpodstawne długi.Do Sądu z takimi oszustami i z taką firmą jak WY.Szkoda gadać i pisać.Złodzieje i tyle.

kondzio

Anna masz rację.To jest złodziejska Firma.Mam z nimi taki sam problem.Naliczają sobie po spłaceniu jakieś dodatkowe koszty.Prokurator powinien się tą Firmą zainteresować i zrobić tam dokładną kontrolę.

Wojtek

Ja dziś dostałem wezwanie do zapłaty ponieważ nie zapłaciłem 2 lata temu rzekomego mandatu za jazdę komunikacją miejską w Toruniu , tylko problem polega na tym że ja nigdy w życiu w tym mieście nie byłem.

Anna

Ocena moja jest negatywna podam przykład odnoszący się do mojej osoby osobiście podejrzewam że bazuje na ułomności swoich dłużników po spłaceniu im długu po co najmniej 10 miesiącach przysyłają wezwanie do zapłaty tego samego długu termin 7 dni bo jak nie to straszą przekazanie do KRD i odsetkami + koszty windykacyjne,jeden tak jak ja będzie dochodził praw ale są tacy co nie chcą się narażać i spłacają nie wiedząc co i za co.Po paru telefonach i e-mail dostałam odpowiedź że komputer się pomylił i moją kwotę spłaty zaksięgował na innego dłużnika zastanawiam się czy tam pracują jacyś ludzie czy same komputery to nie jest przełożenie dokumentów to są pieniądze które przez 10miesięcy są na innym koncie a ja mimo spłaty długu jestem przez błąd urzędnika pokrzywdzona i na dodatek zamiast przeprosić i podziękować to w odwecie że ponowne wezwanie do zapłaty jest bez prawne wyliczyli jakieś koszty o których do dnia spłaty nie było mowy co wy na to czekam na osoby które mają podobne problemy z Dunaj-Finanse prawo ma działać w obie strony.Dla tego wydaję opinię negatywną nawet powiem że powinna jakaś odpowiednia Instytucja Kontrolna od takich Firm zbadać co oni tam wyprawiają z ludźmi{dłużnikami}i czy wykonują wszystko zgodnie z prawem. Anna

dunaj

a czy dunaj finanse kupuje przedawnione długi i próbuje je odzyskać???

asia

ha,ha,ha!!!!!! Pracowała,pracuje i nadal będzie pracować. Sprawdź sobie na stronie internetowej. DNO to wypowiadać się jak się nie ma pojęcia o czym się mówi. W środowisku ludzi inteligentnych nazywa się to prostactwo. Ale czy Ty to zrozumiesz?

Dyrektor

Asia też tam żadna nie pracowała a tak naprawde to lepiej nie mówić DNO

asia

Moniko, a kto (właśnie chyba ten KOT) ci powiedział bo ty w tej firmie nigdy nie pracowałas. Pracuję tam od początku istnienia i nigdy żadna Monika u nas nie pracowała. Więc dlaczego się wypowiadasz o firmie, której nie znasz, a która właśnie ma bardzo dobry klimat wspólpracy, fajnych szefów i ludzklie podejście do poracowników.

Monika

Kot ci tak powiedzial,jeszcze jedna zlodziejska spolka cwaniakow

Zostaw opinię o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.