Opinie o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. w Warszawa

Ex

Nie polecam, uważaj na to co będą Ci mówić na rozmowie, koloryzują żebyś tylko przyjął ofertę tacy są zdesperowani, jak przyjmiesz ofertę to szybko będziesz chciał uciec..

Kaśka

Ta firma się zajmuje tylko ściąganiem i naliczaniem długów? Czy czymś jeszcze?

SlWek
@Kaśka

Ściąganiem długów zawsze wcześniej można spróbować upadłość konsumencka ja muszę mam komornika przez zlodziejstwo

A mina pseudo prezesa jak ich (usunięte przez administratora)na 160 000 no (usunięte przez administratora) bezcenna tyle lat w sądzie i (usunięte przez administratora) noc nie dostali

Lidia

@anonim Trudno mi cokolwiek wywnioskować z tak krótkiej, mało merytorycznej wypowiedzi. Co napiszesz na temat warunków zatrudnienia w Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.? Są obecnie jakieś wolne stanowiska pracy w tej firmie? Będzie mi miło jak odpiszesz.

Olaf

A może ktoś ma wiedzę o pracy w firmie? Czy trudno dostać się tu do pracy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Stefan

Czy coś dzieje się w firmie? Taka cisza na forum

Czy w firmie jest tak trudna sytuacja?

Wielbiciel

GB już na wykończeniu czekamy na Dunaj.

Oszuści. Mojej babci naliczyli "odsetki" 6.000 zł sprzed 20 lat. Miała owszem u nich dług, ale spłaciła wszystko co do joty, jednak te palanty lubią się bawić i zastraszać starszych ludzi. Nie wolno płacić takich długów, bo to nie są długi a sztuczka windykacyjna.

coś

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna u nich? W końcu oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie co znacznie urozmaica teraz zatrudnienie. Ważne jest to, żeby atmosfera dopisywała w firmie.

Rysio

Asia i owszem pracowała - a jakże.

kondzio

Gruczi.U Was w Dunaj Finanse nie da się niczego wytłumaczyć.Robicie co chcecie.A jeszcze śmiesz straszyć ludzi na forum publicznym jak to ściągacie z ludzi bezpodstawne długi.Do Sądu z takimi oszustami i z taką firmą jak WY.Szkoda gadać i pisać.Złodzieje i tyle.

kondzio

Anna masz rację.To jest złodziejska Firma.Mam z nimi taki sam problem.Naliczają sobie po spłaceniu jakieś dodatkowe koszty.Prokurator powinien się tą Firmą zainteresować i zrobić tam dokładną kontrolę.

Wojtek

Ja dziś dostałem wezwanie do zapłaty ponieważ nie zapłaciłem 2 lata temu rzekomego mandatu za jazdę komunikacją miejską w Toruniu , tylko problem polega na tym że ja nigdy w życiu w tym mieście nie byłem.

dunaj

a czy dunaj finanse kupuje przedawnione długi i próbuje je odzyskać???

asia

ha,ha,ha!!!!!! Pracowała,pracuje i nadal będzie pracować. Sprawdź sobie na stronie internetowej. DNO to wypowiadać się jak się nie ma pojęcia o czym się mówi. W środowisku ludzi inteligentnych nazywa się to prostactwo. Ale czy Ty to zrozumiesz?

Dyrektor

Asia też tam żadna nie pracowała a tak naprawde to lepiej nie mówić DNO

asia

Moniko, a kto (właśnie chyba ten KOT) ci powiedział bo ty w tej firmie nigdy nie pracowałas. Pracuję tam od początku istnienia i nigdy żadna Monika u nas nie pracowała. Więc dlaczego się wypowiadasz o firmie, której nie znasz, a która właśnie ma bardzo dobry klimat wspólpracy, fajnych szefów i ludzklie podejście do poracowników.

Kot ci tak powiedzial,jeszcze jedna zlodziejska spolka cwaniakow

Zostaw merytoryczną opinię o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Adama Mickiewicza 63
    01-625 Warszawa
  • NIP: 5262764706 KRS: 0000208224

Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.