GLS Poland

Opinie o GLS Poland

anonim 2009-02-10 15:10:46
Słowa kojarzące się z GLS Poland (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresujaca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabo
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500
Najbardziej podobało mi się w GLS Poland:
Najbardziej nie podobało mi się w GLS Poland:
anonim 2009-03-25 15:00:54
Słowa kojarzące się z GLS Poland: stresująca, wyczerpująca, wykorzystująca, niesłowna, ale zgrana(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca)
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: zerową, prawie wcale szkoleń, jak chcesz dostać awans to nie ma lepszej drogi jak wchodzić w tyłek kierownictwu
Atmosfera i ludzie tam pracujący są: ludzie pracujący bardzo ok, zgrany zespół, wszystkich przyjmują z otwartymi rękami, ale kierownictwo pokazuje na każdym kroku swoją wyższość mimo ciągłych zapewnień że wszyscy jesteśmy równi i udając twoich kumpli
Od jakiej stawki można negocjować pensję? średnia płaca to około 2000zł netto ale niewiele więcej można tam zarabiać pracując nawet 10 lat!
Najbardziej podobało mi się w GLS Poland: atmosfera i pracujący tam ludzie którzy naprawdę są cudownym zespołem
Najbardziej nie podobało mi się w GLS Poland: brak przepływu informacji- jak nie dowiesz się sam to nie będziesz wiedział, dużo obietnic bez pokrycia, postawa kierownictwa, brak możliwości awansu i rozwoju
FlorisDoor 2016-08-24 14:33:33
Cięko pracują na miano najgorszej firmy kurierskiej. Oddziały Poznań, Bydgoszcz - coraz gorzej! Niesety część moich kontrachentów korzysta z ich miernych usług, przez co kilka razy już zostałem okradziany przez kuriera. Dziś gość w Poznaniu położył paczkę w kałuży a potem z petem w pysku władował się do mojej firmy, jak do siebie. Byłem w szoku! Takiego buractwa to nie widziałem dawno!
Zostaw swoją opinię o GLS Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLS Poland