Opinie o Hotel Hilton w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Hilton, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Hilton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Hilton w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Hotel Hilton?

Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hotel Hilton? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Xxo Nowy wpis
@Pytanie

Jezeli kierownicy Ci powiedzą abyś szedł wczesniej do domu, to nie idź. Ja poszłam i okazało się, że później musiałam te godziny oddać, mimo, że o nie nie prosiłam i że dostaliśmy „polecenie” od kierownika aby już iść.

pytanie Nowy wpis

Jakie sa zarobki obecnie w hotelu HILTON w dziale FO?

Nie polecam [usunięte przez moderatora] na pierwszym miejscu ,kto najwcześniej wstanie ten rządzi Biedny- dyro holender niewie ,jakie lody kręcą jego podwładni Nigdy więcej

Black
@anonim

dyrektor wie, zatwierdza wynagrodzenia, ale ma wszystko w (usunięte przez administratora) i wszystkich czarnuchów co na jego niebotyczną pensję zapieprzają

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hotel Hilton? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
GoWork.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Avalon

Bardzo ciężka i stresująca praca w dziale Eventow. Rotacja non stop, permanentny brak pracowników, ciągle nadgodziny, brak wsparcia, pomocy ze strony dyrektora działu, frustracja, brak motywacji, stres który wielu już doprowadził do problemów zdrowotnych, a tym samym do rezygnacji z pracy. Przestrzegam, nie dajcie się zwieść marce Hilton, ten dział to (usunięte przez administratora), gdzie pracownik jest niedoceniany a wręcz ponizany przez sfrustrowanego dyrektora tego działu. Wiele doswiadczonych osób z tego powodu podjęto decyzję o odejściu z działu eventow hotelu Hilton! Są firmy poza murami Hiltona, gdzie docenia się prace, zaangażowanie pracownika a przede wszystkim się go słucha i reaguje jeśli zgłasza że w dziale dzieje się źle... Niestety w Hiltonie tego brak i marne szanse na zmianę!!! Szkoda...

@Avalon

Dodam że chodzi o dział Eventow w Hotelu Hilton na ul. Grzybowskiej.

Jacek
@Avalon

Znasz może powód tej permanentnej rotacji pracowników ? A jak z tymi nadgodzinami? Są płatne?

@Jacek

Jeśli chodzi o rotacje, to w poprzednim poście powód został podany. Pozytywy na pewno są ale niestety przy panującej atmosferze w tym dziale, wiecznych problemach znikają lub stają się mało istotne i przycmione przez frustrację i stres. Wynagrodzenie w hotelarstwie od dawien dawna jest niewspółmiernie do odpowiedzialności i ilości obowiązków w dziale eventow.

anonimous

Miejsce znane w całej Warszawie, hotel uważany za jeden z najbardziej luksusowych miejsc. A w rzeczywistości jest to miejsce w którym dzieją się dantejskie sceny.. Cytując klasyka "Brud, smród i malaria".. Jako były już pracownik (dzięki Bogu) cieszę się, że opuściłem to miejsce.. Jestem zażenowany faktem, że przez tak wiele lat byłem traktowany mimo swojego kierowniczego stanowiska jak ktoś kto na szacunek zasługiwać nie powinien.... Nie chce nikogo poniżać w tym tekście, natomiast miejsce pracy jakim jest ten hotel nie poleciłbym najgorszemu wrogowi.. Niby wszystko fajnie a jednak .. Znaleźli się ludzie, którzy w pył zniszczyli markę brand'u Hilton przy Grzybowskiej... Dyrektor zachowywał się jak zwykły flekker.. Jeśli to przeczyta, na pewno się ucieszy z epitetu skierowanego szczególnie pod jego adresem. Departament finansowy dbał tylko i wyłącznie o swoje pensje, które są na w miarę wysokim poziomie. Ludziom reprezentującym hotel przed gośćmi sypali jakieś resztki niczym okruchy ze stołu świątecznego.. ŻENADA! Niby brand Hilton, Centrum Warszawy, miejsce spotkań biznesowych, marka znana na całym świecie.. A wynagrodzenia dla pracowników to jakiś kabaret.. Ludzie, śmieszniejsze pieniądze dostają już zwykli policjanci pracujący jako "krawężniki" na ulicach Warszawy... Wyrzucili z pracy ludzi z doświadczeniem, a zatrudniają ludzi z łapanki.. W dobie myśli kto pierwszy ten lepszy... Nie wiem co więcej mogę napisać aby przestrzec potencjalnych pracowników branży hotelarskiej, aby zaoszczędzić Wam kłopotu i czasu w tym miejscu pracy.. Po prostu posłuchajcie mnie, osoby która spędziła tam wiele lat jako pracownik.. Uwierzcie mi , że lepiej i o wiele bardziej opłacalne jest pracować w markecie Biedronka, u stóp Hiltona na Grzybowskiej niż w tym hotelu... NIE POLECAM!!

Ciekawski
@anonimous

Jaka jest Twoja opinia na temat warunków pracy w housekeepingu?

MarPaw
@anonimous

W biedronce pracowałeś że się wypowiadasz? Bo ja 3 razy się tam zatrudnialem. Klienci to bydło, musisz siedzieć na kasie, sprzątać, przyjmować towar, pięć pieczywo wykładać towar, praca na 3 zmiany... Tłumacz takiemu dlaczego bakłażan nie jest na promocji.Ile zarabia taki pokojowy w tym Hiltonie? Proszę o sumę miesięczna netto.

jahytvb

@wer z napiwków to można w zawodzie kelnerki uzbierać drugą pensję. Wiadomo, że podstawa jest zazwyczaj baardzo niska, ale wtedy nadrabia się tipami :P

Magda
@jahytvb

Jakie napiwki??? Za zbieranie brudnych naczyń i donoszenie czystych na konferencjach napiwków nie ma a na tym tam praca polega

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Hotel Hilton ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Ciekawski

Czy pracuje w hotelu dużo obywateli Ukrainy?

doubnxc
@Ciekawski

Bardzo dużo Ukraińców pracuje w restauracji, większość to Oni

pineska

Czy piszecie o Hotelu Hilton w Wawrze ? Jest sporo rekrutacji ? Czy możecie potwierdzić, że jest spora rotacja ? Czy ludzie sami odchodzą czy się ich zwalnia ? Co z osobą która była zatrudniona na stan. Gł księgowej/go ? Czy została zwolniona przez Dyr. Finansowego ? W jakich okolicznościach ?

Arleta

Miałam okazję pracować w DoubleTree Warsaw jako kelnerka na bankietach i eventach firmowych. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, u mnie wszystko było ok. Wypłata na czas, warunki pracy też w porządku. Sam hotel świetnie przystosowany do organizacji tego typu imprez, duża przestrzeń, komfortowe warunki pracy.

jak wygląda tam praca w dziale sprzedaży eventów. Jakie zarobki i czy warto.

Bezi

jednym słowem . Wyzyk!!! nie polecam pracowałem na bankietach. 2/5

pokojowa

Jestem zainteresowana pracą tam jako pokojowa, lecz czy warto? Jakie traktowanie pracowników i jakie zarobki?

aaaaaaa

[usunięte przez moderatora], niskie wynagrodzenie, a za dziekuje sie nic nie kupuje!! Oni robia grube banki a my dostajemy spady!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Hilton - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Hilton