Ecotec Polska Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Kamil Samek

Polecam gorąco firma jest w porządku nie to co inne firmy dużo obiecują a w rzeczywistości jest inaczej, zakwaterowanie również jest bardzo dobre , ekipa znajdująca się na zakwaterowaniu także jest w porządku współpraca z biurem także pozytywnie są rozpatrywane różne potrzeby i informacje dużo czasu straciłem na pracę w różnych firmach które za przeproszeniem miały wygórowane opinie o sobie a tutaj nie dość że pracujesz wśród swoich to z każdym z osobna można normalnie pracować jak i rozmawiać po prostu moim zdaniem nic dodać nic ująć pełen pozytyw naprawdę firma godna polecenia.

@Kamil Samek

hej no to faktycznie raczej wygląda ok tylko jeszcze odnośnie tej ekipy to oni ich znają, są od nich? czy weryfikują jakoś ludzi, do których od siebie wysyłają?

czad Nowy wpis

pracwalem tam na budowie w niemczech.praca na dworcxe cigle slonce zimno deszccz. towazystwo fajne.nauczyc sie dalo jak sie hcialo i szkolene tez robili, pracowalem jakis czas dalo sei zarobic ale kobita do domu zagonila i musiale wrcac do polski...............

Roman Nowy wpis

Robota spoko tylko trzeba się prosić żeby była woda, a często nie ma nic do picia przez 3-4 dni i trzeba kupować swoją, a to jest obowiązkiem pracodawcy

Nowy wpis

@Roman

Dzień dobry Dziękujemy za pozytywną opinię na temat pracy w naszej firmie. Zależy nam na zapewnieniu komfortowych warunków pracy. Pragniemy poinformować, że zapewniamy wodę zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i higieny. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, w której brakuje wody do picia, zachęcamy do natychmiastowego zgłaszania tego do biura poprzez naszą Infolinię. Nasz zespół jest gotowy do reagowania i podejmowania działań w celu rozwiązania problemu. Dziękujemy za Pańską opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Jeśli ma Pan jeszcze jakiekolwiek pytania lub uwagi, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy. Zespół Ecotec Polska

Renata Nowy wpis

A to tu tylko na umowie zlecenie się pracuje? Nie ma możliwości pracy na umowie o pracę? Czy może to jakaś umowa na okres próbny?

Dziku

Miła atmosfera i spokojna praca, Nie rzucają na głęboka wode, Niema nacisku na ilość liczy się jakość, licze że zostane dłużej

Olga
@Dziku

Z tą głęboką wodę to masz na myśli nowych pracowników czy ogólnie wszystkich? Mówisz, że chcesz zostać na dłużej, a na jaki czas masz teraz umowę, to Twoja pierwsza umowa? Pochwal się jakie stanowisko obejmujesz :)

Bożena

W jakich godzinach pracuje Asystent magazyniera narzędzi? O ile jeszcze jest takie stanowisko, ponieważ dawno nie widziałam świeżych ofert, ale wiem że swego czasu rekrutacja była. I czy praca w weekendy tam jest?

@Bożena

Dzień dobry Wspomniana przez Panią rekrutacja jest już zamknięta. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ecotec-polska.pl, gdzie w zakładce "Kariera" znajdują się aktualne projekty rekrutacyjne. www.ecotec-polska.pl/pl/kariera Zespół Ecotec Polska

Monter
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

Pytania

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Olga

Jest tu osoba, która pracuje jako elektromonter i odpowie na kilka pytań odnośnie zatrudnienia? Mąż jest zainteresowany tą pracą i przeczytał, że opłacają kurs na koparkę, on się odbywa w godzinach pracy czy poza pracą? No i powiedźcie jak idzie wyjść miesięcznie z kasą?

@Olga

Dzień dobry Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem (tel. 22 490 82 36) w godzinach 9-17. Chętnie porozmawiamy i przybliżymy Państwu naszą ofertę. Odpowiemy również na wszystkie szczegółowe pytania. Zespół Ecotec Polska

Lukaniu
Kandydat

Witam chciałbym zapytać ile przeciętnie może zarobić monter i jakie są warunki zakwaterowania ?Pozdrawiam

Twój stary
@Lukaniu

Chłopie za telefon złap i zadzwoń do biura to się dowiesz.

@Lukaniu

W zależności od tego jaką masz stawkę i ile godzin w miesiącu pracujesz.Stawki są różne, dlatego różnie się zarabia.Ogólnie nie jest źle,mieszkania nie są najgorsze,zależy gdzie trafisz i z kim.Firma ok,tylko umowa-zlecenie,to minus ale najpewniejszy jest zawsze 15.każdego miesiąca.Wyplata w całości,nie żadne raty i w terminie.Jak chcesz,dzwoń do biura na światową 22 i tam wszystkiego się dowiesz.

Lukaniu
@Twój stary

Twój stary Tak by było najprościej z tym że przeważnie przez taki telefon usłyszysz to co chcesz usłyszeć żeby cię zachęcić a mi zależy na opinii ludzi którzy realnie tam pracują i mogą podać widełki od do bo wiadomo każdy ma inny staż i kwalifikacje .Pozdrawiam

@Lukaniu

Dzień dobry Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem (tel. 22 490 82 36) w godzinach 9-17. Chętnie porozmawiamy i przybliżymy Panu naszą ofertę. Odpowiemy również na nurtujące Pana pytania. Zespół Ecotec Polska

Młody
Kandydat
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Ecotec mam pytanie, czy pracownicy pracujący za granicą, mają płaconą dietę?

Łukasz Bałaz
Kandydat

Jestem po rozmowie z rekruterem zdalnym na temat pracy. I szkoda zachodu nie ma nawet stawki najniższej niemieckiej na polskiej umowie. Strata czasu.

Karolina
@Łukasz Bałaz

A jak oceniasz samą rozmowę? O co pytał? Rozmowa była taka bardziej luźniejsza czy konkretna ?

@Łukasz Bałaz

Szanowny Panie Podane przez Pana informacje nie są zgodne ze stanem faktycznym. Z uwagi na wahania kursu Złotego do Euro podana Panu stawka, przeliczona po kursie z danego dnia może nieznacznie odbiegać od stawki minimalnej. Mamy jednak odpowiednie, wewnętrzne procedury wyliczania kwoty wynagrodzenia tak, aby w momencie wypłaty zawsze spełniona była stawka minimalna wymagana w kraju pracy. Nasi rekruterzy mają wiedzę o takim stanie rzeczy więc z pewnością żaden z nich nie przekazał Panu innych informacji niż te powyższe. Zespół Ecotec Polska

Sebastian
Kandydat

Witam czy umowa zlecenie jest stała czy po jakimś czasie jest umowa o pracę...

Mikson
@Sebastian

O kolego zapomnij o umowie o pracę tu tego nie ma

@Mikson

Zastanawiam się w sumie czemu? Faktycznie jakby dłuższa współpraca miała mieć miejsce to chyba obie strony mogłyby się czuć bezpiecznie? Dlaczego taka opcja jest niemożliwa?

Nikson
@Marzena

Zadzwoń do biura w Warszawie i przestań się zastanawiać dlaczego nie ma umowy o pracę,tylko jest zlecenie.

@Marzena

Zależy nam na długofalowej współpracy z naszymi pracownikami, zleceniobiorcami i partnerami biznesowymi. Dla każdego ze stanowisk mamy ustalone zasady wspolpracy zależnie od zakresu, miejsca wykonywania pracy i aspektów prawnych. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zespół Ecotec Polska

Abs

Pracowałem tam powiem warunki nie są źle zależy z kim się mieszka ale kasa bardzo słaba(usunięte przez administratora). Słabo bo idziesz do sklepu i w euro trzeba płacić no i umowa zlecenie .

@Abs

Dziękujemy za opinię. Podane przez Pana warunki finansowe nie są już aktualne. W celu uzyskania rzetelnych informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie Ecotec zachęcamy przede wszystkim do kontaktu z działem rekrutacji tel. 22 490 82 36 . Zespół Ecotec Polska

Kamil Samek

@Kamil Samek

chudy

pracowalem jakis czas zlego slowa powiedziec nie moge.praca jakk praca mogla byc ciezsza....z biura duzo pomagaja jak problem jest dzwonisz i pomoga.........

Iwona
@chudy

Na jakim stanowisku pracowałeś że taka opinia? No i jak z zarobkami względem innych firm - porównywałeś kiedyś stawki? Ciekawa jestem jak wypadają na tle konkurencji w tej kwestii.

Stary pracownik.

Nie ma na podwyżki dla starych pracowników bo trzeba opłacać hotele pracownikom którzy notorycznie nie przychodzą do pracy. Nie ma na podwyżki dla starych pracowników bo trzeba co rusz naprawiać jakiś samochód bo nowi pracownicy traktują samochody jak bolidy formuły1. Aby tak dalej.

@Stary pracownik.

Dzień dobry Pracownicy, którzy nie stawiają się w pracy w wyznaczonym terminie a zamieszkują kwaterę firmową są rozliczani za ten fakt według odpowiednich zapisów w umowie. To prawda, że auta są często naprawiane - taka jest specyfika firmy, że do naszych wyjazdów, przejazdów i powrotów używamy samochodów. Używane przez nas auta chcemy utrzymywać według założonych wcześniej standardów. Użytkowanie auta przez kierowcę wykraczające poza standardowe używanie pojazdu jest niedopuszczalne i nieakceptowalne. Każda zauważona lub zgłoszona sytuacja naruszająca zasady jest osobno analizowana a w przypadku potwierdzenia nieprawidłowości zostają przez nas podjęte odpowiednie działania. Nie jesteśmy w stanie monitorować na bieżąco kultury jazdy każdego z kierowców, dlatego dziękujemy naszym Pracownikom, którzy wspólnie z nami przyczyniają się do właściwego i bezpiecznego użytkowania pojazdów. Zespół Ecotec Polska

Xx
@Stary pracownik.

A ty,stary pracownik,nieomylny ile szkód narobiłeś ? Komu tam liżesz ??

Obserwator
@Xx

Komentarz na poziomie zawistnego prostaka i zapewne z taką osobą mamy do czynienia.

Pawel

Polecam każdemu ta firmę praca jest bardzo dobra panie w biurze bardzo mile i załatwiają wszystko praktycznie od razu co potrzeba nie zostawiają człowieka samego ze wszystkim jak w innych firmach polecam w 100 procentach ????

Krystyna
@Pawel

No to super, że można liczyć na dobrą atmosferę. A jakie są tutaj zarobki? Możesz dać znać?

Xx
@Pawel

Taaaaa

moze kiedys

Pracowałem tam 2,5 roku z przerwami, ale było super ,zawsze milo wspominam pozytywnych świrów , Arka.T,Radzia,Mareczka,Zybiego,Sylllwusia,Rybę,i młodego tez,Tomka.B,Tomka.p, kilera ,melmana ,sławka ze slowenska????,marjana ,boksera,juniora i wielu innych to byl super czas ,dzięki wszystkim... A jak zaczynałem miałem (usunięte przez administratora) ,wiec po (usunięte przez administratora) Narzekać ,ze masz jeden z drugim na start (usunięte przez administratora) ,..jestes (usunięte przez administratora) Niemcy to widza i cie niechca....pozdro ..sztywna ekipa ,cytując Sylwka ????????

Zainteresowany
@moze kiedys

Pracowales tam z przerwami. A jak to bylo z rozwiazaniem umowy?? Zatrudniali cie ponownie jesli umowa byla rozwiazywana za nie wiem porozumieniem stron. Bo z tego co slyszalem jak z nimi rozwiazesz w ten sposob umowe nie masz powrotu nie masz powrotu

Polak
Inne
@moze kiedys

Kto kazał ci nabazgrolic te dyrdymałki ??

Knur

Firma nie jest zła pracowałem kasa na czas co obiecali to dali co sobota ogień zależy na jakich ludzi się trafi większość normalna ale są też konfitury trzeba uważać z kim się gada.Ja wspominam ogólnie dobrze

ziomeczek

Atmosfera jest naprawdę spoko. komunikacja z kierownikiem jest dobra. bardzo fajni ludzie tu pracują.

Teresa
@ziomeczek

jest jeden kierownik na całą firmę czy mówisz o jakimś konkretnym dziale że taki spoko ?

Patryk okno
@ziomeczek

Czyli jesteś na projekcie w Allmendingen :)

Patryk okno.
@Teresa

Jest wiele osób którzy dzierżą berło teamleadrea. Ogólnie z większością idzie żyć po ludzku. Jednak jest jeden przebiegły i Szczwany jak lis bez łapy. Pracując z lisem nie znasz dna ani godziny ani powodu utraty godziny.

Bartuś
Kandydat

Witam, czy ktoś jest w stanie podać jakieś informacje na temat pracy przy fotowoltaice, jeżeli chcę się rekrutować bez doświadczenia w zawodzie? Rozumiem, że jest polska umowa zlecenie. Czy rekrutacja odbywa się online, czy trzeba się wybrać do biura?

Lois
@Bartuś

Wystarczy wziąć telefon do ręki i zadzwonić na podany na stronie Ecotec numer i wszystko powiedzą.Ani to drogie ani to trudne.

@Bartuś

Dzień dobry Nie wymagamy od naszych kandydatów doświadczenia w montażu farm fotowoltaicznych jednak mile widziane jest doświadczenie ogólnobudowlane. Rekrutacja odbywa się zarówno online jak też w siedzibie firmy. Zapraszamy do aplikowania przez prosty formularz dostępny na naszej stronie internetowej - https://www.ecotec-polska.pl/pl/kariera/monterelektromonter Zespół Ecotec Polska

Ramen_69

Pracuję od niedawna ale puki co jestem zadowolony najważniejsze że wypłata na czas a i kwatery w porządku nie jest trudno Nie ma co narzekać

Czy urlop w Ecotec Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Swiętojebliwy

Tak oczywiście nawed120%

Patryk Okno

Oczywiście.

Eco
@Pytanie

Na umowie-zlecenie nie ma urlopu.

Halina
@Eco

Czyli co, tutaj się tylko pracuje na umowę zlecenie? :o

Eco
@Halina

Tylko i wyłącznie

PATRYK OKNO
@Halina

Zawsze możesz iść do biura to będziesz miał katering. I urlop platny

Tomek
Kandydat

Witam. Chciałbym się zatrudnić w tej firmie ale nikt znajomy nie robi w niej noi nie wiem za bardzo jak tam jest z warunkami pracy. I z tąd moje pytanie czy polecacie w dzisiejszych czasach tą firmę?

Kuba
@Tomek

Jest w porządku pieniądze na konto trafiają kwatera schludna jeżeli zależy Tobie na wyrabianiu dużej ilości godzin to jak najbardziej polecam jeżeli jednak szukasz pracy gdzie możesz również pozwiedzać trochę miejsca w którym aktualnie jesteś to raczej nie to miejsce

Irena
@Kuba

Piszesz o dużej ilości godzin, czyli ile ? Jak to mniej wiecej wygląda ? :)

KAMILEK
@Irena

Przycisniesz w piątek i w sobotę masz plaże.

Halina
@KAMILEK

Czyli sobota wolna, a niedziela?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii