Ecotec Polska Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Chętny...
 Pytanie

Witam czy jest możliwość rozwoju w tej firmie ? Czas stawka umowa ?

Pracodawca

@Chętny...

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, a za tym idzie wzrost wynagrodzenia. Ponadto jeśli dostrzegamy w osobie potencjał do bycia liderem zespołu czy kierownikiem to jesteśmy otwarci na jej rozwój i zmianę stanowiska. Ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi wynagrodzenia i warunków zatrudnienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 465 17 70 lub mailowego na rekrutacja@ecotec-polska.pl.

Donatello
@Chętny...

Jak dobrze włazisz w tyłek szefostwu niemieckiemu i donosisz o wszystkim co sie dzieje na kwaterach poza czasem pracy a także poganiasz pracowników bo myślisz że trochę grosza więcej dostawki czynicie lepszym to tak masz szansę się rozwinąć. Tylko potem nie płacz na budowie że Niemcy na Ciebie krzyczą.

Pracodawca

@Donatello

Szanowny Panie, dziękujemy opinię. Za porządek, kulturę jak i możliwe szkody w zapewnionych miejscach zakwaterowań bezpośrednią odpowiedzialność (także finansową) ponosi firma Ecotec. Zachowanie pracowników poza godzinami pracy, ale na terenie zakwaterowań ma także wpływ na wizerunek firmy. Dlatego też wyznaczone osoby są zobowiązane do wykonywania swoich obowiązków i utrzymania odpowiedniego przepływu informacji także poza godzinami pracy. Odpowiednie osoby są też odpowiedzialne za przestrzeganie harmonogramu projektu co związane jest często z tempem pracy. Nie jesteśmy tutaj wyjątkiem – każda firma posiada taką lub inną strukturę. Grupa pracowników ma swojego leadera, kilku leaderów ma swojego kierownika, a kierownik ma kolejnego kierownika – każdy od każdego oczekuje konkretnych rezultatów. Jeśli zauważamy, że dana osoba ma predyspozycje do motywowania współpracowników i uzyskiwania dobrych rezultatów to przekazujemy jej dodatkowe, bardziej odpowiedzialne zadania, za które otrzymuje odpowiednio wyższe wynagrodzenie. Nie chodzi tutaj o „czucie się lepszym” – chodzi po prostu o wykonywanie swojej pracy, a każdy z nas chce za nią otrzymać adekwatne wynagrodzenie. Bardzo prosimy o nie traktowanie takich osób krytycznie i nie chowanie do nich osobistych uraz.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Ecotec Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

2
Operator
@Pytanie

Nie wydaje mi się!

Pracodawca

@Operator

Zawsze przed podjęciem działań sprawdzamy czy zgłaszane problemy faktycznie występują. Czasami zdarza się, że zgłoszenia problemów motywowane są osobistymi uprzedzeniami pomiędzy pracownikami i nie są obiektywne. W innych sytuacjach natomiast okazuje się, że za pozornie poważnym problemem stoi drobne niedopatrzenie, które urosło do rangi problemu w wyniku błędów w komunikacji i braku rzetelnych informacji. Jeśli jednak potwierdzimy, że problem faktycznie występuje staramy się znaleźć jego rozwiązanie i wdrożyć zmiany w celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości. Zdecydowanie zachęcamy do zgłąszania uwag i problemów przez pracowników, bez tego nie będziemy w stanie dostrzec ich wszystkich i właściwie zareagować.

Grzesiek

@Operator a to szefowie nie reagują na wasze uwagi?

NoWaterOnSite!

Jak ktoś chce do grypsujacych to do dirka na projekt

Dirk
@NoWaterOnSite!

Niechce skarżyć ale panuje przekleństwo smartfonów, nieda się normalnie pracować. Dzwonią, pisza na czatach w czasie pracy.

3
Gad
@Dirk

Jak się nie podoba możesz się zwolnić.

1
Dirk
@Gad

Osoby o których mowa zostały wydalone z projektu. Na czarnej liście są jeszcze dwa osobniki symulujace prace.

Monter
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

Pytania

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
dudus

slabe zarobki (usunięte przez administratora)to smiechu warte. niemiec kierownik zachowuje sie jakby zyl w (usunięte przez administratora). na dodatek pelno (usunięte przez administratora). sa tez wartosciowi ludzie ale w zdecydowanej mniejszosci. biuro klamie. jedynie praca w porzadku.

Pracodawca

@dudus

Panie Dudus dziekujemy za opinie. Wysokość wynagrodzenia to oczywiście kwestia indywidualna. Jeśli nie ma Pan problemu ze znalezieniem pracy z wyższym wynagrodzeniem to należałoby się zastanowić czy decyzja o podjęciu pracy w naszej firmie była słuszna. Stawka godzinowa oraz przewidywana liczba godzin pracy jest przedstawiana każdemu przed podpisaniem umowy. Branża budowlana, w której działamy to pełen przekrój ludzi i osobowości, nie sposób dobrać wszystkich pracowników tak by każda osoba odpowiadała nam pod względem wychowania, wartości i cech osobowości. Nie ma innego wyjścia niż byc tolerancyjnym i pójść na pewne kompromisy. Jeśli poznał Pan wśród pracowników "wartościowych ludzi" to najlepszym rozwiązaniem byłoby trzymanie sie razem z nimi, a w miare możliwości unikanie osób, które z jakiegoś powodu Panu nie odpowiadają. Prosimy o podanie szczegółów, w jaki sposób został Pan wprowadzony w błąd przez pracowników biura. Wtedy będziemy mogli odnieść się do sprawy i postaramy sie wyjaśnić powstałe wątpliwości.

robson
 Pytanie

Witam.Jestem zainteresowany podjęciem pracy.Mógłby ktoś napisać jakie sa stawki netto,jaka jest umowa,czy jest urlop,czy są płatne nadgodziny,jak jest z zakwaterowaniem itp.Pzdr Robert

Pracodawca

@robson

Dziekujemy za zainteresowanie podjęciem współpracy. Na wszelkie pytanie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji tel. 22 465 17 70

POLAK BIEDAK CEBULAK
@robson

Umowa zlecenie żadnych urlopów tum bardziej płatnych. Żadnych dodatków w Niemczech robisz za gołą stawkę. (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@POLAK BIEDAK CEBULAK

Z uwagi na możliwy brak ciągłości pracy (projektów) umowa zlecenia to forma zatrudnienia jaką oferujemy. Taka forma nie przewiduje ustawowego urlopu czyli dni płatnych wolnych od pracy. Każdy pracownik może jednak uzgodnić z nami okres w jakim nie jest dostępny i będzie to "urlop bezpłatny". Dodatki do wynagrodzenia (tzw. diety) mają za zadanie zrekompensować zwiększone wydatki spożywcze poza granicami Polski. Ze względu na zbliżone ceny produktów na terenie Niemiec i Polski, nie oferujemy diet dla pracowników przebywających na projektach w Niemczech. Dla innych krajów diety te są określane indywidualnie.

POLAK BIEDAK CEBULAK
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

To dlaczego w ogłoszeniach o pracę widnieje "praca bez przestojow" ?

Pracodawca

@POLAK BIEDAK CEBULAK

Od zawsze dokładamy z naszej strony wszelkich starań, żeby ciągłość pracy została zachowana i w 90% przypadków udaje się to zrealizować. Nieliczne przestoje spowodowane są opóźnieniami po stronie inwestora lub generalnego wykonawcy, a na funkcjonowanie tych podmiotów nie mamy wpływu. Staramy się przewidywać sytuacje i tak planować projekty, aby przestoje nie występowały. Nie jest jednak możliwe całkowite ich uniknięcie, bo wpływ na nie mogą mieć niezależne od nas czynniki.

Happy New Onion
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Wy to macie na wszytko wytłumaczenie gdzie nie macie WGL racji.

Robson
@POLAK BIEDAK CEBULAK

Dzięki za odpowiedź. Troche licho, a stawka jaka jest? Wyjdzie ze 140-150€ netto za 10 godzin pracy, czy to tajemnica ???? Bo za mniej to się nie opłaca zabardzo jechać, a z tego co widzę to firma wydaje się być ok

Happy New onion
@Robson

(usunięte przez administratora)Tu w biurze mydła oczy bo szukają ludzi na sztukę. Jak ktoś wspominał powyżej że ludzie raz są raz nie ma.

Pracodawca

@Robson

Nie podajemy informacji o wynagrodzeniu na forum. Na wszelkie pytanie odpowiadamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji tel. 22 465 17 70

Pracodawca

@Happy New onion

Co Pan rozumie przez sformułowanie "mydlimy oczy"? Czy zostały Panu przedstawione warunki współpracy, które nie zostały potem dotrzymane z naszej strony? Jeśli tak, to proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym biurem, zweryfikujemy tą sprawę. To naturalne, że w każdej firmie występuje rotacja pracowników. Współpracujemy z wieloma wieluletnimi pracownikami, ale stale podejmujemy współprace z nowymi osobami, które zostają na dłużej lub też uznają, że nie jest to praca odpowiednia dla nich i rezygnują. Tak jak wspomnieliśmy, przed podpisaniem umowy przedstawiamy każdemu warunki współpracy i opisujemy na czym polegać będzie praca.

Happy New Onion
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Gość zadał konkretne pytanie na które odpowiedź jest jednoznaczna. Co więcej takim sposobem sami odpowiedzieliscie na jego pytanie.

Pytanie
 Pytanie

Dziewczyny jaki styl panuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

2

Pracodawca

@Pytanie

W naszym biurze nie narzucamy pracownikom żadnego określonego stylu ubioru. Powinien być to strój odpowiedni do zajmowanego stanowiska.

Karolcia
@Pytanie

Styl sztywny korporacyjny(usunięte przez administratora)

1
Piotr.Zs

Pogratulować rekrutacji oj pogratulować ... nowi pracownicy nie chodzą do roboty porzucają pracę z dnia na dzień bez żadnych konsekwencji wszystkie te zapisy na umowach są martwe i nie są egzekwowane. Nie ma na budowie dnia by był komplet pracowników. Śmiech na sali nie dość że prowadzący nie ma o niczym pojęcia to jeszcze wprowadza nerwową atmosferę. Ja w styczniu również dziękuję nie będę się uzeral w deszczu za (usunięte przez administratora).

Pracodawca

@Piotr.Zs

Panie Piotrze, na wstępie dziękujemy za opinie. Zawsze staramy się ocenić potencjalnego nowego pracownika tak dobrze jak możemy, jednak nie sposób jest przewidzieć zachowania każdej nowo zatrudnionej osoby. Zdarzają się przypadki, że pracownicy sami przeceniają swoje możliwości i po rozpoczęciu pracy zdają sobie sprawę, że nie jest to praca dla nich. Dlatego też na początku zawsze staramy się jak najlepiej wytłumaczyć na czym praca dokładnie będzie polegać. Zapewniamy także, że realizujemy wszystkie zapisy umów. W wielu przypadkach jednak nie ma możliwości wyegzekwowania ich "z dnia na dzień". Zawsze jesteśmy otwarci na polubowne rozwiązanie sporu, ale jeśli nie jest to możliwe i wymaga wejścia na drogę sądową to również podejmujemy takie kroki. Rzeczywiście pogoda w tym miesiącu nie rozpieszcza, a styczeń nie zapowiada się niestety dużo lepiej. Dziękujemy za spędzony czas i przykro nam, że rezygnuje Pan ze współpracy. Niemniej jednak zapraszamy ponownie na wiosnę, wtedy z pewnością będzie mógł Pan liczyć na lepsze, słoneczne warunki pogodowe, bez "użerania" :-)

Nie polecam Mariusz.

Porażka ta firma. Byłem na dwóch projektach i podziękuje. Po pierwsze co mnie uderza najbardziej to że jadąc na projekt te tegie głowy z biura nie potrafią powiedzieć mniej więcej na ile się wyjeżdża. Co jest normą w firmach w których pracowałem. Brak i formacji na temat zaplanowanych projektów czy zaplanowanych względem twojej osoby. Masz czekać aż łaskawie zadzwonią z informacją? Jakiś wolny żart. Druga opcja ludzie ... Co drugi by Cię utopił w łyżce wody. Szczerze pogadać z większością się nie da bo to karierowicze za (usunięte przez administratora) u Niemca więc stoją pod noga jak Pan zatupta.

Renata
@Nie polecam Mariusz.

Rozumiem. Widzę, że z atmosfery i przepływu informacji w tej firmie nie jesteś zbyt zadowolony. Jako że byłeś na dwóch projektach Ecotec Polska, to pewnie jesteś w stanie odpowiedzieć mi, jak się ma sprawa wynagrodzenia? Czy rekompensuje choć trochę to, o czym wspomniałeś?

2

Pracodawca

@Nie polecam Mariusz.

Bardzo dziękujemy za opinie i konstruktywną krytykę. Przykro nam, że nie był Pan zadowolony z pracy na projektach na których był Pan obecny. Odnosząc się do czasu wyjazdu jest to bardzo często kwestia niezależna od nas, a od inwestorów i generalnych wykonawców. Jeśli podalibyśmy Panu konkretną datę powrotu, a harmonogram projektów uległby w tym czasie zmianie i konieczne byłoby przedłużenie bądź też skrócenie wyjazdu, z Pana perspektywy byłoby to zachowanie niewłaściwe i wprowadzające w błąd. Niemniej jednak zawsze staramy się z możliwie dużą dokładnością określać czas wyjazdu, znając obecną sytuację i harmonogram projektów. Jeśli chodzi o współpracowników z którymi przyszło Panu pracować to jest to kwestia indywidualna - różnice charakterów i czas spędzony w znacznej odległości od domu mogą czasami prowadzić do gorszej atmosfery pomiędzy pracownikami. Czasem po prostu niektóre osoby gorzej "dogadują" się z innymi ale jest to naturalne i jesteśmy tego świadomi. W takich sytuacjach najlepiej jest nie powiększać konfliktu i starać się być fair wobec samego siebie i innych, a jeśli sytuacja wydaje się poważna porozmawiać ze swoim przełożonym. Pozdrawiamy i życzymy, aby znalazł Pan szybko odpowiednią pracę z której będzie Pan w pełni zadowolony.

Mat
@Renata

Porażka (usunięte przez administratora)netto za godzinę (usunięte przez administratora)Ludzie za takie stawki się nie jeżdzi za granicę to nie rok 2003 bo w 2003 za tyle dokładnie pracowałem za granicą (usunięte przez administratora) miałem netto za godzinę.W Gdyni na stoczni ślusarz monter tyle teraz zarobi (usunięte przez administratora)na rękę.

Pracodawca

@Mat

Bardzo dziękujemy za opinię o oferowanym przez nas wynagrodzeniu. Prosimy jednak o nie podawanie stawek godzinowych w komentarzach, ponieważ zależą one od umiejętności, doświadczenia i stanowiska. Czy ostatecznie podjął Pan prace w naszej firmie czy zrezygnował ze względu na niesatysfakcjonujące wynagrodzenie? Oferowana stawka przedstawiana jest kandydatom indywidualnie. Jeśli osoba decyduje się podjąć z nami współprace i podpisać umowę akceptuje tym samym zaproponowaną stawkę. Bardzo ważne jest także to, że każdy z pracowników otrzymuje od nas: zwrot kosztów badań lekarskich, zakwaterowanie na miejscu pracy, ma zapewniony transport z Warszawy do miejsca pracy i z powrotem, a także otrzymuje zwrot za ubrania robocze do ustalonej kwoty. Czy w Pana dawnej pracy za granicą, otrzymał Pan takie same warunki od byłego pracodawcy?

Jurek
 Pytanie

Witam , czy ktoś może powiedzieć jakie warunki są na stanowisko Magazyniera? Oraz jakie wynagrodzenie wchodzi w.grę. pozdrawiam dziękuję

Pracodawca

@Jurek

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. :)

Paniwiekto

Kobieta pracująca u nich w biurze jest albo skończoną(usunięte przez administratora), albo dzięki wrodzonym zdolnościom, lub wrodzonej głupocie(ciężko wyczuć) na taką wygląda . Dostałem od niej telefon, że są zainteresowani moją kandydaturą, na stanowisko w charakterze ochroniarza hotelu pracowniczego, od tamtego czasu minęło, ponad dwa miesiące zwodzenia, kręcenia, niekompetencji, by finalnie poinformować mnie, że projekt jest przesunięty w czasie o całe dwa kolejne miesiące i byłoby dla mnie najlepiej gdybym znalazł sobie inna pracę(oczywiście na ten okres czasu) Nie polecam wiązania sie z tą firmą, jeśli już na tak wstępnym etapie rekrutacji wykazują sie taką nieprofesjonalnością, strach pomyśleć co będzie potem.

Anonymus
@Paniwiekto

A sądzisz, że wszystkim zarządza i wszystko ustala ta kobieta? Przecież ona przekazuje to, co usłyszy od przełożonych i to nie ona zarządza projektami i to nie ona ustala, czy dany projekt ma się odbyć, kiedy, czy ma na niego kogoś rekrutować, czy nie, i co ma powiedzieć osobom już zrekrutowanym, jeśli projekt się przesuwa. Po co piszesz o kimś, kto nie ma wpływu na w/w sprawy.

1

Pracodawca

@Paniwiekto

Dziękujemy za opinie. Opóźnienia w rozpoczęciu projektów wynikają bardzo często z powodów leżących po stronie inwestora i generalnego wykonawcy, na co niestety nie mamy wpływu. Bardzo przykro nam, że nie udało się ostatecznie nawiązać Panu z nami współpracy. W przyszłości będziemy zwracać uwagę, aby kandydaci na pewno otrzymywali jak najbardziej rzeczowe informacje na temat planowanych wobec nich działań.

Opera

Czy firma nadal rekrutuje i kiedy zaczynaja nowy projekt w DE?

Pracodawca

@Opera

Tak, oczywiście. Stale prowadzimy rekrutacje i zapraszamy do kontaktu.

Tete

Umowa podpisana bardzo szybko i sprawnie no i na tym sie skonczylo. Obiecanego wyjazdu brak. Zwodzenie z dnia na dzień takze nie bardzo to wygląda.

Pracodawca

@Tete

Przykro nam że nie udalo sie ostatecznie nawiązać właściwej współpracy tak szybko jak Pan oczekiwał. Niestety ale zmiany w harmonogramie projektów, a w szczególności opóźnienia w ich rozpoczęciu zazwyczaj nie zależą od nas - wpływ na nie ma inwestor i generalny wykonawca inwestycji.

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dziekujemy za opinię. Proszę doprecyzować co według Pana było prowadzone niewłaściwie jeśli chodzi o zarządzanie projektami. Na pewno odnotujemy te uwagi i postaramy się poprawić działanie w tych obszarach.

anonimous

Czytam nie które wpisy i śmiać mi się chce. Jak narazie w tej firmie nie jest źle, kasę płacą diety wypłacają, umowe podpisują. Co do ludzi tak jak wszedzie są debile i osoby z który się dogadasz. A za niewinność nikt po łbie niedostał. I jak na kupie jest 30 osób zawsze będą jakiś zgrzyty. A tak ogólnie atmosfera jest dobra i osobiście nie miałem problemu by się dogadać z innymi. Nidługo wyjazd i mam nadzieje że trafie na tych samych wariatów. Bedzie wesoło. A co do biura firmy i kierownictwa bywało gorzej a na kase czekalo sie po dwa trzy miesiace i nawet podbite oko nie pomagało. A tu jest ok jak narazie. I pewnie wiekszość obecnie pracujących zgodzi się że jednak stawki powinny być wieksze to jedyne ale jakie mogę mieć na chwile obecną. Ocena dostateczna za stawki (na start powinno być odpowiednik 5€ a po pierwszym wyjeździe 6-7€ i dalej zaleznie od stazu i umiejetnosci odszedł obsługi maszyn)- dobra za umowe i ubezpieczenie.

1
dr miodek
@anonimous

Mi również jak widzę "niektóre" napisane osobno!

bartosz
@dr miodek

nie które :D

Tomek

„tomex” a mógłbyś się przedstawić? Twój podpis sugeruje Tomka, a jedyny Tomek, jaki tam mieszkał to byłem ja i kuchnia akurat nie stanowiła problemu, przynajmniej dla mnie, bo jak się ma troszkę wyobraźni to da się wszystko poukładać i pogodzić. Może ew. lodówka za mała na tyle osób, a i tak poradziliśmy sobie. Jak dla mnie problemem można by nazwać brak zimnej wody po awarii baterii w jednej z łazienek...W prawie wrzącej wodzie ciężko się wykąpać. Było nas 12-stu...Dlaczego nikt nie wezwał hydraulika nie potrafię odpowiedzieć? Zawsze była druga łazienka, wiec jeden się kąpie, drugi robi jedzenie, a trzeci może sobie zapalić w tym czasie. Oczywiście w łazience z uszkodzonym prysznicem było jeszcze sprawne WC i umywalka, wiec bez przesady. Co do rzeczy „tomex” to może tobie nic nie zginęło, bo mi akurat zginęła cała reklamówka skarpetek?....Czystych oczywiście wszak już z niemałym przebiegiem))) nie było to raczej celowe działanie któregoś z domowników, tylko pomyłka wynikająca z faktu posiadania takich samych sklepowych reklamówek, a był to już ostatni wieczór przed wyjazdem i wszyscy się pakowali. No to jak „tomex” przedstawisz się czy nie? Jest 3-ech takich nygusów w firmie tylko jeszcze nie wiem, który mi robi tu krecią robotę........to naprawdę kwestia czasu....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tomex
@Tomek

to tylko login,i nie nic wspólnego z imieniem-Tomek pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tom
@tomex

serio?

Trystan

Podpowiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera i czy daje się zarobić

Pracownik
@Trystan

Rekrutacja jest caly czas. A atmosfera zalezna od ekipy z jaką wyjezdzasz tak jak wszędzie.

Andrzej

Święta prawda na obiecywali ludziom , wyjazdy do Australii młody chłopak z dziewczyną. Wyjechaliśmy do Niemiec ciężko pracowaliśmy i nie pojechaliśmy . Jak jest potrzeba ludzi to.ci.wszystko na obiecuja złote góry potem pracy nie ma i mają cię gdzieś a.jeżdza koledzy kierowników do pracy. Wyzysk ta firma nic więcej.

2
jelen
@Trystan

tak jak pracownik pisze. atmosfera zalerzna od ekipy jaka trafisz. zarobic sie da ale zawsze beda gadac mondrale ze tu atu to wiecej placa

1
Złoty

Po ile godzin dziennie pracujecie na wyjazdach i jakie są warunki mieszkaniowe? Jak wyglądają zjazdy do kraju?

miś
@Złoty

ok 10 godzin dziennie. zjazdy co miesiac dwa roznie jest

Aleksnder Kijowski

jest dzis juz 10 lipca. umowę podpisałem 1.07 wyjazd mial być 14 w ndz na projekt w niemczech tymczasem zero informacji o opóźnieniach. jesli sobie w biurze mysla ze bede jak jeleń czekał na ich telefon to sie grubo mylą! roboty za kase jaka proponuja jest na pęczki.

kosa

Ci co wrzucaja tutaj te potluczone zrzedzenie nie nadaja sie do zadnej pracy wiec co sie dziwic. jasnie hrabie nic nie umieja nie wiedza co sie wokolo dzieje a wymagaja bog wie czego. olewac i wywalac takich kierowcow z bombowcow nie podoba sie to szukajcie sobie lepszej pracy jak macie mozliwosci wszyscy madrzy

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii