opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ECOTEC Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 229 ocen
Opinie(449)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(449)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja
  • .
  • Fotowoltaika
  • .
  • Ekrany Akustyczne
  • .
  • Jak rekrutujemy
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja

Fotowoltaika

Ekrany Akustyczne

Jak rekrutujemy

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o ECOTEC Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o ECOTEC Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ECOTEC Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 18:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.08.2016 15:19

    Inne

    No właśnie to chyba nie do mnie powinienes aniek pisac: "wróćmy do rzeczywistości i rozmowy o zarobkach?" tylko do tych, ktorzy durne wpisy tu daja, ze ktos z Polakow dziadów robi - jak ktos uwaza, ze stawka jest za mala, to niech napisze to i niech pisze, jaka powinna wedlug niego ta stawka byc; jak komus firma sie nie podoba, to po co w niej pracuje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 13:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    faktoman

    05.08.2016 18:07

    Inne

    przyblizcie tresc tej teorii :-) - o jaka teorie spiskowa chodzi?
    ReviewUserIcon
    Olaf

    16.07.2016 14:27

    Inne

    Jedyny plus wypłaty są terminowe tego firma pilnuje
    ReviewUserIcon
    Olaf

    16.07.2016 10:28

    Inne

    żadnego paragrafu nie ma każycia kto był na zebraniu musiał podpisać aneks do umowy w którym jest zapis że w razie nie stawienia się do wyjazdu do Japonii płacisz karę(usunięte przez administratora) pomyliłeś się o(usunięte przez administratora) ☺
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2016 13:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    faktoman

    14.07.2016 20:17

    Inne

    no właśnie - przytoczcie ten paragraf z tą karą, bo Miky chyba coś tu nie tak pisze - jak to niestawienie się to kara? to jakiś żart - @Miky przepisz ten paragraf
    ReviewUserIcon
    MIKY

    14.07.2016 12:41

    Inne

    Jacek zapomnij o urlopie na żądanie itp dobrze rozumiesz nie stawiasz się na wyjazd płacisz (usunięte przez administratora)kary firma dba o swoje interesy szkoda ze pracowników mają gdzieś za przestaje bo nie ma roboty nie płacą tylko kary umiał ściągać
    ReviewUserIcon
    MIKY

    14.07.2016 09:16

    Inne

    Każdy kto jedzie do Japonii musiał podpisać aneks do umowy ze w razie nie stawienia się w gotowości do wyjazdu płaci (usunięte przez administratora)kary
    ReviewUserIcon
    MIKY

    13.07.2016 15:03

    Inne

    Wyjazd koniec sierpnia o ile firma dotrzyma terminu a ty rosołu masz być gotowy do wyjazdu bo w przeciwnym razie płacisz karę za niestabilne się do wyjazdu
    ReviewUserIcon
    faktoman

    13.07.2016 15:04

    Inne

    jaką karę??
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2016 11:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    faktoman

    13.07.2016 13:45

    Inne

    a kiedy najbliższy wyjazd? wiesz? bo ja czekam i czekam...
    ReviewUserIcon
    MIKY

    11.07.2016 09:47

    Inne

    Zebranie w sprawie wyjazdu do Japonii szanowny Peter zachwala jacy to japończycy dobrzy ludzie jak jest tam super itp więcej smiechów chichów niż konkretów jednego nie uwzględnił co będzie z nami jak kolejny raz wyjazd się przesUnię o miesiąc lub dwa firma ma w (usunięte przez administratora) e ludzie mają rodziny na utrzymaniu ale aneks do gotowości do wyjazdu trzeba podpisać .
    ReviewUserIcon
    faktoman

    13.07.2016 10:34

    Inne

    MIKY to wyjazd kiedy? co było dokladnie na tym spotkaniu?
    ReviewUserIcon
    faktoman

    13.07.2016 10:35

    Inne

    MIKY to wyjazd kiedy? co było dokladnie na tym spotkaniu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2016 00:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    faktoman

    06.07.2016 10:55

    Inne

    @MIKY - napisz co bylo konkrentnie na spotkaniu - ja nie moglem byc na nim, bo mialem robote
    ReviewUserIcon
    MIKY

    06.07.2016 00:06

    Inne

    Jak zwykle na zebraniu he he gadka szmatka obiecanki cacanki i guzik z tego debiut robią z ludzi i tyle
    ReviewUserIcon
    becik

    27.06.2016 16:20

    Inne

    faktoman.a z kad Ty to wiesz,z kad masz takie info?
    ReviewUserIcon
    faktoman

    06.07.2016 15:22

    Inne

    kto pyta nie bladzi heheh
    ReviewUserIcon
    faktoman

    22.06.2016 11:28

    Inne

    Spotkanie: 29.6; wyjazd do Japan: koniec sierpnia; w lipcu na 90procent farma w niemcach
    ReviewUserIcon
    Zybiert

    21.06.2016 18:28

    Inne

    Fachowców to mają szukają jelenistwo którzy będą robić za pół darmo ale Peter się przejedzie z Polaków nie będzie robił dziadów
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.08.2016 18:00

    Inne

    Peter działa tak jak mu na to pozwala ogona sytuacja geo-polityczna; a idac Twoim tokiem myslenia Zybiert: czyli Polacy robia z Ukraincow dziadow, ktorzy w Polsce pracuja za pol darmo?
    ReviewUserIcon
    faktoman

    05.08.2016 18:05

    Inne

    od kiedy dokładnie? i co znaczy wykorzystuja? jak to rozumiesz? ze prace daja?
    ReviewUserIcon
    helo

    16.06.2016 11:35

    Inne

    Chłopaki,co jest,co z tym wyjazdem?bo już"troszeczkę się..."znowu przesuneli spotkanie
    ReviewUserIcon
    zybert

    15.06.2016 22:10

    Inne

    w ciula lecą jak zawsze można szukać nowej roboty
    ReviewUserIcon
    Majster

    08.06.2016 14:08

    Inne

    Tak zaoferować mogą Ci dozo obietnic i bajek w tym to bardzo dobrzy są..
    ReviewUserIcon
    This is end of this Company

    05.06.2016 02:30

    Inne

    Witajcie Starzy pracownicy jak i niedoszli Powiem wam teraz coś czego nie chcecie usłyszeć jeśli czekacie na telefon z biura w sprawie wyjazdu do Japonii i to przykro mi ale nikt się nie doczeka. Dlaczego ? Dlatego że projekt w Japonii na który było przypisanych 45 osób trwa od 15 MAJA !!!! A biuro wysyła smski że projekt przesunięty o miesiąc ... Projekt trwa od 15 maja i jest realizowany przez Sunotec Bulgarski na zlecenie Ecotec. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gruby

    26.05.2016 22:11

    Inne

    Co jest czyżby Ecotek padał firma plajtuje z takimi prezesami he he
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ECOTEC Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ECOTEC Polska Sp. z o.o.

    ul. Światowa 22 02-229 Warszawa

    NIP:5213550419

    KRS:0000344152

    http://www.ecotec-polska.pl/
    Branże: Instalacje budowlane

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rafał

    15.04.2016 22:58

    Inne

    Panowie dzięki za współprace, byłem w tej firmie trochę i będę wszystkich miło wspominał. Obecnie od kwietnia zredukowano w Anglii taryfy gwarantowane za produkcję energii z PV o połowę. Plany udziału OZE w całkowitej produkcji energii zrealizowano. Teraz w UK zleceń będzie mało więc zostaje w PL i zakładam firmę z instalacjami dachowymi. Pozdrawiam zarząd firma była całkiem znośna.
    ReviewUserIcon
    Rafcio

    15.04.2016 23:15

    Inne

    Tu artykuł jakby ktoś był ciekaw. http://skroc.pl/cc834
    ReviewUserIcon
    look

    17.03.2016 08:24

    Inne

    caly czas czekam na info od tych, ktorzy pisza na tym forum, ze oferta Ecotec jest taka slaba i ze sa inne super firmy, w ktorych mozna zarobic ta super kase - i co??? nikt nie jest w stanie podac mi konkretnych nawet nazw tych super firm!!! po cholere mieszacie nam w glowach tymi pierdolami!!!!!!!!?????? czlowiek chce podjac prace w normalnej firmie i dowiedziec sie czegos o niej, a zanim wyjedzie to naczyta sie tylko, ze Ecotec takim syfem jest, ale nikt,co pisze, ze taki syf, nie poda tych super firm, ktore tak super placa i nie poda zadnych konkretnych argumentow potwierdzajacych ze taki syf - o co tu chodzi??????????? wyzywacie Ecotec od (usunięte przez administratora)i zlodzieji ale nie uzasadnicie niczym tych opinji - mam wyjechac po swietach i glupieje jak czytam te wasze wpisy!!!!!!!!!!!!! w koncu jaka ta firma jest? wyjazd z nia jest bezpieczny???? jestem (usunięte przez administratora), bo przyjolem stawki Ekotec????? jak faktycznie sa firmy placace wiecej to podajcie ich nazwe chociaz !!!!!!!!!!!! co wam szkodzi pomoc innemu czlowiekowi chcacemu zarobic!!!!!! a moze komus tu zalezy zeby ecotec oczerniac? moze jakis zwolniony swir urazony zwolnieniem - mialem takich w poprzendiej prpacy - albo konkurencja................
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2016 09:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    look

    16.03.2016 10:45

    Inne

    Mxoco - podaj mi namiary na te oferty angielskie - a ci angole co oferuja funciory daja transport i zakwaterowanie tez????? czy placa te minimalne 6 funtow na godz ale z tego bede musial oplacic sobie dojazd na budowe i mieszkanko i jeszcze sam sobie wszystko ogarnac - czy oni ogarna mi mieszkanie - bo nie wiem, czy moj angielski jest az taki dobry zeby z angolem sie dogadac co do mieszkania..... wiec byloby lepiej jak oni ogarniajaa
    ReviewUserIcon
    look2

    15.03.2016 15:43

    Inne

    widzę, ze mam tu na forum kogos o tym samym nicku - to ja sie jako look2 mianuje - look dawaj namiary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! konkrety a nie pierdoly - mam ale nie dam............. bo jak nie podajesz konkretow to znaczy ze sciemniasz i moze chcesz po prostu z jakis powodwo zaszkodzic ecotec i ja tu oczerniac
    ReviewUserIcon
    look

    14.03.2016 18:19

    Inne

    a kto to Papa??
    ReviewUserIcon
    Zgafija

    14.03.2016 07:27

    Inne

    Jak sie was Papa bedzie pytał to mówcie że chcecie do grypsujących
    ReviewUserIcon
    Pajak

    12.03.2016 18:09

    Inne

    Orjętuję sie ktoś jaka jest najwyższa stawka i po jakim czasie jest ona do osiągnięcia ?
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    13.03.2016 18:45

    Inne

    (usunięte przez administratora) + dieta to górny sufit dla montera, pod warunkiem że jesteś 1-2 lata w firmie i robisz normalnie i niema z tobą problemów i masz tam jakieś uprawnienia na wózki, koparkę czy maszynę palującą + podstawy języka ang. Jedzenia nie przywozić w Lidlu czy Aldi ceny jak w Polsce często taniej. I jeszcze mały bonus kierowcy mają dodatek(usunięte przez administratora). ale można się sparzyć kiedy będą straty w aucie z twojej winy.
    ReviewUserIcon
    Pająk

    14.03.2016 21:15

    Inne

    ilu jest kierowcór na taki wyjazd jeden czy dwóch?
    ReviewUserIcon
    monter

    11.03.2016 11:08

    Inne

    Jak podliczyć transport i zakwaterowanie to wychodzi całkiem rozsądna stawka. Oczywiście najwięcej narzekają smakosze alkoholu i tytoniu (sam palę ale wystarczy zaopatrzyć się w tytoń i taniej to wyjdzie niz nawet palenie w polszy). Teraz po zmianach jak ktoś jest ogarnięty w pracy nawet po pierwszym wyjeździe może liczyć na podwyżkę o 1-2 pln i tak co jakiś czas. Może się wydawać ze to nie jest rewelacja jesli chodzi o zarobki w innym kraju. Ale z drugiej strony ni e mieszkasz tam na stałe tylko w polsce. A na nasze warunki jak po dwóch miesiacach masz w portfelu około 3tys pln to milej. Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to już podejście inwidualne. Jak już ktoś decyduje się na zabranie jedzenia z polski to nie brać cukru tam jest w podobnej cenie co u nas w biedronce czy lidlu podobnie olej masło sól. Napewno warto zabrać kilka zupek chińskich, można wziąść konserwy,paszeciki w puszkach. Ogolnie produkty które mają dlugie terminy i mogą być trzymane w temperaturze +15. Czasem bywa ze na 6 osób jest niewielka lodówka. Co do ludzi to pełen przekrój osobowości i charakterów jak dla mnie jest ok tym bardziej że sam jestem bez konfliktowy.
    ReviewUserIcon
    look

    09.03.2016 15:54

    Inne

    daj do siebie mail - nie bede oglaszal swoich danych na tym forum - podaj mail to napisze do ciebie
    ReviewUserIcon
    look

    09.03.2016 12:18

    Inne

    wypisujecie głupoty- nie ma lepszych ofert - byłem dziś na rozmowie - wszystko spoko - jadę po świętach - nie kumam, dlaczego wypisujecie takie głupoty, jak nie ma lepszych ofert - ja szukałem i nie znalazłem, a nikt co pisze o lepszych ofertach nie podaje namiarów - sądzę, że te negatywne opinie pisze konkurencja - znalazłem parę podobnych firm i niby maja podobne warunki,ale trzeba wlasna dzialalnosc zalaozyc- a w ecotec masz wszystko z zusem i podatkami zalatwione - tylko do roboty trzeba isc i montowac - zakwaterowanie oni organizuja - tylko ugotowac sobie trzeba zarcie - o co wam ludzie chodzi z tym wysmiewaniem stawek - jak wiecie o lepszych ofertach to dawajcie namairy a nie puste farmazony k... wypisujecie i czlowiek sie zastanawia przed pujsciem na rozmowe, czy faktycznie taki syf bedzie....
    ReviewUserIcon
    Power

    09.03.2016 15:48

    Inne

    Możesz mi dać jakiś namiar do siebie, mam parę pytań odnośnie wyjazdu
    ReviewUserIcon
    look

    07.03.2016 15:51

    Inne

    adaś daj namiary na firmę z polski co da lepiej?
    ReviewUserIcon
    Alex

    25.02.2016 22:48

    Inne

    Z tym jedzeniem bywa różnie, zależy jak polujesz. W markecie podobne ceny jak w PL. Choć tu są lepsze promocje, gotujesz sam lub grupowo, za alko 4 cydry płacisz 2F. Wódka czy fajki drogie więc zapomnij. Ale na spokojnie bez biedowania z głową wydasz 30F na tydzień. Co do roboty fakt lekko nie jest 10h od świtu do zmierzchu ciągle w ruchu w gumiakach zazwyczaj po błocie.
    ReviewUserIcon
    robol

    02.02.2016 19:08

    Inne

    Witam,czy jedzie ktoś na spotkanie do biura do Warszawy 5.2.2016?
    ReviewUserIcon
    Robson8787

    31.01.2016 18:45

    Inne

    Są czaly czas przjęcia w ecotecu
    ReviewUserIcon
    aa

    24.08.2015 13:13

    Inne

    Mam te same pytania co trebor + chciałbym zapytać ile można przywieźć pieniędzy po takim jednorazowym wyjeździe, po odjęciu kosztów wyzywienia?
    ReviewUserIcon
    Trebor8787

    24.08.2015 15:54

    Inne

    Ad1 a te diety to w jakim dniu danego miesiąca są wypłacane Ad2 ile można zarobić w ciągu jednego wyjazdu Ad3 te wyjazdy są przeważnie na 6 tyg czy 8 tyg Ad4 miałbyś jakiś link do filmu na YouTube jak ta praca wygląda Ad5 trzeba ze sobą zabierać jakieś garczki do gotowania Ad6 i napisz jeszcze co mi możne być potrzebne Ad6 ile kasy wziaść z sobą
    ReviewUserIcon
    John

    31.01.2016 00:45

    Inne

    Tak ale 18 zł + 30 zł za dzień daje nam 22 zł za h netto. Prosta kalkulacja uwzględniając darmowe zakwaterowanie i wszelkie składki wychodzi 6,5 funta brutto na godzinę czyli minimalna w GB. Komu pasuje przyjdzie kto woli zmywak niech idzie na zmywak zarobki takie same. Tylko tu po kilku mc można przejść na samozatrudnienie (zleceń od angielskich firm nie brakuje) i po zrobieniu certyfikatów instalatora PV brać 12-15F/h lub od powierzchni montażowej a na zmywaku raczej trudno o awans.
    ReviewUserIcon
    Becik

    21.01.2016 13:39

    Inne

    Ale jak się nabijam?poprostu napisałam prawdę,że mój maż jest zadowolony i chwali sobie ta pracę!Jedynym minusem jest rozłaka(jeśli o nas chodzi),ale to kwestia przyzwyczajenia i zaufania.
    ReviewUserIcon
    Becik

    19.01.2016 13:55

    Inne

    Jestek pewna,że będziesz zadowolony!!!
    ReviewUserIcon
    czarny

    18.01.2016 14:39

    Inne

    Witam jedzie ktoś do warszawy do ecotecu na rozmowe 22.1.2016 mam wolne miejsca jestemz pomorskiego
    ReviewUserIcon
    Becik

    15.01.2016 12:42

    Inne

    To co czytam,to jakieś bzdury!!!ludzie o co wam chodzi?jak coś komuś nie pasuje,to nikt nikogo nie zmuszama nie wypisujecie takie (usunięte przez administratora)wyssane z palca.Potrzebujesz,jeden z drugim się wyżyć,to...na boks zapraszam.Mój maż pracuje w tej firmie,trzeci raz wyjechał do Anglii,nigdy nie miał żadnych prohlemów z wypata i zawsze ma tyle ile przerobi godzin.Jak to czytam,to mam wrażenie,że pisza to sami nieudacznicy i ofiary losu,którym się wydaje,że wogóle łaskę zrobili,że przyjechali,a tu jeszcze pracować im każa.nie chce się pracować,to się szuka winnych,bo tak najłatwiej,nie!!!
    ReviewUserIcon
    wyrolowany

    15.01.2016 12:06

    Inne

    Uważajcie na tą firmę ! Nie podpisujcie niczego inblanco bo zostaniecie na lodzie

    Zostaw merytoryczną opinię o ECOTEC Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.