Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Dziewczyny jaki styl panuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

W naszym biurze nie narzucamy pracownikom żadnego określonego stylu ubioru. Powinien być to strój odpowiedni do zajmowanego stanowiska.

Karolcia

Styl sztywny korporacyjny(usunięte przez administratora)

Piotr.Zs

Pogratulować rekrutacji oj pogratulować ... nowi pracownicy nie chodzą do roboty porzucają pracę z dnia na dzień bez żadnych konsekwencji wszystkie te zapisy na umowach są martwe i nie są egzekwowane. Nie ma na budowie dnia by był komplet pracowników. Śmiech na sali nie dość że prowadzący nie ma o niczym pojęcia to jeszcze wprowadza nerwową atmosferę. Ja w styczniu również dziękuję nie będę się uzeral w deszczu za (usunięte przez administratora).

@Piotr.Zs

Panie Piotrze, na wstępie dziękujemy za opinie. Zawsze staramy się ocenić potencjalnego nowego pracownika tak dobrze jak możemy, jednak nie sposób jest przewidzieć zachowania każdej nowo zatrudnionej osoby. Zdarzają się przypadki, że pracownicy sami przeceniają swoje możliwości i po rozpoczęciu pracy zdają sobie sprawę, że nie jest to praca dla nich. Dlatego też na początku zawsze staramy się jak najlepiej wytłumaczyć na czym praca dokładnie będzie polegać. Zapewniamy także, że realizujemy wszystkie zapisy umów. W wielu przypadkach jednak nie ma możliwości wyegzekwowania ich "z dnia na dzień". Zawsze jesteśmy otwarci na polubowne rozwiązanie sporu, ale jeśli nie jest to możliwe i wymaga wejścia na drogę sądową to również podejmujemy takie kroki. Rzeczywiście pogoda w tym miesiącu nie rozpieszcza, a styczeń nie zapowiada się niestety dużo lepiej. Dziękujemy za spędzony czas i przykro nam, że rezygnuje Pan ze współpracy. Niemniej jednak zapraszamy ponownie na wiosnę, wtedy z pewnością będzie mógł Pan liczyć na lepsze, słoneczne warunki pogodowe, bez "użerania" :-)

Nie polecam Mariusz.

Porażka ta firma. Byłem na dwóch projektach i podziękuje. Po pierwsze co mnie uderza najbardziej to że jadąc na projekt te tegie głowy z biura nie potrafią powiedzieć mniej więcej na ile się wyjeżdża. Co jest normą w firmach w których pracowałem. Brak i formacji na temat zaplanowanych projektów czy zaplanowanych względem twojej osoby. Masz czekać aż łaskawie zadzwonią z informacją? Jakiś wolny żart. Druga opcja ludzie ... Co drugi by Cię utopił w łyżce wody. Szczerze pogadać z większością się nie da bo to karierowicze za (usunięte przez administratora) u Niemca więc stoją pod noga jak Pan zatupta.

Renata
@Nie polecam Mariusz.

Rozumiem. Widzę, że z atmosfery i przepływu informacji w tej firmie nie jesteś zbyt zadowolony. Jako że byłeś na dwóch projektach Ecotec Polska, to pewnie jesteś w stanie odpowiedzieć mi, jak się ma sprawa wynagrodzenia? Czy rekompensuje choć trochę to, o czym wspomniałeś?

@Nie polecam Mariusz.

Bardzo dziękujemy za opinie i konstruktywną krytykę. Przykro nam, że nie był Pan zadowolony z pracy na projektach na których był Pan obecny. Odnosząc się do czasu wyjazdu jest to bardzo często kwestia niezależna od nas, a od inwestorów i generalnych wykonawców. Jeśli podalibyśmy Panu konkretną datę powrotu, a harmonogram projektów uległby w tym czasie zmianie i konieczne byłoby przedłużenie bądź też skrócenie wyjazdu, z Pana perspektywy byłoby to zachowanie niewłaściwe i wprowadzające w błąd. Niemniej jednak zawsze staramy się z możliwie dużą dokładnością określać czas wyjazdu, znając obecną sytuację i harmonogram projektów. Jeśli chodzi o współpracowników z którymi przyszło Panu pracować to jest to kwestia indywidualna - różnice charakterów i czas spędzony w znacznej odległości od domu mogą czasami prowadzić do gorszej atmosfery pomiędzy pracownikami. Czasem po prostu niektóre osoby gorzej "dogadują" się z innymi ale jest to naturalne i jesteśmy tego świadomi. W takich sytuacjach najlepiej jest nie powiększać konfliktu i starać się być fair wobec samego siebie i innych, a jeśli sytuacja wydaje się poważna porozmawiać ze swoim przełożonym. Pozdrawiamy i życzymy, aby znalazł Pan szybko odpowiednią pracę z której będzie Pan w pełni zadowolony.

Mat
@Renata

Porażka (usunięte przez administratora)netto za godzinę (usunięte przez administratora)Ludzie za takie stawki się nie jeżdzi za granicę to nie rok 2003 bo w 2003 za tyle dokładnie pracowałem za granicą (usunięte przez administratora) miałem netto za godzinę.W Gdyni na stoczni ślusarz monter tyle teraz zarobi (usunięte przez administratora)na rękę.

@Mat

Bardzo dziękujemy za opinię o oferowanym przez nas wynagrodzeniu. Prosimy jednak o nie podawanie stawek godzinowych w komentarzach, ponieważ zależą one od umiejętności, doświadczenia i stanowiska. Czy ostatecznie podjął Pan prace w naszej firmie czy zrezygnował ze względu na niesatysfakcjonujące wynagrodzenie? Oferowana stawka przedstawiana jest kandydatom indywidualnie. Jeśli osoba decyduje się podjąć z nami współprace i podpisać umowę akceptuje tym samym zaproponowaną stawkę. Bardzo ważne jest także to, że każdy z pracowników otrzymuje od nas: zwrot kosztów badań lekarskich, zakwaterowanie na miejscu pracy, ma zapewniony transport z Warszawy do miejsca pracy i z powrotem, a także otrzymuje zwrot za ubrania robocze do ustalonej kwoty. Czy w Pana dawnej pracy za granicą, otrzymał Pan takie same warunki od byłego pracodawcy?

Jurek

Witam , czy ktoś może powiedzieć jakie warunki są na stanowisko Magazyniera? Oraz jakie wynagrodzenie wchodzi w.grę. pozdrawiam dziękuję

@Jurek

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. :)

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

Paniwiekto

Kobieta pracująca u nich w biurze jest albo skończoną(usunięte przez administratora), albo dzięki wrodzonym zdolnościom, lub wrodzonej głupocie(ciężko wyczuć) na taką wygląda . Dostałem od niej telefon, że są zainteresowani moją kandydaturą, na stanowisko w charakterze ochroniarza hotelu pracowniczego, od tamtego czasu minęło, ponad dwa miesiące zwodzenia, kręcenia, niekompetencji, by finalnie poinformować mnie, że projekt jest przesunięty w czasie o całe dwa kolejne miesiące i byłoby dla mnie najlepiej gdybym znalazł sobie inna pracę(oczywiście na ten okres czasu) Nie polecam wiązania sie z tą firmą, jeśli już na tak wstępnym etapie rekrutacji wykazują sie taką nieprofesjonalnością, strach pomyśleć co będzie potem.

Anonymus
@Paniwiekto

A sądzisz, że wszystkim zarządza i wszystko ustala ta kobieta? Przecież ona przekazuje to, co usłyszy od przełożonych i to nie ona zarządza projektami i to nie ona ustala, czy dany projekt ma się odbyć, kiedy, czy ma na niego kogoś rekrutować, czy nie, i co ma powiedzieć osobom już zrekrutowanym, jeśli projekt się przesuwa. Po co piszesz o kimś, kto nie ma wpływu na w/w sprawy.

@Paniwiekto

Dziękujemy za opinie. Opóźnienia w rozpoczęciu projektów wynikają bardzo często z powodów leżących po stronie inwestora i generalnego wykonawcy, na co niestety nie mamy wpływu. Bardzo przykro nam, że nie udało się ostatecznie nawiązać Panu z nami współpracy. W przyszłości będziemy zwracać uwagę, aby kandydaci na pewno otrzymywali jak najbardziej rzeczowe informacje na temat planowanych wobec nich działań.

Opera

Czy firma nadal rekrutuje i kiedy zaczynaja nowy projekt w DE?

@Opera

Tak, oczywiście. Stale prowadzimy rekrutacje i zapraszamy do kontaktu.

Tete

Umowa podpisana bardzo szybko i sprawnie no i na tym sie skonczylo. Obiecanego wyjazdu brak. Zwodzenie z dnia na dzień takze nie bardzo to wygląda.

@Tete

Przykro nam że nie udalo sie ostatecznie nawiązać właściwej współpracy tak szybko jak Pan oczekiwał. Niestety ale zmiany w harmonogramie projektów, a w szczególności opóźnienia w ich rozpoczęciu zazwyczaj nie zależą od nas - wpływ na nie ma inwestor i generalny wykonawca inwestycji.

Dziekujemy za opinię. Proszę doprecyzować co według Pana było prowadzone niewłaściwie jeśli chodzi o zarządzanie projektami. Na pewno odnotujemy te uwagi i postaramy się poprawić działanie w tych obszarach.

anonimous

Czytam nie które wpisy i śmiać mi się chce. Jak narazie w tej firmie nie jest źle, kasę płacą diety wypłacają, umowe podpisują. Co do ludzi tak jak wszedzie są debile i osoby z który się dogadasz. A za niewinność nikt po łbie niedostał. I jak na kupie jest 30 osób zawsze będą jakiś zgrzyty. A tak ogólnie atmosfera jest dobra i osobiście nie miałem problemu by się dogadać z innymi. Nidługo wyjazd i mam nadzieje że trafie na tych samych wariatów. Bedzie wesoło. A co do biura firmy i kierownictwa bywało gorzej a na kase czekalo sie po dwa trzy miesiace i nawet podbite oko nie pomagało. A tu jest ok jak narazie. I pewnie wiekszość obecnie pracujących zgodzi się że jednak stawki powinny być wieksze to jedyne ale jakie mogę mieć na chwile obecną. Ocena dostateczna za stawki (na start powinno być odpowiednik 5€ a po pierwszym wyjeździe 6-7€ i dalej zaleznie od stazu i umiejetnosci odszedł obsługi maszyn)- dobra za umowe i ubezpieczenie.

dr miodek
@anonimous

Mi również jak widzę "niektóre" napisane osobno!

bartosz
@dr miodek

nie które :D

„tomex” a mógłbyś się przedstawić? Twój podpis sugeruje Tomka, a jedyny Tomek, jaki tam mieszkał to byłem ja i kuchnia akurat nie stanowiła problemu, przynajmniej dla mnie, bo jak się ma troszkę wyobraźni to da się wszystko poukładać i pogodzić. Może ew. lodówka za mała na tyle osób, a i tak poradziliśmy sobie. Jak dla mnie problemem można by nazwać brak zimnej wody po awarii baterii w jednej z łazienek...W prawie wrzącej wodzie ciężko się wykąpać. Było nas 12-stu...Dlaczego nikt nie wezwał hydraulika nie potrafię odpowiedzieć? Zawsze była druga łazienka, wiec jeden się kąpie, drugi robi jedzenie, a trzeci może sobie zapalić w tym czasie. Oczywiście w łazience z uszkodzonym prysznicem było jeszcze sprawne WC i umywalka, wiec bez przesady. Co do rzeczy „tomex” to może tobie nic nie zginęło, bo mi akurat zginęła cała reklamówka skarpetek?....Czystych oczywiście wszak już z niemałym przebiegiem))) nie było to raczej celowe działanie któregoś z domowników, tylko pomyłka wynikająca z faktu posiadania takich samych sklepowych reklamówek, a był to już ostatni wieczór przed wyjazdem i wszyscy się pakowali. No to jak „tomex” przedstawisz się czy nie? Jest 3-ech takich nygusów w firmie tylko jeszcze nie wiem, który mi robi tu krecią robotę........to naprawdę kwestia czasu....

tomex
@Tomek

to tylko login,i nie nic wspólnego z imieniem-Tomek pozdrawiam

tom
@tomex

serio?

Trystan

Podpowiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera i czy daje się zarobić

@Trystan

Rekrutacja jest caly czas. A atmosfera zalezna od ekipy z jaką wyjezdzasz tak jak wszędzie.

Święta prawda na obiecywali ludziom , wyjazdy do Australii młody chłopak z dziewczyną. Wyjechaliśmy do Niemiec ciężko pracowaliśmy i nie pojechaliśmy . Jak jest potrzeba ludzi to.ci.wszystko na obiecuja złote góry potem pracy nie ma i mają cię gdzieś a.jeżdza koledzy kierowników do pracy. Wyzysk ta firma nic więcej.

jelen
@Trystan

tak jak pracownik pisze. atmosfera zalerzna od ekipy jaka trafisz. zarobic sie da ale zawsze beda gadac mondrale ze tu atu to wiecej placa

Złoty

Po ile godzin dziennie pracujecie na wyjazdach i jakie są warunki mieszkaniowe? Jak wyglądają zjazdy do kraju?

miś
@Złoty

ok 10 godzin dziennie. zjazdy co miesiac dwa roznie jest

Aleksnder Kijowski

jest dzis juz 10 lipca. umowę podpisałem 1.07 wyjazd mial być 14 w ndz na projekt w niemczech tymczasem zero informacji o opóźnieniach. jesli sobie w biurze mysla ze bede jak jeleń czekał na ich telefon to sie grubo mylą! roboty za kase jaka proponuja jest na pęczki.

kosa

Ci co wrzucaja tutaj te potluczone zrzedzenie nie nadaja sie do zadnej pracy wiec co sie dziwic. jasnie hrabie nic nie umieja nie wiedza co sie wokolo dzieje a wymagaja bog wie czego. olewac i wywalac takich kierowcow z bombowcow nie podoba sie to szukajcie sobie lepszej pracy jak macie mozliwosci wszyscy madrzy

wawrzyn

Daje rade, zaczalem i poki co nie jest zle

Zuzanna

@nowy2017, dobrze wiedzieć, że są w firmie jakieś cykliczne podwyżki. Po Twoim nicku wnoszę, że od niedawna pracujesz w Ecotec Polska. Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Czy ktoś z Was aplikował niedawno do pracy w tym miejscu? Czy prowadzone są w firmie jeszcze jakieś ciekawe rekrutacje obecnie?

jo
@Zuzanna

Zuza .Być już cicho bo sie tego suchać niy do. To je forum do nos czy do Ciebie a? Naapisza Ci to polskiemu: Twoje posty trzeba wyrzucić do kosza, więc zgłoś to jakiemuś moderatorowi...

Zuzanna

@nowy2017, jasne, rozumiem. Planujesz związać się na dłużej z Ecotec Polska? Czy jest szansa na przykład na wzrost wynagrodzenia wraz z biegiem czasu przepracowanego w firmie? @SPRZĄCZKA CB, dziękuję za odpowiedź. Długo już pracujesz w Ecotec Polska? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Czy ktoś chciałby jeszcze coś dodać do dyskusji? Warto wypowiadać się na forum!

nowy2017
@Zuzanna

Pensje podnosza z czasem po kilka zlotych na godzine ale niektorzy maja juz duza stawke jak pracowali dlugo

Zuzanna

@Pracownik, to naprawdę nie jest miejsce do zamieszczania tego typu wypowiedzi. Jeśli pracujesz w Ecotec Polska to podziel się proszę swoją rzeczową i merytoryczną opinią na temat tego miejsca pracy. Czy ktoś z Was także pracuje w Ecotec Polska i chciałby napisać jeszcze kilka słów na temat funkcjonowania tej firmy?

Zuzanna

@ZUZZAAAANA, takie komentarze naprawdę nie są istotne ani potrzebne na forum. Przypominam, że dzielimy się tutaj rzeczowymi i kulturalnymi opiniami na temat pracodawców. Rozumiem, że pracujesz lub pracowałaś w Ecotec Polska, tak? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? Zachęcam do dodawania swoich wypowiedzi na forum!

Zuzanna

@były pracownik, forum GoWork.pl nie jest miejscem na dzielenie się tego typu informacjami. Poza tym dane osobowe, w tym także chociażby imiona, podlegają ochronie na forum i nie mogą być podawane. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . Dawno już odszedłeś z Ecotec Polska? Jak pracuje się Wam w tej firmie? Polecacie aplikować? Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi!

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.