opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ECOTEC Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 229 ocen
Opinie(449)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(449)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja
  • .
  • Fotowoltaika
  • .
  • Ekrany Akustyczne
  • .
  • Jak rekrutujemy
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja

Fotowoltaika

Ekrany Akustyczne

Jak rekrutujemy

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o ECOTEC Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o ECOTEC Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ECOTEC Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.04.2013 16:12

    Inne

    paluszek - 2013-04-21 20:15:37 Popieram kolegów też byłem na rozmowie i obiecują złote góry a co do czego to kasa po kontrakcie jak umowe zlecenie zwią kontraktem.Wyjazd do Anglii to nieporozumienie musisz stracić 1000 na wszystko i nie wiesz czy coś zarobisz bo umowa zlecenie jest śmieciowa.Nie polecam panowie 25 zł na godzinę w Anglii to totalne nieporozumienie po 12 godzi to wyzysk a gdzie nadgodziny nie dajcie się zmanipulować.Na koniec odciągną wam za mieszkanie i dopłaćcie do roboty.Byleś kolego na rozmowie, wymagali od ciebie 1000 zł? Coś nowego, ja tez bylem i nikt nie wymagał żebym ja wydawał, zakwaterowanie i transport płaci firma, te 25 złotych dostajesz na początek i to na rękę. Jak tobie się nie opłaca, to może jesteś dziś dyrektorem i zarabiasz dziesiątki tysięcy na miesiąc, mnie wystarczy te kilka tysięcy na rękę za moja prace.Mnie nikt nie obiecywał żadnych złotych gór, proponowali wynagrodzenie za rzetelna pracę.
    ReviewUserIcon
    polski podatnik

    22.04.2013 16:01

    Inne

    Drogi kolego, firma proponuje prace za określone pieniądze. To jest polska firma, a nie angielska. Pan kolego może się zgodzić na prace na tych warunkach lub szukać dalej. Proszę bardzo, można też na własną rękę wyjechać do Anglii, wynająć sobie pokój lub hotel i zapłacić za to, zapłacić podroż, znaleźć prace, płacić tam podatki, ubezpieczenie, żyć w ich warunkach i cieszyć się z minimalnej płacy. Zobaczymy ile koledze zostanie na koniec w kieszeni, haha Prosty ekonomiczny rachunek. Nikt nikogo nie nabija w butelkę, nikt do niczego nie zmusza, wręcz odwrotnie informują i już przed wyjazdem pokazują zagrożenia, plusy i minusy.
    ReviewUserIcon
    paluszek

    21.04.2013 20:15

    Inne

    Popieram kolegów też byłem na rozmowie i obiecują złote góry a co do czego to kasa po kontrakcie jak umowe zlecenie zwią kontraktem.Wyjazd do Anglii to nieporozumienie musisz stracić 1000 na wszystko i nie wiesz czy coś zarobisz bo umowa zlecenie jest śmieciowa.Nie polecam panowie 25 zł na godzinę w Anglii to totalne nieporozumienie po 12 godzi to wyzysk a gdzie nadgodziny nie dajcie się zmanipulować.Na koniec odciągną wam za mieszkanie i dopłaćcie do roboty.
    ReviewUserIcon
    paluszek

    05.04.2013 15:15

    Inne

    Gdzie płacą po 15 ,18 dzyla bo w POLSCE na rękę w 8 godzin nierealne
    ReviewUserIcon
    jack

    04.04.2013 12:53

    Inne

    CZEŚĆ KOLEGO. RÓWNIEŻ OTRZYMAŁEM PROPOZYCJĘ WYJAZDU NA 3 MIECHY JAKO OPERATOR ŁADOWARKI KL2. MOŻE JESTEŚMY W PODOBNEJ SYTUACJI.
    ReviewUserIcon
    Tokarszczak1981

    28.03.2013 17:12

    Inne

    Witam, byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko operator maszyn, powiem tak : podobno 3 miesiące w Angli za 25zł na rękę praca 12h dziennie przez 6 dni w tygodniu, zarobic się da ale jakim kosztem? Wolę robić w Polsce za 16-18 zł za godzinę, co tydzień być w domu, mieć pewną kwaterę którą sam wybiorę i mieć opłacone posiłki. Jadąc tam spodziewałem się ciekawszej oferty. Jeśli czyta to ktoś z firmy Ecotec prośba do państwa nie traktujcie ludzi jak debili 25zł za godzinę pracując w Angli to wychodzi jakieś 5 funtów zaokrąglając i tak już sporo kiedy minimalna u nich to 6 z hakiem.
    ReviewUserIcon
    Badyl

    27.03.2013 14:59

    Inne

    Witam, obecnie szukam pracy jako operator sprzętu budowlanego i odezwała się do mnie firma Ecotec, czy mógłby ktoś mi przybliżyć sytuację firmy oraz w firmie?
    ReviewUserIcon
    rpg1976

    23.03.2013 16:35

    Inne

    potrafimy tylko narzekać! ja tez narzekałem ale po upływie czasu wiem że nie było tak źle! zarobić się dało! co dopiero mają powiedzieć ludzie co pracują za 8 zyla żeby utrzymać rodzinę?? ja piłem symbolicznie i nikt nie miał pretensji żadnych kar! wszystko z umiarem trzeba robić! pojedźcie na truskawki dopiero zobaczycie co to jest ciężka praca.
    ReviewUserIcon
    rpg1976

    23.03.2013 16:27

    Inne

    byłem widziałem za 2 tygodnie zarobiłem 2200 zl nie sa to kokosy ale wyzyć się dało po tygodniu znow mialem oferte wyjazdu. jest pare rzeczy wkurzajacych ale gdzie teraz jest wszystko na tip top??? wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    10.02.2013 18:57

    Inne

    W ubiegłym roku pracowałem w tej firmie. Rozliczenie dostawałem w całości, nigdy na tym mnie nie oszukali, bez problemu można było dostać zaliczę. Problem się pojawiał, gdy ktoś podał numer konta i czekał na przelew, 4 tygodnie oczekiwania na wypłatę to była norma,(ktoś wcześniej już opisał taką praktykę w tej firmie). Teraz informacja dla Pana o nicku ,,n,, (pan brygadzista). Nigdy nie piłem na wyjazdach żadnego alkoholu, nawet w soboty i niedzielę, to dlaczego mi się nie opłacało pracować? Podobne sytuacje były już opisywane,np: jest wyjazd na dwa tygodnie, jedzie pan ,,n,, i 5 pracowników, wracają po 2 tygodniach, 3-5 dni przerwy i pan ,,n,, znowu wyjeżdża z inną 5 pracowników, którzy czekali na swoją kolej kilka tygodni w domu. Panu ,,n,, się opłaci jeździć, a pracownicy szeregowi myślą jak związać koniec z końcem. Jak miałem utrzymać rodzinę, gdy średnia z kilku miesięcy wyszła 1200 na miesiąc? Oczywiście przed podpisaniem umowy jesteście zapewniani, że na wyjazd czekacie od 3 dni do max.2 tygodni , a na wypłatę czekacie najdłużej 2 tygodnie, od powrotu z projektu. W skali od 0-10 daje tej firmie 5 punktów, pracowałem w gorszych.

    Kontakt - ECOTEC Polska Sp. z o.o.

    ul. Światowa 22 02-229 Warszawa

    NIP:5213550419

    KRS:0000344152

    http://www.ecotec-polska.pl/
    Branże: Instalacje budowlane

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    z

    08.02.2013 07:28

    Inne

    Szanowni Panowie, Ja jeżdżę do pracy, nie piję tylko pracuję i zarabiam. Wystarczy przeczytać umowę ze zrozumieniem, wszystko jest kwestią wyboru. Ja jadę do pracy, a nie na urlop i wracam na plusie. Nie wszystkich lubię, wiadomo, ale szanuję jako ludzi i szanuję pracę. Tyle w temacie. Jak stwierdzę, że mi to nie odpowiada poszukam pracy na etat. Też mam żonę i dwójkę dzieci za które jestem odpowiedzialny. Czytać ze zrozumieniem.
    ReviewUserIcon
    okiem kobiety

    02.02.2013 12:06

    Inne

    Był w Niemczech. Z rozliczeniem zgodnie z umową.
    ReviewUserIcon
    fanatyk77

    22.01.2013 10:55

    Inne

    mam pytanie a gdzie konkretnie był mąż co robił i jak z rozliczeniem [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    okiem kobiety

    03.10.2012 10:20

    Inne

    Mój mąż tam pracował i nie możemy podzielić opinii panów. Kary są duże, ale za co- za picie. Jak ktoś chce pić, a nie pracować to jego reputacja jest podobna do tej o której pisze. Mąż musiał zmienić prace ze względów prywatnych, ale nie palimy za sobą mostów. Każdą umowę, w każdej pracy warto czytać dokładnie. A w każdej pracy trzeba pracować i robić to solidnie- takie życie. Zwłaszcza jak się ma rodzinę!
    ReviewUserIcon
    WAWA1988

    27.08.2012 15:31

    Inne

    Firma porażka.praca za granicą za 14 zł.Własne wyżywienie,często zdarzało się że nie było kuchni i jedzenie zabrane z Polski marnowało się.Ogólnie odradzam
    ReviewUserIcon
    adriano

    13.08.2012 22:16

    Inne

    kolego jakie kary maja i za co
    ReviewUserIcon
    ciężka praca

    19.07.2012 15:37

    Inne

    Radzę czytać uważnie umowę bo kary mają niezłe. Praca na umowę-zlecenie na dodatek niepewna.
    ReviewUserIcon
    zlecenie

    12.07.2012 06:24

    Inne

    czeka się na zlecenie pod telefonem
    ReviewUserIcon
    yarex

    21.05.2012 10:31

    Inne

    A dlaczego kolego nie polecasz Mógłbyś coś wiecej powiedziec o tej firmie jakie zarobki itp bo znajomy mnie namawia na ta prace. Brde wdziedzny za odpowiedz Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    slave

    21.05.2012 05:44

    Inne

    grunt to autopromocja hehe ja zdecydowanie nie polecam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ECOTEC Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Zostaw merytoryczną opinię o ECOTEC Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.