Opinie o GLS Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GLS Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLS Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLS Poland w Warszawa

Possi

Od zawsze zamawiam paczki przez internet ... Kilka razy miałam przyjemność dostać paczkę od GLS i jak zawsze kurierzy bardzo niemili... Z uprzejmością zapytałam pana czy ma może wydać pieniądze to wykrzyczał mi że on nie jest od tego aby wydawać pieniądze bo to klient powinien mieć wyliczone co do grosza! Bezczelne zachowanie mógł spokojnie poinformować. Gdy otworzyłam paczkę była ona w środku pogniecioną jakby ją pies rozszarpał... Bardzo niemiłe zachowanie odradzam ta firmę kurierską

Iza

Najgorsza firma z jaką się spotkałam ,Paczka 240 km dotarła po 10 dniach .Porażka.nigdy więcej

Jo

Kurier nie dostarczył przesylki nie ma mozliwosci placenia kartą. Na infolini niczego nue zalatwisz rozmowa jak z robotem. Omijać firmę.

bas

najgorsza firma dowozowa na świecie, wszyscy siedzimy w domu bo jest kwarantanna ale kurier który miał dostarczyć paczkę "nie mógł jej dostarczyć bo nikogo nie było w domu" hmm ciekawe, jakoś kurier innej firmy potrafił dostarczyć nam tego dnia przesyłkę. Nie dostałam żadnej informacji, gdzie przesyłka została pozostawiona, dopiero jak wykonałam kilka telefonów do gls łaskawie dowiedziałam się, że została pozostawiona w jakimś punkcie odbioru.

Kurier

Tragiczny- Zadzwonił do mnie facet powiadomił ze dzwoni z odpowiedzi o CV ja zapytałem na to z jakiej firmy ponieważ wiadomo rozesłałem CV do kilku firm on na to ze nie wiem gdzie wysyłam CV oraz w takim wypadku dziękuje. Smiechu warte

Brak

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
seba2

Paczka bez zawartości. Jak piszesz do nich maila z reklamacją to nawet nie odpiszą. Straciłem 800 PLN. Firma nawet nie poinformowała mnie czy cokolwiek ma zamiar z tą sytuacją zrobić. Dostałem pustą zniszczoną paczkę. Nic nie daje spisanie protokołu szkody. Ludziska nie korzystajcie z tej firmy.

seba

(usunięte przez administratora) zawartości paczek. Jak piszesz do nich maila z reklamacją to nawet nie odpiszą. Straciłem 800 PLN. Firma nawet nie poinformowała mnie czy cokolwiek ma zamiar z tą sytuacją zrobić. Dostałem pustą zniszczoną paczkę. Nic nie daje spisanie protokołu szkody. Ludziska nie korzystajcie z tej firmy.

Adams

UWAGA, firma unika odpowiedzialnosci za zniszczone przesylki i stara sie zrzucic odpowiedzialnosc na klienta. Skorzystalem z ich uslug po raz pierwszy i ostatni.

ZIggy

beznadzieja! kurier polecial w kulki... wpisal w system ze nikogo w domu po odbior paczki nie ma... a to g... prawda.! OSTATNI RAZ! nigdy wiecej GLS!

Weronika

Odradzam !!! paczka wysłana w grudniu , nie dotarła w miejsce przeznaczenia !!! brak zwrotu kosztów !!! tragedia!!!!! Nigdy więcej..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aleksandra

Nie polecam tej firmy za żadne skarby świata!!Zamówiłam paczkę i miał ją dostarczyć kurier GLS,paczka szła 4dni gdzie była 50km od mojego miejsca zamieszkania!Co najgorsze okazało się,że moja paczka została doręczona,a nie zostala bo caly tydzień byłam w domu.Czuje się okradziona!Nie wiem jak można się tak w ogóle zachować.Pani na infolini tylko cały czas mnie łączyła gdzieś indziej i stwierdzili,że mieli awarie i paczka zaginęła i jej nie dostanę!Po prostu żenada!Odradzam!!

Sebastian

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GLS. Kurier na regionie Mokotów/Siekierki doskonale wykonuje swoją pracę. Zero problemów, zawsze na czas i w kontakcie. Bardzo polecam

A ja polecam. Nie wiem od czego to zależy, ale od lat korzystam z usług GLS i tego samego kuriera. Nigdy nie zdarzyła się wpadka, kurier zawsze odpowiada smsem na moje wiadomości. Nie dzwonię bo wiadomo - może być w trasie. Ale odpowiedź prędzej czy później zawsze dostanę. Nawet zwykłe "ok" napisze i to dla mnie jest zadowalająca informacja. Pozdrawiam Kuriera Tomasza!

SMUTNY

Cała rodzina była w domu. Kurier stwierdził, że nikogo nie było. W konsekwencji ważna przesyłka nie dostarczona. DHL zawsze dzwoni. Nie polecam. Skrajna nieodpowiedzialność.

.Nieznany.

Witam chce poinformować wszystkich którzy decydują się na kuriera GLS. Kurierzy są nieodpowiedziali co do wykonywania swojej pracy. Nie chce im się poszukać dokładnego adresu, tylko przesyłkę zostawiają pierwszemu przechodniemu bądź osobie którą pierwsza spotkają na drodze. Mimo niedostarczonej do mnie przesyłki dostałam e-maila że przesyłka została przekazana na mój adres. Przesyłka została przekazana pierwszej osobie którą kurier napotkał na swojej drodze. Z góry nie polecam kuriera GLS.

Ania.mirela

Witam wszystkich przyszłych użytkowników firmy kurierskiej gls . Bardzo zła obsługa, kurierzy nie mają chęci dostarczyć zamówionej paczki Jeżeli odjedzie ż miejsca dostarczenia paczki bez doręczenia na pewno się już nie wróci nawet za zakrętu.To jest ponad szczyty jego dobrej woli a tym bardziej chęci .To są reprezentanci firmy i jego logo .Życzę dalszego rozwoju .

Małgorzata
@Ania.mirela

Dzięki za tę opinię. Jednak nie powinnaś tak na wyrost oceniać tej firmy. Wiele przecież zależy od tego, kto akurat doręcza przesyłki. Na pewno większość kurierów wywiązuje się tam dobrze ze swoich obowiązków. A pierwszy raz spotkała Cię taka sytuacja? GLS Poland szuka między innymi (jeśli chodzi o Warszawę), Specjalisty ds. Sprzedaży: https://gls-group.eu/PL/pl/oferty-pracy Trzeba powiedzieć, że oferują ciekawe warunki zatrudnienia. Jak myślicie, warto tam aplikować? Ciekawi mnie Wasze zdanie.

Jarson

Witam wszystkich zainteresowanych . Firma Gls to bardzo obłudna i nadciągająca na koszta firma i do tego beszczelnie wymusza i kłamie o doręczaniu przesyłek które nie dostarcza

wojciepa

Firma FATALNA. Kurier wpisuje nie prawdziwe informację, gdy paczka nie zostanie odebrana. Ma informację, że biuro pracuje od 10:00, to nie przyszedł wcześniej i wpisał, że "brak środków na odbiór paczki " To żenada. Pani na infolinii, wielka DAMA , odsyła to formularza kontaktowego. Nie polecam. ……..a drugi kurier, który dostarcza na następny dzień, WYKRZYCZAŁ mi że powinnam mieć pieniądze odliczone co do grosza, bo to jest jego pierwsza paczka pobraniowa w tym dniu.

Sławek

Firma masakra brak kontaktu pełno posrednikòw niewiadomo zkim rozmawiać. Kurier nieodbiera telefonu

noo cyrk

dostaje smsa ze paczka zostanie dzis dostarczaona i nr tel do kuriera... dzwonie do tego kuriera po czym czym okazuje sie ze podali mi bledny nr nie do tego kuriera wiec ten kurier powiedzial ze poda mi smsa do wlasciwego kuriera... po podaniu smsa dzwonie... okazuje sie ze to tez nie ten kurier.... kurier powiedzial ze wysle prawidlowy nr po czym wyslal 3 inne nr po trudzie udalo sie w koncu odnalesc wlasciwego kuriera ktory ma dostarczyc przesylke i dowiedziec sie o ktorej bedzie... kociol normalnie

Kaśka

Najgorsza firma kurierska dostawcy nie informują o przesyłce mimo że podaj się numer telefonu pani na infolinię jest strasznie nie miła Nie POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o GLS Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w GLS Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GLS Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLS Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GLS Poland?

Kandydaci do pracy w GLS Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GLS Poland