Opinie o Becton Dickinson w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Becton Dickinson, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Becton Dickinson o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Becton Dickinson w Warszawa

Znawca

Będzie o CS w Warszawie. Przede wszystkim rotacja, rotacja rotacja. Co rok zmienia się szef. W tej chwili z 8 osób w teamie 6 jest nowych. System IT na którym będziesz pracować ma ponad 40 lat. Firma jest w Warszawie bardzo mała i panują w niej paskudne stosunki. Polecam omijać szerokim łukiem.

Ja

Dwa miesiące temu otrzymałam link, gdzie miałam nagrać się (video interview) i odpowiedzieć na pytania. Zero odzewu po, oczywiście zero informacji do kogo mogę się zgłosić, ponieważ wszystko wyszło przez spersonalizowany link wygenerowany z aplikacji oferującej tego typu nagrywanie się. Nie wiem w jaki sposób zostało wykorzystane nagranie, ani w jaki sposób przetworzono moje informacje. Niezbyt profesjonalne podejście zważywszy na brak odpowiedzi zwrotnej. Radzę uważać.

Widzę tutaj sporo negatywnych opinii, chciałam jednak podzielić się swoją, ponieważ rzadko keidy ktoś znajduje czas, żeby stworzyc ten pozytywny komentarz. Moja przygoda z BD zaczęła się ok. 3 lata temu na stanowisku specjalisty, zaraz po studiach na PWR. Na pierwszym stanowisku przepracowałam ok. 1,5 roku i ponieważ nie widziałam dla siebie dużych perspektyw rozwoju tam, postanowiłam zaaplikować na stanowisko w innym dziale. Udało się i ze wsparciem team leadera zmieniłam pozycję. Ambicje rosły i po roku postanowiłam zaaplikować na stanowisko na wyższej job groupie i również się udało. Mogę więc powiedzieć, że jest wiele opcji rozwoju w fimie, nigdy nie spotkałam się z odrzuceniem z powodu bycia zbyt krótko na aktualnym stanowisku. Zawsze otrzymywalam wsparcie managera w tym temacie. Pensja również znacząco wzrosła od tej pierwszej z powodu awansów. Z mojego doświadczenia mogę jedynie powiedzieć, że nic nie przychodziło samo i ja wychodziłam z inicjatywą, chęcią zmiany - rozmawiałam z różnymi managerami. Podsumowując, polecam pracę w BD za: 1. Możliwości rozwoju jakie dostałam 2. Proporcjonalny wzrost wypłaty do wykonywach zadań/stanowiska 3. Bardzo obszerny pakiet w Luxmedzie Jeśli chodzi o minusy to myślę, że są takie same jak w każdej innej korporacji, nie wpływają znacząco na mojeocenę BD jako pracodwacy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy Becton Dickinson oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kandydat

Oddział Wrocław, pracownikiem nie zostałem, zdaje sobie sprawę, że są lepsi ode mnie, jednak zamkniecie rekrutacji bez informacji zwrotnej to brak profesjonalizmu. Po moim zapytaniu - info, że wybrali innego kandydata, ale w sumie informacji zwrotnej od managera o mojej rozmowie jeszcze nie mają ????

Ona Nowy wpis
@Ja

Tak samo wyglądało to u mnie. Dwie rozmowy i później zero odpowiedzi. Czy na prawdę tak trudno napisać krótkiego maila z informacją? Takie zachowanie nie jest profesjonalne, nie traktują ludzi poważnie.

Nikol
@Pracownik

Pakiet w lux- medzie? Dodaj ze placisz za niego tzn. pobierane ci to jest z pensji

@Nikol

Nikol, mi się to mimo wszystko opłaca bo mam problemy ze zdrowiem i bardzo często korzystam z luxmedu. Mimo wszystko firma do tego dopłaca, indywidualny pakiet byłby duzo droższy. Jeśli ktoś nie czuje potrzeby i wychodzi na minus to przecież nie ma obowiązku z tego korzystać - można zrezygnować

K Nowy wpis
@Nikol

A w jakiej firmie się nie płaci nic za luxmed? Jeszcze się z tym nie spotkałam. 40 zł/mc to chyba nie majątek za spory pakiet badań i możliwości wizyt u różnych specjalistów

K Nowy wpis

Oddział Wrocław - SSC Pracuje w BD blisko pół roku, jestem bardzo zadowolona. Fajni, sympatyczni ludzie, widać, że zadowoleni ze swojej pracy, zaangażowani, TL również. Zarobki - dla mnie dobre, bo w poprzedniej korporacji zarabiałam psie grosze = 2,5 tys na rękę. Miła atmosfera, bez problemu po okresie próbnym dostałam umowę na czas nieokreślony. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, uważam, że firma liczy się z pracownikiem i daje możliwości rozwoju - przynajmniej kilku pracowników w miesiącu z mojego departamentu awansuje na wyższy stopień.

junior
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

1. rozmowa telefoniczna z rekruterką 2. rozmowa z bezpośrednim przełożonym 3. rozmowa z dyrektorem działu (skype) - w języku angielskim

Pytania

Pytanie o doświadczenie, gdzie widzę się za 5 lat, pytanie o firmie (czy znam produkty etc.), co wyniosłam z moich poprzednich stanowisk pracy, staży. Sprawdzenie znajomości języka angielskiego - czy swobodnie się nim posługuje. Test znajomości excela.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandytatka
Kandydat

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji. Zarówno I etap z działem HR jaki II z bezpośrednim działem- szybkie, miłe i przyjemne. Jednak firma praktykuje zasadę „ nie bedziemy się odzywać jeśli nie jesteśmy zainteresowani”. W trakcie II etapu dostałam tylko informację, z kim będzie odbywał się trzeci etap oraz, że proszę czekać na odpowiedź. I tak czekałam czekałam aż zobaczyłam to samo ogłoszenie na które aplikowałam ponownie opublikowane. Trochę szkoda bo mi zależało jednak w niektórych firmach jest takie podejście do kandydatów.

Znawca

Nick
@Znawca

Przepraszam, czy mógłbyś rozwinąć? Co to znaczy że w Warszawie panują paskudne stosunki? Jakiś mobbing, brak współpracy czy może hejt wręcz? ;O Pytanie dodatkowe z innej beczki, jeśli ktoś wie, proszę o info. Czy aktualnie w BD praca jest w pełni zdalna czy trzeba się telepać tam na Osmańska? (Mieszkam na Bródnie więc nie lada wyczyn) a i jeszcze jedno, czy w dziale Customer Service Representative jest szansa na wyciągnięcie 4k na rękę? Z góry dziękuję, info mega ważne

Nikol
@Znawca

Bardzo mala 150 osob? Co ty gadasz

Łachacha

150 to malutko.

Kandydatka999
Kandydat

Dotyczy Wrocławia. Dostałam wstępną propozycję z agencji pośredniczącej dotyczącą pracy na stanowisku HR Data Operations Specialist (Workday) we Wrocławiu. Niestety pan z agencji przedstawił mało konkretny obraz pracy na tym stanowisku. Czy ktoś pracował na takim stanowisku? Na czym konkretnie polega ta praca? Jacy są przełożeni? Jaka atmosfera? Czy nowy pracownik może liczyć na przeszkolenie czy jest pozostawiony sam sobie? Czy może liczyć na pomoc we wdrożeniu pozostałych pracowników? Jednym słowem czy warto? Nie chodzi mi o benefity pozapłacowe, bo te z tego co tutaj czytam to są ok.

Julia
@Kandydatka999

O stanowisku nie wiem, więc się nie wypowiem, ale zwrócę Twoja uwagę na to by się zainteresować z kim masz podpisać umowę. Osoby zatrudnione przez agencje nie mają tych samych benefitow co osoby które mają umowę bezpośrednio z BD (lepsze warunki).

Jaki jest wkład kierownictwa Becton Dickinson w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Konsternacja
@Pytanie

Jakie jest co?

Bartosz
@Ja

Masz na myśli prezentację rekrutacyjną przesłaną online? Przybliż, czy także była weryfikowana znajomość języka obcego. Liczę na Twój komentarz.

@Bartosz

To były pytania w języku angielskim i odpowiedzi przeze mnie udzielone również były w języku angielskim. Pytanie-odpowiedź, pytanie-odpowiedź.

Bartosz
@Ja

Czyli znajomość języka była weryfikowana tylko komunikatywnie. Jak wiesz większość firm odzywa się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli weryfikację pozytywnie. Niemniej jednak powinnaś skontaktować się z firmą i zasięgnąć informacji o wyniku rekrutacji. Co tym myślisz?

@Bartosz

Jak mam skontaktować się z firmą, skoro nie mam namiarów na nią? Wysłano mi wiadomość z dedykowanej aplikacji zewnętrznej.

DrHaus
@Ja

(usunięte przez administratora).Brak odpowiedzi na maile,głuche telefony osoby odpowiedzialnej za proces rekrutacji.Widocznie siedzą tam ludzie z bardzo wysokim ego a z bardzo niską kulturą.A może tacy właśnie ludzie wyznaczają poziom tej firmy???Żenada

onA

A można prosić o szczegóły? Dostałam ofertę, waham się, bo coś mi w tej firmie nie pasuje.. W jaki sposób łamane jest prawo?

Diagnosta
@Ja

Szkoda do nich jeździć na rozmowy.Tam praca jest po znajomościach.Rekrutacje organizują tylko na pokaz.Nawet nie stać ich na odpowiedź.Dno.

Jankes
@onA

Hej Jak tam przyjęłaś ofertę ? Czytań ostatnie opinie i zastanawia mnie wysyp w ostatnim czasie tych negatywnych opinii

@Diagnosta

Witam, ja dostalam tam prace bez znajomosci. Proces rekrutacyjny przebiegl latwo i szybko. Mialam dwie rozmowy kwalifikacyjne z TL.

Bask
Kandydat

Ciekawa jestem jak wygląda system premiowy. Czy można liczyć na tzw. 'trzynastkę'?

Cicha noc
Kandydat

Witam, czy komukolwiek udało się przywołać z odmętów pamięci ile można zarobić w dziale CSR ? A i ktoś napisał że rozmowa bardzo prosta, czyli mianowicie, jak wyglądała? Dla każdego to inna perspektywa więc poproszę o więcej szczegółów. Z góry dziękuję ;*

@Cicha noc

Rozmowa jak rozmowa, podobnie jak w innych firmach. Na pewno przygotuj się, że będzie nacisk na dobrą znajomość angielskiego, bo jest się w ciągłym kontakcie z kolegami z US. Pozostałe umiejętności idą w drugiej kolejności (nie mówię, że nie są ważne).

Jak szefostwo w Becton Dickinson? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że nie spotkałem się na razie z brakiem szacunku. Pod tym względem złego słowa nie powiem. (dłuższy komentarz zostawiłem wcześniej).

Mateusz
Klient

Witam, Jak wygląda praca we Wrocławiu na stanowisku order entry? Czy trzeba znać dobrze język atngielski/niemiecki? I jakie są perspektywy zarobków na starcie oraz po kilku latach pracy? Czy można tu awansować na wyższe stanowisko?

@Mateusz

Nie wypowiem się kolego co z przyszłością, bo pracuję krótko (dłuższy komentarz zostawiłem wcześciej), ale jeśli chodzi o języki to angielski to jest niestety must have, nie uciekniesz od tego. Języki dodatkowe są tu raczej na dostawkę i oprócz sporadycznych pozycji w firmie (nie wątpię, że takie są) i tak ich potem nie używasz. Przyjęło się, że do krajów "zachdnich" możesz dzwonić/pisać po angielsku i nikt Ci na to złego słowa nie powie. Gorzej jest z osobami odpowiedzielnymi za Hiszpanię/Włochy, bo tam po angielsku się nie dogadasz ni (usunięte przez administratora)

XyZ

Benefity ok, Sodexo, warzywka, soczki, ale to nic jeśli -pracujesz na programach z lat 90 -pół dnia tracisz, żeby skontaktować się z działem IT w Indiach -proponujesz innowacje to kierownictwo się denerwuje - Hry nie sprawdzają co się dzieje wew zespołów - praca nudna - menagerki, które całe życie są w tym korpo i chyba tak im się nudzi, że wolą kontrolować swojego pracownika (a nie jego wykonaną pracę (niejedna osoba zrezygnowała z BD, bo menagerki wykńczaly kogoś psychicznie-wroclaw) - ta firma stara się "utrzymywać", nie rozwijać - polecam sprawdzić rotacyjność pracowników

Julia
@XyZ

Wymieniłeś minusy pracy w Becton Dickinson, wspominasz między innymi o tym, że praca nie jest zbyt interesująca. A możesz napisać, jak wyglądają Twoje codzienne obowiązki w tej firmie? Czym się zajmujesz?

@Julia

Odpowiadając na Twoje pytanie (dłuższy komentarz napisałem wcześniej), mogę tylko skwitować, że generalnie praca w korpo do ciekawych nie należy i jeśli nie masz troszkę odskoczni w postaci fajnego rozgadanego teamu (a w dobie covid o to ciężko) to raczej trzeba to wziąć na klatę albo szukać pracy w innej branży. Stanowisko nie jest tutaj ważne, bo myślę, że na większości pozycji entry level (albo nawet mid-level) to jest raczej praca robota.

Nie wiem jaki nick

Może ja napiszę coś świeżego. Pracuję kilka miesięcy (bez sczegółów, bo cenię anonimowość), oddział Wrocław. Zacznę od plusów: pieniądze zaproponowano całkiem fajne jak na rynkowe standardy, bonusy naprawdę spoko, na święta fajna premia. Choć kontakt miałem tylko przez teams, to mogę powiedzieć, że ludzie bardzo fajni, otwarci i gotowi dzielić się doświadczeniami ze świeżakiem. W kadrze kierowniczej nie zaobserwowałem na razie cwaniactwa ani wywyższania się, raczej stopa koleżeńska. Jeśli chodzi o godziny pracy to jest spora elastyczność, możliwy nawet work-life balance, ale to na pewno bardzo zależy od zespołu/przełożonego itd. Sprzęt jak na polskie warunki jest naprawdę luks, bo oprócz dobrego laptopa firma pozwala sobie zamówić do domu dowolność sprzętu tj monitory, słuchawki, myszki, klawiatury i czego dusza zapragnie. Sam system chodzi szybko, natomiast oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia i ślęczenie z hindusami z IT, jak już tu ktoś zaznaczył, nie należy do rzadkości. Ale żeby nie było za słodko, to teraz trochę gorzkiej prawdy. Dopiero jak się trochę zadomowiłem to zorientowałem się dlaczego jest tam taka duża niestety rotacja. Otóż zespoły są przeładowane robotą i koniec końców każdy kiedyś pęka. Dodatkowo słynny chaos jest tutaj faktem. Firma ma wprawdzie pozatrudnianych pracowników do przeróżnych zadań i znajdzie się tam specjalistów od absolutnie wszystkiego począwszy od public relations na customer service kończąc. Jednak w tym całym gąszczu brakuje organizacji i odpowiedzialności za poszczególne procesy, przez co na porządku dziennym jest sytuacja, że człowiek napotkawszy na problem przy swoim zadaniu jest odbijany jak piłeczka pingpongowa, bo każdy umywa ręce. W rezultacjie taki biedak traci cały dzień obmejlowując oddziały BD w całej europie i US, aż mu ktoś raczy coś pomóc.

Dea

Pomijając upokarzającą pensję rzędu 4000 PLN w regionie północnym, pragnę przestrzec przed zwyrodniałym, zboczonym starcem ze Szczecina. Obleśny dziad.

Luis

Opinia o BD Wrocław (Finanse) Przepracowałam tam 2 lata, uważam, że pod względem rozwoju był to czas stracony. W mojej poprzedniej pracy, również w finansach korporacji (w mniejszym mieście) byłam przyzwyczajona do pracy z ludźmi, którzy pracując w księgowości mają o niej pojęcie, dołączając do zespołu BD od pierwszego dnia zauważyłam, że dla wielu podstawowe pojęcia to istna abstrakcja.. Jedną z niewielu osób, która zdawała się znać księgowość była moja TL, która całe dnie spędzała na callach, niewiadoma z kim i o czym te calle, zespół pozostawiony sam sobie, nikogo by zapytać, a na koniec miesiąca wielkie pretensje dlaczego tak wiele zostało do zrobienia, brak zarządzania, nadgodziny i praca w soboty by zamknąć miesiąc. Po dołączeniu do zespołu nie do końca było jasne co ja tam mam robić, innym pracownikom nie przekazano co mają mi pokazać. TL tłumaczyła, że zrobi dokładny plan, po czym znikała na callach i tyle ją było widać. Jedna z pracujących tam osób pokazała mi swoją pracę, a później już z tym zostałam. Zaproponowałam, że łatwiej byłoby gdyby każdy pracował na rynek którego język zna (ludzi ze znajomością języków nie brakowało), ale w odpowiedzi TL usłyszałam, że tak przyjemniej uczymy się czegoś nowego.. 3 języki obce które znam nie były wykorzystane.. Na tym etapie po ok 3 miesiącach miałam bardzo mieszane uczucia, firma oferuję bardzo dużo benefitów pozapłacowych (210 zł na karcie prepaid co miesiąc, 600 zł na święta, multisport, ubezpieczenie, darmowe świeże zioła, owoce, orzechy, świeże soki, jogurty, dziesiątki smaków herbat i naparów, biurka które można dostosować, masaże, zajęcia fitness i taneczne za darmo w budynku, korty na zewnątrz, wszystko wygląda na nowe i jest ładne wizualnie), a z drugiej strony wszystko to tylko piękna otoczka chaosu nad którym nikt nie panuje. Najważniejsze jest kłanianie się w pas managerom z za granicy jak przyjadą na wizytę. Zawsze wtedy pojawiają się propagandowe spotkania wszystkich pracowników, na tematy które dotyczą niewielu, nic z tego nie wynika, stracony czas. Żałuję, że tak długo tam zostałam i mój poziom znajomości języków znacznie się pogorszył. Moim zdaniem największą bolączką jest fakt, iż TL nie znają procesów osób które mają pod sobą, praktycznie gdyby ktoś ich posadził do roboty na 1 dzień nie byli by w stanie nic zrobić, tym samym nie ma się od kogo nauczyć, wszystko trzeba na własną rękę wydzierać, często pisząc do lokalnych organizacji, które albo nie odpisują wcale albo dziwią się dlaczego z danym problemem nie mogę się zwrócić do TL zamiast pisać do nich.. Po odejściu mojej pierwszej TL jej miejsce zajął człowiek, który nigdy wcześniej nie pracował w żadnym z działów finansowych, ale za to był znajomym "góry", kiedyś nawet szczerze mi powiedział, że mam dużo większe kwalifikacje niż on. Za zmianami, które wprowadzane są co chwila nie nadąża nikt. Wiele energii, czasu i pracy jest marnowana, moim osobistym wtf był moment w którym powołano zespół do wyjaśniania starych płatności i kazano wysyłać tysiące maili by pytać o płatności z przed paru lat, liczne spotkania z innymi zespołami, szeroka "inwestygacja", angażowanie lokalnych organizacji by na koniec to wszystko spisać na straty... Widziałam, że w poprzednich komentarzach już to zostało wspomniane i niestety muszę to potwierdzić, ale donoszenie jest w BD na porządku dziennym, zawsze się trzeba oglądać, kto siedzi na sali przed powiedzeniem czegokolwiek, by coś osiągną trzeba być znajomym królika i donosić na wszystkich, TL otwarcie do tego zachęcają, niezdrowa atmosfera, najbezpieczniej być cały czas na słuchawkach i się nie wychylać. Wynagrodzenie na poziomie 3500PLN na rękę (działy order entry, recon, payment, AR, AP), starsi stażem w BD pracownicy (którzy jeszcze nie wiadomo czemu nie uciekli) ok 3000PLN, pensja wynegocjowana na starcie raczej już się nie zmieni jak się zatrudnicie. Podsumowując dużo bajerów, ale darmowym jogurtem i orzeszkami rachunków nie zapłacicie.

BD Wrocław

Zostawiam opinię o BD Wrocław - działy finansowe Reconciliation/AP/Vendor Care. Przepracowany dosyć długi okres, daje mocne 3+. Zacznę od plusów: - bogaty pakiet socjalny, którego nie znajdziecie w żadnym innym korpo we Wrocławiu. Karta przedpłacona Sodexo 200 zł, multikafeteria dodatkowo co miesiąc 60 zł, fotele do masażu, podnoszone biurka, świetnie wyposażona i ciągle wysprzątana kuchnia (herbaty, kawy, miód, kakao, przyprawy), każdego dnia inna przekąska dla każdego pracownika (owoce/warzywa/orzeszki/jogurty/soczki), automaty z obiadami i przekąskami, przychodzący Pan Kanapka/Pan Precel/Pan Sushi - dobra lokalizacja (blisko pociąg, tramwaj, Magnolia) - dużo dodatkowych aktywności (zbiórki charytatywne, zbiórki karm dla zwierząt, warsztaty artystyczne dla pracowników, zumba, joga, wymiana książek/opakowań, pieczenie ciasteczek, poznawanie innych teamów i ich obowiązków - mega fajna sprawa) - przedmówcy narzekali na promocję na LGBT i wielokulturowości. Dla mnie promowanie szacunku do innych i dla różnorodności to duży plus, niestety w naszych polskich warunkach niektórym może to przeszkadzać, zwłaszcza, że w BD jest na to mocny nacisk - brak nadgodzin, utrzymany life balance (przynajmniej u mnie tak było) - playstation w kuchni Minusy... - brak wprowadzenia nowych pracowników do pracy, brak szkoleń, pozostawienie pracowników samych sobie, robienie danej rzeczy bez przeszkolenia, co prowadzi do błędów, brak buddy'ego, który wprowadzi w obowiązki od A do Z. Wydłuża to proces wdrożenia pracownika do jego obowiązków - TL wiecznie nie ma. Są na callach. Ustalają kolejne, często nielogiczne zmiany. Odpowiedzialność za wszystko spada na koordynatorów. Dostępy załatwiane są przez pracowników, kolegów z zespołu, nie przez TL - brak procedur - w niektórych kręgach ,,towarzystwo wzajemnej adoracji'' , czyli ,,dorosła dziecinada". Donoszenie na innych, celowe nieprzeszkolenie kolegi, a później zgłaszanie, że coś jest niezrobione, bądź zrobione nieprawidłowo. - niektórzy team liderzy w działach finansowych nie powinni nimi być. W BD aby zostać TL trzeba być odpowiednio ,,szalonym'' i lubić siedzieć na callach. TL nie znają procesów pracowników, którzy są pod nimi, są niekompetentni, ale wolą zwalać winę na pracowników, którzy jako jedyni wiedzą co się dzieje. Niestety managerzy zamiast stanąć pod stronie eskalowanych pracowników wolą być ,,czyści'' i podlizywać się zagranicy niz (gdyby znali proces) stanąć pod stronie swoich podwładnych, którzy mają rację, - ciągłe zmiany, które są nie do zniesienia. Statystycznie w ciągu każdego miesiąca coś się zmienia. W pewnym momencie człowiek nie wie co się dzieję, czasami TL sami tego nie wiedzą... - brak komunikacji pomiędzy zespołami, nikt nic nie wie. Brak znajomości procesów teamów, z którymi najczęściej i najściślej się współpracuje. Czasami może to rodzić niechęć, - zwrócenie uwagi na nieprawidłowości traktowane jest jak atak... bo przecież wszystko super działa, tylko Ty nie nadążasz... - świecenie oczami przed zagranicą. Osoby na rynkach z którymi współpracujemy nie są świadome problemów jakie u nas występują, czasami się nawet dziwią - zbyt mała liczba osób w niektórych zespołach. Zdarza się, ze wiecznie jeden zespół, który ma za mało osób back upuje zespół, który ma jeszcze mniej osób niż powinien. Rodzi to frustracje. Niedość, że swojego masz 2x za dużo, to ciągle musisz pomagać innemu zespołowi. Kasa ta sama. Podsumowując, fajne miejsce na pierwszą pracę, benefity potrafią zatrzymać pracowników, pensje nie są najgorsze jak na wykonywane obowiązki, dodatkowe aktywnośći bardzo na plus, całkiem OK atmosfera, większość ludzi w porządku. Popracowałabym nad komunikacją w zespołach, zwiększyłabym liczbę osób przy niektórych procesach, stworzyła dobre procedury i zdecydowała się w końcu na jeden sposób działania. Przyjrzałabym się niektórym TL i ich sposobom motywowania oraz przeszkoliła ich z procesów za które odpowiadają. Ogromny minus to brak szkoleń! Wszystko działa na zasadzie ,,jakoś to będzie'', to robi bardzo złe wrażenie na nowym pracowniku, który nie jest kompletnie wprowadzony do swoich obowiązków! Przez to właśnie macie rotacje!

BD fatal

Firma fajna tylko ludzie to.... ;) jak mawial Piłsudski tiaaa , totalna porażka to managment który ceni pracowników typu : mierni , bierni ale wierni. Połowa CS nawet nie zna angielskiego , Ci pracownicy "dryfują" jeszcze na powierzchni dzięki google tłumacz a wartościowi pracownicy są dyskryminowani jeśli tylko nadepną na odcisk firmowym "diamentom" , poplecznictwo i jawne niesprawiedliwości. Prywatny folwark i cyrk . PŻałuje straconego tam czasu , nie polecam.

DrHaus
@BD fatal

To prawda.Panienki w HR mają bardzo wysokie mniemanie ale zero kultury I wiedzy. Szkoda czasu na spotkania z takimi miernotami szczególnie dla ludzi z doświadczeniem.

Beknął i Skisnął

Firma może i fajna, ale nie w Warszawie. Bałagan mają taki, że włączają gpsa, żeby znaleźć własny (usunięte przez administratora) W firmie nikt nic nie wie, ale wszyscy sa bardzo dumni z tego co zrobili. Szkoda czasu. Nie aplikujcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Becton Dickinson - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Becton Dickinson
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osmańska 14