Opinie o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Ktosiek

Praca w tej firmie to 20m mułu pod dnem. Atmosfera dramat, a kasa najniższa krajowa, a reszta pod stołem. Masakra jakaś. Dziwne, że ludzie się jeszcze na to godzą i żaden urząd się tym nie zainteresował.

@Lidia

Pilnowanie wydajności? To tak nie działa, w dużej mierze wszystko zależy od maszyn. Awansować pewnie można, ale to chyba długa droga.

Adrian

Zauważyłem, że bardzo dużo komentarzy dotyczy pozytywnej atmosfery w Exposite, co mnie bardzo cieszy. Jednak w jednym z komentarzy ktoś wspomniał, że wypłaty są "nędzne" - co to dokładnie znaczy? Na jaką stawkę może liczyć nowo zatrudniona osoba, a na jaką wieloletni pracownik? Dajcie proszę znać.

@Izabela

Nockami nie, praca jest na jedną zmianę. Nie ma obowiązku pracy w soboty

Czy w Exposite Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Lidia

Umowy o pracę są. Byli jacyś ludzie na zleceniach, ale przeszli na umowy o prace, albo znikneli

Pracownik zadowolony

Firma super. Zarobki super. Dyrektor Miłosz dał mi na start 4500 na rekę, po okresie próbnym 300 zł więcej. Mozliwość robienia nadgodzin i w soboty, wysokie premie miesięczne i bardzo wysokie premię kwartalne. Koledzy naprawdę spoko i kierownictwo wymarzone a w szczególności dyrektor Miłosz, nie dość, żę jest bardzo miły to jeszcze przystojny i taki delikatny.

@M

To całkiem niezłe kwoty. A na te soboty to jakoś trzeba się z wyprzedzeniem zapisać? Można przepracować wszystkie soboty w miesiącu? Te premie są wypłacane w ten dzień co podstawa czy idzie jakoś w innym przelewie?

Pracownik zadowolony

@Pracownik zadowolony

Dobre premie miesięczne i kwartalne, możesz przybliżyć kwoty? Bo każdy będzie widział inne sumy i każdy ma inne pojęcie słowa "dobre"...

M Nowy wpis

Premia 50% wypłaty co 3 miesiące i inne premie miesięczne w zależności od zaangażowania plus soboty i nadgodziny. Zarabiajądz minimalna stawkę 4500 netto plus 2 soboty i 10 nadgodzin to np w kwietniu dostaniesz ok 4500+2225+1000=7725zł

@M

Tamten

Z tego co mi Miłosz mówił to najwięcej zarabia brygadzista Adam z montażu ponad 7000 netto plus premie. A atmosfera średnia wyścig szczurów

a Nowy wpis

Najwięcej z brygadIstow zarabiał adam jakoś 7000 na rękę plus premie przynajmniej tak mowił i wsumie miłosz potwierdzał. A atmosfera dla jednych super dla drugich nie

Czy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ksenia

Operator maszyn przemysłowych, aktualnie trwa rekrutacja na to stanowisko. Wynagrodzenie według ogłoszenia składa się z podstawy plus premii zależnej od wyników. Premie są podobno kwartalne, każdy pracownik dostaje taki dodatek. Ile on wynosi? Podstawa w jakich widełkach, może ktoś przedstawić?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

abc

Jest możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Kamil
@abc

Można do tego ubezpieczenia dołączyć rodzinę? To zawsze spory plus :)

@Kamil

Tak, można

Frezi

Tak. Co 3 miesiące premia wysokości 50% wypłaty, oczywiście premie śwateczne, i jakieś dodatkowe premie też się zdażają. Można robić nadgodziny( płatne dodatkowo 50%)i przychodzic w soboty(płatne dodatkowo 100%).

@Frezi

Jak to kwotowo wygląda? Zastanawiam się ile miesięcznie tak na prawdę można zarobić? Na jakiej umowie jest praca? Można tutaj liczyć na umowę o pracę?

Adrian

@Adrian

Poczytaj poprzednie komentarze. Oczywiście przesiewając te które wprowadzili sami szefowie bądź (usunięte przez administratora) na ich polecenie. Gradacja stawki godzinowej i oczywiste związanych z tym wysokości wyplat zależy od tego jak gleboko siedzisz w d...ie brygadzisty lub ile wypijesz z nimi. Jeśli masz zamiar być (usunięte przez administratora) to polecam wspinanie się po "szczeblach kariery " w tej firmie :-(

@Adrian

Stawki powiązane są raczej z umiejętnościami i jakością pracy, a nie ze stażem. Wynagrodzenie osoby na okresie próbnym jest zazwyczaj niższe niż osoby pracującej dłużej, ale potem są przeglądy wynagrodzeń, przy których brane jest pod uwagę co kto umie i jak pracuje.

Edward
@a

A ile się dostaje na okresie próbnym? Podobno nikt tu nie zarabia najniższej krajowej to jakiej wysokości są zarobki?

@Anrzej

Pracownicy zatrudnienie na umowy o prace mają stawki miesięczne, nie godzinowe. Pracownicy na umowach zlecenia (nieliczni) mająstawki godzinowe. Ani stawek miesięcznych, ani stawek godzinowych nie ustalają brygadziści.

Parów
@Edward

4500 na rękę plus premia kwartalna 50% (czyli raz na 3 miesiące dodatkowo 2250 zł), ostatni też dali dodatkowo premie, no i nadgodziny i soboty

@Parów

Orientujesz się może jak długo trwa tu okres próbny? Zwykłe przedłużają umowy czy zdarza się że zwalniają po tej pierwszej umowie?

Izabela
@Parów

Można robić nadgodziny nockami? Czy nie? I czy jest jakaś konkretna liczba minimalna sobót do wyrobienia miesięcznie?

3 miesiące próbnego, niektórym nie przedłużają

@Izabela

Nockami nie, praca jest na jedną zmianę. Nie ma obowiązku pracy w soboty

Jaka umowa obowiązuje w Exposite Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

a

Umowa o pracę na okres próbny

Kamila
@a

To super, a na jaki okres czasu? I później już jest możliwość przejścia na nieokreślony?

@Kamila

Umowa na okres próbny jest na 3 miesiące. Potem zwykle są jedna lub dwie umowy na czas określony, na maksymalnie 33 miesiące, chyba, ze ktoś jest bardzo dobrym fachowcem. W takiej sytuacji może dostać umowę na czas nieokreślony szybciej.

@a

A jak z podwyżkami? Można starać się w trakcie trwania umowy czy jedynie przy przedłużaniu?

@Lidia

Przy przedłużaniu umowy podwyżki zdarzają się sporadycznie, najczęściej po okresie próbnym. Potem wchodzi się w cykl przeglądów wynagrodzeń, które są dwa razy w roku. Wtedy można dostać podwyżkę - pod uwagę brane jest to, co kto umie i jak pracuje. Nie wszyscy dostają podwyżki i nie wszyscy tyle samo.

GróbyLan

Umowa o pracę na okres próbny, na początek 4500 zł na ręke. Są też premie co 3 miesiące 50% wypłaty. Trafiają się też inne dodatki i premię, możliwość pracy w soboty i robienie nadgodzin. Szkoda tylko, że nie ma kart multi sport.

Ktosiek

@Ktosiek

Muł to mało powiedziane. Praca tam to (usunięte przez administratora) ktore wciąga desperatów takich jak badyl,pająk którzy nie mają innej alternatywy w życiu. Poza tym kopią dołki pod innymi " kolegami" . Liczy się to że nikt się nie czepia ich pijaństwa na wyjazdach. Reszta nie jest ważna bo przecież trzeba "dobrze żyć" z pierwsza szklaną firmy SASI.

BADYL
@Anrzej

Nie wymieniaj imienia Pana swego na daremno:)Ośle

@Ktosiek

Nikt w firmie nie zarabia najniższej krajowej.

@Ktosiek

W firmie (już po tym wpisie) była kontrola z inspekcji pracy. Nie było żadnych uwag. Kandydaci do pracy czasem oczekują rozliczania się "pod stołem", ale, niestety, nie ma takiej możliwości. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie, na rachunek bankowy.

Edward
@a

To, ile płacicie na stanowisku Koordynatora ds. serwisu i zakupów? W ogłoszeniu jest też napisane o atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku. W jaki sposób udaje się ją zbudować i utrzymywać i czy pracownicy podzielają, tę opinię?

Frezi
@Ktosiek

Praca w tej firmie już się bardzo zmieniła. Cała wypłata na konto. Nowy pracownik może liczyć średnio na 4500 na rękę, najwięcej można zarobić podobno na stolarni, ponad 4500 netto. Więc nawet spoko, nie są to kokosy na te czasy, ale firma goni konkurencję z zarobkami.

@Frezi

Pptwierdzam. Zarobki spoko, zwłaszcza dla nowych pracownikow.

Kamila
@GróbyLan

A ci z dłuższym stażem zarabiają mniej niż gdzieś indziej? Pytanie jeszcze, czy liczba obowiązków i presja są adekwatne do tych zarobków, nawet jeśli są takie dobre, jak piszecie. Jakie są normy? Do wyrobienia?

@Kamila

Z dłuższym stażem zarabiają więcej, ale nie dużo wiecej niż te 4500 na rękę jak mają nowi pracownicy . Obowiązki zależne od stanowiska pracy, a presja jak w każdej firmie produkcyjnej, czym szybciej tym lepiej. Norm nie ma, ale opierdzielać się też nie wolno.

@GróbyLan

To kto pilnuje tej wydajności? Macie jakąś strukturę kadrową? Liderzy jacyś może? Albo kierownicy? Można na takiego awansować po czasie?

@Lidia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

a

Tak, jest możliwoś cprzyuczenia do pracy

Elżbieta
@a

Super, że jest taka opcja. A można poznać szczegóły? Mnie interesuje głównie, czy to przyuczenie to są szkolenia teoretyczne i jakieś praktycznie, czy jakoś inaczej? I ile trwa takie przyuczenie nowej osoby do fachu? Chodzi mi czasowo, ile to trwa.

Magda

Fajna firma fajni ludzie tylko dojazd autobusem słaby gdyby nie to z chęcią bym została:-) bus pracowniczy na czas remontu z rdestowej był by super;-)

@Magda

Dojazd autobusem już się poprawił :) . Najbliżej są przystanki to Centrum Nadawcze RTV i Bielińskiego (od tego przystanku trzeba trzeba znać skrót). Jeżdżą tutaj autobusy 171, 191, 193 i Z, czyli dojazd jest dobry z Oliwy, Koleczkowa, Szemudu, Żukowa, Gdyni Dąbrowy i Gdyni Głównej.

Nie

Sandra

Pracowalam przez pewien okres w tej firmie, wspominam ten czas bardzo dobrze. Dobre wynagrodzenie, zawsze na czas. Atmosfera przyjazna, brak konfliktow. Kierownictwo wyrozumiale, z ludzkim podejsciem do pracownika. Praca przyjemna, dajaca mozliwosc rozwoju. Polecam.

@Sandra

Ciekawe ze żadna Sandra,Paulina i inne pięknie brzmiace imiona jakoś nie przewinęły się w mojej ponad rocznej pracy w tej firmie. Piękne "kwieciste"wpisy. Ciekawe czy te "autentyki" pisałysciesame z siebie czy ktoś wam dykyował?

Maria
@Sandra

Cześć Sandra :) Super by było gdybyś napisała coś więcej odnośnie wynagrodzenia w Exposite jeśli to nie problem :D Ile ono wynosi? Czy opiera się na podstawie i premiach/prowizjach czy samej podstawie?

Sandra
@Maria

Hej Maria.Najlepiej by było gdybyś dołączyła do nas choćby na okres próbny. Można by wtedy określić stawkę Twojego wynagrodzenia. Uprzedzam jednak że jeśli jesteś osobą tak fałszywą i zakłamaną jak łysy to szkoda Twojego czasu

iza.kar5

Jest wspaniale. Ludzie są bardzo koleżeńscy i pomocni, zawsze można się odezwać jak potrzebujesz pomocy albo czegoś nie wiesz. Szefowie dbają o to, aby pracownicy czuli się dobrze, ponieważ spędzamy tu jednak dużo czasu w ciągu dnia. Warunki pracy sa dobre, firma zapewnia profesjonalny sprzęt. Zarobki to kwestia indywidualna, osobiście nie mogę narzekać. Wspólne imprezy integracyjne bardzo się przydają i można liczyć na fajne premie. Pozdrawiam.

Anrzej

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Nędzne wypłaty a jak chcesz dorobić to zostajesz po godzinach lub pracujesz w soboty. Wszystkie dodatkowe pieniądze płacone pod blatem z pominięciem składek. Co do atmosfery w pracy to tragedia. Jeden na drugiego szuka haka jak przypodobać się brygadzistą. Zresztą jak nie trzymasz z brygadzistom-alkoholikiem to się uwezmie i cie zgnoji . Reszta kolegów ok ale co oni mogą jak od nich nic nie zależy. Trzymaj gębę na kłudkę i zasuwa nie odrywając wzroku od stołu. Nie polecam chyba ze zdesperowanym bezrobotnym.

Natalia M

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi jaką zapewniła mi firma. Zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwości, szczerze polecam.

Paula

Bardzo podobały mi się godziny pracy . Dostosowane do swojej dyspozycyjności , co bardzo było dla mnie ważne .A poza a tym super atmosfera ,co sprawiało że chcę się iść do pracy :) Gdyby nie zmiana zamieszkania dalej bym tam pracowała :)

Paulinkab0107

Świetnie przygotowany projekt, zgodnie z wcześniejszymi wspólnymi uzgodnieniami. Termin wykonania jak i jakość oczywiście na najwyższym poziomie. Kontakt z firmą podczas współpracy był bezprzewodowy. Firma bardzo profesjonalna i godna polecenia.

Kamila R

Jeśli szukamy niebanalnych ekspozytorów to ta firma to strzał w 10 ! Wszystko dopracowane w najmiejszym szczególe. Bardzo profesjonale podejście do klienta i doradztwo. Bezproblemowy kontakt z firmą. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zamówienia.

Łukasz Łukasz

Kilka lat temu miałem możliwość pracowac w firmie Exposite. Pomyślałem że warto podzielić się opinią na jej temat, szczerze mówiąc dopiero po czasie zacząłem doceniać jak fajna to była praca. Pozytywna atmosfera, dobre warunki pracy i w porządku kierownictwo. Kto wie może jeszcze kiedyś tam wrócę , tym bardziej że rozstaliśmy się w przyjaznych stosunkach, na pewno bym nie żałował .

a.w.

Pomogą znaleźć wymarzony kąt, klienta traktują z szacunkiem - a nie by jak najszybciej "załatwić sprawę". Polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 32 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 26 ocen.

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA