Opinie o Multimed w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multimed. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Multimed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimed w Oświęcim

Pacjent Nowy wpis

Nie polecam lekarzy oraz rejestracji a multimedzie. Doktor mówi mi, że mam wystawione l4 na dany okres, po czym kadrowa z pracy dzwoni mi, że go nie ma. Okazało się, że był błąd w systemie, ale to nie koniec. Dostałem to l4 w 3 różnych wersjach tj. od 10-15 stycznia, potem od 10-13 i od 14-15. Inny doktor (bo ta pani, która mnie badała była chora) mówił mi, że wystawi mi l4 na 16-17 stycznia i mam się umówić do tamtej pani doktor, po czym tego l4 nie ma. Dzwonię do rejestracji, chcąc wyjaśnić sytuację, to pani mnie zbywa, mówiąc, że to nie ona odpowiada za to, że nie mam l4. Zróbcie w końcu porządek w tym systemie, a dopiero potem bierzcie się za leczenie ludzi. Żenada...

Ma Nowy wpis

Powinni zamknąć tą przychodnie!!Lekarze nie chcą dawać skierowań na badania a jak już wreszcie coś tam dadzą to nie umieją zinterpretować wyników, gdyby lekarz u którego byłam od razu się nimi zainteresował to uniknęłabym bardzo dużych kłopotów ze zdrowiem,bo niestety rozpoznanie przyszło zbyt późno a wcale jak się okazało nie było ono skomplikowane, mam wielki żal szczególnie do jednego z lekarzy

Pacjentka Nowy wpis

Na NFZ też można ale trzeba czekać a prywatnie od ręki.

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie.. pracowałam jako sprzątaczka. Kierowniczka każdym się wysługuje a sama siedzi całą dniówkę i nic nie robi. O wszystko się trzeba prosić (worki, płyny itp) z wielkim problemem kierowniczka da worki i powie że trzeba oszczędzać. (Wszystko schowane i zamknięte pod kluczem. Pracownice personelu sprzątającego siedzą w fatalnych warunkach, zimno z komarami w obskurnej piwnicy. Nie można się nawet doprosić o czajnik żeby w zimę zrobić sobie ciepłą herbatę.

Lidia
@Była pracownica

To, co opisujesz, brzmi faktycznie źle. Zgłaszałyście to komuś, że siedzicie w zimnej piwnicy i nie macie nawet jak zrobić sobie herbaty?

@Lidia

Każdy wi w jakich siedzimy warunkach. Sanepid nie raz chodził po tej piwnicy. Miało być lepiej po remoncie. Jest jeszcze gorzej nie ma gdzie usiąść. Jedna przez drugą musi się przeciskać żeby iść po worki, czy swoje ubranie.

Maja
@Była pracownica

Jak to, po remoncie jest jeszcze gorzej? Na prawdę nie da się z tym nic zrobić? Nie wyobrażam sobie pracy w takich warunkach... Czy sanepid pojawił się jeszcze raz po remoncie żeby zobaczyć to miejsce?

@Maja

Tak, sanepid już nie raz po remoncie tam był. I nic nie mówili. Odradzam pracę najlepiej omijać szerokim łukiem. Umowa zlecenie a wymagania jak by nie wiadomo ile płacili. Myć okna na piętrach bez badań wysokościowych. Umowa na cały etat, a na "gębę" się chodziło na 4/5h.

Olga Nowy wpis
@Była pracownica

No i jaki jest efekt tych odwiedzin sanepidu, skoro nie raz przychodzili? Może nieważne jaki rodzaj umowy tylko jakie wynagrodzenie za pracę oferują. Aktualnie w kwestii zarobków nic się nie zmieniło czy może coś podwyższyli?

Inka

To najbardziej niefachowy ośrodek zdrowia, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, niekompetencja pań na recepcji aż” boli” nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące choćby głupiej kwarantanny, czy kwestii logistycznej powtórnego skierowania na test, który nie dał jednoznacznego wyniku., Brak podstawowych informacji, fatalny stosunek do klienta, bo pacjent to przecież nikt inny jak klient, stawiają ten punkt na ostatniej pozycji spośród ośrodków opieki zdrowotnej w Oświęcimiu. Szczyt niekompetencji!!! Odradzam to miejsce kategorycznie!!!

Firma Multimed w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Psychiatrę, Psychologa, Terapeutę Uzależnień zatrudnimy.. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.

Jak szefostwo w Multimed traktuje ludzi?

Bardzo źle !! Nie polecam

Pacjentka

Skandaliczne zachowanie pracowniczek recepcji! Nie potrafią powiedzieć dzień dobry, proszę i dziękuję. Są opryskliwe i ma się wrażenie że się im przeszkadza. Powinny mieć szacunek do pacjentów i traktować ich z uprzejmością i życzliwością, ponieważ dzięki pacjentom maja pracę.

Hhh
@Pacjentka

Proszę to napisać w opiniach google tu pisze się o pracy w tej firmie o opinie pacjentów wyraża się na opiniach google warto tam pisać aby łatwo sprawdzić jak wygląda to ze strony pacjenta

Kandydat zainteresowany

cześć, widzę że rekrutują na koordynującą warto startować? Jaka kasa jaki zakres atmosfera ? Ktoś coś ? Może się ktoś podzielić ?

Ffff
@Kandydat zainteresowany

Nie polecam pracy na tym stanowisku w tej firmie, ciężką atmosfera bardzo ciężką a pieniądze nie zbyt wysokie

Czy atmosfera w firmie jest dobra ?

Lidia

Pracowałam w Multimedzie w biurze w księgowości z synem prezesa i wytrzymałam zaledwie miesiąc. Pracowałam w godzinach wieczornych zamknięta przez niego pod kluczem, ponieważ on to biuro zamykał na klucz jak gdzieś wychodził. Po skończonej pracy trzeba było się prosić żeby łaskawie mnie wypuścił...Syn prezesa to był taki typ mądrali który wie wszystko najlepiej. O innych pracownikach mówił że są głupcy,lekarze są głupcy.. W dodatku szpieg bo gonił po całym ośrodku a wieczorem dzwonił do prezesa ponarzekać na wszystkich . Siedział tam od rana do wieczora jakby życia swojego nie miał poza pracą. Mścił się na wszystkich pracownikach, ubliżał wielokrotnie. Miał wysokie wymagania odnośnie wiedzy i umiejętności a sam na pytania moje czy księgowej nie potrafił odpowiedzieć.. Nieraz wychodziłam stamtąd cala rozstrzęsiona bo tak potrafił wyśmiać człowieka i przygadać że nie wiedziałam jak się nazywam ...Nie polecam tego miejsca nikomu.

baba
@Lidia

Odnośnie zamykania biura prezesa - sama prawda. Sytuacja jest kuriozalna - gdy masz jakikolwiek merytoryczny problem to nie ma możliwości kontaktu z dyrekcją (odbijasz się od zamkniętych drzwi) a gdy zostajesz wezwana na spotkanie to nie masz możliwościowi go opuścić niezależnie od tego jaka ilość pomyj jest wylewana ci na głowę i ile oszczerstw rzucanych jest w twoim kierunku (prezes otworzy zamknięte na klucz drzwi dopiero gdy zechce). Wymagana jest bezwzględna lojalność. Promowane donosicielstwo co uniemożliwia zbudowanie zespołu - ludzie wzajemnie sobie nie ufają i patrzą na ręce. Dyrekcja wypowiada się niezwykle pogardliwie o swoich pracownikach uważając innych ludzi (niezależnie od piastowanego stanowiska) za gorszych lub głupszych. Regularnie przepytuje co sądzisz o pracy pani X. czy pana Y. Jeśli ktoś liczy na przyzwoitą atmosferę w pracy, docenienie wysiłków czy nawet normalne traktowanie to niech zapomni o tym miejscu. Jeśli jesteś się w stanie zgodzić na nieustanny mobbing to polecam.

aska
@Lidia

Potrzebuje kontaktu- chce ubic interes. Mam ciekawe pytanie na temat multimedu. Bardzo prosze o kontakt. joanna.bhp@gmail.com

Domicela

Brak informacjo w sprawie porad telefonicznych w czasie pandemi odsyłają cię od jednych do drugich nie mówiąc już o dodzwonieniu się

Domicela

Informacje w czasie pandemi

Kinia

Czy pielęgniarki maja jakieś dodatki?

Dorota

Ile zarabia pielęgniarka w tej firmie ?

mama

poradnia pediatryczna super pielegniarki usmiechniete i mile super podejscie do malych pacjentow

pacjentka

szybka i fachowa obsluga pacjenta pielegniarki super

Asiek

Super pielęgniarki, szybkie dostanie się do lekarza

Lina

Bardzo polecam Multimed małe kolejki i według godziny przyjęć.

Luiza

To jest forum pracownicze więc uwagi pacjentów nie spełnią na tym forum swojej roli!

Bardzo miła obsługa w rejestracji. Profesjonalne i uśmiechnięte panie na recepcji z wielką cierpliwością i empatią podchodzą do pacjentów. Badanie kręgosłupa wykonane sprawnie i dokładnie. Zdecydowanie polecam :)

Ilona

Multimed właśnie przeprowadza rekrutację. Co ciekawe, mają tam do zaproponowania wiele ciekawych ofert pracy - konsultant infolinii medycznej, lekarz medycyny pracy, rejestratorka medyczna, pielęgniarka, internista z drugą specjalnością i wiele innych. Po więcej informacji odsyłam Was na ich stronę: https://multimed.pl/strona/praca/ Dajcie mi koniecznie znać, co o tym sądzicie i czy postanowiliście aplikować!

Zostaw merytoryczną opinię o Multimed - Oświęcim

• Jak się pracuje w Multimed?

Zobacz opinie na temat firmy Multimed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Multimed