Opinie o Multimed w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Multimed, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Multimed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimed w Oświęcim

Pacjentka
 Rekomendacja

Skandaliczne zachowanie pracowniczek recepcji! Nie potrafią powiedzieć dzień dobry, proszę i dziękuję. Są opryskliwe i ma się wrażenie że się im przeszkadza. Powinny mieć szacunek do pacjentów i traktować ich z uprzejmością i życzliwością, ponieważ dzięki pacjentom maja pracę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Multimed odbywa się również w języku angielskim?

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Multimed traktuje ludzi?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Bardzo źle !! Nie polecam

Pacjentka
 Rekomendacja

Hhh Nowy wpis
@Pacjentka

Proszę to napisać w opiniach google tu pisze się o pracy w tej firmie o opinie pacjentów wyraża się na opiniach google warto tam pisać aby łatwo sprawdzić jak wygląda to ze strony pacjenta

Kandydat zainteresowany
Kandydat

cześć, widzę że rekrutują na koordynującą warto startować? Jaka kasa jaki zakres atmosfera ? Ktoś coś ? Może się ktoś podzielić ?

Ffff
@Kandydat zainteresowany

Nie polecam pracy na tym stanowisku w tej firmie, ciężką atmosfera bardzo ciężką a pieniądze nie zbyt wysokie

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Multimed w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię Psychiatrę, Psychologa, Terapeutę Uzależnień. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcin

Czy atmosfera w firmie jest dobra ?

Lidia

Pracowałam w Multimedzie w biurze w księgowości z synem prezesa i wytrzymałam zaledwie miesiąc. Pracowałam w godzinach wieczornych zamknięta przez niego pod kluczem, ponieważ on to biuro zamykał na klucz jak gdzieś wychodził. Po skończonej pracy trzeba było się prosić żeby łaskawie mnie wypuścił...Syn prezesa to był taki typ mądrali który wie wszystko najlepiej. O innych pracownikach mówił że są głupcy,lekarze są głupcy.. W dodatku szpieg bo gonił po całym ośrodku a wieczorem dzwonił do prezesa ponarzekać na wszystkich . Siedział tam od rana do wieczora jakby życia swojego nie miał poza pracą. Mścił się na wszystkich pracownikach, ubliżał wielokrotnie. Miał wysokie wymagania odnośnie wiedzy i umiejętności a sam na pytania moje czy księgowej nie potrafił odpowiedzieć.. Nieraz wychodziłam stamtąd cala rozstrzęsiona bo tak potrafił wyśmiać człowieka i przygadać że nie wiedziałam jak się nazywam ...Nie polecam tego miejsca nikomu.

baba
@Lidia

Odnośnie zamykania biura prezesa - sama prawda. Sytuacja jest kuriozalna - gdy masz jakikolwiek merytoryczny problem to nie ma możliwości kontaktu z dyrekcją (odbijasz się od zamkniętych drzwi) a gdy zostajesz wezwana na spotkanie to nie masz możliwościowi go opuścić niezależnie od tego jaka ilość pomyj jest wylewana ci na głowę i ile oszczerstw rzucanych jest w twoim kierunku (prezes otworzy zamknięte na klucz drzwi dopiero gdy zechce). Wymagana jest bezwzględna lojalność. Promowane donosicielstwo co uniemożliwia zbudowanie zespołu - ludzie wzajemnie sobie nie ufają i patrzą na ręce. Dyrekcja wypowiada się niezwykle pogardliwie o swoich pracownikach uważając innych ludzi (niezależnie od piastowanego stanowiska) za gorszych lub głupszych. Regularnie przepytuje co sądzisz o pracy pani X. czy pana Y. Jeśli ktoś liczy na przyzwoitą atmosferę w pracy, docenienie wysiłków czy nawet normalne traktowanie to niech zapomni o tym miejscu. Jeśli jesteś się w stanie zgodzić na nieustanny mobbing to polecam.

aska
@Lidia

Potrzebuje kontaktu- chce ubic interes. Mam ciekawe pytanie na temat multimedu. Bardzo prosze o kontakt. joanna.bhp@gmail.com

Domicela

Brak informacjo w sprawie porad telefonicznych w czasie pandemi odsyłają cię od jednych do drugich nie mówiąc już o dodzwonieniu się

Domicela

Informacje w czasie pandemi

Kinia

Czy pielęgniarki maja jakieś dodatki?

Dorota

Ile zarabia pielęgniarka w tej firmie ?

mama

poradnia pediatryczna super pielegniarki usmiechniete i mile super podejscie do malych pacjentow

pacjentka

szybka i fachowa obsluga pacjenta pielegniarki super

Asiek

Super pielęgniarki, szybkie dostanie się do lekarza

Lina

Bardzo polecam Multimed małe kolejki i według godziny przyjęć.

Luiza

To jest forum pracownicze więc uwagi pacjentów nie spełnią na tym forum swojej roli!

Gość

Bardzo miła obsługa w rejestracji. Profesjonalne i uśmiechnięte panie na recepcji z wielką cierpliwością i empatią podchodzą do pacjentów. Badanie kręgosłupa wykonane sprawnie i dokładnie. Zdecydowanie polecam :)

Ilona

Multimed właśnie przeprowadza rekrutację. Co ciekawe, mają tam do zaproponowania wiele ciekawych ofert pracy - konsultant infolinii medycznej, lekarz medycyny pracy, rejestratorka medyczna, pielęgniarka, internista z drugą specjalnością i wiele innych. Po więcej informacji odsyłam Was na ich stronę: https://multimed.pl/strona/praca/ Dajcie mi koniecznie znać, co o tym sądzicie i czy postanowiliście aplikować!

Pacjent

Na chwilę obecną żeby się zarejestrować trzeba jechać do ośrodka przed 6 rano i stać pod drzwiami nie wazne czy deszcz czy mróz drzwi łaskawie otworzą o 6.30 nawet jeśli wejdziesz do środka wciąż nie masz pewności czy się zarejestrujesz bo niema bloczków... Mówią że 5 lekarzy odeszło , 3 jest na urlopach, zmienił się właściciel i nie wiadomo co dalej będzie... Dziś udało mi się po 3 dniach zarejestrować, czekając już pod drzwiami gabinetu z bloczkiem w ręku musiałam ustąpić pierwszeństwa pacjentą prywatnym którzy za wizytę dodatkowo zapłacili .. Pytam gdzie tu jest sprawiedliwosc i gdzie miejsce chorych pacjentów chcących leczyć się na NFZ bo tam wkoncu lądują nasze podatki i ciężko zarobione pieniądze a do lekarza dostać się nie można....

Julita

@Mika, myślę że, użytkownicy forum chcieliby wiedzieć na jakim etapie rekrutacji do Multimed jesteś. Istotna byłaby również odpowiedź na pytanie, na jakie stanowisko aplikowałaś? Zachęcam Ciebie byś podzieliła się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z procesu kwalifikacyjnego. Pomoże to osobom również zainteresowanym aplikacją do firmy.

Kamila

WARSZAWA: czy ktos z Panstwa pracowal badz pracuje jako rejestratorka? Dostalam propozycje spotkania lecz przez tel.zadnych konkretow o zarobkach czy tez umowie

Ewa
@Kamila

Nie polecam pracy w rejestracji. Brak solidnego przeszkolenia , atmosfera okropna .

Mika
@Ewa

Chcialam zapytac czy Pani opinie sa kierowane do stanowiska rejestratorki medycznej w multimed? Pytam poniewaz dostalam od nich oferte .Warszawa.potrzebuje pracy na " juz" aby utrzymac sie 3 mies. Chociaz aby na spokojnie szukac innej pracy .

Mika
@Kamila

Czy byla Pani na rozmowie?podjela prace?stoje przed ta decyzja i chetnie poznam opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Multimed - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multimed