Elvita-Jaworzno III Sp. z o.o.

Libiąż

Opinie o Elvita-Jaworzno III Sp. z o.o.

pacjęt

To by wiele tłumaczyło dzisiaj czekałem na zwolnienie 45min to jakieś nieporozumienie i jeszcze pani Basia która wyżywa się na pacjentach a i jeszcze wcześniej inna pani w rejestracji która była miła powiedziała że będę za godzinę przyjęty i co czekałem chory 2.5 godziny także rewelacja tylko zmienić przychodnie bo ta jest 100 lat do tyłu. Dlatego jak tam jest tak źle to proszę nie wyżywać się na pacjentach i ich okłamywać i nie przekładać kartotek dla znajomych każdy się gdzieś śpieszy bo jest chory

Rita

W rejestracji pracują za miskę ryżu.

Mały

Cała elvita to jedna wielka banda. Zegarkowa, gziut i inne to małe prowincjonalne baby nie znające się na leczeniu, zegarek - chamska baba, która traktuje pacjentów jak śmieci.

m

Pracownik dla nich się nie liczy. Niestety.

gosia

zarząd dba tylko o siebie... pracowników się nie szanuje- zarobki marne, od wielu lat coraz niższe,wcześniej były jako takie premie ,obecnie premie zenująco niskie,jak się nic nie zmieni to wiele osób odejdzie

Krzak

Chyba żartujesz...Kto to pisze? Zegarkowa? Szklarska? Ta Firma to jedna wielka ściema.. [usunięte przez admina] . Proszę poczytać o bogactwie Prezesa...jest radnym więc zeznanie podatkowe ogólnodostępne....

Zostaw opinię o Elvita-Jaworzno III Sp. z o.o. - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elvita-Jaworzno III Sp. z o.o.