Opinie o Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bieruń ul. Granitowa 22

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bieruń ul. Granitowa 22

Pacjentka Nowy wpis

Od kilku lat korzystam z pomocy tego Ośrodka a konkretnie okulisty i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zawsze profesjonalnie podchodzi do pacjenta. W razie wątpliwości udziela wyczerpujących wyjaśnień i nigdy nie odniosłam wrażenia, że chce zakończyć wizytę, jak to ma często miejsce w innych gabinetach lekarskich. Polecam każdemu.

Pacjet

Opinie są różne ale przychodnia jest bardzo czysta panie tam sprzątające są bardzo miłe i grzeczne.

Halina
@Pacjet

Hej, wiesz czy w obowiązkach tych Pań jest też dbanie o teren na zewnątrz, czy tylko w środku? Zajmują się też regularną dezynfekcją poręczy, klamek itd.?

Tina Nowy wpis
@Halina

Będąc w ośrodku widziałam jak panie sprzątające dezynfekowały poręcze i windę

Emilia Nowy wpis
@Tina

no to już o czymś świadczy. A pilnują tego żeby wszyscy mieli maski ubrane czy raczej nie zwracają na to uwagi?

Tina Nowy wpis
@Emilia

Myślę, że jeżeli są takie obostrzenia (pacjenci są informowani na każdym wejściu) to ludzie powinni sami się do nich dostosować bez żadnych pytań, odpowiedzi typu "Ja nie wiedziałem/łam że trzeba posiadać maseczkę" powinny być brane jako ignorowanie zasad ze strony osoby wypowiadającej te słowa.

Nie polecam .Niekompetentni ,aroganccy lekarze kobiety w zabiegowym pracuja za kare szczegolnie jedna w okularach ,Z tego wzgledu ośrodek pusty ,nikt tam nie chce sie leczyć

Pacjentka

Nie polecam tej przychodni.Panie w rejestracji robią łaskę,że odbiorą telefon. Panie z administracji to chyba odbywają karę tam pracując. W stosunku do osób z zewnątrz bardzo niegrzeczne , uważają , że pozjadały wszystkie rozumy bo pracują w Multimedzie. Lekarze pracujący w Przychodni OK,ale administracja do wymiany.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYSCICIEL WAGONÓW
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Pacjent

Od wielu lat jestem pacjentem tej przychodni i jestem bardzo zadowolony. W przychodni jest wielu wykwalifikowanych specjalistów, pracownia rtg, apteka. To chyba jedyna przychodnia w okolicy gdzie kompleksowo można zrobić wszystkie badania. Personel również zawsze bardzo miły. Polecam.

Krystyna
@Pacjent

A możesz mi napisać jak wygląda kwestia oczekiwania na badania specjalistyczne? Czy można dostać skierowanie na badania kompleksowe niezależnie od stanu zdrowia czy muszą być ku temu przyczyny?

KG

W sierpniu tego roku zaczęłam korzystać z usług tej placówki zdrowia. Byłam na wizycie u reumatologa pani doktor godna polecenia. W tym czasie obserwowałam pracę okulisty, żony kierownika przychodni. Trzech pacjentów czekało 2 godziny by zostać przyjętymi. W tym czasie pani okulistka przyjmowała poza kolejnością swoich znajomych, wykonała kilka telefonów i dwukrotnie wyszła z gabinetu na około 15 min. Podziwiam cierpliwość tych, który czekali by zostać przyjętymi. Po wizycie u pani neurolog, zgodnie z jej zaleceniem zapisałam się na kolejną wizytę w październiku. Przychodzę i okazuje się, że przyjmuje mnie inny lekarz. Bez żadnej informacji, pytania przepisano mnie do innego lekarza mimo, że tamten nadal pracuje w przychodni. Dzisiaj byłam zapisana na USG dłoni. Na kartce z terminem znajdowała się pieczątka na której widniała informacja, że mam zgłosić się z ręcznikiem. Miałam papierowy. Lekarz wykonujący badanie odmówił mi wykonania go, ponieważ miał to być ręcznik materiałowy. Zresztą po raz pierwszy spotkałam się z tym, że na badanie USG konieczny jest ręcznik. Zadam pytanie rzecznikowi praw pacjenta i złożę skargę na lekarza, który miał wykonać badanie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zauważyć, że jest wynagradzany z Narodowego Funduszu Zdrowia, a co za tym idzie podatków pacjentów.

admin

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Bieruń

Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej