Multimed

Nowy Sącz

Opinie o Multimed

Anna

Standardowe zachowanie wielmożnych Pań z Multimedu, zawsze dzień wcześniej dzwonię, żeby upewnić się , że lekarz na pewno będzie, lub że można przeprowadzić badania i oczywiście wszystko można. Na miejscu dowiaduję się od wielmożnych Pań, że nic nie można. Oczywiście Panie jeszcze wielce obruszone, że zajmuje im czas

annat

Witam, W srode zapisalam sie telefonicznie do laryngologa na dzisiaj, tj. 14.10.2016 na godz. 7:30. Po przybyciu do przychodniu, okazalo sie, ze lekarza nie ma, a osoba odbierajaca telefon w srode w ogole mnie nie zapisala na wizyte. Mysle, ze biorac pod uwage skladki na prywatna opieke zdrowotna, Panstwa przychodnia powinna przynajmniej informowac pacjentow o odwolanej wizycie lub o nieobecnosci lekarza. Pacjenci zapisujacy sie telefonicznie na konkretny termin i godzine do lekarza, powinni byc zapisani, jesli osoba w recepcji potwierdza wyznaczony termin wizyty. Bede wdzieczna za ustosunkowanie sie do mojej wiadomosci.

Zostaw opinię o Multimed - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimed