Opinie o TresCor w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TresCor. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TresCor o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TresCor w Poznań

W.

Odradzam zatrudnianie się w owej firmie. Umowa zlecenie za najniższą stawkę, czas pracy nie jest wcale elastyczny- każdą godzinę trzeba odrabiać. Nie ma szans nawet na bezpłatne wolne, nie wspominając już oczywiście o urlopie. Menadżerki kłamią, ucinają godziny „za kare”, śmieszne premie rzędu 50-150 zł brutto (!) również tną jak mogą. Obowiązki rosną a pensja nie. Praca w sobotę przymusowo za normalną stawkę i mamienie pracownika, ze te godziny będą do odbioru. Będą, ale nie będzie za odbiór zapłacone. Nowe osoby są masowo zatrudniane mniej więcej od maja na okres do końca października z „możliwością przedłużenia umowy”. Nikt Wam tej umowy nie przedłuży bo nie będziecie już potrzebni po zakończeniu rekrutacji. Ewentualnie powiedzą, ze możecie wrócić od marca- śmiech na sali.

@Iga

Hejka, powiesz mi o jakim stanowisku tu mowa? Obsługa klienta może? pytam, bo widziałam ofertę z kiedyś na takim portalu i było napisane, że system premiowy jest „atrakcyjny”, w dodatku nawet jeśli już to ktoś z rok temu pisał o premii 300 zł, to z czego nagle to 150 wynika? To jakieś zmiany? Do dziś jeszcze jakieś nastąpiły albo są planowane?

Pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam pracy w w/w firmie. Można liczyć tylko i wyłącznie na umowę zlecenie. Dla studentów wydaję się bardzo atrakcyjne, ale nigdy nie wiadomo, kiedy GURU zdecyduje się na wypowiedzenie umowy. Co do pracodawcy to można wiele zarzucić. Zero kontaktu i zero zainteresowania konsultantami. Nie wspominając o jakimkolwiek wsparciu, czy spotkaniach zespołu. Jeśli już takie miały miejsce to żaden z konsultantów nie miał możliwości wypowiedzi. Dwie osoby zarządzają całym zespołem, więc jeśli jakikolwiek konsultant pisał w sprawie prywatnej mógł liczyć na odpowiedź nawet do kilku dni, bądź nawet wcale. Praca na pełen etat. Jeśli ktokolwiek planowałby dłuższe wolne to mógłby liczyć się z pracowaniem po 10-12h dziennie. W momencie gdy odszedł lider ds. jakości stał się (usunięte przez administratora) totalny i każdy po kolei odchodzi. Życzę aby P. E sama dzwoniła i sprzedawała studia maturzystom, bo potrafiła dawać świetne rady!

W. Nowy wpis

Iga Nowy wpis
@W.

Cześć Prawda. Te 150 zl brutto premi to kpina. A jakie wymogi, żeby te 150 zl brutto otrzymać. Testy wiedzy, co rozmowy powinny zawierac. A gdzie są pieniądze za to????? Wstydu nie macie.

@Iga

M. N.

Nie polecam tam pracy!!!!!!!! praca na 2-3 miesiące jak ludzie mówią może ok dla studenta który chce na wakacje dorobić... grosze ale zawsze coś. Menadżerki.... w tym cały problem. Kadra menadżerska do WYMIANY. Dziękuje i NIE POZDRAWIAM!!

Justyna
@M. N.

no to faktycznie dużo się dowiedziałam. a czemu do wymiany? tak w sumie to można awansować na takie stanowisko? ile musiałabym popracować i czego oczekują, żeby przeskoczyć?

Agata

Specjalista ds. Edukacji, ktoś wie jaka umowa na start? Widziałam, że szukają przez ogłoszenie, ale żadnych konkretów. A mnie zlecenia żadne nie interesują niestety.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TresCor, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Witam, przepracowałam w firmie kilka miesięcy na zlecenie w dziale CC i bardzo polecam. Praca jest odpowiednia dla studentów, wynagrodzenie na czas a także miła atmosfera a co najważniejsze daje możliwość pracy zdalnej co w dzisiejszych czasach też jest istotne bo można pracować nawet jak się jest z poza miasta. Do tego firma zapewnia sprzęty potrzebne do pracy oprócz komputera nawet internet jeśli ktoś nie ma stałego łącza w domu a pracuje zdalnie. Polecam

Justyna
@Ania

No, takie warunki wyglądają jakby naprawdę starali się iść ze wszystkim na rękę. Pewnie jako wisienka na torcie będzie dofinansowanie do energii? Czegoś konkretnego od ludzi tu wymagają czy tylko dyspozycyjności?

Szymon
@Ania

Pracowałem w firmie kilka lat temu i także miło wspominam, nie wiem jak jest teraz ale wtedy było to najszczęśliwsze miejsce do pracy jakie mogłem sobie wymarzyć (atmosfera była fajna, elastyczny grafik, wszystko można było po ludzku przegadać no i nie trzeba było się prosić o pieniądze). Wiadomo, były momenty w których było gorzej ale tak jest wszędzie, do dziś wspominam ten czas jako jeden z najfajniejszych. PS. Wtedy nie było pracy zdalnej (było to przed pandemią).

Wreszcie były pracownik

Przepracowałem w firmie 5 miesięcy, i było to najbardziej żałosne doświadczenie pracownicze w moim życiu, co jest naprawdę trudne do przebicia, bo zdarzało mi się pracować w kołhozach niemalże. O ile atmosfera między szeregowymi pracownikami jest w miarę dobra, na tyle ile miałem okazję ją zauważyć, tak reszta to jakiś żart. Pomimo zaznaczenia przy rekrutacji, że jako student nie będę miał możliwości przepracowania całego etatu, dalej na mnie naciskano na "dografikowanie", zrzucano na mnie (i nie tylko mnie) winę za "niedogodziny", próbowano robić nam "szkolenia" które od tresury różniły się chyba tylko nazwą, a o płacy, to szkoda nawet rozmawiać. Najniższa krajowa na umowie zlecenie, gdzie wymagania i obowiązki lekko kwalifikują się do UOP. Jeśli myślisz o zatrudnieniu się tam, to na 2 czy 3 miesiące żeby sobie dorobić w wakacje. Nic więcej. A to i to może prowadzić do skaz (usunięte przez administratora)chice.

@Wreszcie były pracownik

Sprawę należy zgłosić do PiP, ponieważ nic się nie zmieniło. Narzucają godziny pracy, informują, że na zleceniu nie przysługuje urlop i nie mamy prawa go brać.a jak ktoś mowi, że nie może to padają słowa, że sobie Pani Kierownik CC nie życzy smsów i e-maili, że ktoś się nie pojawi w pracy. Ktoś w grafiku z góry wpisze, że go nie ma to zaraz idzie (usunięte przez administratora) że ma się zagrafikować i nie ma zgody na ten dzień wolny. Ewidentnie wymogi jakie stawiają i jak się zachowują kwalifikują się na umowę o pracę bo jest element ewidentnego podporządkowania się zleceniodawcy. Za najniższą krajową to jest śmieszne, premie nawet tej najniższej krajowej nie rekompensują a jeszcze potrafią je uciąć za byle co...nie dziwne, że taka rotacja i ostatnio się w jeden dzień 5 osób zwolniło - to chyba o czymś świadczy. A Pani kierownik CC to prowadzi politykę zarządania przez stres.

Zaciekawiony

Hej, czy coś wiadomo co dzieje się z sytuacją w firmie? Widzę że na OLX oddają biurka, krzesła i ścianki. Czy nie ma już tam żadnych rekrutacji?

Administracja
@Zaciekawiony

Dzień dobry, Praca w contact center odbywa się w formie zdalnej. Zapraszamy do aplikowania.

M.W.

Nie polecam pracy w tej firmie, dla osób, które pragną stabilizacji w zatrudnieniu. Z dnia na dzień, w ostatni dzień w roku, o godzinie 16tej 10 osób dowiedziało się, że zostaje bez pracy od stycznia. Menedzerka Pani K., swoimi działaniami, a raczej ich brakiem, do tego doprowadziła. Dodatkowo co miesiąc przed wypłatą panował powszechny strach, że zle policzy wynagrodzenie -i tak właśnie było. Co miesiąc zdarzały się przypadki osób, które mają za małą wypłatę. Po upływie średnio dwóch tygodni od otrzymania wyplaty wypracowane pieniądze (brakujące) trafialy na konto przelewem uzupełniajacym, jednakże trzeba bylo się o nie wiele razy upominac, Brak komunikacji. Umowa zlecenie mimo wymagania pracy na pelen etat. Praca dobra dla studentów chcących sobie dorobić. Dla poważnych, inteligentnych ludzi - odradzam.

Krystyna
@M.W.

A jaką kwotę miesięcznie może sobię dorobić taki student? Zarabia mniej czy więcej niż normalny pracownik?

@Krystyna

Godzinową stawka minimalna krajowa

W firmie TresCor niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5500 .

Zapomnij o takich zarobkach w tej firmie. Płacą najniższa krajowa

Sylwia

a jakieś premie dają czy nie ma nic dodatkowego do tej najniższej krajowej?

@Sylwia

Maksymalnie można liczyć 100-300 zł ale premie ucinaja jak tylko mogą

Krystyna

A za co te 100-300 zł można dostać?

Nie polecam pracodawcy. Brak stabilności zatrudnienia. Z dnia na dzień zwalniają ludzi. Oczywiście umowa zlecenie, o umowie o pracę można zapomnieć. Stawka najniższa krajowa. Menadżer żyję w swoim święcie w oderwaniu od rzeczywistości. Praca tylko na chwilę i pójście dalej.

Agnieszka

zwalniają z jakiejs konkretnej przyczyny czy po prostu jest to widzimisie jakiegos kierownika ? czy potem rekrutuja kogos nowego na miejsce tego zwolnionego ?

Powiem tak, w firmie przepracowałem prawie pół roku i niestety zadowolony z tej pracy nie jestem. Na początku bardzo dużo obietnic, a potem wiele nie dotrzymanych słów. Główna managerka w nawyku ma już okłamywanie ludzi i niedotrzymywanie słowa. Co do samej pracy, to za każdą przepracowaną godzinę każdy dostaje wynagrodzenie, czasami zdarzy się dzień poślizgu, natomiast to nie jest nic złego, firma zawsze wypłaca pieniądze. Jeśli chodzi o warunki pracy, to ludzie w zespole są fantastyczni i ciężko znaleźć lepiej zgrany zespół, który zawsze sobie pomaga. Do minusów mogę zaliczyć całkowity brak organizacji zarządu, niestety wiele rzeczy jest przekazywanych nie precyzyjnie, do tego stopnia, że wielokrotnie każdy się zastanawia co ma robić. Jako minus też można zaliczyć to, że główna managerka lubi wykorzystywać pracowników niższego szczebla do wykonywania za nią Jej obowiązków. Często też managerka próbuje "dorzucić" nowe obowiązki za które później nie zamierza w żaden sposób wynagradzać. Reasumując, firma sama w sobie ok, nie najgorzej płacą mimo umowy zlecenie, natomiast to plus bardzo duży dla studentów, ponieważ można mieć elastyczny grafik. Minusem jest managerka, która kłamie, nie dotrzymuje słowa, obiecuje wiele i wykorzystuje pracowników na lewo i ma skłonności do naginania rzeczywistości, oraz łamania przepisów prawa pracy.

Dorota

To i ja dodam swoją opinię. Nie warto w ogóle się umawiać na rozmowę rekrutacyjną z tą pseudo firemką. Kobieta umawia się ze mną na telefon na konkretną godzinę czekam 40 minut w końcu dzwonie ja i pytam się co się stało. Może zapomniała? Ona mi na to, że przecież mi linka do rozmowy wysłała na maila, bo to miała być rozmowa video przez komunikator o czym nie raczyła mi wspomnieć w rozmowie telefonicznej dzień wcześniej. Okazało się, że (usunięte przez administratora)wysłała tego linka na złego maila o ile w ogóle go wysłała, bo skoro siedziała przy komputerze już dzwoniła i widziała, że nie odpowiadam to mogła choć SMS-a wysłać czy jest wszystko ok albo poprosić o potwierdzenie otrzymania maila. Inne firmy tak robią. Zresztą nigdy mi się nie zdarzyło, żeby link do rozmowy online do mnie do doszedł. Albo więc osoba zajmująca się rekrutacją jest niekompetentna, nie wykazuje zdolności logicznego myślenia albo mnie po prostu zlekceważyła. Jedno i drugie źle świadczy o nich, no ale czego się spodziewać po firmie, która nie płaci ludziom pensji na czas.

@Dorota

Poprawka, wkradł się błąd. Zresztą nigdy mi się nie zdarzyło, żeby link do rozmowy online do mnie NIE doszedł oczywiście.

Agata
@Dorota

Może po prostu mieli dużo osób? Sam pomyśl, przecież masa ludzi się zgłasza. Ale fakt, mogliby coś zaproponować. Nie przełożyła tej rozmowy na inny termin?

@Agata

Pomyślałam, potrafię logicznie myśleć! Nie, nie zaproponowała i wmawiała mi, że wysłała link. To nie moja pierwsza praca mam 44 lata, nie jestem 20-letnim dziewczątkiem i mam 20 lat stażu pracy za sobą. Potrafię ściemę rozpoznać.

P

Poniższe negatywne opinie są prawdziwe. Nikomu z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Praca za najniższą krajową plus marne premie co są ciągle ucinane. Kolejny miesiąc rzędu nie ma wypłaty na czas, a o wysyłaniu zaniżonej pensji do pracowników to już nie wspomnę. Unikają odpowiedzi na pytania. Kierownicy udają, że nie widzą naszych maili. A sami ciągle z pretensjami do pracowników oraz podwyższaniem wymagań. Żeby wymagać to trzeba od siebie też coś dać ;) Gdzie jest umowa o pracę ??? Gdzie podwyższenie najniższej krajowej chociaż o 1 zł netto? Gdzie wyższa stawka o nadgodziny o które ciągle się prujecie ??? Jak już dajecie umowę zlecenie to nie macie prawa od nas wymagać jakby to była umowa o prace O PRZYNAJMNIEJ 3 TYSIĄCE NETTO!!!! Premia świąteczna ??? 100 zł brutto.....;P Ale na szczęście rynek jest otwiera i będzie coraz więcej nowych miejsc pracy :) Pozdrawiam serdecznie upośledzone kierownictwo trescor ( specjalnie z małej liter) niedługo same będziecie(usunięte przez administratora) za te gorszę co pewnie też dostajecie :)

Kamil
@P

Fajnie że postanowiłeś napisać taką obszerną opinię o pracy w TresCor, szkoda jednak że nie jesteś zadowolony - delikatnie mówiąc. Jak myślisz, co się musi zmienić aby w firmie pracowało się lepiej, jak to wygląda z Twojej perspektywy? Czekam na to co mi powiesz, daj znać koniecznie.

Ktos

Drugi miesiąc z rzędu spóźniają się z wypłata, zero szacunku do ludzi.

Aga

Firma na szybki przystanek i pójście dalej. Słabe zarządzanie, niskie pensje odbiegające od średnich na rynku, brak dobrego zaplecza socjalnego oraz dużo stresu. Rozmowa o podwyżce nie istnieje ponieważ cały czas jest brak pieniędzy i cięcie kosztów. Dla zdobycia doświadczenia można spróbować.

Paulina
@Aga

Cześć Aga, niestety nie orientuję się za bardzo w tym jak wyglądają średnie pensje na rynku więc może mogłabyś przybliżyć mi na jaką mniej więcej stawkę można liczyć w TresCor? Wspomniałaś, że nie ma dobrego zaplecza socjalnego.. ale jakieś mimo wszystko jest? Czego się można spodziewać?

Aga
@Paulina

Nie wiem niestety o jakie stanowisko pytasz, a też nie orientowałam się ile kto dokładnie zarabia. Na moim stanowisku porównując zarobki w intrenecie i innych ofert to około 500zł mniej. Socjal to pakiet medyczny i karta sportowa. Niestety wszystko trzeba płacić w pełni samemu gdzie inne firmy finansują chociaż część kwoty. Jest kilka dodatkowych dni wolnych w roku oraz premia roczna jeżeli będzie pozytywna opinia na temat Twojej pracy.

Ktoś tam

Drogi zarządzie firmy Trescor/Tresconnect! Jak już płacicie ludziom G*O (minimalna krajowa+ ewent. marne kieszonkowe zwane przez was szumnie premią), to przynajmniej tego(usunięte przez administratora) LUDZIOM NIE OBCINAJCIE! Może dla was (celowo małą literą piszę) kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt zł to parę banknotów, po które schylili byście się tylko wtedy, jak by wam w krzakach chusteczek zabrakło. Ale dla nas szarych, szeregowych pracowników to dużo! A jak staramy się czegoś dowiedzieć, czemu kasa się nie zgadza, to nie bawcie się w chowanego i nie udawajcie, że nie widzicie maili itp.- nie jesteśmy w przedszkolu! Wady pracy w tej firmie: zaniżone pensje czyli de facto PENSJE NIŻSZE NIŻ MINIMALNA KRAJOWA! Lekceważenie pracowników: Jak Ci się sprzęt zepsuje, to czekasz i czekasz na nowy...Chcesz odpowiedniego dokumentu- tak samo, dadzą, ale jak będą chcieli i humor mieli. Zalety: tak jak z innych, tak i z tej pracy zawsze możesz przecież się zwolnić... Moja ocena dla was nie negatywna, tylko BARDZO negatywna!- jeszcze pracownik, ale już niedługo.

Katarzyna
@Ktoś tam

Wydaję mi się, że tego rodzaju "apele" warto jest też kierować bezpośrednio do Zarządu. Nie ma przecież pewności, że Zarząd TresCor wchodzi na forum i to czyta. Może zatem należałoby otwarcie porozmawiać z Dyrekcją o swoich oczekiwaniach. Co o tym myślisz?

Mariusz

@ewelinka z jakiego powodu jest tam zła atmosfera?

@były pracownik
@Mariusz

Gość który pisze te opinie był tam tydzień, z nikim nie rozmawiał tylko się wymądrzał, na końcu mu podziękowano, teraz po ponad roku czasu opluwa firmę w internecie. Jako osoba która pracowała w firmie dwa lata - wspomnienia fajne, atmosfera przyjemna, ludzie kontaktowi, menadżerka w porządku. Miło wspominam ten czas i chętnie bym się do niego cofnął ale w życiu nie wolno spoglądać wstecz.

Ewelinka

W firmie Trescor panuje zła atmosfera. Zajączki i misie i reszta plują jadem, nie tolerują żadnych osób nie chcących brać udziału w orgii plotek i zawiści.

Hubert

Plotki plotki i jeszcze raz plotki. OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA

Pracownica

Weroniko - to że nie pasowałaś do tej firmy, nie znaczy, że musisz w tej chwili swoje żale wylewać i pomyje na kogo popadnie. Większość z rzeczy jakie tutaj wymazujesz podchodzą pod zgłoszenie do prokuratury z tytułu pomówienia i zniesławienia. Co więcej - masz taki tupet, że potrafisz jeszcze szkalować imię zleceniodawców. Jest mi wstyd za to, że kiedyś uznawałam cię za koleżankę. teraz jesteś dla mnie zwykłą pijawką.

Zostaw merytoryczną opinię o TresCor - Poznań

• Jak się pracuje w TresCor?

Zobacz opinie na temat firmy TresCor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TresCor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TresCor