polbet

Katowice

Opinie o polbet

en

swego czasu mówiono, że Polbet płaci bardzo mało swoim pracownikom. Zastanawiam się, ile w tym prawdy.

ja sie zwolniłem i sie ciesze!!!!!!!!! za 1300 mi sie na robote popatrzeć niechce na własnej działalności zarabiam dużo więcej.

budowlaniec

zgadza się po złożeniu wypowiedzenia robią bardzo duże problemy jeśli chodzi o pieniądze! nie polecam!!

ktoś

[usunięte przez moderatora]. gdy chcesz odnich odejsc nie wyplacaja ci calej naleznosci. Przeliczaja po najnizszych stawkach na rynku. Zamiast dobrej dniowki wychodzi ci 50zl i tak przeliczaja ci caly miesiac po 50zl. Nie polecam firmy

Zostaw opinię o polbet - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polbet