Randstad

Katowice

Opinie o Randstad

Zenek

Firma tragiczna.Rekrutują na kilka etapów,po to by napisać informację zwrotną,że nikogo nie zamierzają zatrudnić,bo wstrzymany został ich proces. Nie polecam tej firmy!

Brak słów

Kompletny brak profesjonalizmu. Na spotkaniu deklarowane poinformowanie do tygodnia o wynikach rekrutacji z zastrzeżeniem możliwego wydłużenia tego czasu. Po 9 dniach gdy zadzwoniłem usłyszałem, że jutro na pewno będą mieli informację od pracodawcy i poinformują wszystkie osoby które przystąpiły do rekrutacji o wynikach. Niestety nic takiego nie miało miejsca, a po telefonie 3 tygodnie później usłyszałem, że już dawno po rekrutacji. Podsumowanie: żenada.

darek

byłem na spotkanie o praca każdy dostał prace tylko ja nie to jest chamstwo od tej firmy randstad w skoczów

darek

XYZ

Wyjeżdzam pierwszego lipca do pracy w Waalwijk w firmie doc.data Jakies opinie? cokolwiek?

Nowaja

Wyjezdzam we wtorek do pracy w Holandii. Pracownik produkcji (ciastka, muffiny,słodkie bułki) miejscowosc Panningen. Jak praca? Da sie zarobic? Mam mieszkac w hotelu pracowniczym - Best Holandia. Jak z zakwaterowaniem? Ktos, cos?

Randstad

Ludzie unikajcie pracy w niemczech przez tą agencję, a w szczególności pracy w Landsberg/Halle dla Rossmanna. Uwierzcie mi, że więcej pieniędzy stracicie niż zyskacie. Tragedia.

Anna

Może mi ktoś powiedzieć jaki jest zarobek po miesiącu pracy w Czechach ile zarobił zł

Właśnie odebrałem od nich "umowę o pracę" na miesiąc (normalna umowa na początek to umowa na czas określony na 3 miesiące) Typowa ŚMIECIÓWKA - nic nie gwarantująca "zatrudnionemu". Gdyby nie to, że muszę mieć pracę stacjonarną w Polsce to nie podpisał bym takiej umowy i byłbym już dawno na zachodzie. Państwo powinno coś zrobić z tymi pieprzonymi "Agencjami Zatrudnienia" Zakłady powinny mieć zakaz zatrudniania pracowników przez takie "Agencje".

oszukany

wrocilem z czech po tygodniu robota ok ale ranstad i jego hotele z koordynatorka natalia polka z siemianowic ponizej zera jesli masz rozum nie jedzcie z ta agencja

MalY
@oszukany 12.10.2016 11:27

Hej. Ja tez pracowalem tam I jesli chodz o koordynatorke to super bo gdybys wiedzial z jakimi durniami, pijakami i smierdziuchami sie musi/ musiala uzerac. Byl tam taki z Zawiercia tylko chlal jebalo od niego i jeszcze sie czepial.

derek

Nigdy wiecej tej agencji hotele w Czechach gorzej niz melina brod syf i ubostwo

seb

kto byl w zebraku przez ranstad ?????????????? w pepikowni

An22
@Mario 10.11.2016 17:26
Ja pracuje i jest ok. Tylko dla tych co chca pracowac bo Ci co pija i nie chodza do pracy to miejsca tu nie ma. Narzekaja tylko...

A warunki hotelowe chodzi mi o bojki czy burdy pijackie bo na poprzednim hotelu strach było mieszkać a jak daleko od polskiej granicy?a

Karollo34
@Mario 10.11.2016 17:26

Co Ty chrzanisz.Bylem w Czechach to jest dno!!! W Okolicach Pilzna w tej tzw.Ubytowni tylko sama patologia sa tam i pracuja zeby miec za co sie nachlać naćpac i tyle.Wszyscy sie tam znaja i reka reke myje zadne zazalenia nic nie pomoga.Imprezy calo nocne ten co tam pilnuje dostanie flaszke i ma wszystko w d...nic nie widzi a nowych by tylko podpier.....zeby mu cos dali.Tragedia pisze wam szczerze.Co do pracy stojaca po 12 h majstrowe tylko szukaja zaczepki jak cie tu ponizyc.Zaliczki owszem zawsze co tydzien 1000 koron jak ktos chce i wyplaty na czas.Tak ze tak tam wyglada jak sam nie znajdziesz sobie noclegu nie wynajmiesz czegos to zyjesz w brudzie syfie i patologii.

onyks

Randstad Dąbrowa Górnicza - niekompetentna osoba kierująca oddziałem, bawi się w rekrutację udając przy tym laskę która pozjadała wszystkie rozumy w tej dziedzinie a tak naprawdę brakuje jej najzwyczajniej w świecie empatii, szacunku a odpowiedzialność to tylko hasło którym szpanuje, szkaluje kandydatów że nie odbierają telefonów, że nie chce im się pracować. Z takim podejściem do ludzi nie zrealizuje projektów rekrutacyjnych, bo nie szanuje ludzi i zadziera nosa a ludzie to nie idioci laluniu, mają swój rozum i za marne grosze nikt Ci nie będzie pracował przez agencję i robił na was nieroby i pozery.

Marian

Witam czy ktoś może mi coś bliżej powiedzieć o zarobkach w tej firmie dostałem propozycję 12zl na godzinę na strefie w Gliwicach przy częściach do samochodów czy ktoś może mi powiedzieć jak się wychodzi miesięcznie w tej firmie przy takiej stawce.

Shaxi

Prosze o informacje jak wyglada zakwaterowanie w HEINO Shaxi@interia.pl

Agancje wyzysku

Pracodawcy jest na rękę zatrudniać przez agencje pracy tymczasowej. Po pierwsze agencje między sobą współpracują lub dzielą się zakładami przez co mogą dostarczyć dużą ilość pracowników. W ten sam sposób szybko mogą pozbyć się pracowników przyjmując ich na umowy zlecenie lub umowy o pracę na czas określony z możliwością wypowiedzenia tygodniowego nie płacąc żadnej odprawy. Po drugie agencje pracy tymczasowej zajmują się sprawami kadrowymi, płacami, odprowadzaniem składek obciążając pracodawcę. Po trzecie ludzią zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej pracodawcy nie płacą dodatków socjalnych. Po czwarte ludziom zatrudniowym przez agencje pracy tymczasowej nierzadko płaci się niższą stawkę na godzinę. Po piąte ludziom zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie nie płaci się za urlop i chorobowe. Po szóste ludzi zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie można zwolnić z dnia na dzień. Oszustwem jest to, że wszyscy mają równe normy wyśrubowane do zrobienia zarówno ludzie zatrudnieni przez pośrednika jak i bezpośrednio przez zakład.

Mateusz

Witam chciałbym na samym wstępie odradzić Agencje RANDSTAND jeśli ktos mialby zamiar wyjechac do pracy do Czech . Powodami jest nie praca , tylko pierw egzamin , ktory wyykarze , czy mozesz tam pracowac . Jesli ktos niie zaliczy egzaminu musi na wlasny koszt wracac przy tym podkreslajac pewnej pani slowa : Mnie to nie interesuje jak wrocicie do Polski . Gdyz w umowie wszystko niby jest Pokrywalne ha Niby . Nigdy nie bylem na takich warunkach w Pilznie na tym domku poprostu smiech na sali , jedna mala lodowka turystyczn na 8 osob . Z tego co widzialam to ludzie nawet w piwnicy mieszkaja na 5 stopni w plusie . Gdyby nie jedna Pani kordynator Natalia , wylozyla nam z swojej kieszeni bilety do Polski z czego jestem jej wdziecny inaczej bylbym bezdomny w Czechach . A mowili wam co weekend do Polski zjazd .? Gowno prawda dopiero po 0,5 roku . Pzdr

Bonjur

W Katowicach - Panie rekrutujące naprawdę "robią łaskę", że cokolwiek robią. Na stanowiska specjalistyczne z językiem angielskim najpierw rozmawiałam po polsku z jedną Panią, potem przyszła druga i rozmowa była po angielsku. Usłyszałam, że nie znam dobrze angielskiego. Jak dana firma prowadziła rekrutację samodzielnie to z miłą chęcią zaprosili mnie na rozmową kwalifikacyjną i dostałam pracę. Sorry Randstand ale zainwestuj w lekcje angielskiego dla Pań HR.

xyz

paulina daj namiary na twojego meila chętnie zobaczę te foty mieszkania

paulina2727

Nie zgadzając się na podpisanie umów, upierając się na powrót do Polski,późnym wieczorem zawieźli nas (w sumie 6 osób: ja z partnerem, wspominana para i dwie panie) w końcu do jednego z hoteli na noc, informując, że na 6 rano mamy czekać przed hotelem skąd bus zabierze nas do polski. Oczywiście o tej godzinie nie było już możliwości kupić żadnego jedzenia na mieście, głodni więc i kompletnie wycieńczeni, ale chociaż wykąpani wypiliśmy po piwie i poszliśmy spać. Mój chłopak jednak pół nocy nie przespał bo wymiotował, dostał rozwolnienia i wysokiej gorączki. Rano zapakowaliśmy się do busa i wróciliśmy do Polski, dwie panie wysiadały w Opolu, my i druga para jesteśmy z Koszalina, kierowca powiedział nam że nas ma zawieźć tylko do Poznania (stamtąd był wyjazd do Czech). Sprawdziliśmy jak długo zajmie nam dojazd do Poznania i stwierdziliśmy że nie zdążymy na ostatni pociąg do Koszalina, poprosiliśmy kierowce żeby wysadził nas na dworcu we Wrocławiu bo tylko tak damy rade dojechać do domu. Jak się później okazało kierowca ten nie był z Randstada ani nawet firmy transportowej, tylko "znajomy-znajomego" który na codzień miał inną prace. We Wrocławiu dzwoniliśmy jeszcze do pani z agencji w Koszalinie że nie mamy pieniędzy na bilety, pani stwierdziła że nas rozumie ale musimy jakoś dostać się do domu, pytając jeszcze "co ja mogę zrobić, dać wam z własnej kieszeni?". Zmuszeni zostaliśmy więc jechać na tak zwany bilet "kredytowy" (czyt. mandat) z przesiadką w Stargardzie Szczecińskim, dostaliśmy po dwa mandaty na głowe jeden na 258zł, drugi na 123zł, po upływie 7dni te kwoty rosną do 750zł oraz 223zł. Wspomnieć też muszę że na miejscu okazało się że 22 000 Koron to kwota brutto a na rękę wychodzi niecałe 16 000 Koron. Przedstawicielka Randstadu Czeskiego była wstrząśnięta i pokazywała mi też maile które wysyłała do oddziału w Warszawie w których wyraźnie mowa była o zakwaterowaniu w hostelach (nie domach) ich adresy oraz zdjęcia z tego miejsca jak i dokładna informacja o wynagrodzeniu. Żadne z tych informacji niestety w Polsce nie zostały nam przekazane.

paulina2727

już usunęli, a więc dodaje znowu. Witam, moja sytuacja wygląda następująco; w niedzielę wyjechałam wraz z chłopakiem do pracy za granice, a dokładnie do Czech, organizowaną przez agencje pośrednictwa pracy Randstad Polska. W umowie o pracę na czas określony (3 miesiące z możliwością przedłużenia) Randstad obiecywał nam wynagrodzenie w wysokości 22 000 Czeskich Koron/miesiąc (w umowie nie jest napisane czy jest to kwota brutto czy netto, pani w agencji zapewniała jednak, że tyle dostaniemy na rękę), oraz zakwaterowanie w pełni opłacane przez Czeski oddział Randstad s.r.o. Zgodnie z umową do naszej dyspozycji miały zostać w pełni wyposażone domy (2-3 osobowe pokoje). W umowie jest również paragraf który informuje iż w wypadku nie zatrudnienia osoby kierowanej przez pracodawcę zagranicznego na warunkach określonych w niniejszej umowie, mimo przyjazdu osoby kierowanej do Czech, osobie kierowanej przysługuje zwrot kosztów powrotu do Polski do wysokości 500 zł. Po 22h jazdy autokarem zostaliśmy zakwaterowani w ohydnym, uwłaczającym godności człowieka hostelu - grzyb, brud, smród i ubóstwo. Naszą 9-osobową grupę umieścili w dwóch czteroosobowych pokojach, cztery kobiety w jednym z pokoi, ja z chłopakiem, jeszcze jedna para i samotny pan w drugim (tak więc spaliśmy w 5 osób na 4 łóżkach), choć w agencji w Polsce zapewniali nas że nie ma możliwości byśmy jako para musieli dzielić pokój z kimkolwiek innym. Jedna toaleta na cały hostel była tak brudna że nikt nie zdecydował się na kąpiel (co i tak byłoby trudne z racji braku ciepłej wody). W hostelu była co prawda "restauracja", niestety zamknięta, do naszej dyspozycji nie została udostępniona kuchenka ani lodówka, brak możliwości przygotowania posiłku ani nawet ciepłego napoju. Naszemu koordynatorowi odrazu oznajmiliśmy że to miejsce pogwałca umowę i że zostaniemy tam na noc, ale rano żądamy powrotu do Polski. Oburzeni zasnęliśmy około 4 nad ranem, po 2h snu wstaliśmy i poznosiliśmy nasze bagaże na hol, odmawiając pozostawienia ich w pokojach. Przyjechał po nas koordynator oraz przedstawicielka Czeskiego Randstada i zawieźli nas razem z bagażami na teren firmy w której mieliśmy pracować na szkolenie bhp mimo naszych protestów, poinformowali nas że szkolenie jest obowiązkowe i że zaraz po nim będzie na nas czekać główny manager abyśmy mogli porozmawiać z nami o całej sytuacji. Po szkoleniu (wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się nie podpisywać żadnych dokumentów które otrzymaliśmy) chcieli zabrać nas na badania lekarskie, stanowczo jednak odmówiliśmy tłumacząc że nie mieliśmy możliwości wykąpania się i w takim stanie nikt z nas przed lekarzem się nie pokaże. Zabrali nas do jakiejś świetlicy informując że ludzie z Randstada mają teraz spotkanie i mamy czekać na informacje. W tym momencie poinformowałam już panią z oddziału Randstad'a w Polsce co się z nami wyprawia - była w szoku, obiecała że zapewnią nam lepsze warunki mieszkaniowe na co odpisałam jej że w związku z niewywiązaniem się przez nich z umowy my nie jesteśmy zainteresowani pozostaniem w Czechach i że chcemy wrócić do domu. Po kilku godzinach oczekiwania na świetlicy zostaliśmy poczęstowani kanapkami (cały czas powtarzaliśmy że nie śpimy od ponad doby, bez jedzenia, kąpieli), po czym zapakowali nas w samochody i zaczęli wozić od miejsca do miejsca pokazując inne opcje kwaterunku, w tym dom turystyczny w którym na 30 osób były 3 lodówki, a "kuchnia" sąsiadowała z toaletą które oddzielone były tylko kotarą prysznicową, gdy odmówiliśmy pozostania w tym miejscu zawieźli nas do trzy gwiazdkowego hotelu, który co prawda wyglądał bardzo ładnie, ale i tak nie było miejsc. Zabrali nas więc do kolejnego hotelu, który także był ok, ale mimo tego nie byłoby w nim miejsca do przygotowywania przez nas posiłków. Wtedy jeden z panów zapytał koordynatora, gdyby się zgodził tam zostać to na jaki czas, odpowiedzieli że 3 miesiące (tyle ile jest w umowie), gdy zażądaliśmy tego na piśmie, bo ciężko było nam uwierzyć, że stać ich na opłacenie nam hotelu na 3 miesiące kiedy 5min wcześniej musieliśmy pchać samochód koordynatora żeby odpalił, nagle zmienił zdanie. Skracając resztę historii; zawieźli nas z powrotem na świetlice czekaliśmy tam kolejne kilka godzin powtarzając wciąż że chcemy wracać do Polski, że od 3 dób nie spaliśmy, nie jedliśmy, nie umyliśmy się. Koordynator szantażował nas wtedy, że jeśli chcemy wracać to musimy zorganizować powrót na własny koszt, ewentualnie on załatwi transport na piątek ale do tego czasu mamy się gdzieś podziać oczywiście na własny koszt, a jeśli chcemy mieć gdzie spać to tylko jeśli podpiszemy umowę i zaczniemy pracować. Ze strony polskiej były tylko zapewnienia że nad tym pracują, że robią co w ich mocy. Nie zgadzając się na podpisanie umów, upierając się na powrót do Polski,późnym wieczorem zawi

z czech

radze poczytac.(usunięte przez administratora) znam to ostatnie zdarzenie z autopsji I potwierdzam całe zdarzenie.

bret

pracowałem kilkanaście miesięcy pod tą firmą i powiem że jak poniżali pracowników i jak to się zgłaszało im to oni reagowali u głównego prezesa i te osoby co poniżały miały surowe konsekwencje-pod warunkiem że nie miały pleców u prezesa. Ja chwale sobie firmę i dobrze mi się pracowało...

z czech
@bret 31.08.2015 16:14

to jedz z nią do czech i zobaczymy czy podczymasz opinie

nyp

W ogłoszeniu: praca stała - po dopytaniu się oczywiście wyszło na jaw, że chodzi o pracę tymczasową. Pani w trakcie rozmowy rekrutacyjnej opowiada cuda wianki, wychwalając firmę, w zamian celowo pomijając istotne kwestie (np. praca w warunkach szkodliwych). Na kolejnym spotkaniu inna naburmuszona pani z wielką łaską udziela informacji, potencjalnych pracowników traktując z lekceważeniem. Profesjonalizm pełną gębą.

HERKULES

w Katowicach przy Chorzowskiej 6a pracuje beznadzieja.Porazka dla RANSTAD.tRACĄ TAM W SUMIE KLIENTÓW mają z nich profity ale może się to niedługo zakończy.DNO.

kinnin

Zakład Heijs- praca przy pakowaniu piersi z kurczaka czy macie coś do powiedzenie na ten temat? Wyjeżdżam w sobotę i nie do konca wiem czy warto ;)

jowisz

Widziałem na stronie tej agencji pracy Randstad że rekrutują obecnie do Holandii na stanowiska takie jak pracownik magazynu / Pracownik kompletujący zamówienia,operator wózka widłowego różnych typów (boczne, przednie) no i pracownik produkcji. Chciałbym wyjechać do pracy za granicę ale się boję. czy praca przez randstad jest pewna niech ktoś powie

Policzek

Powiem wam ze szczerego serca, że Randstad jest jedną firmą, której nie bałbym się zaufać przy pośrednictwie pracy. Co prawda każdy może mieć na koncie jakieś wpadki, ale doświadczenie, jakie akurat oni posiadają jest o dwie długości przed konkurencją. Ciekawe tylko jak to wszystko działa od środka. Równie sprawnie?

ALEN

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą Randstad to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Randstad Polska jest wiodącą  na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla naszego K... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744345?keywords=&region=

ktosiek

Niestety mam złe wspomnienia z tą firmą. Pewna osoba rekrutująca juz podczas pierwszego telefonu zakomunikowała mi ze mam za daleko do pracy i dalsza rekrutacja jest bez sensu... wiec po co dzwonili? pozostanie dla mnie zagadką. p.s. wysyłając cv liczę się z dojazdem do max 60 km w jedną stronę, natomiast miejsce na które wysłałam aplikacje było dużo bliżej...

Wilku

Ta agencja to jedno wielkie dno, śmieszne stawki i płace. Umowy śmieciowe. Konsultanci tej że agencji, to po prostu ludzie z łapanek, którzy nic konkretnie nie potrafią powiedzieć o danej pracy, baa nawet nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania, typu od kiedy do kiedy się będzie pracować. Unikajcie Randstad Łódź i Pabianice, bo to banda idiotów jest.

PETENT

TRAGEDIA JESLI CHODZI O OBSLUGE ,SIEDZI TAM PANIUSIA I ŁASKE ROBI ZE PRZYJMIE CV,ZAPOMINAJA Z KOGO ZYJA I ZE CZESC MOJEJ CIEZKO WYPRACOWANEJ WYPLATY IDZIE NA TE PIERDZISTOLKI,NIGDY WIECIEJ KOZYSTANIA Z TEJ FIRMY .WYZEJ SRAJA NIZ DUPE MAJA!

tomili

Naprawde dobra agencja. No wysłaniu CV czekałem na rozmowę kwalifikacyjną 10 dni. Potem rozmowa, parę słów o sobie i takie tam. Przeszedłem bez problemu ten etap i zakwalifikowali mnie na 2 etap do Saint Gobain w Dąbrowie Górniczej. Tam też chwila rozmowy z Panem od rekrutacji i zostałem przyjęty. Pracowałem tam 10 miesięcy. Dyżury zawsze były 1 raz w tygodniu na stołówce pracowniczej. Zwolniłem się tylko dlatego że chce wrócić na studia i system pracy 5 brygadowej nie umożliwiał mi tego. Praca ok. Wypłaty zawsze były wypłacane do 10 (1 raz nawet 6 dnia miesiaca miałem) nie oszukiwali na premiach, nagdodzinach, urlopach. Nawet przedstawicielka prosiła mnie bym nie rezygnował ale robota fizyczna na produkcji nie jest moim celem życiowym. Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej agencji.

szczery

Opowiem wam krok po kroku,moje doświadczenie z tą agencją.Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.Już na samym początku pani,która ze mną rozmawiała starała się mnie zniechęcić do pracy na którą aplikowałem,że może znajde coś lepszego gdzieś indziej,że praca ta jest daleko jest tam kiepski dojazd ble ble ble.Ok powiedziała,żebym się zastanowił i dał znać w ciągu kilku dni.Więc dzwoniłem kilkukrotnie po kilku dniach i cisza nikt nie odbiera,postanowiłem zadzwonić z innego numeru dzień pózniej,ponieważ znali mój nr.W końcu ktoś odebrał zupełnie inny niż konsultantka z którą miałem rozmowę wcześniej,i mówi mi że oferta jest już nieaktualna i dzwonie za pózńo?Fajne magiczne triki stosujecie żeby pozbyć się kandydatów,sam bym na takie cwaniactwo nigdy nie wpadł.Jeżeli dalej macie się za profesjonalistów to proszę to przemyśleć raz jeszcze,serdecznie pozdrawiam rekrutujących.

thapost

Ja myślę,że ta agencja to kompletne dno jest i amatorzy jakich jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem a miałem okazję pracować dla wielu agencji w swoim życiu w Polsce i za granicą.Oszukują z ofertami pracy i oszukują również ludzi,którzy tam przychodzą z nadzieją dostania pracy.Nie jestem pewien co do randstad w innych miastach ale w Katowicach to poniżej podeszwy są.Mają się za niewiadomo kogo bo dają z łachy pracę a tak naprawdę siedzą na dupie i kroją ludzi z wypłat.Szczerze dno jakich mało pozdrawiam

anonim-sc

beznadzieja , personel kompletne dno , a co do przekazania informacji mniej niz zero! ,

jaa

bardzo prosze napiszcie cos o wyplacalnosci, szczegolnie kiedy sie jedzie za granice...jak wyglada tam opieka nad polakami itp...

on

Byłem na rozmowie i faktycznie ogólnie miło, fakt mało konkretów bo rekruterzy to nie fachowcy w danej branży,reszta wychodzi dopiero na drugim spotkaniu.Trochę szkoda czasu 2x latać ale coż zrobić.

oktawian86

zauwazylem, ze ostatnio nawet nie chce im sie odczytywac aplikacji wyslanych za pomoca ich strony. na dodatek czesto nie odpisuja na maila. ich oferty sa za malo szczegolowe. czlowiek dopiero jak podpyta to wie z czym to sie je, bo na przyklad osoba zajmujaca sie przygotowaniem ogloszenia nie raczyla zaznaczyc, ze poszukuja kogos z na przyklad 3 jezykami obcymi a w ogloszeniu widnieje, ze szukaja osoby z jezykiem obcym. jest roznica. nikt nie zaprzeczy. ogolnie moze byc. bylem raz na rozmowie u nich bezposrednio w filmie i pani konsultantka byla bardzo mila. ogolnie tak 3+/5 bym im dal. bardzo dobrze jak na agencje pracy. :)

poszukujacy

Ja mam 20 lat obronionego technika informatyka, 3 miechy dowsiadczenia w magazynowej pracy poza granicami kraju, niestety dla tej firmy to za malo, aby dostac za ich posrednictwem prace fizyczna nalezy miec skonczone studia najlepiej wyzsze magisterksie P.S zatrudni mnie ktos? od 3 miesiecy jestem bezrobotny?

hehe dokładnie :D Ja do Randstadu nic nie mam, dali mi bardzo fajną pracę, do tego konsultankta cały czas sie mna opiekowala byla pomocna i mysle, ze zatrudniaja jednych z najlepszych specjalistow!

popieram wczesniejsza wypowiedz, faktycznie firma randstad jest profesjonalna i dziwne ze osoba z takim wielkim doswiadczeniem idzie na wklepywanie danych, to bardziej rola studentow pierwszego roku ;) pozdro

po pierwsze (usunięte przez administratora) nie mówi się "pisało" tylko "było napisane". moze jak zobaczyli, czlowieka ktory sie nie potrafi poprawnie wysławiac to wiedzieli od razu, że i tak sie nie nadajesz. Poza tym po to jest rekrutacja, żeby odrzucic ludzi którzy na dane stanowisko nie pasuja. a ty jak piszesz, masz mgr i rozpoczety drugi kierunek studiów i interesuje Cie wpisywanie danych do kompa?? smieszne :D

asia

hahaha, że co ?? że niby profesjonalne podejście do kandydata :D śmiechu warte :D:D aplikowałam na stawnowisko pracownika biurowego wprowadzanie danych do komputera nic szczególnego, posiadam wykształcenie wyższe oraz dodatkowo rozpoczełam drugi kierunek studiów mgr uzupełniających, ale do czego dążę ...:D do tego, że na ogłoszeniu pisało "bardzo dobra umiejętność obsługi programu Office w tym Exel"....no to sobie pomyślałam, że pewnie będą mnie pytać o jakieś trudne formuły ...:D a ja przychodzę na rozmowę i pewien Pan pyta się mnie jak podkreślić linię w Exelu, jak się dodaje w Exelu :D !! WOW no porażka :D a co do jego śmiesznych pytań to wyobraźcie sobie, że musiałam poprostu na nie odpowiadać, przyszedł z wydrukowaną kartką A4 gdzie była zwykła tabelka :D i jeszcze jedno obok nas stał komputer :D kiedy zaproponowałam, żebyśmy go uruchomili to Pan dziwnie się speszył więc chyba stał jako jakaś atrapa :D Co to za firma, która na laptopa nawet nie ma ! na komputer działający !! nie polecam tej firmy żadnym innym firmą pragnących zatrudnić dobrego pracownika jak widać oni sami nie znają się na przeprowadzaniu wozmów kwalifikacyjnych, Ps. JAK PANI SZYBKO PISZE NA KLAWIATURZE W SKALI OD 1 DO 5. TERAZ PANU ODPOWIEM - Cholera weź załącz ten cholerny komputer i sam sprawdź !!! a jak szybko Pan pisze ręcznie w skali od 1 do 5 !!!!

kandydat

Myślę, że Randstad Katowicki jest najlepszy. Dobra obsługa, miła, profesjonalna

Jestem zadowolona z pracy w Randstad.spotkałam tam się z bardzo profesjonalnym podejściem do kandydata.Atmosfera bardzo przyjemna miło wspominam tam prace.

Zostaw opinię o Randstad - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad